Opinie o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

Dołącz do naszego zespołu, zdobądź doświadczenie i awansuj w strukturach firmy!

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Effect Sp. z o. o. w Kraków

jojo

Dziś byłem na 1 etapie i z obserwacji i rozmów z innymi kandydatami wywnioskowalem ze prowadzili nabór na asystentke do administracji, do biura jako opiekunów klienta oraz przedstawicieli do pracy z firmami. Ciekawe czy to co przedstawili na 1 etapie potwierdzi się na kolejny procesie rekrutacji. Za 3 dni jestem zaproszony do biura na 2 etap wiec napiszę coś więcej. Pozdrawiam Jarek

Nie rozumiem niezadowolenia niektórych osób, ja pracuję w tej firmie od 9 miesięcy i nigdy nic złego mnie nie spotkało. Zawsze pensja jest na czas, atmosfera jest świetna (aż miło się chodzi do pracy) co jakiś czas wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, szybkie awanse a co za tym idzie coraz większe pieniądze. Jasne jak się komuś nie chce pracować to i z funkcji prezesa gdzie nic robić by nie musiał byłby niezadowolony. Także hejterom dziękuję !

emeryt

To prawda co pisze zadowolona. Jeżeli ktoś się odnajduje jako akwizytor(usunięte przez administratora)- polecam!

zadowolona

Pół roku temu zatrudniłam się w firmie Smart Effect. Pomijając fakt, że jak na mój młody wiek zarabiam więcej niż wszyscy moi znajomi to atmosfera w pracy jest naprawdę niesamowita. Dodatkowo przez ten krótki okres miałam okazję wziąć udział w kilku naprawdę rozwijających szkoleniach z technik sprzedaży. Rozumiem, że nie każdemu odpowiada taki rodzaj pracy ale jeśli jest ktoś komunikatywny to ta praca jets idealna dla niego!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Rafi

Pracowałem tam jakis czas temu. Praca jak praca, duzo wymagają, płacą zwykle w terminie, ale trzeba się orobić żeby zarobić. Na pewno największym plusem były szkolenia. Meli tam goscia, ktory świetnie znał się na tym. Jeśli nic się nie zmieniło to polecam, bo doświadczenie dobre. Ale praca trudna, trzeba być miłym nawet głupich ludzi.

U mnie drugi etap rozmowy trwał jakieś 4 godziny, ale było ciekawie. Dużo się dowiedziałem i zdobyłem nowe doświadczenie, od środy zaczynam pracę w Krakowie

dsa

Jak długo trwa drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej?

klara

Nie polecam tej firmy,(usunięte przez administratora)

ciekawski

Witam, chciałbym się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy /przedstawiciela/reprezentanta firmy. Rozumiem, że zadaniem takiego pracownika jest pozyskiwanie nowych klientów, jak to robi? Czy Smart effect ma jakąś bazę? Czy robi to przy współpracy z ich call center (jeśli takowe posiadają) czy po prostu szuka na własna rękę? Jak to wygląda? I kolejne pytanie jak wygląda rozliczanie się za przejazdy do klientów? W ogłoszeniu nic nie pisało o samochodach służbowych, czy firma zapewnia kkm, czy to już "problem" pracownika?

kinia

Pewnie te same co były u mnie: autoprezentacja, test z wiedzy produktowej i planu marketingowego firmy. Projekty opierają się na 50% rabatach do kin, teatrów itp... Klientami są firmy i ich pracownicy. Powodzenia

Mario

Ja zostalem zaproszony na jutro na drugi etap w i bede mial podobno jakies testy, orientujecie sie o jakie testy chodzi? i jak dokladnie wyglada projekt o kulturze i rozrywce?

chłopak z Katowic

Trafiłem do oddziału w Katowicach z polecenia, klienta który korzysta z ich uslug. Bylem zielony z pracy z klientami biznesowymi, ale tak jak pisał poprzednik przekonały mnie produkty i fakt sprzedaży 50% rabatów do najlepszych kin, teatrów, restauracji I Pubów. Wiara w produkt robi swoje ponieważ pierwszym tygodniu zarobiłem ponad 800 zł. Prawda jest jednak też taka, że mało pewna siebie osoba nie poradzi sobie w rozmowie z szefem lub prezesem firmy oraz wiadomo praca w terenie ma swoje plusy i minusy. Ja na szczęście widzę więcej plusów. Pozdrowienia dla chłopaków z Krakowa.

katowice

Pracowałam już w kilku firmach zajmujących się obsługa klienta. Ze swojej strony muszę przyznać że największą wartością dla mnie są produkty i usługi: uczciwe i nie naciągające klienta. Sama z nich skorzystałam i polecam innym. Pozdrawiam

gibs

wow,normalnie bajka!kto tam trochę popracuje zobaczy jak jest naprawdę

M.

A jakie sa wymaania na pracownika administracji? Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

robinson

Przyszedłem na rozmowę, później na drugi etap i dostałem pracę. Drugi tydzień już pracuje i bardzo mi się podoba praca! Nie miałem doświadczenia, ale je cały czas zdobywam, w dodatku bardzo szybko wzrosła mi pewność siebie dzięki pracy z ludźmi i dzięki szkoleniom. Dobrze bo system jest jak w Anglii i co tydzień dostaję pieniądze. Atmo jest inna niż w przeciętnej pracy. Polecam, jeśli lubisz prace z ludźmi!

meLA

Świetna opinia! szkolenia i atmosfera super, dobrze się bawiłam, tylko nie szło mi z klientami, a za 1500 nie się nie utrzymam więc zrezygnowalam

bury

Wiadomo, ze opinie zawsze są podzielony, tj: jeden lubi blondynki inny brunetki. Podobnie z pracą w handlu jeden się sprawdza a inny nie - wg mnie kwestia predyspozycji i wytrwałości. Ja wyzwanie podjąłem i nie żałuję. W pierwszym tygodniu z racji braku doświadczenia rezultaty były przeciętne, ale kolejne dwa tygodnie zarobiłem ponad 500 zł za tydzień i jestem z siebie zadowolony. Co do innych opinii to każdy ma prawo do swojego zdania, ale jak zauważyłem w Smart, najwięcej narzekają Ci którzy najmniej pracują. No cóż tak chyba już musi być. Wysłane z iPhone'a

a na PITy się doczekamy?

monika

czy osoba, ktora nie posiada jeszcze doswiadczenia w pracy a chce go jakos zdobyc ma szanse w tej pracy?

@monika

Prosimy złożyć CV, jeśli będziemy zainteresowani oddzwonimy do Pani :)

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Effect Sp. z o. o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Effect Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Smart Effect Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Effect Sp. z o. o.
2.6/5 Na podstawie 195 ocen.

Smart Effect Sp. z o. o.