Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

pery

Wiesz WKURZONA ja bym zaryzykoowała tam pojechać i tak naprawdę zobaczyć jak tam jest,tylko jeden fakt mnie zastanawia(niewiem moża ja się nieznam bo do tej pory to tylko opiekowałam się dzieckiem i byłam jedna.) dlaczego tam tak dużo ludzi jedzie?Juz wiem że jadą na 28styczeń,4 luty,12luty i Ty jeszcze piszesz o 28 lutym.Czy jest tam jakaś wielka rotacja?Ludzie sobie odpuszczają i uciekają,czy naprawde ta fabryka jest taka wielka że trzeba tyle ludzi?Jeszcze jedna rzecz mnie zadziwiła wczoraj:miała ze mną jechać koleżanka też termin na 04 luty(było to pewne) a oni zadzwonili wczoraj do niej że niezna tak dobrze niemieckiego,niech się poduczy a oni zadzwonią w poniedziałek i wtedy będzie pewne czy napewno jedzie.To kurcze w tą albo w tamtą bo nie ukrywam że się nastawiłam na znajome towarzystwo a tu take coś?

rere

A czy ktos kto tam jest moze cos wiecej napisac na temat samej pracy/? ciezka? czy tam naprawde potrzeba jezyka niemieckiego?

Wkurzona

Kurde ludzie są czasami śmieszni. Jak ktos jest w stanie napisac jakis negatyw to niech ma odwage podac jakis numer do siebie czy napisac glebiej co jest tam nie tak bo ludzie tam przyjezdzaja na dniach nastepne grupy bedą dojezdzac jak jest tak jak napisala ta dziewczyna o tym kauflandzie to jestem jak najbardziej za pojade na dwa miechy zarobie ok. 7 tys albo nawet 6 i co wysiedzicie to w domu? Kupcie sobie jedzenia w Polsce róbcie zaróbcie i wracajcie Ci ktorzy maja tam jechac to zdobądzcie jaskis kontakt do osoby ktora juz tam jest bo nie sztuka pojechac az prawie do granicy holenderskiej i spotkac sie z wielka niespodzianka ja jade w lutym 28-ego i nie UKRYWAM ZE CHCIALABYM WIEDZIEC COS O HEINSBERG:D POZDRAWIAM

Wkurzona

(usunięte przez administratora) to mam jechac czy nie?;D:D:D

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
pery

Do EWY możesz coś więcej napisać odnośnie tej pracy?

ala

nie wiem skad ta Niki bieze te 500 €. Ja pracuje u Pasternaka w Kauflandzie ,przy pakowaniu miesa. Zarabiamy tak samo jak przy lodach bo placa wg. umow zbiorowych ( tarifvertrag ) czyli 8,19 € / godz. brutto. W listopadzie zrobilem 178 godzin i zarobilem brutto 1458 €. Netto zostalo 1112,68 € . Z tego potracono mi 200 € za zakwaterowanie i dowozenie ( 4 tygodnie x 50 € ). Na moje konto dostalem 912,68 €. W tych potraceniach z brutto na netto jest 67 € podatku, o ktorego zwrot mozna wystapic na poczatku przyszlego roku. Za rok 2011 dostalem spowrotem 886 €. Jak z tego wynika, mozesz liczyc, ze jak przepracujesz caly miesiac to zostanie ci ok. 1000,- € netto

nie warto tu przyjeżdzać, krótko i na temat

pery

Niki to ile wkońcu jest euro na czysto za godzinę że mówisz o zarobku 500euro/m-c?

pysia

Wszyscy tu piszą pozytywnie lub negatywnie,ale jak człowiek prosi o kontakt albo namiary na jakąś uczciwą firmę która da zarobić dobre pieniądze to nikt się nie wychyli i nie pomoże!!!

niki

ja to powiem krotko nie wierzcie nikomu ja ta firme nie polecam nikomu jesli komus wystarcza 500 euro na miesiac za prace no to niech jedzie ale tacy ktorzy pracuja juz pare lat w niemczech to wiedza ze takich smiesznych pieniedzy sie nie zarabia.

zuczek

Dejla jeśli mmożesz to napisz mi na maila jak tam jest?Jakie warunki?ile miesięcznie można wyciągnąć? Mój mail to pery80@o2.pl. Nie ukrywam że to jest bardzo ważne.Dzięki z góry :-)

pysia

Co tam takiego się dzieje? Ja już niewiem co robić,mam mętlik w głowie szkoda mi kasy na ten wyjazd jeśli to jest jakiś niewypał,a w dodatku muszę zostawić małe dziecko w domu-czy to jest warte tej gry?

dejla

pracuje na lodach!! tu gdzie wy przyjezdzacie ale tylko do wyplaty i uciekam

syktus21

wiarus - 2013-01-22 16:12:49 Tutaj pyta sie jeden ktory nic nie wie, drugiego ktory tez nic nie wie. Zadzwoncie po prostu do biura Silesi w Raciborzu tel. 32 4151501 i oni was o wszystkim poinformuja. Ja jezdzilem do pracy na wakacje przez Silesie do Pasternaka przez 4 lata i zawsze wszystko na miejscu sie zgadzalo z tym co mi w Silesi w Raciborzu powiedzieli. Pracowalem w roznych miejscach, na widlaku w Kauflandzie, przy pakowaniu ciuchow w Deninghaus, przy lodach w Bremen, przy bulkach w W-bak, przy prospektach w Laddach i nigdy nie mialem zadnych problemow z pieniedzmi ani z mieszkaniem. Moj ojciec pracowal w Pasternak Personal juz 10 lat temu przez 3 lata jako slusarz i tez nigdy nie mial problemow. Mieszkania byly zawsze wyposazone od lyzeczki poprzez garnki az do telewizora i pralki. Do pracy zawsze dowozili nas firmowymi samochodami . Mysle, ze jesli ktos zdecydowal sie na prace w Niemczech jako pomocnik, to leprzych warunkow jak u Pasternaka nie znajdzie. pozdrawiamTak to prawda ja też pracowałem w tej firmie w 2008 roku wszystko mi się zgadzało z tym co powiedzieli mi w biurze w Raciborzu.Pensja zgadzała się co do centa, do pracy dowozili mnie busem lub też miałem busa na stanie. Koordynatorzy też byli w porządku.

pysia

Dejla a Ty gdzie dokładnie pracowałaś?

piola

no to super. Ja tez zdalam test ale znam w sumie podstawy i teraz boje sie jechac....

dejla

wiarus co ty powiesz? ja prcuje tu 3 tyg i wiele spraw sie nie zgadza, dwie dziewczyny waywalili bo niby nie znaly niemieckiego a ten smieszny test zdaly przez telefon, praca ciezka jak dla parobka, a placa slaba.

wiarus

pysia

MUSZKA mogła byś podać mi swojego maila,mam pare pytań do Ciebie?

pysia

Czy wiecie coś więcej na temat pracy przy lodach?Wskierowaniu jakie dostałam do U.Pracy mam coś takiego że ponoszę koszty tłumaczenia druków?Wiecie coś na ten temat,jakich druków?

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.