Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

192.168.1.1

Więcej pracy w okresie wakacyjnym, więcej pracy w okresie jesiennym , więcej pracy w okresie zimowym no i wiadomo więcej pracy w wiosennym, znowu się uhahałem. Kiedy jest czas na normalną robotę. Można zarobić jak masz 250godz. w miesiącu a tyle to ma normalny pracownik robiąc 168godz. wolne soboty, niedziele a o świętach nie wspomnę, ma premie ,trzynastkę ,wczasy pod gruszą itp. Człowiek powinien sobie poprawić byt a nie wegetować dlatego jest problem z znalezieniem pracowników i tyle dobrych FACHOWCÓW nie przeszło z wprt.

monter z południa

oBIECANKI CACANKI wiadomo było że nie będzie tylko naiwni wierzyli (usunięte przez administratora)

żona telemontera

a jak tam po podwyżkach? wszyscy zadowoleni:):)?

Łódź911991

pracuje się po prostu NORMALNIE !!!!!!!!!!!! Więcej pracy jest w okresie wakacyjnym, ale dzięki temu można nieźle zarobić.

@Łódź911991

Naprawdę to co palisz to skutkuje!!! Pracuje się normalnie ale bzdety w jakim świecie żyjesz! Puknij się mocno !!!

jklj34234

A ja uważam, że przesadzacie. Pracuje się w miarę ok.

192.168.1.1

A ja uważam że firmę tworzą ludzie i oni odpowiadają za jej stan na rynku. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Ja jako monter jestem odpowiedzialny za to abym dobrze wykonał naprawę- kontrolują mnie czy dobre pomiary ,czy przebieg się zgadza, czy abonent zadowolony , czy sprawdziłem i poprawiłem wszystko na linii itp. itp. A na końcu okazuje się że i tak coś nie tak (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) nikt z kadry nie ponosi odpowiedzialnośći za obecną sytuację miało (usunięte przez administratora) Wpisy jest dobrze są śmieszne , (usunięte przez administratora) a udaje że wszystko wie i daje super polecenia. Napiszę po chłopsku , prostym językiem (usunięte przez administratora) . A obawiam się że to nie koniec a dopiero początek .

Krajan

Panowie za przeproszeniem, czego Wy się spodziewaliście (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) - teraz damy Ci więcej niż miałeś w WPRT (usunięte przez administratora) Mim zdaniem winnym całej tej sytuacji czy to w Enevie, Sprincie, Eltelu czy w WPRT jest ( był ) tylko i wyłacznie OPL który na każdym kroku chciał ( chce ) wydoić PT na niższych stawkach , coraz większych obowiązkach i stale rosnących karach (usunięte przez administratora)

Henio
@Krajan

Zgadzam się z Tobą w kwestii OPL, na każdym kroku doją PT płacąc mniej i wymagając coraz więcej, jak tak dalej pójdzie, to za chwilę będziemy sprzedawcami- technikami. Co do Enevy, to uważam, że warunki pracy są tu najlepsze spośród innych firm partnerskich.

serwis

Nie tylko pogoda rozkłada firmę, w szczególności (usunięte przez administratora) , unikając spotkania z pracownikami w celu wyjaśnienia bardzo ważnych spraw organizacyjnych, ignorancja ta może spowodować brak obsady na rejonach w najbliższe święta 1-3 maja. Nadgodziny są dla naiwnych. serwis Łódź

52xxxx

No widziałem w TVN Brzeziny, dramat. Ale będzie na co rozpisywać uszkodzenia. Siła wyższa. szkoda że w całej strefie tak nie mogą odpisywać bo wtedy może by się jakoś ratowali. A na Brzezinach nie ma obsady z tego co wiem tylko chyba jedna osoba i jakieś wsparcia. Kolega pisze o ZTR i co z tego że OPL się dziwi jak nic nie robi. Ja chętnie bym pogadał z kimś od serca ale nie ma z kim bo każdy tylko udaje że się interesuje strefą. To jest szajka i banda a my tylko ich napedzamy.

192.168.1.1

Pogoda rozłoży chyba firmę ,Brzeziny po ulewie czekają. OPL nie może wyjść z podziwu jak można pisać tyle ztr-ów, i tyle minusów jest, co będzie dalej?? A miało być cudnie. Przy wpisie wyżej zjadło mi pare cyferek-1,6. Czekam na pozytywy co można jeszcze wymyśleć aby się uhahać.

52xxxx

To już agonia. Mam tylko nadzieje , że długo nie potrwa. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Ale aby do czerwca i się rozegra.

Monterek77
@52xxxx

Nikt nikogo do pracy nie zmusza, ja pracuję w nadgodzinach z własnej woli, odpowiada mi ta praca i ciesze się że tu pracuję.

92.18.1.1
@Monterek77

Monterek 77 -po tym wpisie myślę że masz 77 ale lat, do tej firmy są już ogłoszenia że przyjmują z orzeczeniem lekarskim -- wszystko na temat. PO wpisach wiadomo że nie jest dobrze , pozytywy pisuje chyba jedna i ta sama osoba bo to co potrafi nabazgrolić to to że jest fajnie i to koniec wiedzy.

@Monterek77

Boże miej w opiece wszystkich takich jak ty jak rozum dawali to chyba w kolejce po kiełbaskę stałeś żenada twoj wpis

52xxxx

Eneva już sama nawet nie szuka pracowników bo takie maja ładne opinie:) Teraz szuka przez agencję : http://www.pracuj.pl/praca/telemonter-lodzkie,oferta,3875452 A mieli się ludzie pchać drzwiami i oknami .

@52xxxx

(usunięte przez administratora) zmiana zarządzających tworzenie im dodatkowych etatów, jak tak dalej pójdzie to Orange będzie musiało obstawić swoimi pracownikami utrzymanie hahhah, (usunięte przez administratora) a wieksza część tak zawanych telemonterów nie potrafi się upomnieć o swoje tylko czeka żeby innemu noga się powineła a on bedzie wtedy ok , potrafią się sprzedać za czapkę gruszek żeby tylko im było lepiej a tak nie jest (usunięte przez administratora) , ale co do wpisów ze jest wszystko ok to tylko pozazdrościć fantazji, ale Pan Bóg ma róznych lokatorów,

serwisant
@monter z południa

(usunięte przez administratora) W lutym nastąpiła znowu roszada na stanowiskach Kierowniczych w Gdyni poprzyjmowali jakichś gości co nie mają wiedzy o pracy bo poprzednio się zajmowali (usunięte przez administratora) a wiedzy fachowej nic a nic. Na siłę wysyłają monterów na certyfikację A, (usunięte przez administratora) Ja sam miałem w to wbite więcej obowiązków za tą samą kasę ? A taki nowy jak przychodzi i jest zielony ma tyle samo co ja i jeszcze pracuje 8 godzin i 5 dni w tygodniu. I gdzie tu sprawiedliwość. (usunięte przez administratora) i oblewają ja sam też oblałem, bo i tak już za wiele od nas rządają.

normal1

z jakiej strefy jesteście, że jest tak dobrze , może z zarządu w warszawie, bo na pewno nie na strefie utrzymania Orange.

Alex

Jestem tego samego zdania co Seba, wydaje mi się, że konkurencja pisze negatywne komentarze. Jestem bardzo zadowolony z pracy w Enevie, pracowałem w różnych podobnych firmach i naprawdę tu pracuje się najlepiej.

monter z pónocy
@Alex

ALex jak długo pracujesz? jaki masz certyfikat i czym się zajmujesz? Takie głupkowate wypowiedzi warto poprzeć jakimiś argumentami a nie jak małpka napisać jest mi tu dobrze bo nic nie potrafię i starzy za mnie zapitalają.

Seba

W Enevie pod każdym względem pracuje się naprawdę bardzo dobrze ! nie mam pojęcia skąd te negatywne komentarze...

@Seba

Następny nawiedzony taki wpisy powinno się z automatu kasować.!!

eneva 1

Rozmowa tu nic nie przyniesie bo ja zauważyłeś to tu wszyscy żądzą a w razie czego to nie ma osoby odpowiedzialnej. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Przestroga dla chcących spróbować pracy przeczytaj min 5 razy każdą kartkę co podpisujesz (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

52xxxx

Trzeba może pogadać tak sensownie z koordynatorami naszej strefy? Przecież to tak nie może trwać, (usunięte przez administratora) A młody to pewnie ten od "supermontera" co nie ma nic chyba tylko pracę i cieszy się z nowego auta. (usunięte przez administratora) Pracuję długo i nie wiem wszystkiego a tu patrzcie młody wie. Ja to bym go dał w rejony poza Łódź. Bloki i kamienice to pikuś. Ale to teraz bardzo modne wśród młodzieży, myśleć, że się potrafi. Proponuję tydzień samodzielnych napraw ( nie instalacji) na satelitach Łodzi .

ciekawy

(usunięte przez administratora) jakie kary?

oszukany

nie ma czegoś takiego (usunięte przez administratora) pewnie wymyślili sobie coś takiego po doświadczeniu z Łodzi (usunięte przez administratora) z garstki ludzi co przeszli z WPRT koledzy po kilku tygodniach położyli wypowiedzenia (usunięte przez administratora) Tu jak ktoś się wybiera to niech czyta wszystko (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora)

192.168.1.1

Gdzie są nowe orły bo ja widziałem jednego , ja po kilkunastu latach pracy chyba wszystkiego nie wiem i niektóre przypadki mnie zaginają a tu proszę dwa miesiące i fachowcy . Gdzie oni są bo od 01.03. czekamy, czekamy.... Może odbiorę godziny i udam się na urlop jak mnie będą zastępować -tylko co po powrocie zastane i oby w czasie jego trwania nie dzwoniła mi bez przerwy komórka.

prol
@192.168.1.1

Na strefie bydgoskiej eneva obliguje nowych [przechodzących]pracowników do podpisania 3-miesęcznej umowy wstępnej (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

weteran
@prol

(usunięte przez administratora) , szkoda tylko pracowników którzy poświęcają dobre zamiary i chęci do pracy .

@prol

U nas jak przechodzili też podpisali że w razie rezygnacji z pracy winni są firmie 2000zł, cel jest prosty aby mieli obstawione rejony na początku przejęcia strefy . Dobra rada jeśli ktoś ma zamiar i tak pracować w tym fachu niech jeśli może poczeka jak najdłużej z podpisaniem umowy . Pierwsi wyszli na tym najgorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom