Opinie o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

magazyn

Warunki pracy jakie mamy podczas upałów na magazynie urągają narmalnemu funkcjonowaniu i efektywności pracy nie mówiąc o zdrowiu, dobrze że mniej towaru wyjeżdza to mniej do złożenia zamówień, ogólnie nie polecam sam odchodze nie długo, a przechowywanie leków i preparatów w wysokich temp nie jest zgodne z normami że ktoś tym się nie zajmie

fejs
@magazyn

Ludzie tutaj sami sobie stworzyli takie warunki, bo się na to wszystko godzą a nie powinni.Spójrz jak pracuje KOKAINOWY REKSIO i ZENON z PARAGWAJU. Są zachwyceni, że mogą się tarzać w takich warunkach to dla nich istny rarytas. Wystarczy obok nich przejść szczególnie teraz latem .

fejs

Już dzieci przedszkolu potrafią rozwiązać tak prosty quiz. A buziaka ? O nieeeeeeeeee.

gregorymag

Firma krzak, myślę że ma szanse funkcjonować do końca roku

firma nie oferuje niczego.niskie zarobki.zero jakichkolwiek dodatków (żadnego socjalu)jak robisz nadgodziny nie masz premii.

magazynier
@pracownik

Podziękuj tym co robią tych nadgodzin najwięcej. A kto ? Wiadomo.

magazyn

To firma gdzie słowo "kłamstwo" i ""fałsz" jest na pożądku dziennym

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
telemele

Już nie długo się dowiemy co się dzieje ponieważ atmosfera gestnieje i widać nerwowe ruchy i działania zarządu. Może i lepiej było za Pani E.T- nie skomentuje ponieważ atmosfere jaka wprowadzała nadaje sie jako mobbing i działanie na nie kożyść spółki, a obecni Panowie - hm tutaj nawet nie warto się rozpisywać

telemele

jak na razie płacą nam i jest ok może tylko pomieszczenie w którym jesteśmy małe i gorąco jak upały są, Prezes zerowe kompetencje

magazyn

Firma o fajnej idei przez założyciela i początkowych udziałowców założona lecz dziś to śmieci zarządzające i myślące że mogą zarządzać, powinien wrócić założyciel tej firmy

magazyn

dla dobra s-ki he he każdy pracuje na swoje dobro a spólka bankrut i do póki płacą to pracuje ale już szukam innej pracy

magazyn

no,no,no a co sie rozbujalo

myszka Minnie

no,no,no, ale towarzystwo się rozbujało. Lepiej to już nie będzie, może być tylko gorzej. Kto żyw niech ucieka najdalej jak można....

serwer

Zauważyłem że usuwane są całe wpisy.Chyba komuś coś jest nie na rękę. A może prawda w oczy kole?

magazyn

Jakie etapy rekrutacji, firma nie ma działu kadr a jedyna kadrowa to jakaś pomyłka co żle nalicza wypłaty pokauje innym -śmiech, zarząd nie żądzi bo żadzi nim E.T, jedyna przedstawicielka zadufana MM może rekrutować mimo swojej bufonowatości, spułka wrak

nieuk
@magazyn

lepiej nie pisz,weź się do roboty dla spółki(sorry "spułki)!!!!!

życzliwość

Jak chcecie zatrudnic sie w tej firmie na przedstawiciela to zapraszam po paru miesiącach psychiatra

Aptekarz

Co w tej GN się dzieje braki towarowe bałagan nie można sie dodzwonić czy ktoś tam zarządza???

swój

Jakoś wśród udziałowców entuzjazmu nie widac i tych zysków.

swój

A ponoć takie duże zyski wypracowała dla udziałowców za 2014- to prawda?

Pracownica na zmianie

Galenica Nova ? Co to jest ? Pseudo firma aspirująca do czegoś prestiżowego, a reprezentują sobą w czystej postaci "murzyńskość" pod każdym względem. Przyszłym osobom chcącym zatrudnić się w wyżej wymienionej firmie, odradzam w stu procentach...

nick

Brak ludzi do pracy na magazynie , opóźnienia , a L..y pierwsi rano zawijają ogon do domu ,więcej ich nie ma jak są ...to jest pomyłka ich funkcja , po za tym trzeba sobą coś reprezentować na taką funkcję a nie oszukiwać obgadywać i wyśmiewać ...

Nick 2
@nick

To wie każdy od dawna. Robią nadgodziny gdy robią na d... . Po co się narobic. Przecież można pościemniać , papieros co pół godziny. Pożniej wrzeszczą że mają tyle roboty. Przeciez firma zapłaci. Ciekawe jak pracowali by na wózku. Darli by sie jeszcze więcej. Dziwne, że tego nikt nie widzi.

swój

jakie szkolenia, a kancelaria- i tak za porady trzeba płacic jak wszedzie, sieci apteczne się rozwijaja a Galenica się zwija potrzeba tam osoby z charyzmą do zarządzania

swaj

witam, czy na magazyn przyjmuje firma ? ile płaci? jaka umowa? czy są premie i ubezpieczenia? niech ktoś napisze czy warto składać tam dokumenty?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)