Metalzbyt S.A.

Opinie o Metalzbyt S.A.

Tomasz

Chciałbym dodać swoją opinię o obsłudze w markecie Dombi. Miałem przyjemność być obsługiwanym przez Panią Magdalenę (dział oświetlenie). Przede wszystkim osoba kompetentna, na wszystko mająca jedną odpowiedź - "Nie ma problemu":) Asortyment którego poszukiwałem nie był dostępny na miejscu więc został szybko zamówiony. Odebrałem towar po dwóch dniach. Życzyłbym sobie i innym takiej obsługi.

Galo

Spokojna praca,wynagrodzenie na czas,umowa o pracę i rodzinna atmosfera.Zalezy czego się oczekuje.Jeśli jesteś pracowity i uczciwy,możesz być pewien, że Cię docenią. Nie jest to miejsce dla leniwych i mało ambitnych.Ja z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce dla tych,którzy poszukują stabilnego miejsca pracy.

@Galo

Chyba jesteś, z rodziny lub kuzyn, ciocia....i tp.. reszta się nie liczy.

Wanda Nowy wpis

Hej, zastanawiam się jak bardzo jako handlowiec można się teraz rozwinąć. teraz jak jest dodana oferta to wskazano w niej szkolenie wdrożeniowe i pomoc kogoś z doświadczeniem. A potem jakie jeszcze szkolenia są organizowane? jest coś cyklicznego?

Nowy Nowy wpis

Mega fajne środowisko. Ogrom rzeczy do nauczenia, ale ludzie spoko. Na ten moment wygląda jak w końcu docelowe miejsce. Szacun dla kierownika.

Czy można liczyć w Metalzbyt S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Prywatna opieka medyczna Nowy wpis

Tak. Widać, że dbają. Praktycznie za darmo jest prywatna opieka medyczna w PZU Zdrowie i Multisport

Jak to możliwe by na rozmowie nie podano komuś stawek? Przynajmniej teraz niedawno ktoś tak napisał. to z ilu etapów składa się sam proces? kiedy można dowiedzieć się na jaka kwotę docelowo się umawiasz? Czy podlega ona negocjacji?

Handlowiec

Dwa etapy. Pierwszy w docelowym oddziale, drugi w centrali w Gdańsku.

Pytania otwarte. O ścieżkę zawodową, życie, hobby, doświadczenia, normalne poznawanie człowieka, którego zatrudnia się na wiele lat - co było podkreślane. Pytali też, w jakiej branży żona pracuje, ale uzasadnili, tym, że nie chcą, żeby dwóch małżonków pracowało u konkurencji... co każdy średnio rozgarnięty zrozumie. Rozmowa inna niż wszystkie... bo rozmowa w której faktycznie chcą poznać człowieka, a do tego sympatycznie i na luzie.

Ona

Ile można zarobić na stanowisku doradcy ? Poda ktoś konkret ?

Doradca Nowy wpis
@Ona

Dobry doradca zawsze powyżej konkurencji i wszystkich podobnych działalności. Na start może nie, ale w miarę wykazania się i poznania się z dobrej strony szybko rośnie.

Jak już ktoś będzie rozwijał wątek zarobków to może jeszcze się odnieść do tych, które przypadają kasjerom? Również widnieje taka oferta, w której piszą, że można otrzymać dodatki za zaangażowanie. Jakie i ile?

Kamil

Dużo ofert, ciekawe skąd ta rotacja. Na rozmowie zero tematu kasy. To już mi się nie podobało. Rezygnuje

Dalej temat potencjalnych zarobków nie został rozwiązany? sam teraz myślałem czy by na ten magazyn nie aplikować, bo oferta i tak wisi, ale niczego w niej nie podają odnośnie zarobków. nawet z treści nie wiem czy to sama podstawa? wiecie? albo może jest tu ktoś kto był na rozmowie albo pracuje i by podał tegoroczne średnie stawki na magazynie?

Nikoś

Byłem o rozmowę o pracę i tak jak tu piszą rozmowa na luzie i pytania o życie prywatne i zadane pytania co robiłem w innych firmach to...ok, ale żeby było tajemnica jakie zarobki... jak ktoś chodzi na rozmowę o pracę to idzie się dowiedzieć jak płacicie a nie tylko jak ma pracować i gdzie Może podczas podpisywanie umowy dowiedziałabym się jakie zarobki, ale nie dostałem pracy u was

@Nikoś

Ciekaw jestem czemu jej w zasadzie nie dostałeś? Na samej rozmowie do niczego nikt się specjalnie nie odniósł podczas gdy odpowiadałeś na tamte pytania? W sumie po co im to wiedzieć, jest tu ktoś kto mi to jakoś uargumentuje jasno? I tak w sumie to kiedy umowę się podpisuje? Jest jeszcze drugie spotkanie czy od razu w ten sam dzień gdy przystępujesz do jakiegoś bhp czy cos?

Ten sam wózek
@Nikoś

też chodzę na rozmowy, ale u nich jeszcze nie składałam, myślę o tym. z doświadczenia wiem, że nigdy na pierwszej rozmowie nie mówią o zarobkach... chyba, że stanowisko bardzo niskie i fizyczne to po prostu najniższa krajowa

Ten sam wózek
@Ten sam wózek

a swoją drogą to ja zawsze rozumiem, że skoro przekazałem swoje oczekiwania to muszą je albo spełnić, albo dać kontrofertę po drugim etapie

Karo

O jakie awanse poziomie jednej pani mogło kiedyś chodzić na forum? :D zdarzało się w sumie żeby ktoś z magazynu przeszedł na handel? Oferta teraz wisi dla doradcy i się nad nią zastanawiam. Benefity widzę, że zostały omówione, one na każdym stanowisku są identyczne? Ciekawi mnie ta możliwość awansu w opisie, na kogo się wtedy przejdzie?

Na jakie benefity można liczyć w Metalzbyt S.A.?

metal

Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna w PZU Zdrowie i karta Multisport.

@metal

Jaka część tych benefitów jest opłacona przez pracodawcę? Całość? Czy raczej trzeba dopłacać z własnej kieszeni? ;-) Od początku zatrudnienia można liczyć na te dodatki, czy musi minąć okres próbny?

Zenek

Benefity są od razu. Z tego co pamiętam to jest super opcja, bo prywatna opieka medyczna dla pracownika za około 20, a MultiSport 50.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Metalzbyt Sp. z o.o. Skład Firmowy?

Coby

Pracowałam wiele lat i trochę żałuję, że odeszłam. Normalne kierownictwo. Jak dobrze pracujesz to masz dobrze.

@Coby

przyczyną odejścia było coś związanego z sytuacją osobistą, że żałujesz? a co z powrotami w takim razie, są na spokojnie możliwe? zastanawiam się czy na identycznych warunkach, na których się odeszło czy raczej zaczyna się od nowa?

Coby
@Edyta

Chęć spróbowania się w innej firmie... Teraz wiem, że to był błąd. Nie ma sytuacji idealnych, ale tam mi było na prawdę dobrze. O powrót może być trudno, bo oni rekrutują na bieżąco... Poza tym byłoby mi trochę głupio wracając i tłumaczyć się ze złych decyzji. Niestety...

@Coby

aha czyli przywilejów za staż pracy nie ma? zaczyna się ponownie na białą kartkę? Jakie są wszystkie dostępne działy, w których można podjąć się zatrudnienia? ciekawa jestem awansów poziomych czy można przechodzić w ten sposób pomiędzy stanowiskami?

super sklep

super sklep obsługa na kasach pierwsza klasa pani Żaneta zawsze miła i uśmiechnięta zna każdy produkt i kod brawo dla takich pracowników jak rano się śpieszysz a jest pani Żaneta to moment i kolejki nie ma raz dwa i można jechać na budowę

@super sklep

każdy kod? a ile tych produktów tu tak w sumie mają? czyli szkolenie jakieś na start jest? kto uczy i ile max czasu trwa? co jeszcze trzeba tu dobrze ogarniać, żeby sie fajnie pracowało?

hantis

Zakupy w Dombi to sama przyjemność, głównie dzięki wykwalifikowanym i kompetentnym pracownikom. Szczególnie pozdrawiam Panią Żanetę, zawsze z uśmiechem pomoże, doradzi i pożartuje, aż się chce z zapałem wracać do pracy ;)

Już dosyć

Brak tu kogokolwiek kogo można by obdarzyć zaufaniem. Nie mam nikogo na kim mógłbym się wzorować. Starsi pracownicy ile macie po 3 latach ?

Krystyna
@Już dosyć

nie ma w firmie bardziej doswiadczonych pracownikow, wszyscy nabywszy doswiadczenia odchodza ?

Justyna
@Już dosyć

To ilu jest ludzi na zakładzie że nikt nie jest godny zaufania? Trochę to dziwne że nawet jednej osoby nie możesz znaleźć. Może to w Tobie leży problem? :D

Już dosyć
@Justyna

Idź rozkładaj towar i z nikim nie rozmawiaj ????????????

Irena
@Już dosyć

w sensie szefostwo ma takie podejście że nie integruje pracowników tylko każe rozkładać towar i z nikim nie gadać?

@Już dosyć

tak duo pracy jest, że nie pogadasz? jakie są u teraz normy? da się je porównać do czegoś, żeby były jasne?

Alicja

Bardzo dziękuje pani Żanecie za kompetencje a przede wszystkim uśmiech i życzliwość.

Tomasz

Don

Zadziwiające jest to, że ludzie w markecie są uśmiechnięci i chętni do pomocy... W przeciwieństwie do innych marketów ;) Albo tam jest dobra atmosfera w pracy.... Albo rażą ich prądem ;))))

Sara

Pochwała dla Pracownikow:) Byłam mile zaskoczona, obsługa klienta. Podeszłam do kasy a z plakietki przeczytałam imię Pracownika- ta Kobitka miała na imię Monika. Obsluzyla mnie z pełną kulturą i nawet doradzila, który z produktów mogę wziąść. Dzisiaj jestem zadowolona, że posłucham P.Moniki. Mówię pochwała, bo niekiedy pracownicy sklepu mówią coś w stylu:"tam to jest"., a P.Monika podeszła ze mną na dany dzial:). Dziękuję, że Macie takich Pracowników :). Macie fajnych Pracownikow:). Opinia dla Pani Moniki 6+ :).

Emilia
@Sara

Super, że obsługa miła - też sobie to bardzo cenię. Aż ma się ochotę tam pójść! A jak oceniasz ceny? Są przystępne?

Andro

Jako pracownik wszedłem z ciekawości, bo szukam pracy w innym mieście, gdzie się wyprowadziłem. Ludzie, pokażcie drugą taką firmę. Dobra praca, dobra płaca i fajni ludzie. Bardzo żałuję, że w nowym mieście ich nie ma. Jest dużo nowych, bo firma się ciągle rozwija i niestety czasem jakiś (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) się trafi, który wyleci i głupie komentarze wypisuje... Takie to miernoty chodzą po ziemi. Nic nie poradzisz...

Zostaw merytoryczną opinię o Metalzbyt S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Metalzbyt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalzbyt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalzbyt S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Metalzbyt S.A.?

Kandydaci do pracy w Metalzbyt S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Metalzbyt S.A.