Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Antek

A ile Pan jezdzi juz z tej firmy?

antek

Mój maz jeździ z tej firmy 8 lat i nie ma problemów z wyjazdami oraz z wypłata.Wraca po 3 miesiącach,odpoczywa parę dni,lub tygodni i jedzie dalej polecamy

antkowa
@antek

my monterzy czekamy na prace i co mamy zero jest połowa listopada i zostajemy z niczym

Rysiek
@antek

A w jakim zawodzie pracuje Pani mąż, że ma tyle kontraktów? a może jest prezesem? czy może w inny sposób załatwia sobie kontrakty? Bo jak widać po wpisach to większość ludzi czeka na kontrakt co najmniej pół roku, i nie są to pojedyncze przypadki.

PIERWSZY LEPSZY
@antkowa

LUDZIE!! W Harrisie nie można czekać na pracę!! trzeba jednocześnie szukać różnych kontraktów i jechać na pierwszy lepszy a w przeciwnym razie się zostaje na łasce Harrisa i się czeka po nie wiadomo ile, a w takim wypadku bardziej się opłaca pracować w Polsce a ludzie którzy jeżdżą po 3 miesiące i zaraz jada z powrotem to prawdopodobnie kontraktowcy co latają po 15 lat z jednej firmy i dlatego tak mają.

@Rysiek

to co pani pisze szkoda komentarza może pani mąz tak pracuje ale my nie choć jestesmi sprawdzonymi pracownikami firma nie jest godna polecenia zostajemy zawsze na lodzie mysle ze w tej firmie ktoś powinien się dobrze walnąc w mozg

ted

Nie mam pojęcia jestem po 3 miesięcznym kontrakcie dopiero miesiac także jeszcze w miarę.

ted

Najgorsze jest to że mimo czekania na wyjazd trzeba płacić Zus :/ tysiąc zł po kieszeni da się odczuć

red
@ted

wiesz kiedy ten wyjazd będzie ten zus to tragedia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Lord of the Rig

Firma zatrudnia pseudo elektryków okrętowych,pracują również tępe pandy którzy nie mają zielonego pojęcia o wszystkim,fachowcom nie polecam tej firmy gdyż szkoda nerwów.Człowiek zdobywa tyle lat doświadczenie,a potem musi pracować z amatorami,którzy kabla nie potrafią przewinąć nie wiedzą jak zamknąć Roxa,a o łączeniu już nie wspominam.Krótko mówiąc firma nie polecam.

leszek

ktoś wie cos na temat wyjazdow???/kiedy beda

wxx
@leszek

Narazie cisza ...Ile czasu już czekasz na wyjazd?

v

Chyba Pan Dik ma największą widzę na tym forum na temat hp o ile to cały czas ta sama osoba. Mógłbyś napisać Jako kto pracujesz dla hp od kiedy i ile miałeś wyjazdów? Pozdrawiam

dik

kierownictwo harrisa przebudzenie dajcie prace ludziom chcemy pracować i zyc

hhhh

Podejrzewam że ilość wyjazdów zależy od branży w jakiej się dla nich pracuje. Może niech się każdy wypowie jakim fachowcem jest (hydraulik, rusztowaniowiec,elektryk,spawacz itd) i ile ma kontraktów to.może mniej więcej sprawa pracy w tejfirmie się wyklaruje

tadek
@hhhh

kiedy rusza teraz wyjazd ktoś cos wie pani prezes czekamy na pracę

leszek
@hhhh

być może ze tak jest ale to jest chore co w Harrisie się dzieje przerobisz miesiąc i siedzisz zero pracy to nie jest firma

prac

HARRIS NIE GWARANTUJE PRACY PRZEROBISZ 4 MIESIACE I KONIEC ZERO INFORMACJI ZADNA FIRMA TAK NIE ROBI Z PRACOWNIKAMI ALBO BIORĄ Z LAPANKI I POTEM ZJAZDY KARNE NIKT TAM NIE BĘDZIE SIEDZIAŁ NIE MAJĄC PRACY POZDRAWIAM

własnie
@prac

Dokładnie, Harris nie gwarantuje stałej pracy wiec jak ktoś ma możliwość jechać z innej firmy to radze nie czekać na harrisa i nie odmawiac gdzie indziej kontraktów "bo harris ma miec dużą robote" tylko leciec gdzie sie kto pierwszy odezwie, a firm nie brakuje ;) Pozdrawiam.

@własnie

to jest prawda

Nik

:)) Widzę najwięcej do powiedzenia mają Ci co nic nie wiedzą....Podpowiedź: HP to nie krowa dojna. W tej firmie nie dorobisz się za wiele. Powodzenia dla wypytywaczy :)

nik
@Nik

a czego to tyczy i kogo??????? o czym to piszesz kolego

nik
@Nik

kolego psychiatry ci trzeba piszesz osle sam nie wiesz co

hhhh

Przeważnie 10ego dzwonią żeby wystawić fakturę ok 16ego pieniądze są na koncie.

już dzwonili

kasia

czy ktoś wie cos na temat wyplat kiedy placą

zzzzzz

Mam pytanie o zjazd karny. Dostaliscie wypłatę?! Odtracaja z wypłaty przeloty do kraju. A zarobione pieniądze dostaliscie? Ktoś coś wie na ten temat? Pozdrawiam

mm
@zzzzzz

jeszcze nie dawali przelewow

margot
@mm

Dzisiaj dzwonili w sprawie rachunków więc się dowiesz co potrącają

marcc

jeśli bym nie musiał to bym nie wyjeżdzał,zarabiam więcej niż w polsce.Jeśli wyjeżdzasz to coś od ciebie oczekują,albo to zrozumiesz albo nie.Nikt za darmo ci forsy nie da.Szkoda tylko że na takie kontrakty jadą ludzie uzależnieni alkocholowo ,i uzależnieni od nie pracowania.Poza tym jak uważasz to dasz radę.Resztę musicie sobie dopowiedzieć

@marcc

to ze za alkohol tepia to ok ale to nie ma nic wspólnego z oczekiwaniem na prace są bardzo długie okresy oczekiwania piszesz sam nie wiesz co naucz się ortografii

marcc
@nn

No bo takich co nie znają się na ortografi to przyjmują na kontrakty ,a taką inteligencyje ja ty to chyba nie-czekaj dale studenciku

dik

czy ktoś ma informacje kiedy będą przelewy harris długo trzyma kase

nn

zgadza się kolego ale ile można czekac na te wyjazdy to są terminy kosmiczne czekania każdy ma dom i rodzinę trzeba zyc a tu czekasz po 3-4 miesięcy na pracę to jest chore w roku przerobisz kilka miesięcy i nic tak się nie da zyc

prac

PANI PREZES PROSIMY WCZESNIEJ PRZELAC PENSJE MAMY ZUS DO 10 ZAPLACIC

Rysiek

ej chłopaki napiszcie czy tam gdzie jesteście bedzie zapotrzebowanie na malarzy i piaskarzy? napiszcie jak coś wiecie, bo w firmie niczego nie mozna sie dowiedzieć.

tadek
@Rysiek

żadna firma nie trzyma po tyle pracowników nie dając im pracy zasze to jest to od 3-4 miesięcy zostajemy bez kasy pracy i z długami nie warto pracować w harrisie

eeetam

Na takich projektach oczekuja fachowców, a który fachowiec zgodzi się jechac na kontrakt za 7 czy 8euro? czyli jada ci ktorzy dopiero sie ucza pracy i nic dziwnego ze zjezdzaja. ta firma to jakas pomyłka.

@eeetam

co ty piszesz za bzdury gościu zjezdzają za alkohol

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji