Opinie o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. w Gliwice

Fiona

[usunięte przez admina]c ze jest Was troje w pokoju ,bo z tego co ja sie orjentuje to ludzi mieszka na pokojach od 4 do 6 osob.....Co do kuchni jezeli uwazasz ze 4 palniki na 6 do 8 osob z jednej zmiany wystarczy to chyba gotujesz na grzalce hehe..... Co do kibelkow to tez przysluguje 1 z porcelany bez polysku na 16 osob na mieszkaniu.... A co do pensji jezeli uwazasz , ze 500 euro to dosc dobry zarobek to [usunięte przez admina]

Fiona

były pracownik - 2013-02-12 14:56:44 Witam wszystkich odwiedzających to forum otóż napisze wam po krótcce jaka jest prawda na temat fabryki lodów w Haaren. Zacznijmy od warunków mieszkalnych otóż w jednym pokoju są po 4 osoby, kuchnia i łazienka jest dostępna dla 14 osób.Zero telewizji i internetu gorzej jak na odludziu.Płacimy za ten luksus 50 euro tygodniowo co na miesiąc wychodzi 200 euro i to wszystko jest potrącane ze stawki netto. Nasz ukochany pan [usunięte przez admina]jak mógłby to po 6 osób dałby na pokój, strasznie niemiły pan ale o tym napisze nieco pózniej. Stawka netto wychodzi 6.00 euro na godzinę. Za przepracowany miesiąc maksimum zarobisz 910 euro z czego musisz jeszcze mieszkanie sobie odliczyć plus wyżywienie więc zostaje Ci około 500 euro bomba co nie:)(prawie jak w Polsce):) [usunięte przez admina] .kuchnia i lazienka nie jest na az tyle osob bo ludzie pracuja na rozne zmiany takze jest podzial mniej wieej na 6 osob( wedlug dzielenia tak to wyglada - bo srednio mieszka na DOMKU a nie jak to nazwales MIESZKANIU 18 osob i po ok 6 osob chodza na rozne zmiany...chcesz internet i telewizje? a co ty (usunięte przez administratora) na wakacje przyjechales czy jaki (usunięte przez administratora) jesli dla ciebie po oplaceniu mieskzania i wyzywieniu zostanioe 500 euro i dla ciebie to malo to widze ze mazy ci sie zycie na wysokim poziomie, ale rowniez tu cie zmartwie bo takie zycie nie jest dla takich (usunięte przez administratora) jak ty...jesli chodszi o [usunięte przez admina]w Hamm nic z tym nie zrobia bo wiedza ze on jest najlepszy w tym co robi, bo gdyby nie on to ten projekt by sie posypal zanim dobrze sie nie zaczal bo on poprostu nie daje sobie wejsc na glowe, a konkretnie mowiac przypuszczam ze nawet tego projektu by nie bylo...ludzi owszem zmieniaja sie dosc czesto [usunięte przez admina]

Uciekinierka

Pracuje na lodach od 3 tygodni. Coz... Kokosow to tutaj nie ma. Dziele pokoj z trzema innymi osobami spiac na galezi. Lazienke mamy ze zlotych kafelek tylko brakuje polysku :D a kibelka nam szkoda bo mamy go z porcelany.. I nadaje tu radio Kambodza. Kordynator to istny aniol, nie czlowiek! Wszystko z nim idzie zalatwic, a najbardziej lubie chodzic po suszarke bo wiem ze mam dwie przyjemnosci za jednym zamachem :) Do pracy tak sie spiesze, ze zostaje dowozona godzine wczesnie siedzac na kolorowej kantynie i degustujac sie lodami na koszt firmy. Moze po tym komentarzu zasluze na miejsce w prywatnym aucie szefa :D Buziaki!

ona

Polskie Biura tez duzo obiecuja.Mowia ze mieszkania sa w bardzo dobrym stanie a przyjezdzajac na miejsce okazuje sie calkiem inaczej. Do pralki po ciuchy trzeba ubierac gumaki bo tyle wody.... Jedna wielka masakra

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ona

czarna

Po prostu zero slow...gorzej niz na (usunięte przez administratora)

słoneczko

Zgadzam się z tobą w 100%

czarna

Tak dokadnie zgadzam sie z opiniami po nijzej....zero szacunku do ludzi ze strony koordynatora (usunięte przez administratora) Nie mam pojecia co taki czlowiek robi na takim stanowisku...Zero jakiej kolwiek organizacji... Jedyna wporzadku osoba z ktora mozna wszystko zalatwic to(usunięte przez administratora) Duzo jej zawdzieczam....

tleniona

Tak to wszystko jest prawda zero szacunku. Konfidenci byli beda i sa takie (usunięte przez administratora)

asia

O jakim szacunku ty wogole mowisz pomysl dwa razy za nim cos napiszesz.... Najpierw ty mniej szacunek do innych to i ludzie beda cie szanowac.. POZDRO KONFIDENCIE

ala

(usunięte przez administratora) nie wiem jakiego zarobku ty oczekujesz za prosta prace na tasmie produkcyjnej.Te stawki kore oni nam placa, 8,19 € brutto ( ok. 6,50 € netto ) to nie sa stawki dla pracownikow z Polski, tylko dla wszystkich pracownikow w firmach pracy czasowej w Niemczech. (usunięte przez administratora)

xyz

nie ma roboty szkoda jechac mowie prawde

czlowiek

ona - 2013-01-31 14:35:13 wiec warto tam jechac czy nie??????NiE.

polak anonim

kate - 2013-02-06 14:33:54 tylko strata pieniadzy nic wiecej zastanówcie sie dobrze jeżli sie tam macie zamiar wybracprawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to zabawa naszym kosztem

hallo ula

bron swojego stanowiska, a nie pracodawcy, mozesz tez na darmo pracowac (usunięte przez administratora)

do Ali

w mieszkaniu 8 lub 10 osob, w pokoju 6 lub 4 osoby, pokoj moze byc przejsciowy, damsko-meski

czlowiek

(usunięte przez administratora)NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P:S: kto to pisze?, zastanowcie sie DLACZEGO?????????????

wydasz pieniadze na wyjazd, ale nie zobaczysz szybkiego zwrotu

katja

nie ma pracy, nie ma organizacji

JA

„Tam, gdzie przestrzegane są normy oraz ustalenia umowy zbiorowej przy zachowaniu punktualnej zapłaty, powstają długoterminowe oraz owocne związki między pracodawcą oraz pracownikiem.”

Zostaw merytoryczną opinię o SILESIA PERSONAL SP.ZO.O. - Gliwice

SILESIA PERSONAL SP.ZO.O.