Gam Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Gam Polska Sp. z o.o.

SUFICIENT 2012-07-03 10:55:45
Nikt niespodziewał się hiszpańskiej inkwizycji. ;-) Ten duet niekompetencji ((usunięte przez administratora)) faktycznie kojarzy sie z Monthy Pythonem. Trzymajcie się od nich z daleka. Gdyby głupota umiała latać, mogliby otworzyć linię lotniczą o światowym zasięgu. ;-))))
gonzo 2012-08-02 13:09:13
Firma tragedia, zalegają wszystkim i kazdemu z płatnościami(usunięte przez administratora). odradzam wszystkim kontakt z(usunięte przez administratora)pseudo dyrektorem który jest najbardziej niekompetentną osobą w firmie. Kłamca i oszust. Dajcie mu palec to wexmie cała rekę a potem jak chcesz swojej kasy to juz cie nie zna. (usunięte przez administratora)
Były pracownik 2013-03-20 15:37:14
Niestety wszystko to prawda .Pracujesz jak wól starasz sie a oni wiecznie nie zadowoleni.Nie spełnione marzenia o wielkiej firmie .Zenada.Zenada .Nie polecam.Nie polecam.
Z daleka uciekajcie od niej jak najdalej.
Kontrahent 2015-04-14 10:17:37
Ja również przestrzegam przed współpracą z firmą GAM a już w szczególności jeśli chodzi o jakiekolwiek płatności na termin. Zero kontaktu, zero przelewu należnośći - MASAKRA!
Man 2016-05-19 19:23:05
Ale nad czym Ty się emil zastanawiasz ja Ci powiem, że jeśli masz czas i masz możliwości, no i oczywiście jesli jesteś niepełnosprawny albo masz zaświadczenie, to całkowicie polecam ci te prace, nie czekaj, bierz, najwyższa stawka we wrocławiu zdaje sie
Riki Martin 2016-11-24 14:59:05
hahaaha ,a co ty takiego robiłeś ?!
Zostaw swoją opinię o Gam Polska Sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gam Polska Sp. z o.o.