Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Ajdik

Jak trafisz na nocki to do końca przeważnie jesteś czyli około 3 miechow na kasę nie ma co narzekać co utargujesz jest twoje i jest na czas w całości pracuje około 9 miesięcy w roku wiec jest ok

xx
@Ajdik

co ty piszesz za bzdedy jakie 9 miesięcy w roku pracujesz jesteś chory to co piszesz nie rob ludzi w balona osle i nie pisz bzded

dik
@Ajdik

W HARRISIE OD POCZATKU ROKU TJ OD STYCZNIA DO DNIA DZISIEJSZEGO PRZEROBISZ 4 MIESIĄCE I DALEJ CO NIC NIE JEST FIRMA GODNA POLECENIA TRZEBA SZUKAC COS KONKRETNEGO

Ajdik

Pracuje na nocnej zmianie wiec dzien mam wolny .

Skąd tam nagle 60 Polaków ? Skoro, w jeden dzień potrafiło zjechać nawet 12 Polaków, a potem zostali wywaleni po kolei....

Ajdik

Jestem w Anglii jest nas około 60 Polaków i żeby było jasne na każdej platformie jeżeli nie przestrzegasz safety to jedziesz do domu a oprócz śniadań to dostałeś dietę na tydzień wiec z obiad nie problem fakt na tym projekcie pracuje sie gorzej niż na innych na których byłem

@Ajdik

Jeżeli Ty tak przestrzegasz przepisy to co Ty o tej porze robiłeś na forum? Przecież używanie telefonu na platformie jest zabronione :) .

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

NIE POLECAM !! NIE JEDŹCIE TAM ! Z Anglii zostali wywaleni sami Polacy . Przez kogo ? Przez Amerykanów. A to jeden za wolno robił, a to jeden sie nie zapiął, następny źle wykonywał pracę, robili rewizje osobiste grzebali w rzeczach, miało być jedzenie , a było rano śniadanie, a obiad musielismy sobie sami kupować, wszyscy ktorzy pojechali wrócili na tzw. powrocie karnym, czyli musza zaplacic za PRZYLOT TO BYŁY 3 LOTY! + za to co tam dostali, oprocz tego pieniedzy ktore zarobili nie dostana! co to ma byc za fima! to kpina jakas!

@1233

o czym ty piszesz kiedy to się stało polacy tam są

@1233

od kiedy tam byłes kiedy wrocilisiscie i ilu was wrocilo

@1233

a dlaczego mieliście rewizje co było powodem????

mysio

Nie polecam tej firmy. Zarobisz 15 tys. A potem czekasz przez pare miesiecy na kolejny wyjazd. Potem znow jedziesz na tydzien i czekasz dwa miesiace....odradzam.

@mysio

sądzę ze tu każdy myśli tak jak ty to nie jest praca tylko wegetacja również nie polecam

karol

czy ktoś ma informacje kiedy będzie wyjazd???? proszę o odpowiedz

@karol

panowie wiecie cos na temat wyjazdow

xxx

Witam. Nie powiem jak to jest w przypadku monterow ale wiem jak to jest gdy chodzi o spawaczy. Otóż najpierw, bez względu na posiadane uprawnienia, trzeba zrobić próbki dla firmy. Na ich koszt, chyba że nie przejdą to powtórka na swój koszt. Potem dowiesz się ile ci dadzą. Na początek pewnie 7 euro. No i czekasz na wyjazd nie wiadomo jak długo. Jak juz dojdzie do wyjazdu to jest ok. Przelot, noclegi i wyżywienie na koszt firmy. No i najważniejsze. Trzeba mieć swoją działalność. Generalnie gdyby nie to że wyjazdy są rzadko to byłoby ok. Ale serio jak jesteś 2,3 miesiące na wyjeździe to potem czekasz na kolejny 3 miesiące, a czasem dłużej. Nie polecam.

@xxx

od początku roku tj. od stycznia przerobisz 2-3 miesięcy i siedzisz w domu trzeba zyc i oplacac wszystko nikogo nie interesuje nic to po co komu taka praca w firmie niczego się nie dowiesz wyjazdy tam to jak gra w lotto

grzes

cześć wszystkim, właśnie pojawiło się w necie ogłoszenie o pracę w tej firmie dla monterów izolacji, mam pytanie: 1. jak wygląda proces rekrutacji na to stanowisko 2. jaką dają umowę o pracę (czy trzeba założyć swoją działalność ?) 3. jaka jest stawka godzinowa na tym stanowisku 4. za co odliczają od wypłaty (przeloty, zakwaterowanie ?) 5. gdzie ma być ewentualnie ta praca bardzo proszę o odpowiedź Pozdrawiam

wx

czytając te opinie to jest chore czekając tyle na pracę

pia squn

No ciekawe co z tą Anglią będzie niby za tydzień ale kto ma jechać jaka branża pozdrawiam.

prac
@pia squn

tu jest czeski film nikt nic nie wie praca jest na 2 miesiące potem 4 w domu to nie jest firma godna polecenia

@prac

siemka a co byłeś już gdzieś od nich mów jak jest bo jestem ciekawy?

prac
@pia squn

kilka razy

@prac

a czemu teraz nie jesteś jak jesteś starym pracownikiem a w tym słynnym Kamerunie byłeś jako kto tam robisz? pozdro

Rozumiem ze wszyscy ktorzy czekaja na prace kontrakt maja juz podpisane ?

nn
@1111

a kiedy ta praca ma być ?????

yyyy

W tej firmie nigdy nic nie wiadomo : kiedy wyjazd, kidy powrót, sytuacja zmienia się z dnia ns dzień i jest bardzo dynamiczna. Najpierw mówią ze nic nie wiadomo a za chwile telefon ze jest wyjazd także jeśli się ktoś do tego nie przyzwyczai to może być trudno

xx
@yyyy

taka jest prawda

Dobre pytanie z tą anglią. Ciekawe jak to wyjdzie, sądząc po forum wyjazd może być pozny a w biurze mowia że w ciągu tygodia. Wie ktoś jak to z tą anglią wygląda?

Witam, mój mąż ma wyjechać do Anglii właśnie z tej firmy, czy wie ktoś coś na temat pracy w tamtych rejonach ? jak wygląda praca ?

zzz

A może ktoś ma jakieś info na temat wyjazdów. Ponoć miał być do RPA ale jakoś cisza. Wiecie coś? Chyba trzeba szukać innej firmy bo robiąc 3 miechy na kolejne 3 na życie trzeba mieć czyli stawka średnio wyjdzie taka jak w Polsce, to po co się po świecie tulac. Jeszcze rozlaka z rodziną.

mm
@zzz

kto wie cos na temat wyjazdu

vvv

tu się czeka zawsze 3 miechy normalka

gekon

Witam Was serdecznie ! Chciałbym się zapytać czy ktoś z rekrutacji dla ratowników medycznych rusza na kontrakt z Gdyni albo wogóle czeka na wyjazd? I jakie jest Wasze nastawienie, bo nie piszą zbyt dobrze o firmie. Ja czekam cały czas na telefon ..

kkkk

Tak pracuje na platformie, w najbliższych dniach ją kończą bo nie było tam dużo pracy i będą zmieniać, póki co nic nie wie czy ktoś będzie dojeżdżał.

margot

Czy Twoj partner pracuje na platformie, czy piaskarze tam beda mieli tam prace . Odpisz jesli cos wiesz. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji