Opinie o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sklep Spożywczy Grażyna Mazur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur w Bydgoszcz

coś pisaliście o jakimś skakaniu na zamiany w zeszłym roku i tym podobnych. do dziś jak sytuacja względem tego wygląda? jakie są poustalane godziny i jaka macie atmosferę na sklepie? myślę czy by nie aplikować stąd zastanowienie, bo oferta wisi dla sprzedawcy

CiastkoZkremem Nowy wpis

Pracowałam w tym sklepie kilka miesięcy, zmieniłam pracę na bliższą mojego miejsca zamieszkania. Nie rozumiem skąd taki hejt na właścicieli ???? ewidentnie widać tutaj kij umieszczony w ... Wiemy czym. Skoro miejsce było dla Ciebie aż taką katorgą to dlaczego tyle czasu tam pracowałaś? Widziałam że skora do pracy nie byłaś,ale że aż tak jesteś przelana nienawiścią to aż szok po prostu. Praca jak praca, trzeba w niej pracować. Skoro jeden jogurt układasz 3 godziny no to niestety reszta ekipy nie będzie za Ciebie nadrabiać. Prawda jest taka że do handlu albo się nadajesz albo nie. Tobię polecam pracę w zakładzie który zatrudnia ponad tysiąc osób. Bedziesz wtedy na luzie się obijać wtapiając się w system niewidocznych pionków.

Xxx

Witam.Drodzy piszący tutaj swoje komentarze napiszę tak:na ostatnio dodane ogłoszenie postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko sprzedawcy w tej firmie. Nie kryję uprzednio weszłam tu poczytać opinie, powiem nie wierzyłam w nie.....ale teraz chylę czoła przed Wami i popieram opinię tu wystawianą, jednogłośną zresztą! Tak jest tak jak piszecie.Mianowicie mogę śmiało napisać że w tym zakładzie zahacza się o drastyczny (usunięte przez administratora)pracownika, gdyż szefowa nonstop nawet będąc w domu gapi się w kamery co robią pracownicy po czym chwyta za tel.dzwoni na pierwszy sklep i tam będącej pracownicy mówi do tel.ze ta ma iść na drugi sklep powiedziec pracownicy aby ta w danej chwili nie robiła tego co wlasnie robi A zajęła się tym co na poczekaniu wymyslila jej szefowa!jeden (usunięte przez administratora)!sto myśli zlecania zadań na minutę! Jednego zleconego zadania nie zdąrzysz się za nie zabrać już masz mówione o następnym. Pomimo tego ze szefowa siedzi cały czas na monitoringu obserwuje to każe sobie w zeszyt wpisywac co robilas/robiles na swojej zmianie!praktyki jak za Prl-u!na punkcie dat towaru ma istnego jobla! Zgadza się tez opinie ze za przererminowany towar, nie zdane gazety musisz zapłacić z własnej kieszeni! Nie da się w takiej atmosferze spokojnie w skupieniu pracować!Sniadanie jesz w biegu, na stojąco....nie wspomnę o braku szansy wyjścia do toalety-idziesz wtedy kiedy koleżanka kończąca zmianę raczy przyjść i się zapytać czy chcesz iść do ubikacji? -o ile oczywiście sobie o tobie przypomni?masakra.!Odniosłam wrazenie ze dziewczyny tam pracujące biorą głowy na dół, boją się odezwać, wiedzą co je czeka jak się przeciwstawią szefowej czy jej córce więc wolą się nie narażać. Same osobiscie gdy nie ma szefowej mówią "jesteśmy na wizji "(mają na myśli to, że szefowa obserwuje kamery)rób to co Ci kazały "jako kobieta powiem tak-pracując w tej firmie służbę wojskową masz zdaną i zaliczoną! (usunięte przez administratora) to pierwsza myśl która się nasuwa!Ja nie wytrzymałam tej presjii i atmosfery podziękowałam za współpracę.....z tego co wiem znowu na Olxie jest ogloszenie że szukają kogoś do pracy.....odradzam! Nie polecam!

Zuzanna
@Xxx

Właśnie widzę tu ofertę sprzed dosłownie kilku dni, że szukają sprzedawcy... A niby dlaczego pracownik ma płacić za przeterminowany towar ze swojej kieszeni? Dziwne to, dużo wychodzi takich strat miesięcznie? Widzę też, że praca jest zmianowa, jak jest z ustalaniem grafiku, można się dogadać? Zarobki w ogóle są w stanie wynagrodzić tę atmosferę w pracy? :/

Xxx
@Zuzanna

Grafik istna skakanka. Raz idziesz na tą godzinę, raz na tą. Zero stabilności i możliwości zaplanowania czegokolwiek sobie!ogólnie firma ta składa się z 2sklepow. Skaczesz ze sklepu na sklep-istny dom (usunięte przez administratora)! Nie polecam!mało tego masz wpisane w grafiku ze konczysz dajmy na to 17.30tak?A szefowa celowo przeciąga Cię po tej godzinie z zadaniami oczywiscie nie płaci już za to liczy i rozlicza tak jak w grafik wpisane ma.Zenada.

Koleżanka Nowy wpis
@Xxx

Wszystko można o sklepie pisać - o właścicielce, koleżankach, przeklinać , obrażać klientów , a pani XXX co miesiąc zmienia pracę ponieważ nie da się z nią pracować - to jest opinia klientów i koleżanek. Życzę powodzenia w poszukiwaniu wymarzonej. Proszę nie obrażać ciężko pracujących ludzi.

Xxx Nowy wpis
@Koleżanka

Koleżanko?-a skąd ty masz o Xxx taką wiedzę? Podejrzewasz nie tą osobę co trzeba!tym sklepem tak jak pisali tu ludzie powinny zająć się odpowiednie instytucje!I czy TOBIE się to podoba czy nie mam takie zdanie o tej firmie nie inne i mam do tego prawo! (usunięte przez administratora)Żegnam! -nie pozdrawiam

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Sklep Spożywczy Grażyna Mazur dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Sprzedawczyni.

Sprzedawca

Rekrutacja była bardzo przyjemna, wszystko było jasno powiedziane.

Pytali o staż, kontakt z ludzmi, została przeprowadzona próba, dzien próbny

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Jestem klientką

Ja do tego sklepu Mazur nic nie mam(usunięte przez administratora).Poszłam dzisiaj wieczorem oddać ten ser bydgoski ale mi nie przyjęła ,(usunięte przez administratora)

Iwona

@Gosiaco sprawia, że ta firma jest warta polecenia? Mogłabyś powiedzieć jakie są jej plusy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad pracą właśnie w tej firmie.

Gosia

Polecam

Iwona

Pracujesz w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Madzia

Sklep jak każdy inny spożywczak,obsługa całkiem przyjazna,nie rozumie czemu ludzie się czepiają? idźcie gdzie indziej jak wam nie odpowiada pani "Mazur" obok też macie sklepy spożywcze,i osobiście uważam, że w nich jest bardziej tępa i oschła obsługa,jak u Mazurów! Każdy ma prawo do własnej oceny (Wypowiedzi) Moją już znacie

Work

Sklep Spożywczy Grażyna Mazur zatrudnia teraz kogoś w wakacje?

sklepikarka

z tego co wiem od kolezanki to znowu kogos szukaja. Zwolnili znowu jedna Pania ktora pila alkohol w lazience i kradla alkohol. Wierzyc sie nie chce ze ludzie robia takie rzeczy. Masakra

sklepikarka :)

Pracowalam tam jakis czas niestety dojazd troche lipa, ja z Fordonu wiec musialam sie zwolnic i szukac czegos blizej ale atmosfera byla ok. Szefowa stanowcza ale jak mialam problem i jak czlowiek sie z nia porozmawia i wyjasni bez sciem to umie pomoc i pojsc na reke. jak najbardziej bym zostala gdyby nie odleglosc :/

kika

raczej więcej

gość

pierwsze słyszę że zamówienia robią ekspedientki ... w sumie gdyby one je robiły to nie byłoby tyle towaru po terminie i dodatkowego którego jest już sporo na półkach a przyjeżdża nowy z krótszą datą

pedel

O "firmie" ? Jaka to firma to po prostu sklep, po co Ci strona internetowa tego sklepu ? Szukasz pracy w sklepie to się przejdź po osiedlu i popytaj, a nie dumasz coś o internetowych stronach hihi

koleżanka

Olenka, ten ktos nic Ci nie powie bo tak jak wspomnilas to tylko hejterka, ktora msci sie za to, że ja zwolnili za kradziez :)

XXX

A ja proponuję aby tym sklepem zajęła się Państwowa Inspekcja Pracy !

xxx
@XXX

Jak tak Ci posladki sciska to idz i zadzwon a nie na forum sie zalisz. Masakra

klient
@XXX

a ja proponuję żeby Tobą zajął się psychiatra :)

bezstronny

Kiedy czytam te wulgaryzmy to myślę sobie ,że osoby które to piszą tak samo pracują czyli byle do końca dnia a trzeba było się uczyć ambitniej i nie pracować w sklepie ,proponuję Pani właścicielce aby te opinie przekazała prawnikowi w celu ustalenia po adresie IP konkretne nazwiska {regulamin przewiduje taką możliwość} i wyciągnąć konsekwencje prawne [mam w tym doświadczenie i chętnie pomogę] opinie uczciwe same się obronią a pozostałe wulgaryzmy muszą odpowiadać za swoje słowa.

zirytowany

Wy ludzie czytac ze zrozumieniem nie umiecie ? sami sie robicie w ch..ja skoro pracodawca daje Wam kase Dodatkowa, podkreslcie to sobie ze dodatkowa nie z waszej pensji na to zebyscie troche dupska ruszyli i zaczeli przejmowac sie terminami zeby sklep nie generowal strat co w sumie nalezy do waszych je...nych obowiazkow a zo to dostajecie kase co miesiac a i tak nawet tego zrobic niektorzy nie potafia bo mysla chyba ze towar sam sie sprzeda i sam sie pilnuje i uklada na polkach wedlog dat do spozycia. nie pilnujecie to i premie wam zabieraja proste, wiec jak jeszcze raz ktos tu napisze ze mu pieniadze zabieraja za terminy to padne trupem ze smiechu bo sami sobie zabieracie ale nie pensje tylko premie ktorej nikt nie musi wam dawac a to jest tylko ich dobra wola. AMEN

Zgadzam się z "bezstronny" osobiscie prowadze dzialalnosc - do osob wypisujacych te wszystkie glupoty, otworzcie swoja dzialalnosc, placcie gigantyczne zusy, kupujcie towary, placcie za wszystkie straty jakie pracownicy generuja i jeszcze dajcie im na reke godna pensje taka jaka chcielibyscie zarabiac no i jeszcze znajdzcie dla siebie pieniadze na zycie. zero wam zostanie, wszystko idzie do Panstwa a reszta dla pracownikow a wlasciciel ma z tego za przeproszeniem (usunięte przez administratora) nie pieniadze.

Wanda
@Pracodawca

W porządku, ale czy to ma oznaczać że właściciel sklpiku będzie grał w (usunięte przez administratora) i obciążał pracowników za przeterminowany towar ?

www
@Pracodawca

Skoro tak ci zle pracodawco.to zamknij swoj biznes. a nie marudzisz!widocznie utrzymujesz sie skoro nie zamykasz wiec tak ci zle nie jest!

www

kika
@www

a kto pisal ze temu sklepowi zle sie wiedzie ? czytanie ze zrozumieniem, zapraszam do podstawowki

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Grażyna Mazur - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklep Spożywczy Grażyna Mazur?

Kandydaci do pracy w Sklep Spożywczy Grażyna Mazur napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklep Spożywczy Grażyna Mazur
4.3/5 Na podstawie 270 ocen.
  • ul. Rekinowa 12 lok. 11/12
    85-435 Bydgoszcz