Opinie o Oney Polska S.A. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oney Polska S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Oney Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Łódź

Zadowolony

Zgadzam się z opnią kolegi że po pracy w Oney w banku państwowym pracy nie dostaniesz,wszyscy na spotkaniach mówią że to tylko nędza pośrednik, a jak pośrednik to wszystko jest do (usunięte przez administratora) nawet referencji nie chcieli:(( wyższej stawki też nie mogłem wynegocjować, ale dali trochę więcej niż w Oney zarabiałem. Jestem już po szkoleniach i rzeczywiście mogę powiedzieć że to zupełnie inna bajka;)))

Kierownik regionalny jak i mentor nie pomagają, nic nie robią tylko bujają się brykami po Polsce i zwiedzaja krajobrazy, robia zakupy. Po drugim raporcie jak nic nie sprzedałeś to cie (usunięte przez administratora) jak starą szmate. Raczej są zainteresowane aby była rotacja, wygadanych i po studiach pracowników też się szybko pozbywają bo to dla nich konkurencja. Trzeba liczyć na samego siebie, jeśli jest fajny zespół to raczej można liczyć tylko na ich pomoc. Z powodu braku realizacji planów nie mogą cie zwolnić, bo jak pojdziesz z tym do sądu to tylko wióry z Oney zostana a zwłaszcza od stycznia 2018 r. w praktyce nie liczy się interes klienta, tylko aktualne braki w wykonaniu planów. obsługa klienta jest tutaj na bardzo niskim poziomie, brak zasad, traktuje pracowników sprzedaży jak cytrusy do wyciśnięcia – który w kontakcie z klientem powinien przede wszystkim zrealizować cel sprzedażowy. – Absurdalne oczekiwania – zakładanie kart kredytowych, rolowanie kredytów, gdzie klient na tym dużo traci tylko po to, by w tabelce ładnie wyglądało, do tego mizerna premia, bo przyczepią się ze masz marną jakość- wszystko po to aby jak najwiecej ci potrącić z premii, wtedy jest wiecej dla menadzerów i ogrodowej. Zdarza się, że osiągnięcie wysokich wyników graniczy z cudem. – Najgorsza rzeczą w tych działaniach jest nakładanie planów na osoby nieobecne w pracy, na przykład przebywające na długotrwałych zwolnieniach lekarskich, urlopach wypoczynkowych. To prowadzi do paradoksalnych sytuacji, gdy przydzielone plany na wakaty są wyższe niż plany przyznawane na obecnych w pracy – to jest juz w oney patologia.

Pracownik oney

Praca w oney to tragedia!!!! Omijać szerokim łukiem wiem co mówię. Tragedia!!! Potrzebujesz wolne - maja problem bo brakuje pracownikow, potrzebujesz urlop-to samo. Ustalają same kiedy idziesz na urlop. Na szczęście kończę z tym gó** m

@Pracownik oney

Uważam że kierownicy regionu oraz mentorzy są zupełnie nie potrzebni. Kierownik nic nie potrafi nawet aplikacji DPD nie zna i nie potrafił pomóc nowo zatrudnionemu pracownikowi. Gamonie czekają aż stary pracownik przyjdzie na swoją zmiane i wysle poczte. Porazka, lepiej te pienia=ądze dać pracownikom, bo systemu motywacyjnego w Oney nie ma - a szkoda bo to jest najlepszy bodziec dla poprawy wyniku. Kierownicy nie pomagaja nie potrafią zarządzać swoimi zespołami, raczej wszystko robią aby kryzys jeszcze pogłębić, może jest dlatego że te wakaty są zajete przez ludzi którzy borykają się z brakiem kompetencji, doświadczenia ale i talentu menadzerskiego, tego na studiach nikt się nie nauczy, albo masz te predyspozycje albo ich nie masz!

Premie i podwyszki ma tylko kadra menadzerska, a szkoda, lepiej zainwestować w ludzi którzy robią im te obroty, mentorzy i regionalni nie wysilają się - jedynie mentor Cię przeszkoli z systemu to jest jego (j) cała robota. Regionalna zawraca czasami (usunięte przez administratora) i karze raportować i i dzwonić jak nie masz w ciągu dnia wyniku tzn kredytu gotówkowego bo tylko teraz to się liczy. Mentorka nie napisze jej nazwiska ale to jest sprawa dla prokuratury lub organów ścigania robi takie numery że np. procesuje pesele klientów w ramach ich zdolności na kredyt gotówkowy, jak jest decyzja pozytywna to dzwoni do swojego podopiecznego którego aktualnie szkoli aby zadzwonił do klienta że własnie jest dla niego przygotowana specjalna oferta.

@Piotr

Jako pracownik Oney powinieneś wiedzieć co się wtedy robi. Chyba znasz procedury ?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Oney Polska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Martyna

Pracuje dopiero od niedawna, podjęłam prace w tej firmie bo muszę mieć co napisać w CV, ale jest zdegustowana tym co zastałam w polskich realiach. Jakiś czas pracowałam za granicą i to bez znajomości języka i było mi tam dużo łatwiej niż tutaj. Mam braki jeszcze systemowe i produktowe, sama praktycznie wszystkiego się uczę i pomagaja mi zwykli pracownicy. Natomiast mentor i kierownik mają wszystko w nosie w soboty i niedziele nikt nie odbiera telefonów i nie pomagają "radź sobie sam" Jestem nie mile zaskoczona że za takie pieniądze jakie oni zarabiają żeby nic nie robią to prosi o pomste do Boga! Jedyne co usłyszałam od mentorki to wszystko masz w procedurach i na mailach. Skoro tak, to pytam się po co oni są potrzebni, chyba tylko do generowania kosztów dla firmy. Popracuje jeszcze trochę i spadam stąd.

były praownik
@Martyna

A skąd wiesz ile Ci mentorzy zarabiają ? Zdziwiłabyś się gdybyś wiedziała...

Rb

nie polecam karty Visa Auchan. Pobrali opłatę za kartę nie słusznie i oddadzą pomniejszając ostatnią ratę. Czyli obracają moją kasą a ja jestem jej pozbawiony. To tylko 24 pln, ale jak tak od każdego pracownika pobiorą to mają niezłą kasę

Kamil

Polecam ten syf wszystkim bez doswiadczenia; pytacie o zarobki to już mówie 2250 dla młodzszego sprzedawcy 2500 dla sprzedawcy usług finansowych, stawki troche poszły w góre bo jest duza rotacja wiekszosc osób nie chce pracowac w weekendy i ganiasz po markecie z ulotkami jak idiota, na pewno ludzie po studiach tego nie robia! Jesli chodzi o plany mozna cos zrobic i dostac 300 brutto (usunięte przez administratora) za te grosze na te panienki mentorki i regionalnych i utrzymanie służbowych aut. Ta chołota robi sobie imprezki integracyjne zamiast dac podwyzszki dla pracowników doradców bo to oni praktycznie zasuwają na wszystkich. Szkoleń nie ma żadnych bo nie ma ich kto przeprowadzać zupełna amatorszczyzna. Jesli masz gimnanzjum to tez mozesz sie zgłosic, oszukac i powiesz że później doślesz świadectwo szkoły średniej oni tego nie sprawdzają o niekaralności tez nie- hahahha. firma kogucik - jaki pan taki kram.

Bhgy
@Kamil

Zarobki te to brutto czy netto?

Wtyczka
@Kamil

hahaha no cóż dba o swój interes i swojego kursanta, że taki zdolny, że dobrze go wyszkoliła bo pracuje dopiero tydzień lub dwa tygodnie a już urwisek ma kredyt na kilka tysięcy, że to jej wielka zasługa,że taki z niej (go) dobry mentorek! Ludzie ogarnijcie się, wiadomo że każdy dba o swoja (usunięte przez administratora) i kieszeń. Mentor w tej firmie to aktualnie najlepsze stanowisko - bo jak ludzie nie robią planów i im nie idzie to powie , że to miernoty i do tej roboty się nie nadają" i znowu będzie rotacja i znowu szkolenia systemowe i produktowe i wszystko się kręci jak w karuzeli podróże diety, zwroty za paliwo, imprezy w hotelach &SPA. Ale muszę was powiadomić, że ta sielanka skończy się wraz z nowym rokiem, szykują się niespodziewane zwolnienia. Niektórzy z was znowu się staną zwyczajnymi sprzedawcami na marketach. Mentor nie zdał egzaminu, ponieważ ktoś musi być na miejscu z nowymi ludźmi i wszystkiego przypilnować i pomóc nowo zatrudnionym, system się nie sprawdził

Absolvent
@Wtyczka

Wtyczka, że jak? nic nie zrozumiałem :-(

Iza

@Kolega o czym mówisz? Czemu firma miałaby nie prosperować na polskim rynku? Pracujesz w Oney Polska S.A.? Co powiesz o pracy w tej firmie? Jakie masz doświadczenia? Każda wypowiedź innego użytkownika, jeżeli jest merytoryczna może wnieść wiele ciekawego na forum.

Kolega

Mam nadzieje jak polska wypadnie z Unii a na pewno tak sie stanie to z francuzami się pożegnamy, tylko gdzie wy baby po czterdziesce dostaniecie wtedy pracę?? Jak koleżanki i koledzy z Ogrodowej na pewno o was zapomną! Wtedy inni wam przypomną o waszej niskiej przydatności

Iza

@Ben a czemu w firmie Oney Polska S.A. jak wchodzi się w zakładkę kariera jest podział na Oney dla niej i Oney dla niego? Czym to się różni? Mam wrażenie, że treści są takie same, ale jednak jest to rozróżnienie. Czym jest to spowodowane?

Ben

Wedlug mnie zawsze warto ,.Nie kierowac sie opiniami ludzmi (bo kazdy jest inny ) .Zobaczysz jak praca wyglada ,czy to dla ciebie , jesli nie to podziekujesz, a z kasa wyplacana nie ma nigdy problemu.Prosze wziasc pod uwage na jakie stanowski sie aplikuje , (sprzedaz , to beda wymagane cele ,targety,z czym trzeba sie liczyc)

Iza

@Ben a jesteś aktualnie studentem i pracujesz w Oney Polska? Rozumiem, że to dobra praca dla studentów, by zdobyć doświadczenie w korporacji, ale czy widzisz jeszcze jakieś plusy? Aktualnie poszukiwane są osoby na stanowiska: Konsultant w Dziale Obsługi Klienta i Regionalny Kierownik Sprzedaży. Czy warto spróbować aplikować na któreś stanowisko?

Ben

Chyba nigdy nie pracowalas w call center ,najgorsza praca ,co chwile dzwonisz (dziadostwo jednym slowem ) to prawda oney nie urywa ,ale jak sie nie ma umiejstnosci i wiedzy to ,jak na poczatku ,(kazdy student by chcial nie wiadomo ile ,a jest kazdnym innym brudem na ulicy ,jak nawet ten po gimnazjum ) bo zacznimy od tego zaden normalny pracownik z wiedza i umiejstnosciami tam nie przyjdzie .Wiekszosc osob w oney to studenci ktorzy pracuja do rok ,zdobywaja doswiadczenie i pozniej ida do korporacji ;) Nie zachwalam tej firny , ale jak poczatku jest swietna ;)

Ben

Jak czytam wasze opinie to smiac mi sie chce...(kim wy jestescie?) Ja uwazam ta firme na duzy plus ,jest ona typowo strikte pod studentow ,bez doswiadczenia ,zeby zdobyli doswiadczenie ,z tymi niekopentnymi menagerami to prawda ,wysylaja do procedur , (ale to zawsze uczysz sie myslenia poza schematem , ;) a tego w szkole i na studiach nie ucza , ( ma byc tak,ma sie zgadzac i koniec kropka ,a jak niee to trzeba sie wykazac ;) Kasa nie urywa ,ale lepsze to niz siedzenie w domu ,.. Podsumowujac wiekszosc pracownikow oney to studenci ktorzy po roku czasu w firmie zdobywaja doswiadczenie i odchodza,bo jak wyzej napisal ktos ,dobry bankier tam nie przyjdzie :

@Ben

Ben czyżbyś pracował w centrali...? A czy studenci nie mają lepszych propozycji? Oney to dno na pokach. Przyjmują tam jak leci☺ moja kierowniczka chciała nawet zatrudnić po gimnazjum☺ naszczęście nie została pozwolenia. Ale to prawda jako łataj dziura narazie taka praca może być. Ale naprawdę studenci nie reflektują na taką. Bo doryfczo nawet na call Center zarobią więcej i mniej czasu stracą.

Kinga

Lublin, może mi ktoś powiedzieć o oney w naszym mieście? Bo czytam i trochę nie wiem czy to serio, czy to Ci którzy się "nie spisali" i narzekają, bo wylecieli. Prosze o jakies info, chcialam wysłać cv

kolega
@Kinga

Spróbuj się zatrudnić a się dowiesz. Co? myślisz że nawet jakby tyle osób wyleciało to firma jest ok? Ja tam pracowałem i wiem że nikt tu nie kłamie, ale są osoby które nie narzekają bo w ich mieście nie ma poprostu innego wyjścia.

Lopfir

Firma bazuje na młodych bez doświadczania bo takich najłatwiej wykorzystać i płacą najniższą krajową i obiecują premie którą nawet najlepsi nie dostaną. Ludzie myślą wtedy że zdobędą doświadczenie i przeniosą się do banku. No niestety banki nie przyjmują z oneya☺ bo to agencja a szkolenie jest na najniższym poziomie, i o ile jest☺

nikita

Menagerów przerobili na mentorów. Niestety zmiany idą na gorsze, rotacja wśród pracowników, szkolenia na bardzo niskim poziomie, mentorzy wszystko mają w nosie, banda niekompetentnych idiotów bez przygotowania i kompetencji i kierunkowego wykształcenia. Przychodzisz do pracy pierwszy i drugi dzień i musisz sobie radzić sam, bo mentorka nie ma czasu albo coś jej wypadło. Mają nienormowany czas pracy z niczego nie są rozliczani, biuro w domach prywatnych lub w samochodach hihihi. Kierownicy regionalni to również przypadkowe osoby, awansuja tylko kolesie i kolezanki tzw wtyczka" ślizgaja się na cudzych kręgosłupach, brak umiejętnosci zarządzania ludźmi w tej firmie to już norma. Uważam że cała kadra kierownicza jest do wymiany, ponieważ nie pomagają, jedne co im dobrze wychodzi to wprowadzanie chaosu i propagandy. Zarobki 2100 brutto dla młodszego sprzedawcy - premie to grosze, jak zrobisz 100.000 w kartach to masz 200 brutto, raczej nie wykonalne na marketach coraz biedniejszych.

Hffhh

Oney to agencja a nie bank. Osoby na stanowiskach bez predyspozycji, wieczna rotacja na pokach, najniższa krajowa, plany nie do wyrobienia, mobing! Odradzam!

Kolihas

Oney to najgorszy syf w jakim pracowałem. Omijajcie tą firmę z daleka! Aż szkoda mi słów! Jak ktoś chce mieć zarobki sprzed dziesięciu lat, zero premii, na dodatek pracownikiem mobilnym, i być w ciągłym stresie przez mobing to niech aplikuje:)

xxxx

Wiecie może coś o stanowiskach w Bydgoszczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Oney Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Oney Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oney Polska S.A.?

Oney Polska S.A.