Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

polak anonim

Biuro mowi nieprawde

LODY

NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kate

tylko strata pieniadzy nic wiecej zastanówcie sie dobrze jeżli sie tam macie zamiar wybrac

Niki

Trochę nie zgadzam się z wypowiedzią pani/pana pod nikiem RYBA.Według mnie praca to firma.Firma to szefostwo.Szefostwo to podwładni typu kierownik,zastępca,brygadzista.I to w dużej mierze zależy atmosfera i warunki pracy pracowników.Fakt pracownicy też powinni chcieć pracować a nie oczekiwać kokosów za nic,ale jak niema w/w warunków to chyba mają prawo mówić i pisać co im się tam nie podoba lub nie podobało.To się nazywa WOLNOŚĆ SŁOWA panie/-ni Ryba.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ryba

Pracuję w firmie Pasternak Personal prawie od 3 lat. Jestem ubezpieczony, wypłaty na konto wpływają terminowo. Kontakt z szefowstwem mam dobry, z moją bezpośrednią zwierzchniczką panią Weber również jest ok. Wiem, że niektóre rzeczy trzeba by było pozmieniać, parę poprawić, ale pamiętajmy- piszę do tych niezadowolonych!- nie ma ludzi niezastąpionych!!! Co do wulgaryzmów pod adresem koordynatorów!!! Ludzie, to są opinie o pracy a nie o ludziach wytykanych, wyśmiewanych! Jeżeli naprawdę ktoś komuś zaszedł za skórę to może jakaś ksywa, to może inicjały imienia i nazwiska a nie tak oscentacyjnie personaliami! Błagam! Szanujmy się! Ryba

Iwa

Drogi,, ja" jaka 13 pensja ??? Halo kto w polsce ją ma?- mają górnicy zapytaj 90% zatrudnionych na kasach w tesco, realu za 4 zł netto bez urlopu na zleceniu przy 110 godz m-c kto ma 13 pensję (siora pracuje az się jej dziwię o 500-600złza 23 dni robocze), jeśli będziesz dobrym pracownikiem w Niemczech lub Holandii to firma podpisuje z tobą kontakt i na kontrakcie możesz się domagać czasem? , ja byłam w Holandii i Niemczech i pierwsze słyszę o 13 pensji - kto to płaci podaj to tam pojadę ?! Może tez maja duzo godzi i fajna stawkę -będę wdzięczna czekam na dane tej firmy -biorę torby i tam śmigam!! bo rozgladam sie za praca i mysle co by tu wybrac

Ala

do , byly pracownik ' Dane o moim zarobku za listopad wzielam z mojego rozliczenia i tyle ile napisalam tyle tez zarobilam. Te 151 godzin w miesiacu o których piszerz, to jest minimum gwarantowane, ktore masz zaplacone czy firma ma dla ciebie prace czy nie. Pracuje sie oczywiscie duzo wiecej godzin. Dzisiaj dzwonilam z kumpela która pracuje przy lodach w Heinsberg. Jest tam od 2 tygodni i pracowali tez w sobote, zrobila 90 godzin czyli w miesiacu co najmniej 180 godzin. Pytalam tez o mieszkanie bo , domi ' pisala, ze ktos jej powiedzial, ze mieszkaja w 8 osob w pokoju. To oczywiscie nie prawda. Mieszkaja w 8 osob w 3 pokojowym mieszkaniu. Sa tak podzieleni na 3 zmiany, ze tylko w niedziele sa wszyscy jednoczesnie w mieszkaniu. pozdrawiam

[usunięte przez moderatora]!!! Jak się okazuje krętactwo na umowach gdyż nie otrzymujesz należnych pensji tzw;13 zrywają z tobą umowę i dopiero w tedy masz wpisaną datę od...do... jak chcesz załatwiac cokolwiek to utrudniają a jak walczysz o swoje to jesteś na CZARNEJ LIŚCIE proponuję złożyc skargę do urzędu niemieckiego na tą firmę gdyż nie tylko koordynatorzy są chamami ale całe biuro w Polsce jak i w Niemczech !!!!

Pracownik w Rosen Eiskrem

byly pracownik - 2013-02-04 22:09:41 ania - 2013-01-31 00:06:40 czesc Jola ja ci moge odsprzedac Anka hihio czym ty piszesz a koordynatora to chodzi ci o [usunięte przez moderatora] tego chama ia cwaniaka ktory ma ludzi za nic to ty tam rob i morze garba sie dorobisz ja tam pracowalam 2 miesiace i moja noga nigdy nia powstanie w tej firmie wole suchy chleb jesc w polsce ludzie mozecie mi niewierzyc ale najgorszemu wrogowi nie zycze tej pracy czy przy lodach czy na westvalen przy miesie czy spawacze czy inne prace firma pasternak z silesi w raciborza czy op[ola to zlodziejePrzyjacielu koordynator [usunięte przez moderatora] był na mięsie w Westfalen. Na lodach jest dwóch: Pani Gosia - złota kobieta, nie można powiedzieć na nią nic złego. Haruje jak przysłowiowy wól, wstaje w nocy żeby odebrać ludzi z pracy. Został jeszcze "pan" Łukasz którego znacie już zapewne z poprzednich komentarzy więc nie będę dublował.

byly pracownik

ala a ty sie z choinki urwalas jakie 1400 euro zarobisz w tej firmie jak masz przepraowac 151 godz masz 1200 po o dliczeniach brutto netto tarazqstaje ci 500 gora 600 euro na miesiac ludzie nie wierzci takim ludziom bo to firma inko to co ludzie zarobia wystarcza na winko

byly pracownik

domi

moja znajoma tam na lody pojechała i miały byc pokoje po 2 osoby a pokoj jest na 8 osob i to pokoje mieszane z facetami:/

eli

No i dziś następne osoby stamtąd uciekają... Wcale się nie dziwie;) Może gdyby PAN ŁUKASZ zmienił stosunek do ludzi też byłoby inaczej... Ale cóż, ze szmaty jadwabiu nie zrobisz;)

zawiedziona

a co tam takiego dobrego nie gadaj glupot zadni normalni tam nie wytrzymaja jeszcze za takie stawki czy to od pasternaka czy od globala nie dajcie sie ludzie nabrac to (usunięte przez administratora) za nic

Bartek

Witam. Na lodach w Heinsbergu pracuję od 7stycznia (czyt. od samego poczatku) Jeśli ktoś jest niezdecydowany i szuka informacji chętnie pomogę. [usunięte przez moderatora]

OLA

Byłam kiedyś w lodach w Bremen z tej samej firmy PP

obserwująca do Ola

Ola to przy jakich lodach ty robiłaś że jesteś tak zadowolona?

do ola

ola piszesz z biura silesii , gadalam z kilkoma osobami co tam pracowaly i pracuja i jes straszna lipa , wiec nie mow ze tam tak pieknie i kolorowo , bo pracowac za 6 euro i oplacac miszkanie i jescze wymagaja dobrego jezyka to przesada!!!1

OLA

Pracowałam z firmy Pasternak w innych lodach, zarobiłam więcej niż koleżanki na kasie, pakowaniu na umowach śmieciowych w Polsce, miałam ubezpieczenie chorobowe AOK, dodatkowo liczy mi się do emerytury niemieckiej mam nazbierane 60 euro w kraju naszym to chyba musisz pracowac 10 lat na umowie o prace !!! wypłaty terminowe i miałam 2 dni płatnego urlopu! A że PRACOWAĆ TRZEBA to normalne czasem nie rozumiem osób co 1 dzień pracują i są przepracowani i zjeżdżą !!! dosłowie 1 DZIEŃ i maja ekstra opinie naj naj gorsze no sorry nigdy przenigdy nie zjechałm po 1 dniu trzeba trochę przepracować przynajmniej 1 m-c i dawać OPINIE Pozdrawiam wszystkie 1 dniowe przepracowane dziewczyny, nigdy tak szybko się nie poddaje tym bardziej że zależy mnie na pracy legalnej i zarobkach

ona

wiec warto tam jechac czy nie??????

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.