Opinie o Pflegerin24 w Ruda Śląska

Starszych. Oferujemy tylko pewne i sprawdzone oferty pracy. Współpracujemy z najbardziej sprawdzonymi Agencjami w Niemczech Pflegerin24 poszukuje kandydatów do legalnej oraz bezpiecznej pracy w charakterze Opiekunki Osób. Opiekunka Osób Starszych – największy wybór ofert i atrakcyjne warunki pracy Miejsce: Niemcy

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflegerin24 w Ruda Śląska

Małgorzata 40

Firma konkretna, ale i wyłącznie na swoje potrzeby. Nie angażują się by pomóc opiekuńce. Ważne, że Niemcy zapłacili swoje biorą a opiekunka sama musi sobie radzić ze wszystkim. Kombinują by tylko być na swoim.

Nika95

@YZ Tak mam umowę na czas nieokreślony a co do tego picia alkoholu to nie mam pojęcia jak robi firma @Pracodawca dla tego że nie pije w pracy alkoholu to jest największą głupota jak może być to jest praca odpowiedzialna z starszymi ludźmi i co wyobraża sobie pani lub pan że można pić w pracy tylko moim zdaniem piją w pracy desperacji lub osoby które piją na okrągło.za alkohol 00 procent nic nie robią bo to jest bezalkoholowe Pozdrawiam Panie z biura

Anastazja długoletnia opiekun

Full profesjonalizm szczególnie ludzi z biura nie wiesz z kim rozmawiasz i nawet jeśli prosisz, aby się ktoś przedstawił to brak odpowiedzi. Pracowałam juz w kilku agencjach , ale tej z całego serca nie polecam, brak szacunku do potencjalnego przyszłego pracownika, to jest poniżej standardów. teraz tez czytam na znanym portalu , ze proponują wysokie stawki ... bo jak się nie szanuje ludzi to trzeba walczyć o przetrwanie. Chciałabym jeszcze mieć okazje doczekać, ze takie firmy ostaną wyparte z rynku. pozdrowienia dla ciężko pracujących opiekunek i opiekunów im życzę solidnych Firm , z którymi będą współpracować.

Sabrina
@Monika

I po przerwie zawsze wracasz do tej samej firmy i na ten sam etat czy to się co zlecenie zmienia? Można sobie decydować o długości czasu w domu?

ktoś Nowy wpis

stawki niezmienione od lat a jak widze to zamiast isc do góry jak u konkurencji to leca w dół za duzo biurokracji to chyba pozera koszta wynagrodzen opiekunek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pflegerin24?

Zenona Łódz Nowy wpis

Jak ważne jest czytanie dokładnie jaką się podpisuje. Przestrzegam , żeby 2 razy się zastanowić bo później biuro i ludzie w tej firmie mają wywalone, żeby Ci pomóc. Apel ludzie omijajcie te firmę niech sami zaczną jeździć , bo z naszych ciężko zarobionych pieniędzy żyją jak Lordy ... Brak szacunku do opiekunek , zero empatii, panie są niemiłe , w niczym nie pomogę a wręcz straszą i powołują się na umowę, właśnie umowa , która jest dekalogiem z korzyścią TYLKO dla nich . Omijać, nie pracować dla nich , wiadomo ze nigdzie nie ma the best , ale jeśli się będzie dla nich pracować to standardy obsługi się nie zmienia NIGDY. Szanujmy swoją pracę a tych co nas nie szanują eliminujmy i informujmy innych. wszystkim opiekunkom spokojnej dobrze płatnej pracy życzę. Pozdrawiam czytających

Nick Nowy wpis
@Zenona Łódz

Ale co masz na myśli, pisząc, że straszą pracowników? Dlaczego i w jakiej kwestii? Napisz proszę, co jest zawarte w umowie, że mówisz o niej, że przynosi korzyści tylko firmie... Firma jest w mojej okolicy no i byłam zainteresowana pracą gdyby się pojawła jakaś oferta a teraz nie wiem :/

Renata

W sensie stawka, tyle się tam zarabia czy więcej? Jakbyś mogła podać szczegóły, to byłabym ogromnie wdzięczna. Szukam pierwszej pracy w sumie i chciałam wyjechać, nie ukrywam, że zarobki grają dużą rolę w tej decyzji. A umowa jaka jest, polska czy zagraniczna?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Pflegerin24 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Pflegerin24?

Szalona89

Dobre jest podejście szefowej do pracowników .Panie z biura zawsze pomogą i nieraz zmotywują do pracy

Małgorzata 40

@Małgorzata 40

Witaj Małgorzata 40. Potrzeby firmy są takie, żeby opiekunowie oraz klienci byli zadowoleni i zgodzimy się, że na te potrzeby jesteśmy konkretni. Praca opiekunki wymaga dużej samodzielności i zawsze odpowiedzialności. Nasi opiekunowie zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie podczas wykonywania swoich obowiązków, dlatego też jesteśmy dostępni dla naszych opiekunów również poza normalnymi godzinami pracy biura pod numerem alarmowym.

Nika
@Pflegerin24

To juz lepiej nie ryzykowac wyjazdu z wami. Dodatek 24 w nazwie sugeruje Niemcom, ze maja robota czuwajacego 24/7 :(

@Nika

Nika Próbowała Pani współpracy z firmą czy tylko taki wniosek po nazwie firmy Może warto spróbować a później pisać opinie

@Nika

Witaj Nika, trudno wyrazić opinię na temat firmy po jej nazwie:) Zapraszamy do współpracy i do wyrażenia opinii po zakończonym zleceniu:)

@Małgorzata 40

Sama mogę to potwierdzić, znam tą firmę

Luftmysza
@Pflegerin24

Koordynatorki tzw.młode wilki.Czytać uważnie zapisy w umowie należy,kary niebotyczne.Brak opisu stanu zdrowia dziadka i babki na papierze,niezgodności dot.wieku i wagi.Ciężkie i wymagające sztele przeznaczone w większości dla personelu medycznego

Nika
@Luftmysza

@Luftmysza Wolała by pani lub pan wolał jakieś koordynatorki co niczego nie ogarniają kary są tylko dla tych co np nadużywają alkoholu.Zlecenia zawsze są przedstawiane dokładnie i wszystko jest dobrze opisane i przedstawione nie zawsze się trzeba zgadzać na daną ofertę panie Koordynatorki zawsze pomogą w każdej sytuacji

Nika95

@Luftmysza Pracuje w firmie już 5 lat nie w biurze tylko jako opiekunka osób starszych Co to za brednie pan lub pani pisze takie właśnie osoby bez doświadczenia z współpraca z firmą Pflegerin24 psuja opinie firmy Umowy sa bardzo szczegółowe i zrozumiałe a co kary przerażają jak się przestrzega wszystkiego to kary się nie dostaje przez 5 lat pracy nie dostałam kary i nie doprowadzę do takich sytuacji żeby mieć karę a po drugie jedzie się do pracy że starszymi ludźmi a nie na imprezowanie w pracy lub inne rzeczy co pan lub pani pisze że są w regulaminie kar jak ktoś tego przestrzega to firma nie daje kar Dla osób które piją w pracy to powinny być bardzo wysokie kart bo to jest odpowiedzialna praca z starszymi ludźmi

Nika95

@Niedurna O co chodzi z tym co pani napisała Nikogo nie wprowadzam w błąd Z firmą się dobrze współpracuje jak by było inaczej nie pracuje w jednej firmie ponad 5 lat nie muszę tu pisać swojego imienia i nazwiska

@Nika95

A ma Pani umowę na czas nieokreślony pracując już tutaj taki czas? Jak egzekwują to picie w pracy, zabierają pieniądze czy może od razu wypowiedzenie ?

@Anastazja długoletnia opiekun

Nie zgodzę się z pani opinia panie z biura zawsze się przedstawiają podczas rozmów nawet jak dzwonią do nas opiekunek na zleceniu

Tak mają dużo ofert Może pani sobie zadzwonić i spytać nr do firmy+48666176100 Ja nie będę pisać na forum o zarobkach gdzie niektóre opinie są nie prawdziwe Ps jestem pracownikiem wyjazdowym do opieki

Karolcia
@Monika

Spoko, jeśli nie chcesz pisać o zarobkach, to może napiszesz coś więcej na temat pracy i warunków, pomijając kwestię tych zarobków? Długo już pracujesz? Ciężko było się dostać? Kontakt z firmą w razie problemów jest zawsze? Wypłaty są terminowe?

@Karolcia

@KarolciaTak pracuje już w firmie ponad 5 lat ciągiem mają bardzo dobre zlecenia i panie kardynatorki są bardzo pomocne w każdej sprawie i dostępne nawet po swoich godzinach pracy

Joasia
@Monika

5 lat to bardzo długo, to dobrze, że ci wszystko podpasowało :) A jakieś przerwy między zleceniami są? Czy wyjeżdzasz ciągiem, że tak to nazwę? No i co dla mnie ważne, czy dostanie pracy szybko idzie? Jak teraz się zgłoszę, to, po jakim czasie myślisz, że będę mogła wyjechać? Dużo jest załatwiania formalności? Pozdrawiam!

@Joasia

@Joasia Tak pracuje z przerwami np 2 miesiące w Niemczech i 1 do 1.5 miesiąca w domu nie że ciągiem

@Joasia

@Joasia Nie ma dużo formalność najlepiej się kontaktować z firmą @Pracodawca Panie z biura wszystko powiedza

Sabrina
@Monika

Na jakie benefity można liczyć w Pflegerin24?

Czy urlop w Pflegerin24 jest płatny 100%?

Nie bo jest umowa zlecenie

Jerzy
@Monika

Zlecenie, ale w sensie, że na start czy przez cały okres współpracy? Jeśli zlecenie, to na jaki okres czasu jest zawierane, standardowo na rok? Jestem też ciekaw czy jest okres próbny. W ogóle nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Pflegerin24 odbywa się w siedzibie firmy?

Szalona

W zależności czy ktoś jest z miasta gdzie znajduje się firma jak nie to telefonicznie

Aldona

Miałam jechać, ale jak tak to wypada to biorę co innego, jest dużo firm lepiej poczekać.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Pflegerin24?

Witaj, po wszystkie informacje dotyczące zatrudnienia w naszej firmie zapraszamy bezpośrednio do działu kadr pod numerem telefonu 666 176 100:)

Julka

cytuje inną opinie: Możesz spróbować, ale odradzam w (usunięte przez administratora) mają opiekunkę kasa tylko dla nich ważna jest i Niemcy jak stracą klienta to pensyjka też przepada dlatego Niemiec król a opiekunka typowy szarak do roboty. Czyli ta firma nie dba o opiekunki? A przecież to czy firma istnieje zależy od opinii opiekunek ! Tak naprawdę to całe grono opiekunek zatrudnionych tworzy firmę bo to one zarabiają w Niemczech i firmy mają kase na opłacenie biurowych "PRACOWNIC". Jak będą mówić opiekunki o firmie taką opinią będzie cieszyć się firma. Albo opiekunki inne przyciągnie albo złymi opiniami o firmie opiekunki inne odstraszy i nie będzie kto miał pracować na pensyjki dla biura. (usunięte przez administratora)

@Julka

Cześć Julka, dziękujemy za pozostawienie merytorycznej opinii. Przykro nam, że Twoje empiryczne odczucia odnośnie naszej organizacji mają tak negatywny wydźwięk. Opiekunki, są dla nas tak samo ważne jak klienci, dlatego cieszymy się z wieloletniej współpracy z licznymi klientami i również opiekunkami. Będziemy wdzięczni, za przesłanie konstruktywnego feedbacku z neutralnym wydźwiękiem, oraz podszytego dobrymi chęciami na maila praca@pflegerin24.pl, być może coś przeoczyliśmy, a Twój głos przyczyni się do poprawienia standardów w relacji pracodawca-pracownik naszej firmy. Biuro jest mózgiem firmy, bez niego nie będzie możliwości pozyskiwania klientów, oraz dawania ludziom godnie płatnej pracy, mamy nadzieję, że rozwialiśmy Twoje wątpliwości.

Beata

Kiedy placa za święta.10 miałam dostać wypłatę i czekam.

@Beata

Oj, nie wypłacają w terminie? To nie stawia ich w zbyt dobrym świetle czy to się powtarza często??

@Beata

Cześć Beata, dziękujemy za zostawienie opinii, dzięki Tobie kandydaci będą się mogli dowiedzieć więcej o systemie płac naszej firmie. Zazwyczaj przelewy wychodzą 10 dnia każdego miesiąca, pomimo, iż zgodnie z umową czas na ich wysłanie mija 15 dnia każdego miesiąca. Wnioskując po dacie wpisu, pieniądze mogły się jeszcze nie zaksięgować na Twoim koncie. Jeżeli chciałabyś dowiedzieć się konkretnie, na jakim etapie znajduje się Twoja wypłata, napisz na kady@pflegerin24.pl lub zadzwoń do swojego koordynatora zlecenia – to będzie najlepsze źródło informacji.

Kiedy dostałam od nich umowę byłam zaskoczona. Umowa jest naszpikowana karami które chwilami są naprawdę bezsensowne. Nie wiem kto to redagował. Zrezygnowałam natychmiast z wyjazdu bo w żadnej firmie z którą wyjeżdżałam nie było tylu bezsensownych powodów do ucięcia wypłaty. Słyszałam różne opinie na ich temat i wiele osób potwierdza moje zastrzeżenia.

LENA
@Ewa

Albo poprawią umowę albo żadna opiekunka od nich nie wyjedzie!

Weryfikująca pracodawców.
@Ewa

Szczera i cenna wiadomość. Potwierdzam.

@Ewa

Witaj Ewa, cieszymy się, że poruszyłaś ten temat. Kary, o których mówisz, są efektem naszych wieloletnich doświadczeń w tej branży. Praca opiekuna jest odpowiedzialnym zadaniem, wiąże się z ludzkim bezpieczeństwem, a tu jakość świadczonych usług jest kluczem. Zapisy tego rodzaju w umowie są niezbędne aby utrzymać tę jakość, zadowolonego klienta, oraz co najważniejsze, bezpieczeństwo podopiecznego na najwyższym poziomie.

gabi

nie polecam, wyłudzają tylko dane i nic nie proponują

Katarzyna
@gabi

w jaki sposób niby wyłudzają te dane? i jak to nic nie proponują?

gabi
@gabi

a w taki sposób ,że przed rozpoczęciem współpracy trzeba podać wszystkie swoje dane, wypełniać jakiś chory formularz zgłoszeniowy,mnóstwo pytań, udostępniac swój wizerunek,datę urodzenia, adres, wagę, wzrost, nr dowodu itp.. dodatkowo jeszcze trzeba podawać nazwiska i nr kontaktowe do Niemców u których się pracowało.. Może Niemiec sobie nie życzy żeby mu wydzwaniała jakaś agencja z PL i wypytywała i pewnie proponowała swoje usługi. Poza tym jest chyba RODO . Oczywiście musisz wyrazić zgody Rodo w formularzu, bo bez tego nawet nie ma co rozmawiać. Jak można podawać nr kontaktowe do osób trzecich ?? Są agencje w tym kraju gdzie nie ma takich cyrków i wszystko jest prostsze. Zresztą takich agencji są tysiące , więc jak się zna język i ma doświadczenie pracę zawsze się znajdzie.

Beata
@gabi

Jezu ale po co aż tyle danych. Oni tak weryfikują wiarygodność ludzi czy jak? Myślisz, że to cokolwiek wnosi w ich działanie czy to zbędne procedury są?

@gabi

Cześć Gabi, cieszymy się, że postanowiłaś podzielić się swoimi przemyśleniami i zostawiłaś merytoryczną opinię. W trosce o najwyższą jakość usług, dopasowujemy opiekuna tj. jego umiejętności i możliwości do potrzeb i schorzeń osoby starszej, między innymi podstawie takich danych jak wzrost i waga. Standardem dla nas jest także sprawdzanie kompetencji kandydata na podstawie przedstawionych referencji z poprzednich miejsc pracy. Te standardy powodują, że mamy coraz więcej zadowolonych klientów i możemy zapewnić więcej miejsc pracy dla opiekunów.

Tonik

Jak nastroje w pracy? Czy cała sytuacja z pandemią bardzo zmieniła prace w firmie?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę proponują na początek?

Szalona86
@Konrad

Firma prowadzi cały czas rekrutację umowa jest tylko jedna zlecenie na czas nie określony pracuje w tej firmie od 2 lat nie narzekam

Avenemoloko
@Szalona86

Witam też pracuje w firmie Pflegerin 24 długo i naprawdę nie narzekam.

nie polecam tej firmy kręcą jak mogą myślą ze są bezkarni . Kontrole będą jeszcze nie raz mieli .

Miki
@Gość

Witam oco chodzi z tą kontrolą w firmie ?bo kiedyś słyszałam że jakiś Zus wydzwanial po opiekunkach za pracę w kraju nie płacili oto chodzilogo?nie dostałam kasy tez pozdrawiam

Czy Pflegerin24 zapewnia kartę multisportu?

Szalona86

Nie a do czego karta multisport skoro praca polega na opiece osób starszych w niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o Pflegerin24 - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Pflegerin24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflegerin24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflegerin24?

Pflegerin24