Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

kierownik

w Bydgoszczy wszyscy telemonterzy co przeszli do Enevy ze Sprintu są zadowoleni z pracy i wynagrodzenia , więc tak źle ni jest jak tu piszą ,

Dzisiaj zauważyłem ogłoszenie i miałem już wysłać CV. Przeczytałem niektóre wypowiedzi. To jest poniżej (usunięte przez administratora) nie wysyłam.

monter

Powodzenia na egzaminach Kolego. Oby coraz więcej monterów to wtedy nam wszystkim będzie się lepiej pracowało...

monter

Ja się nie zgodze z przedmówcą. Nie miałem żadnego doświadczenia. Firma umożliwiła mi pracę w tematyce, która mnie interesuje. Z dnia na dzień widzęm że coraz więcej umiem. Jako uwieńczenie tego będzie certyfikacja, którą mam nadzieję ze zdam

młody
@monter

A kiedy jedziesz na certyfikat i na jaką grupę zdajesz?

52xxxx
@monter

Ty widzisz że wiesz coraz więcej ? że umiesz coraz więcej ? Jaki teraz każdy mądry po 3 miesiącach pozjadał wsie rozumy. Życzę Ci powodzenia i zdobycia miana supermontera roku 2015. A tylko żeby rodzina Cie pamiętała.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
eneviak

Południe- ratujmy co się da szczególnie (usunięte przez administratora) Monterzy wybór nalezy do was!!!

bylypracownik

masz rację kolego w 100 % jeszcze dużo mógłbym dodać od siebie , chociaż jeden co pisze prawdę , (usunięte przez administratora)

monter

W pracy jest różnie czasem jest spokój ale czasem masakra roboty dużo, ale mogę potwierdzić że jest firma wypłacalna i pieniądze są na czas.

monter

Co do wsparcia pewnie, że jest męczące. Ale trzeba być koleżeńskim. W pewnym momencie wsparcie pomagało nam. Dzięki temu wyszliśmy z buforów. Teraz należałoby się odwdzięczyć

52xxxx
@monter

Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!!!! Co ma piernik do wiatraka , jakie wsparcie ? (usunięte przez administratora) Ja rozumiem jakiś jednorazowy przypadek ale nie potrzeby ciągłego wsparcia dla rejonu gdzie walą się bufory ale to nie ze względu na warunki tylko z powodu braku ludzi na rejonach. Wiesz dobrze, że zanim poznasz rejon w minimalnym stopniu to już pora jechać do domu. Poza tym to co sie robi to sie nazywa sztuka dla sztuki i to jest normalne bo gdybym pojechał gdzie indziej to bym miał też w ..... (usunięte przez administratora) . Sztuki mają schodzić i tyle. Nadal króluje ZTR co mnie osobiście śmieszy. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) . Jak klient zgłosi cokolwiek to i tak po burzy a później tylko dysponent mówi, że nie może odpisać nic innego . Aby tak dalej. Ciekawe na co bedzie zgonione jak ludzie na urlopy pójdą.

dość wyzysku

Uwaga uwaga PILNIE potrzebne wsparcie do Łodzi, tak to jest jak robi się (usunięte przez administratora) Skończyło się naciąganie struny, ludzie powiedzieli dość, (usunięte przez administratora) . Tak więc pewnie będzie pełna mobilizacja (usunięte przez administratora)

@dość wyzysku

Pewnie pojadą jeszcze ci z południa którzy (usunięte przez administratora) ale ci co dużo gadają i narzekają na firmę a następnie jak baranki jadą na wsparcie.

aaa

do monter (usunięte przez administratora) na południu nie ma kto robic i uszkodzen ful ale do łodzi jada to jest chore

Monter

Pomoc dla Łodzi tylko należy pochwalić. Jak ktoś nie wie co się dzieje na strefie to lepiej niech nie wypisuje bzdur. Kicha to takie wpisy jak "eneviak".

@Monter

Właśnie przyjedz na wsparcie na południe (usunięte przez administratora) zobaczysz co to znaczy wsparcie niektórzy z południa na Gdyni byli i 12 miesięcy i więcej a ty monterze przez małe m ty masz wpisy do kitu no chyba że to ty jesteś ten karierowicz z południa i wpisujesz brednie , a czyja wina że u was jest tyle uszkodzeń chyba nie burz tylko (usunięte przez administratora) a nie burze (usunięte przez administratora) i zastanów się nad sobą!!!

instalator

Zostaje przy tym co mam. Zarabiam prawie 2 tys netto i nie mam (usunięte przez administratora) Tak stwierdziłem razem z dziewczyną, kiedy to jechaliśmy za enevą w sobotę po 16. Owszem w sobotę nie raz też pracuję ale to góra dwa razy w miesiącu i za dodatkowe pieniądze rzecz jasna. Dyżury mam też płatne. (usunięte przez administratora) I nawet jak z tych 2 tys. wydam 400 zł na paliwo do auta na dojazd to i tak wolę to bo pracuję 8 godzin, a nie raz wyjdzie się wcześniej nawet. Także dziękuję wszystkim za wypowiedzi. I obecnym tym (usunięte przez administratora) życzę zmian tylko na lepsze!

@instalator

W końcu mądry człowiek!!!

monter

Nie zgadzam się, u nas jest w miarę w porządku. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale grzechem byłoby gdybym powiedział, że atmosfera kiepska i że mnie źle traktują. Z chłopakami, z którymi pracuję spotykam się również po pracy.

@monter

Boże ty czytasz i nie grzmisz kolejny nawiedzony!!! (usunięte przez administratora) a jak nie ty to również, (usunięte przez administratora) spotykasz sie po pracy tylko kiedy masz na to czas? hahahhaha

zadowolony

Ciągle mówicie, że wynagrodzenie jest bardzo niskie. Straszycie w ten sposób potencjalnych pracowników. Ja jestem zadowolony. Dorabiam sobie pracami dodatkowymi i SSI. Dodatkowo dostaję pieniądze z nadgodzin. Sumarycznie wychodzi niezła kwota

przeczytałem od początku twoje wypowiedzi i jak jest prawdą że masz certyfikaty itd. prawdopodobnie jesteś młody i ambitny to pozostań u siebie lub szukaj w innej firmie tu chyba nie będziesz zadowolony tu nie liczą się umiejętności ani doświadczenie, tu liczy się ten co jest oddany firmie najlepiej po (usunięte przez administratora) pod warunkiem że (usunięte przez administratora) Chyba że chcesz samochód do pochwalenia się bo zapewniam nie będziesz miał czasu nim pojeździć poza pracą chyba że po bułki do najbliższego sklepu. (usunięte przez administratora)

instalator

Mała lokalna kablówka. Około 7 tysięcy abonentów ale powoli się powiększa.

instalator

Czyli jeszcze jest szansa na podniesienie lekko tej pensji. Właśnie. (usunięte przez administratora) Nie powiem, bo oszczędziłbym bardzo dużo bo mam daleko do pracy. A tu miałbym prawie pod nosem. Ale czy warto? Cały tydzień zapierdzielania. (usunięte przez administratora) Ale odjąć koszt dojazdów to w sumie zarobki podobne. 30 zleceń ? Dziennie ? A ja narzekam, że na 8 godzin mam 8 zleceń po godzinie na każde, gdzie normalnie powinno być 2 godziny, żeby zrobić klienta solidnie i porządnie.

@instalator

A gdzie obecnie pracujesz ? dla jakiej firmy to może ci ułatwię czy warto zamieniać.

instalator

(usunięte przez administratora) Bardzo powtarzał o tym, że mam samochód do pełnej dyspozycji. Nie wiem czy tym chciał mnie przekonać ? (usunięte przez administratora) . Mówił o kilku zleceniach na dzień. Ile tak naprawdę macie koledzy tych zleceń ? Jak wygląda Wasz dzień pracy ? Mówił o równoważnym czasie pracy. W sobote podobno też robi się montaże u klientów ? W niedziele niby jest dyżur i ewentualne jakieś prace w terenie. (usunięte przez administratora) To wyszło z tych nadgodzin (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) umowa to godziny do odbioru. No i ogólnie z moim doświadczeniem branżowym bardzo mnie tam chcą. Ale ja chyba nie chcę.

@instalator

Pensja ile wynegocjujesz tyle będziesz miał do końca. Samochód to jest stała przynęta na nowych pracowników, owszem masz go do dyspozycji tylko ja nie mam czasu z niego korzystać. (usunięte przez administratora) zleceń to taka przenośnia bo ostatnio instalatorzy mieli po kilkadziesiąt np 30- 40 zleceń które miały zejść.

nie dla enefy

Firma to może i duża ale do TP teltech czy WPRT to jej dużo brakuje, tam rzeczywiście był pełny socjal. (usunięte przez administratora) wtedy możesz używać do woli ha, ha, ha ......

zzz

Na południu burza za burzą dlatego potrzebni są monterzy do pracy. Niektórzy to rozumieją i jak tylko mogą to przychodzą do roboty.

biedok
@zzz

Gościu zzz przeczytaj dokładnie najlepiej kilka razy to co napisałeś i zastanów się, nad sensem twojej wypowiedzi. Co to znaczy "niektórzy to rozumieją i jak tylko mogą to przychodzą" co to ma być praca charytatywna czy co???? W firmie powinno być tylu pracowników aby nie było problemu a na litość już mnie nikt nie nabierze bo ja potrzebuje wyżywić rodzinę i nade mną nikt się nie lituje.

@zzz

ZZZ puknij się w czoło albo jesteś ten słynny (usunięte przez administratora) i wypisujesz brednie co rozumieja że od ponad 2 lat jest trudno na strefie kto za to odpowiada? monterzy? nie za to są odpowiedzialni ludzie z nazwisk nie wymienię bo szkoda się wkurzać!!!

monter ktory pewo zna zzz
@zzz

(usunięte przez administratora) masz okolo 20 lat przychodzisz bo ci za to" placa" nie myslisz o emeryturze ktorej mial nie bedziesz cieszy cie ze przychodzisz do pracy (usunięte przez administratora) tylko ciekawy jestem czy usuwasz uszkodzenia na lini czy tylko wymieniasz modemy pozatym ci nie zalezy bo zawsze mozesz stad odejsc to twoja pierwsza praca masz telefon samochod jestes gosc (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom