Opinie o Eneva Telecom w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eneva Telecom. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eneva Telecom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eneva Telecom w Gdynia

Jak ktoś ma doświadczenie to się ceni (usunięte przez administratora) Jestem z kilkudziesięcioma letnim doświadczeniem w telekomunikacji (usunięte przez administratora) Tu szuka się ludzi dyspozycyjnych i to w szczególnym słowa znaczeniu

Stary Dziad

Czytam te wpisy i łaza w oku mi sie kreci jakto było kiedyś w Telekomunikacji. (usunięte przez administratora)

monter

Ja też jeżdże w teren i uczę się ale po to żeby pomagać później doświadczonym monterom. Potwierdzam że można normalnie pracować.

monter

Ja też jeżdżę w teren i uczę się dopiero żeby później pomagać doświadczonym monterom. Mogę potwierdzić, że w firmie można normalnie pracować.

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tahal

Obiecali podwyzkę za podwyzszenie grupy np na B no to zrobilem (usunięte przez administratora)

52xxxx

(usunięte przez administratora) Zróbmy może spotkanie i omówmy wszyscy jak tu dobrze podając swoje nicki z tej strony ??

monti

warunki całkiem ok, firma płaci, daje sprzęt i samochód, jeżdże w terenie i jest co robic, zarobki mogłyby być wieksze ale zgadzam sie z mat, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

@monti

Co ty wypisujesz same głupoty (usunięte przez administratora) przyjedz na południe (usunięte przez administratora) piszesz że jezdzisz w teren i chyba to tylko robisz bo z twojego pisania wynika że jesteś cienki jak żyleki znanej firmy, (usunięte przez administratora) ile pracujesz w tym fachu? napisz nie wstydz sie ze pare dni i juz jestes fachura

mat

Pracowałem już w kilku firmach tego typu, idealnie nie jest ale lepiej niż u poprzednich

instalator

Eneva ma marchewkę na młodych. "Dostaje Pan służbowy samochód do pełnej dyspozycji" hahaha. A młody na to leci. Zauważyłem ilu młodych zaczęło pracę. Może tylko na wakacje, może na dłużej ale na pewno nie na długo. Ktoś kto nie ma obowiązków i jest pod opieką rodziców jeszcze to może zarabiać takie pieniądze i dla niego to jest dużo. Jak już będzie miał rodzinę to otworzy oczy.

wizioner

Niektórzy młodzi też będą starymi a wtedy kumanie będzie zawodne.Po co brać pensje jeśli liczy się tylko praca. (usunięte przez administratora)

Monter

Niektórym młodym jednak chce się pracować i czasami coś kumamy. Mi zależy na pracy a wypłatę dostaję i koledzy też są w porządku.

eneviak

Kolejne burze na południu może w (usunięte przez administratora) monterzy odchodzą, przychodzą sami młodzi i nowi (usunięte przez administratora) tak więc biznes sie kręcie dyrekcja ma w słupkach ilość ludzi na dobrym poziomie ilościowym ale jakościowym to wszyscy wiemy ile (usunięte przez administratora) i ci wszyscy zarządzający chcą to ogarnąc!! (usunięte przez administratora)

eneviak

Tak na południu przeszły łagodne burze i juz jest kicha, (usunięte przez administratora) jak można przyjąć gościa na stanowisko kierownika i płacić mu kasę (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) jak to mówią (usunięte przez administratora) Dalej tak nie może być za kasę którą eneva daje (usunięte przez administratora) ilu monterom można dać podwyżki z wiekszym pozytkiem dla obu stron!!

52xxxx
@eneviak

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości posta. Tak sobie przypominam początek w Enevie. Była Niedziela 1.03.2015 roku Pańskiego 2015 (usunięte przez administratora) kiedy to w sali prezentowano nam wszystkim tam obecnym struktury firmy, osiągnięcia etc.Były slajdy broszury. (usunięte przez administratora) .(teraz wiem już czemu) (usunięte przez administratora) Następnie jak w wojsku każdy został zapędzony do pobrania ekwipunku i w rejon z zapiętą na dachu drabiną 3X13. Czar prysł po pierwszym miesiącu ( tyle dałem sobie na adaptację i odrobienie strat po przejęciu rejonu po WPRT) Teraz jak sobie tak siedzę i myślę to (usunięte przez administratora) Jedynie co to może flota nowa i działa. Tylko chyba wolałbym jeździć tym starym gratem WIXXXX i posiadać to co miałem na wyposażeniu niż siedzieć (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) oczywiście nie pracuję na dodatkowej umowie bo nie na tym to polega. Sprzętu jakiegoś super też nie widzę, tandetne mikra, noże krone etc. O miernikach nie wspomnę. Jak się popsuje to nie ma i trzeba kombinować, odsyłają Cie od Pawła do Gawła. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Dlatego nie widzę już żadnego pozytywnego celu aby to ciągnąć. Przy najbliższej okazji mnie już tu nie będzie. Chyba trzeba będzie się jednak przekwalifikować i omijać szerokim łukiem wszystko co ma związek z OPL. Taką kasę da się spokojnie wyciągnąć ale w lepszym komforcie psychicznym. Wiem nikt po mnie nie zapłacze, przyjdzie piekarz i po 3 miesiącach stanie się super monterem. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) - (usunięte przez administratora) Jak dla mnie czas temu położyć kres!!!!!!

juz tu robie niestety
@52xxxx

czyli widac z tego ze nie czytales opini kolegow wczesniej(badz w to niewierzyles) (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ale tu podam wypowiedz z innego forum o enevie cytuje "Ale to prawda.Firma się rozwija. Dodatkowo przejęliśmy Łódź Północ oraz Bydgoszcz. Problemem są duże kary, które firma musi płacić. W momencie kiedy firma nie musiałaby ich płacić byłoby więcej na wynagrodzenia pracowników " napisał to gosc pod ksywa "monter" hehehehehehehehehehehehehe no to jest moj smiech przez lzy

obserwator

Spotkanie z wymienioną osobą nic nie da to (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) poczekać na kogoś z wyższych władz, przecież i tak na rejonach nie ma monterów i wszystko (usunięte przez administratora) o OPL się cieszy bo słupki spadają. (usunięte przez administratora) , ale to nie znaczy że (usunięte przez administratora) Skoro firma ma ciężką sytuację z powodu braku ludzi to za łeb trzeba wziąć osobę za to odpowiedzialną i tyle.

obserwator

Co się dzieje nie macie czasu pisać he he he No pewnie przecież kierownicy cisną bo niby jest trudna sytuacja czy jakoś tak. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) i wyjechałem za granice. Z ciekawości wszedłem na ta strone co się w firmie dzieje. A no nic nowego widze, (usunięte przez administratora) Ale bohaterem trzeba być do końca. Wieczorem browar,pozniej odwaga do wypocin na tej stonie i rano znowu ze spuszczona glowa do pracy. Zal mi was

monter

Ja złożyłem CV i narazie nie narzekam. Jak ktoś potrzebuje pracy to nie przejmuje się forum tylko składa CV.Warto jest spróbować, jak dla mnie to jest w porządku.

doświadczony
@monter

twoja wypowiedź jest tyle warta co zeszłoroczny śnieg, co ty możesz powiedzieć jesteś młodym nie doświadczonym pracownikiem któremu nic nie można powierzyć, więc nic dziwnego że jest ci dobrze bo nic nie robisz ale pewnie koło siebie masz starszych pracowników co mają cie uczyć czy tez są tak zadowoleni?? pewnie nie i jak wytrwasz i zdobędziesz doświadczenie to śpiewka twoje tez się zmieni.

monter z pónocy

niektórzy pracownicy z WPRT w marcu też tak pisali po miesiącu się zwolnili he he he. (usunięte przez administratora) porobię jeszcze trochę przez wakacje aby urlop wykorzystać (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) chyba lekka przesada tyle to powinien zarabiać nowo przyjęty a nie wykwalifikowany pracownik. Mam obecnie kilka rozmów kwalifikacyjnych za sobą i 3 oferty pracy (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) a, tracąc wykwalifikowanych przez kilkanaście lat pracy serwisantów, których jak się okazuje nie można zastąpić (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) Jak podejście do fachowca się nie zmieni to widzę tylko (usunięte przez administratora)

eneva

Bo póki co nie musicie jeździć na wsparcie po całej polsce, ale spokojnie wszystko jeszcze przed wami

monter

Przeszedłem ze Sprintu do Enevy i rónież uważam, że teraz jest mi o wiele lepiej. Warunki finansowe są lepsze i w porządku ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eneva Telecom - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eneva Telecom?

Kandydaci do pracy w Eneva Telecom napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eneva Telecom