Opinie o Aries Power Equipment Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Aries Power Equipment Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aries Power Equipment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aries Power Equipment Sp. z o.o. w Warszawa

Ulala Nowy wpis

Generalnie to firma może dobra do pracy dla emerytów, albo osób, które od pracodawcy nie wymagają żadnej dynamiki, żadnych zmian ani właściwie to nic. Taką skamieniała organizacja, ze starymi fizycznie i mentalnie przełożonymi, którzy nie mają w swoich umysłach żadnego świeżego myślenia ani większego polotu. Płacą mało, ludzi nie szanują, ale też niewiele wymagają. W tej firmie nie da się nic usprawnić ani zmienić chociazby na swoim stanowisku pracy, bo "góra" nie jest w stanie tego przebrnąć w swoich głowach. Ogólnie nie polecam, chyba że na przeczekanie.

Dr Nowy wpis

można też dorobić, próbują sprzedawać pod ladą

Jogi Nowy wpis

Dobry pracodawca i trudno uwierzyć w takie informacje, czyżby konkurencja ?

Pozytywny560 Nowy wpis

Mam kilka pytań odnośnie HR : - Czy ktoś kontroluje ich prace pod względem umawianych rozmow , kontaktu z pracownikami lub przyszłymi pracownikami? - Dlaczego są na bardzo słabym poziomie ( zachowanie nie profesjonalne które zauważyłam w rozmowie ) ? - Dlaczego po mimo ustaleń nie wywiązują się ze swoich obowiązków?

Firma Aries Power Equipment Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
Tonik

Może ktoś nie zapracował i dlatego nie dostał pieniędzy? Nie do uwierzenia jest to co piszecie.

Grzegorz
@Tonik

o czym mówisz? firma nie płaci swoim pracownikom wynagrodzenia za pracę??

z

Aries prac dla ludzi którzy lubią pracować za darmo ;-) Totalnie bez rozwoju.

Dariusz
@z

Rzeczywiście pracownicy, którzy są zatrudnieni w firmie Aries Power Equipment pracują w Twojej ocenie "za darmo"? Trudno w to uwierzyć, tym bardziej że firma jest generalnym przedstawicielem koncernu HONDA, który - jak powszechnie wiadomo - jest znany na cały świecie. Czy ktoś mógłby sprecyzować, czy informacje na ten temat są prawdziwe? Zachęcam do wypowiedzi.

Agata

@Ropek @r tak jak przeczuwaliście Aries Power Equipment Sp. z o.o. prowadzi aktualnie kilka rekrutacji, np. na stanowisko specjalisty sprzedaży części zamiennych. W ofercie niestety nie można jednak dopatrzeć się warunków zatrudnienia. Czy możecie napisać co Waszym zdaniem pracodawca może zaproponować przyszłemu pracownikowi?

r

jakos przeciez musi zapełnic dziure po zwalniających sie pracownikach :)

Ropek

W tym momencie Aries Power Equipment Sp. z o.o. nie ma ofert, ale będzie miał

t

gdzie tak napisali ze praca zdalna? tam się zdalnie nie pracuje...

t

to mała firma i raczej wiadomo kto ile zarabia. poufność to tylko w sprawie przekrętów działa. kolejni ludzie się zwalniają i to z długim stażem

f

wydawałoby się, że taka niezła firma bo dystrybutor, bo honda itd. 4000zł na start to jakaś bajka. ktoś wcześniej pisał że dobra firma na start, a ja się z tym nie zgodzę. jeśli ktoś myśli że się na początku będzie miał dobry grunt do zdobycia doświadczenia, to odrazu mówię że jedyne czego można się tam nauczyć to jak nie prowadzić firmy, i jak zrobić żeby sie nie narobić nbo niby dlaczego ma się robić za 2500zł

rekin biznesu

~4000 netto 'na starcie'

@rekin biznesu

Jeżeli ktoś ma 4 tyś zł netto w tej firmie to sądzę, że tylko wybrani albo starszyzna. Ktoś kto ma 4 tyś na rękę nie szuka innej pracy i nie ma tak dużej rotacji. Z drugiej strony to fajna sprawa mieć 4 tyś zł i się opierdzielać w pracy. Sam tak bym chciał.

Olo
@rekin biznesu

4tyś brutto po kilku latach pracy. A na start najchętniej zatrudniają na własnej działalności.

Klient

Co do zarobków to nie będę się wypowiadał bo nie jestem na bieżąco ale co do atmosfery w pracy to co nie co mogę powiedzieć bo z tą firmą mam styczność od lat. Po pierwsze ostatnio zauważyłem że jest dość duża rotacja kadry, większa niż zazwyczaj. Moim zdaniem firma od pewnego czasu stanęła w rozwoju, jest próba oszczędności na wszystkim a przede wszystkim na pensjach pracowników. Odchodzą zarówno Ci młodzi jak i super doświadczeni np. Pan prowadzący od lat dział KUBOTA. Nawet się ich nie zatrzymuje, nie ma na to żadnej reguły. Po drugie pracownicy nie mają jasno sprecyzowanych obowiązków i nikt z niczego nie jest rozliczany. Jak chcesz coś załatwić to nigdy nic nie wiadomo, nie wiesz z kim temat zaczniesz, kto to aktualnie prowadzi a na kim się skończy. W ogóle nie wiesz czy Twój temat jest podjęty. Jest brak odpowiedzialności za podejmowanie własnych decyzji, jest typowa spychologia, nigdy nie usłyszałem od nich słowa "przepraszam". Ze względu na to, że są monopolistami na Polskim rynku(tylko oni mają maszyny i silniki z Japonii) to według mnie czują się zbyt pewnie i nie szanują wszystkich ludzi. Czasami czuć arogancję i brak przejmowania się (to co masz zrobić dziś zrób jutro). Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla nich jest powstanie mocnej konkurencji, bo według mnie szybko by zostali "wyprostowani". Nic tak nie prowadzi do dyscypliny jak walka o klienta i szanowanie jego potrzeb. Generalnie nie wiem czemu jest taki chaos, może mają za dużo pracy, może za słabo im płacą ale tak czy siak organizacja firmy jest bardzo słaba. Mówiąc wprost nigdy nic nie jest wiadomo. I po trzecie, również ważne: jako pierwsza praca jest ok, bo są bardzo dobre warunki do zawodowego rozwoju (jest wgląd do dokumentacji maszyn i silników). Ten kto chce na początku samodzielnie się rozwijać ma idealne warunki, jednak później, po około 2 latach jest stagnacja i występuję znużenie. Jest czas na zmianę pracy. Jeżeli ktoś nie ma nie ma żadnych perspektyw albo odpowiada mu stagnacja to ARIES POWER jest idealnym miejscem pracy.

r

no niestety piszecie o bzdurach. 3-4 tysiące to chyba możesz zarabiać po 10 latach pracy. a przemiła atmosfera pomiędzy pracownikami to raczej stara gwardia ktora trzyma się razem i cos tam zarabia a reszta może liczyć jedynie na wyzysk i himery zarządzających. firma mentalnie w 1991 roku.

home

Bardzo wysokie zarobki. Bardzo sympatyczna atmosfera.

Coni77
@home

Co do atmosfery między pracownikami zgadzam się w 100%, ale "Bardzo wysokie zarobki" brzmi jak 500 zeta na dziecko.

ACpiorunDC
@Coni77

"brzmi ja 500 zeta na dziecko" - rozszerz proszę

admin

Nowi użytkownicy forum sprawdzają opinie o pracodawcy przed podjęciem pracy. Pomóż im podjąć decyzję i napisz kilka słów o firmie Aries Power Equipment Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Aries Power Equipment Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aries Power Equipment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aries Power Equipment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aries Power Equipment Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Puławska 467
    02-844 Warszawa
  • NIP: 5270209511 KRS: 0000034167

Aries Power Equipment Sp. z o.o.