Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

Która strefa?

monter

nie zgodzę się z Wami. U nas na strefie są podwyżki dla najlepszych. Tytlko trzeba się starac

@monter

a kto jest według ciebie najlepszy ?

192.168.1.1

Chyba za dużo powciskałem miał być jeden wpis.

192.168.1.1

(usunięte przez administratora) I , ten temat był u nas już przerabiany w zamian będzie pytanie o drugą umowę. Dajcie znać jak to się skończy bo jestem ciekawy.

ŁÓDŹ

Tak w łodzi w ostaniach dniach opuściło firmę kilka osób, niby nic ale w skali kilkunastu osób pracujących to kilka to spora ilość. Chodzą zakłady ile nowy kierownik wytrzyma, szczerze mówiąc to szkoda faceta wygląda na normalnego (usunięte przez administratora) Jeżeli chodzi o grupę "A" to za parę dni na pewno zapukają do pana dyr zgodnie z obietnicami podwyżki, i będzie się działo. Koledzy poznali zakres prac i obowiązków i na pewno na obecnych stawkach się nie skończy czyżby szykowały się następne zwolnienia. Zapominałbym o kablarzach którzy też szykują się do rozmów o podwyżki 2900-3500 to widełki o których możemy porozmawiać + premia motywacyjna, w innym przypadku ŁÓdŹ czeka na wsparcie z całej polski.

XXXL

Bydgoszcz zaprasza powolutku.

@XXXL

Łódź też . Zwolnił się kierownik , instalator , ekipa instalatorska , teraz czas na kolejne osoby. (usunięte przez administratora)

@XXXL

Kolego, Bydgoszcz już dawno (usunięte przez administratora) - ja to zrobiłem i nie żałuje - reszta w waszych rękach.

@52xxxx

Się dziwisz - procedury wywalone w kosmos (usunięte przez administratora) Zapraszam ze ścierką do monitora

192.168.1.1

Monter skąd ty jesteś-może nie masz domu i śpisz po centralach to bym cię zrozumiał a może tyle robisz godzin że po powrocie nie możesz się odnalezć to też jest wytłumaczenie (usunięte przez administratora) TAM gdzie ja działam potrzeba jeszcze kilku i do tej pory nie ma a miały być tłumy minus goni minus i tylko słyszę - robimy plusy a ci co leżą np.48godz na minusie mają czekać no to jak taki abonent ma nie zrezygnować z usługi i koło się zamyka.A kiedy ja ich naprawię jak na drugi dzień na dzień dobry mam np.6 i wszystko napowietrzniaki i promien 25km. Może powinni wysłać cię w me rejony a po tygodniu nie będziesz wiedział jak się nazywasz. CI CO PISZĄ pozytywy powinni zostać sami w firmie a może otworzy im to oczy- (usunięte przez administratora)

monter

nie zgodzę się z Wami. Cieszę się, że jest możliwość dorobienia w postaci godzin RIS. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Za kążdą godzinę przepracowaną otrzymuję pieniądze. Kierownik nie oszukuje mnie na tym tak jak wy uważacie.

@monter

Gościu ty chyba z kosmosu jesteś sam siebie oszukujesz pisząc takie brednie!!!

570xxx

Sorry, pomyliłem nick... Umowa o pracę a umowa zlecenie to dwie różne sprawy. Jest o tym w necie :) Tym co nie są w risie płacą nadgodziny po zakończeniu roku. Tak jest bo pewnie jakaś luka w przepisach na to pozwala.

ABC
@570xxx

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) .Jeśli przed terminem wypłaty wynagrodzenia pracownik nie złoży wniosku o czas wolny lub pracodawca nie zdecyduje o takiej formie rekompensaty, pracownik powinien otrzymać za nie wynagrodzenie ze stosownym dodatkiem razem z wypłata za dany miesiąc.]Podstawa prawna: art. 85 § 1-4, art. 1041 § 1 pkt 5 ustawy z 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz.U. z 1998 r. nr 21, poz. 94 ze zm.).

macie neta to czytajcie

Art.251.pkt.5-kodeks pracy-Nie jest dozwolone wykonywanie pracy dłużej niż 10 dni. Wykroczenie nałożone karą dla pracodawcy od 1000zł do 30000zł-art251pkt5. Przerwa min 35godz. (usunięte przez administratora) Wiedza w cenie!!! Ja mam 12 dni pod rząd i odbiór godzin za rok więc jak bym nie pracował te dwa dni (usunięte przez administratora)

potrafiący czytać

Aby dostać kasę z nadgodzin to nie musisz czekać rok, w tym sęk że każdemu tak mówią aby nie zorientowanym lub nie czytelnym wmówić to i dać do podpisania Ris, (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Oj podpisujecie a nawet nie macie pojęcia o swoich prawach.

52xxxx

Trzeba poprosić o te wytyczne odnośnie pracy w takim systemie na piśmie. Bo najlepiej jest powiedzieć, że to przyszło mailem, sms itp. Jeżeli każdy dostanie to na piśmie to będzie to miało wiążącą formę. Widzę, że większość poleceń wydawana jest w formie ustnej. Ciekawe jak to wygląda w świetle prawa?

192.168.1.1

Po wczorajszym dniu i rozmowie z przełożonym będe chyba kończył współprace z firmą . (usunięte przez administratora) OPL ma tabelki i one idą mocno do dołu po przejęciu strefy po wprt (usunięte przez administratora) .Myślę że za parę miesięcy to będzie pracowała garstka, bardziej szanujący się pracownicy odejdą. (usunięte przez administratora)

527xxx

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Pytam się ponownie gdzie widzicie pozytywne strony pracy na umowę zlecenie dla RIS. Większość załogi jest w wieku gdzie powinna już myśleć o odkładaniu na emeryturę a z pracy na umowę zlecenie nie ma składek więc ponownie pytam gdzie jest biznes? A czy ktoś się zastanawiał co w razie wypadku czy ubezpieczenie obejmuje umowę zlecenie? Jak ktoś pisze pozytywną opinię na temat nadgodzin to proszę o podanie przykładów gdzie widzi korzyści i zysk. Czytając przedmówcę to co wszystkim jaja udzieli? Tu nie chodzi o odwagę trzeba tylko znać swoje prawa i o nie walczyć.

aaa
@527xxx

(usunięte przez administratora) nic na to nie poradzimy za mało jest ludzi którzy mają szacunek dla siebie i się nie boją podnieśc głosu sprzedają się za samochody+ tel + inne rzeczy które należą się jak psu buda ponieważ potrzebne są do pracy jako podstawowe narzędzia , niewielu jest monterów którzy domagaja się swoich praw reszta głowa w piasek i myslą że jest im dobrze

bbb
@aaa

Sorry ale nie rozumem boją się o utratę pracy? (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Gdzie wy żyjecie trzeci świat jest o kilka cywilizacji przed Wami. (usunięte przez administratora) Bo to na to samo wychodzi kupujesz zgodnie z prawem a kradniesz nie przestrzegając prawa. Sorry to chyba Wy sami stwarzacie tą całą patologię (usunięte przez administratora)

570xxx
@527xxx

(usunięte przez administratora) za przyjście dodatkowo do pracy w wolny dzień biorę inny dzień wolny. A to co w tygodniu po godzinach przepracuję to do zapłaty.

52xxxx

Jak tak kochacie tą firmę i te klimaty to wytatuować proponuję sobie na przedramieniu swój nr z identyfikatora. Tyle w temacie ..... (usunięte przez administratora)

192.168.1.1

Brakuje tutaj zgrania w załodze (usunięte przez administratora) Dziwi mnie bardzo podejście dyrektora do obecnych monterów (usunięte przez administratora) Z tymi co mam kontakt dwoje chyba będzie rezygnować (usunięte przez administratora) a mnie to też będzie czekało sam to będe przepisywał smsy 8 godzin.

monter z pòłnocy
@192.168.1.1

Zawsze silniejsze wykorzystuje słabszego mądrzejszy glubszego nie wszyscy muszą mieć wiedzę ważne aby zrozumieli ze pracując w ten sposób szkodzą przede wszystkim sobie, zarabiają mniej nie nabywają uprawnień itp a przecież nikt nie broni pracy w nad godzinach ale rozlicznych uczciwie zgodnie z kodeksem pracy

aaa
@monter z pòłnocy

Masz rację ale trzeba mieć jaja żeby postawić się i dbać o swoje a nie tylko narzekać (usunięte przez administratora) stare przysłowie mówi że w kupie siła ale nie wiem czy damy radę, zresztą każdy powinien dbać o swoje a jak innym odpowiada (usunięte przez administratora) to ich sprawa

monter z pòłnocy

Kolego monter K. Po pierwsze to że wpada ci jakaś kasa na konto to nie oznacza że są to nadgodziny. Skoro tu piszesz to znakiem tego masz dostęp do netu więc wygoogluj sobie co oznacza hasło nadgodzina. Art. 131. § 1. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. czyli pracując ponad 48 godzin w tygodniu przysługuje stuprocentowy dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy nadliczbowej z tytułu przekroczenie przeciętnej, tygodniowej normy czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym I tu pierwsze pytanie ile godzin pracujesz w tygodniu? Odpowiedź pewnie 60-80? I masz pewnie stałą stawkę czyli 15 zł brutto nie zależnie od pory dnia i każdy dzień tak samo liczony czyli niedziele i święta. Czy nadal uważasz że dostajesz zapłatę za nadgodziny? Jeżeli nadal się wahasz czytaj dalej Rekompensata za godziny nadliczbowe W myśl przepisów zawartych w Kodeksie pracy, pracownikowi należy się cały dzień wolny i dodatkowe, 100-procentowe wynagrodzenie pieniężne, gdy musi on wykonywać swoje obowiązki służbowe w dzień wolny od pracy lub w święto. Jeżeli pracodawca zobliguje swojego pracownika do pracy w dzień, który miał być dniem wolnym dla pracownika z tytułu nadgodzin, to zmuszony będzie wypłacić pracownikowi kolejne 100-procentowe wynagrodzenie i znów wyznaczyć mu inny dzień wolny od pracy. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ja wole pracować normalnie 8 godzin dziennie lub 40 w tygodniu i sam decydować czy, kiedy, dla kogo, i za ile pracuję w wolnym moim czasie od pracy. A teraz wyjaśnienie co robisz i jakie obejście stosuje firma Dwie umowy o pracę w jednej firmie  zgodnie z wyrokiem Sądu Najwyższego z 13 marca 1997 r. (I PKN 43/97, OSNP 1997/24/494, OSP 1998/2/47) z tym samym pracodawcą, w zakresie wykonywania pracy tego samego rodzaju, pracownik może pozostawać tylko w jednym stosunku pracy. (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla wytrwałych i wierzących w lepsze jutro

192.168.1.1

A co będzie jak przyjdzie czas urlopowy (usunięte przez administratora) Zadowoleni mają pole do popisu i powinni przez 31 dni po 12 godzin pracować bo ja chcę 2 tygodnie odpoczywać z rodziną.

@192.168.1.1

urlop? firma zaproponuje ci sprzedaż urlopu i wszystko będzie dla PIP ok bo przecież byłeś na urlopie masz wpisane a że tyrałeś to twoja sprawa, tak się dzieje na południu jak jest problem z wybraniem zaległych urlopów i bieżących do firma tak proponuje i duży procent monterów na to się zgadza ale to już jest ich sprawa jak chcą tyrać cały rok bez odpoczynku.

es

(usunięte przez administratora) naprawdę jestem w szoku do czego to już doszło , w Japonii jak ktoś pracuje 200 godzin w miesiącu to jest uważany za pracoholika i wysyła się go na leczenie , (usunięte przez administratora)

52xxxx

Mam wrażenie, że niektóre piszące tuosoby cieszą się z faktu pracy w nadgodzinach. Tylko chyba nie wiedzą, że można pracować normalnie i mieć normalne życie rodzinne. (usunięte przez administratora) Ne dlatego, że boje się roboty tylko właśnie dlatego ażeby pracować w normalnym czasie pracy. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) y. Jeśli się mylę to nich ktoś to sprostuje. A jeśli mam rację to super sprawa na przyszłość. Tyrka to fajna sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom