Opinie o Industra Sp. z o.o. w Szczecin

Profesjonalnie rozwiązujemy problemy związane z techniką smarową, oponami i akumulatorami w prze

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industra Sp. z o.o. w Szczecin

Michał Nowy wpis

To prawda ze w firmie jest dużo osób z Ukrainy ?

Maja Nowy wpis

Dobrze że jest ta strona. Ukraińców u nas mnogo.

Maja Nowy wpis

Dobrze że jest ta strona. Ukraińców u nas mnogo.

Alicja Nowy wpis

@monaik, pod tym adresem możesz znaleźć lokalizacje wszystkich siedzib - http://industra.pl/kontakt/ ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Industra Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
monaik

co jak co, ale swoją stronę internetową mają.. Mnie to bardziej zastanawia podany tam adres, bo nijak mi on pasuje do tego z Dublina. Może firma zmieniła siedzibę, ktoś się orientuje może w tym temacie

git

kazdy by chcial stanowisko z ulicy ale to niestety trzeba sobie zasluzyc na niektore stanowiska szkoda ze niektorzy tego nie wiedza i pisza takie bzdurki jak raper. widzicie moze jak to jest tutaj - mam ostatnio za duzo na glowie i nie moge odpisywac na bierzaco ale jak ktos ma jakies pytania to dawac smialo

byly pracownik

Witam, pracowac trzeba jak wszedzie, nikt nam nie zaplaci za siedzenie z zalozonymi rekoma. Szefostwo ma mega pojecie o prowadzeniu firmy, szef jak i dyrektor wymagaja ale sa normalnymi ludzmi. Jak wszedzie trafiaja sie spięcia. Praca serwisanta czasem bywa stresujaca ale generalnie nie jest zle, jedziesz robisz swoje i tyle. Delegacje wyplacane normalnie. Generalnie moge ta firme polecic, ludzie spoko, wyplata 2 tys na dzisiejsze czasy to nie jest tragedia, oczywiscie umowa od calosci, nie jakies smieciowe umowy. Polecam i pozdrawiam serdecznie

misiek

Witam wszystkich opiniujących:) Pracowałem w tej firmie jeszcze pod inną nazwą( z siedzibą na ul.chmielewskiego), później na ustowie również. Wydam swoją opinię(dziękuję za zrozumienie tematu wydawania własnych opinii R...u- patrz posty wyżej), które może namieszać. Pracę z tamtymi ludźmi wspominam jako bardzo wyczerpującą ale także dającą przyzwoity poziom satysfakcji. Realia są takie, że jak chcesz pensję to pracuj, chcesz dodatki, premie itp- pracuj ciężej. Szef na pozór wiotki i ciepły...ale w sumie twardy gracz na rynku, dba o swoje i zarabia kasę co pozwala dawać podwyżki(i tutaj uwaga dla wszystkich) dwa razy w ciągu roku!!! Błędy rozliczane jak dla mnie w szybki i mający przynieść poprawę sposób ale nazbyt szablonowe...:) Praca w czasie nadliczbowym....hmmm a kto nie lubi dorobić do pensji? Ogólnie firma z małego (przepraszam za wyrażenie) "garażowca" staje się liderem w różnych segmentach obsługiwanego rynku. Nie liczcie za to na super atmosferę w stylu plaża wóda dziwki i lasery- to nie tam. Można się bardzo sprzeczać o to kto co kiedy i komu zrobił/powiedział. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć z całą stanowczością, że nigdy tam bym nie wrócił(zmieniłem branżę na "lepszą"), ale jak wiesz ile możesz zarabiać za rok, dwa i pięć to w moim przypadku zawsze chciało się wstać do pracy:)

hmmm, 1% z np 300 tys to i tak 3 tys? więc zarobek na poziomie 5 tys to chyba dobry. A 300 tys można zrobić jak dobrze pracujesz!

Bo

Firma bądź co bądź się rozwija (Diament Forbes 2011). A na rynku wiadomo, że nie jest lekko. Kiedyś to może i była szopa, ale przy Chmielewskiego. Żulernia totalna, teraz przy Ustowie jest konkretnie. Ale to nie budynki tworzą dobrą firmę, robią to odpowiedni ludzie. Szkoda, że kilku fajnych chłopaków już nie ma, szczególnie tego z Włocławka, elokwencją i wiedzą przebijał wszystkich razem wziętych. Co do właściciela, to wiadomo że chce istnieć i prze do przodu chłopak. Kiedyś może tak, lekko nieokrzesany młodzik z charakterem choleryka, któremu się czasem zbyt wiele wydawało. Teraz jest lepiej. Jeżeli chodzi o rozwój osobisty, hmm nie liczyłbym na zbyt wiele. Ot tak po prostu trzeba robić swoje a ambicje schować w kieszeń. Wiadomo, firma rodzinna dojdziesz do pewnego poziomu i stop. Na początek kariery może być spokojnie. To tyle z osobistych doświadczeń.

Polecam

Bardzo dobra atmosfera pracy, firma w bardzo szybkim tempie rozwijająca się. Właściciel wraz z resztą kadry zarządzającej bardzo profesjonalnie podchodzą do pracowników. Płaca na dobrym poziomie.

sprostowanie - 2011-01-10 09:58:06 Witam kolegę. Zapewne był Pan na rozmowie rekrutacyjnej w Gdyni, w wynajętym przez firmę magazynie z biurem, w którym nie było nawet wyposażenia. Skoro pisze Pan takie opinie to znaczy że nie dostał Pan u nas pracy, nie został zaproszony do siedziby firmy w Ustowie, nie zapoznał się z największym w tej części Polski magazynem opon przemysłowych, itd... Opinia tyleż nieprawdziwa, co krzywdząca. Ale każdy ma prawo do swojego spojrzenia na temat. To jest chyba portal z opiniami o pracodawcach a nie o ich sprostowaniach. Proszę prostującego o udanie się do portalu(usunięte pzez administratora) poprawienie warunków płacy.

sprostowanie

kandydat

Jest to typowa firma polaczkowa - dziadostwo i wyzysk. Zwykła, trochę rozbudowana szopa/garaż. Wymagania z kosmosu a pieniądze nędzne (niecałe 2000 netto).

kandydat

Zarobki nędzne, handlowcy dostają podstawy netto 1600 na start i 1800 po 3 miesiącach + 1% z obrotu...

ktoś

Firma walczy ostro - serwisy robimy nawet na sląsku. Na serwisie albo w biurze mozna zarobić 1820-2200 na reke. Dodatki osobno placone - jakieś nadgodziny, soboty, niepalenie. Handlowcy mają lepiej na ręke. Ciekawe kto to pisal wyżej... Pracujesz jeszcze z nami?

mega chory przeambicjonowany wlasciciciel firmy ktory po trupach brnie do celu , kiedys za to zaplaaci wysoka cene

Zostaw merytoryczną opinię o Industra Sp. z o.o. - Szczecin

Industra Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • 40 lok. H
    70-001 Szczecin