Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Marysia

Zlozylam CV w firmie o której tutaj jest mowa. Zadzwonili do mnie w sprawie przyjęcia i IDE za niedługo na rozmowę. Czy możecie mi przybliżyć jak wygląda praca u was? Jaka jest atmosfera i ogólnie jak jest? Będę bardzo wdzięczna za poradę.

Tobiasz69IDK
@Marysia

Zależy jaki dział. Na jednym się pracuje lepiej na drugim gorzej. Musisz sprecyzować.

Marysia
@Tobiasz69IDK

Chodzi o stanowisko jakie mi proponowano to konfekcjoner-pakowacz. Jak wiesz cos o tym stanowisku to proszę o wypowiedź

Parasolka

@ porter. Raczej to nie jest możliwe XD dlatego ze jedna osoba swoimi plotkami potrafi zniszczyć życie jednej osobie a ty wymagasz zeby osoba ktora pyta na forum podeszła do osoby o której widzi nieprawidłowości? Tutaj niektore osoby wymagaja od innych ludzi ze odpowiadaja chamsko potem sie zala drugiej kolezance po czym na nastepny dzien sama się tak zachowuje w stosunku do innych a zazwyczaj ofiarami tego chamskiego odzywu sa osoby które sa obgadywane wyśmiewanie i traktowane jak śmieci.To kierownicy sie zachowuja z klasa i maja szacunek do pracownika. Nie obgaduja i nie szmaca innych ludzi. Nie ktote osoby z kultury osobistej nie zdaly by egzaminu. Nie nadaja sie tez do pracy w grupie. Bo skoro nie lubia kogos to zeby miec popularnosc w zakladzie obgaduja buntuja innych w tym brygadzistki opowiadajac im różne historie w "nie do Wiary".Moze z toba jest jakis problem? Czasami widac jak niektore osoby wchodza na opinie o zakladzie zwłaszcza na palarni maja podniecenie zeby miec temat wyśmiewania i zaczyna sie polowanie ... o pewnie ta to napisała bo w tym tygodniu byla celem plotek.Jakby sprzataly namioty takie osoby za kare przez tydzień i inne magazyny to moze by odechcialo im sie niszczyć komuś życia @Jagodzianka sorry za zwrócenie uwagi ale nie pisz słownikiem bo "kłócić" pisze sie przez "ó"

Parasolka
@Parasolka

Przepraszam za jedno słowo w opinii tam miało byc niektóre a nie niektote

@Parasolka

Z Twojej wypowiedzi wynika, że atmosfera w pracy nie jest zbyt przyjazna. Czasem może warto zająć się pracą i nie przejmować zachowaniem innych współpracowników. Rozumiem, że Cię to stresuje, ale czy myślałaś może, jak można by poprawić wzajemne relacje i atmosferę w pracy na bardziej przyjazną? Napisz, czy są obecnie przyjęcia do pracy w firmie Jago-Pro? Ja nie znalazłem żadnych ofert rekrutacyjnych. Takie informacje są ważne dla innych użytkowników forum, którzy szukają zatrudnienia.

Lola

Dobrze teraz są ustawione zmiany ;-) maskra z tym jest że ciągle na grafiku zmieniają ludzi. Człowiek ustali sobie lekarza a potem trzeba to odkrecac i znowu czekać na niego 6 miesięcy. Powinny być zmiany tak jak są teraz.Lekarz sie później denerwuje i patrzy jak na idiote ze są odkrecane wizyty u niego i go nie obchodzi.

Machine

Rany boskie, tak durny poziom sobą tu baby prezentujecie, ze wymienilbym was na te kiepskie sartechowskie maszynki w 15 sekund. Aż mi smutno, na hali tego nawet tak nie widać, ale tutaj to dno dna.

Hip
@Machine

Wymien sobie babe bo ta cie nie zaspokaja i sprawia melancholię. Myslisz ze to osoby pracujące w firmie to pisza i skąd wiesz ze baby. Może ktos z chłopów pisze podszywając się.

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Gazetka jago pro

Ja mam pytanie do operatorów i do kontroli jakości. Wchodząc na hale produkcyjna jest wyraznie narysowane na drzwiach zakaz używania telefonów komórkowych a wy z tego co widzę to macie po kieszeniach i nawet uzywacie !!!!!!! Chodzicie na skargi do kierowników jak dzieci w przedszkolu i mowicie"Prose pani bo karolinka sie zesikala w majtki" a sami nie jestescie fer i nie przestrzegacie przepisów dotyczących pracy. Telefony komórkowe wszyscy albo nikt!!!!!!Przepisy w pracy jasno mowia o telefonach. Najlepsze jest to ze nie ma sprawiedliwości kontrola jakości twierdzi ze nie ma czasu na sprawdzanie czego kolwiek bo sie nie wyrabiaja a na plotkowanie chodzenie do mechanikow stanie i plotkowanie o kobietach pracujących na lini maja na to czas? Dopiero jak wychodzi kierowniczka z kontroli jakosci to łapią sie za robote Nawet ta impreza darmowa nie polepszy stosunkow miedzy pracownikami, niektorzy bezmyslnie napisali TAK, potem mogę sie założyć ze polowa na nia nie przyjdzie albo bedzie żałować. Albo przyjdzie na godzine lub dwie dla oka i wyjdzie. I ot to cala integracja.Dlaczego jedni mogą a drudzy nie? Jak laski na lini chwile stana na 1 sekunde to odrazu sa poganiane. Wiec to nie jest sprawiedliwe

Fakt

Wszystkie plotki ktore chodza po zakladzie nie sa w 100% prawdziwe szczególnie gdy te sa negatywne, ludzie ZAZDROSZCZA i to ich motywuje zeby o innych mowic zle. One same chcą byc w centrum uwagi wiec dlatego w taki sposob wyrażają sie zle o innych.W dzieciństwie przezyly traumę a teraz próbują sie odgryzsc na innych.Pewnie były wysmiewane. Większość ludzi nie ma własnego rozumu i chcąc sie przypodobac popularnej osobie w zakładzie zapisuje sie do jej klubu. Dosłownie jak w serialu o nastolatkach chodzacych do podstawowki, gdzie nie ma nic wspolnego z dorosłymi ludźmi.

Jagodzianka

Drodzy pracownicy Jago Pro, kolezanki , po co tyle zlosliwosc i zazdrosci wypisywac na forum ? Wielkim kamieniem Wam ciazy , ze czesc osob chodzi na medyczna - chodzi o dodatki wyplacane tym osobom za kazdy dzien tam. Zazdrosc Was zzera . Obgadujecie te dziewczyny i glupio dogadujecie , ze niby ochoty na prace na "9" czy snaponie nie macie ale kasa kasa i kasa , to Was boli. Macie z tym problem to idźcie do kierownikow czy dyrektora , przestancie sie czepiać. Z drugiej strony to sprawa paznokci , przeciez to kobiety sa wiec maja prawo o siebie dbac ( oczywiscie tipsy czy te sztuczne rzesy to przesada ) , nie mozna w ten sposob ograniczac prywatnosci. Wnet kazecie usunac tatuaze albo poobcinac wlosy , no jak w Oświęcimiu. Proponuje zebrac wszystkich i przegadac temat , bo atmosfera robi sie bardzo bardzo nie smaczna a praca w Jago nie jest zla - wystarczysie dogadac z pracodawca a nie klucic sie i na koniec zamiesc problem pod dywan . Pozdrawiam .

WPK

Mam tylko jedno pytanie.Dlaczego osoby które chodzą na clean room tak zwanej hali medycznej nie sa sprawdzane??? . A mianowicie chodzi o paznokcie (gdzie podobno maja byc bez paznokci pomalowanych sztucznych a tak naprawde maja!!!!!! Sprawdzcie ich) kierownicy zmiany powinni notorczycznie sprawdzać ten ich stan paznokci bo głównie taki jest tam nakaz.... Placicie im za co??? Za łamanie przepisów? Bo podobno maja byc tez bez makijażu i zdrowe? Nieprawdaz? Z tego co słyszałam panie nie przestrzegaja nakazu. A najbardziej irytuje mnie jak widzę ze wchodzą w paznokciach sztucznych i pomalowanych typu french całe itp.

XD
@WPK

ŻAL I ŻENADA !!!

portret
@WPK

Podejdź do osoby u której widzisz nieprawidłowości i zapytaj dlaczego a nie na forum się pytasz głupio

Iwona

@Moby, nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy. Czy spokojna i merytoryczna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić i zweryfikować jego poglądy na Twój temat? Mógłbyś dodać czy firma oferuje premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Każda merytoryczna opinia na temat warunków pracy może pomóc innym osobom szukającym zatrudnienia w tej firmie. Pracodawca zamieścił ogłoszenie o pracę na stanowisko księgowej. Oferuje pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Pracownik Za niedługo juz były
@Iwona

Dużo osob odchodzi w listopadzie przez to jaka jest atmosfera w pracy mobbing wsrod kobiet. Nie potrafia uszanowac człowieka. Nawet jak człowiekowi słabo jest to powiedzą ze udaje ta osoba. Może trzeba umrzeć?

Moby

W jago możesz liczyć na umowę zlecenie przeciagana tak długo jak tylko się da, później jeśli Ci się poszczesci to umowa na czas określony również przeciagana tak długo jak tylko można. Umowy na czas nieokreślony możesz po kilku latach nie doczekać i zostaniesz na lodzie. Takie praktyki są tu często stosowane. Po 4-5 latach tyrania przy chemikaliach nie dostaniesz umowy bo np kierownik opowiada na twój temat dyrdymaly dyrektorowi a on nawet tego nie weryfikuje tylko ślepo wierzy w brednie. Nie możesz ujawniać wiedzy większej niż przełożony bo ich to wtedy bardzo boli i robią co mogą aby się Ciebie pozbyć. Ostatnio dwa takie przypadki usłyszałem. U nas na produkcji i na formularzu nie dają ludziom doświadczonym i bardzo ogarnietym umów bo właśnie kierownicy opowiadają bajki nie mogąc przeżyć tego ze nie są tak bardzo (usunięte przez administratora) jak im się wydaje. Szkoda ze dyrektor lub zarząd nie weryfikuje kłamstw kierowników a wiernych i oddanych pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) Wybór należy do Ciebie, czy chcesz się brudzic w szamba czy nie.

CzłowiekNasadka

Witam, ogólnie w Jago-Pro pracuję od dość długiego czasu jako operator. Przez ten okres pracowałem na różnych zmianach, z różnymi ludźmi i robiłem chyba wszystko co można robić na tym stanowisku. Praca jak to praca na linii, monotonna i trzeba uważać co się robi, ale nie jest źle. Co do ludzi pracujących na zakładzie to bywa różnie. Kierownictwo, spoko idzie się dogadać w wielu sprawach, czasem podejmują decyzje z którymi ciężko mi się zgodzić i wydaje mi się że zaplanował bym to lepiej ale nie ja jestem kierownikiem także trzeba się dostosować. Operatorzy, z prawie każdym da się pogadać i dogadać. Raz na jakiś czas zdaży się jakiś ewenement ale każdy może mieć gorszy dzień. Mechanicy, czasem lubią olać jakaś sprawę ale większość z nich jest wykwalifikowana i zna się na rzeczy. Zdążają się przypadki że się nie możemy dogadać ale akurat tu wina przeważnie leży po obu stronach. Magazynierzy, ci z większym stażem raczej ogarnięci, wśród nowych zdążają się przypadki że gość typowo nie ogarnia. Widocznie nie każdy nadaje się do takiej roboty. Formulanci, mają chyba najspokojniej na całym zakładzie. Przeważnie jak się coś od nich chce to się to dostaje. Z większością da się na spokojnie pogadać. Panie z kontroli jakości, najładniejsza strona zakładu. Dziewczyny kompetentne, miłe i rozmowne. Nie ma się do czego doczepić. Na koniec zostawiłem Panie pracujące na linii. Jest to pięta Achillesowa tego zakładu. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich kobietach pracujących na tym stanowisku. I tak jak pisali inni użytkownicy tego forum, przynajmniej połowa z nich żywi się plotkami i czyimś nieszczęściem. Patrzą tylko komu się powinie noga, kto jak wyglada i przypisują różne historie życiowe danej osobie o której nie mają zielonego pojęcia. Są Panie które potrafią po cichu kogoś obgadać od góry do dołu a po godzinie siedzą na palarni z tą osobą jakby nigdy nic. Nie będę tu wypisywał nazwisk ale najgorsza jest chyba niska Pani w bląd włosach, która jak dla mnie jest zapalnikiem. Ma wokół siebie gang innych dziewczyn które nagadują żeby się jej przypodobać (takie mam wrażenie). Jej maniera wymowy jest obrzydliwa dla normalnego człowieka. Po prostu czujesz że jak gada do nowych dziewczyn to ma je za nic, czuje się wyżej nad nimi bo ma staż. Chociaż jak dla mnie jedyny staż jaki ma to w gadaniu głupot i nie ma osób nie zastąpionych także na jej miejsce znalazła by się ze setka nowych dziewczyn które zamiast wymyślać nowe plotki pracowały by jak trzeba. Mam nadzieje że kierownictwo się tym zajmie i to się zmieni. Jest jeszcze kilka działów których nie opisałem ale to tylko dla tego że nie mam z nimi styczności. Ogólnie zakład jest spoko ale nad niektórymi rzeczami zarząd musi popracować. Peace!

@CzłowiekNasadka

Kontrola jakosci najładniejsze dziewczyny z calego zakładu. Powinni zrobic chyba im konkurs piękności w jago pro skoro one sa najpiękniejsze ???? Poradza sobie dziolchy przeciez sa naj naj najpiękniejsze bardzo inteligente dzięki tej wspaniałej magii: Sztuczne rzesy sztuczne paznokcie permanentny makijaz. No zyc nie umierać... Gdzie Co miesiąc sobie robia(ich sprawa na co wydaja zarobione pieniądze)ale Jakby weszły na tak zwana strefę bez makijazu jak inne kobiety tam wchodzą przyuwazajac i bez sztucznych dodatków to bys zobaczył prawdziwe piękno jeśli tak obserwujesz wygląd kobiet ????A co do reszty przyznaje ci 1000 % prawdy.Natomiast Na linii sama brzydota biedne scharowane panie ktore niszcząc swoje dłonie kręgosłupy a przede wszystkim zdrowie co dzięki temu zarabiacie na chleb. Masz racje co do plotek i do tej pani zapalniczki ale nie porównanuj kobiet z linii do kobiet KJ bo one nie zapierd.. na linii nie dźwigają ciężary itd. Czy widziales jakas panią z KJ zeby ciężko pracowała? Troszkę docen te panie pracujące na lini bo co bys zrobił gdyby nie było tych pań. Absolutnie jestem na NIE odnośnie ze Obgaduja i wymyślaja historię wyssane z palca bo kto o kim gada to mu zazdrosci czegoś i daleko mu do tego. Pozdrowienia dla pani zapalniczki ????

@CzłowiekNasadka

Aha.. Panie z kontroli jakości rozmowne? To według ciebie "Rozmowa " jest to praca w zakladzie produkcyjnym? A panie na lini kiedy maja rozmawiać jak podchodzicie i podkrecacie maszyny zeby mieć wieksza wydajność i wieksza premie? Dyrektor przychodzi na hale każe linie zwolnić a gdy wychodzi to spowrotem podkrecacie i WIO Konie. Kontrola jakości ma czas na rozmowy? No to wydales je.... A klacze na lini zasuwaja ciężko... a dzięki temu masz co jesc ????

@Obserwator B

W wypowiedzi zaznaczyłem że nie wszystkie Panie na linii są złe ale niestety taka jest rzeczywistość na Jago że mobbing występuje głównie w ich kręgu czyli coś jest nie tak, to raz. Dwa, w żadnym zdaniu nie ma słowa o porównywaniu Pań z lini do KJ. Prace mają ciężką tu się zgadzam w 100 procentach. Trzy, nie słyszałem aby na zakładzie był zakaz rozmowy ze sobą. Ogólnie to jednym zdaniem zaprzeczasz drugiemu i naprawdę ciężko się to czyta co napisałaś. Piszesz że popierasz moje zdanie o plotkach i obgadywaniu, potem temu zaprzeczasz żeby na końcu pojechać po dziewczynach z KJ jakie to one nie są sztuczne i na co wydają pieniądze, wszystko w jednym poście. Dla mnie zawsze były w porządku i to czy mają doklejane rzęsy czy nie akurat mało mnie obchodzi, dbają o siebie, chcą wyglądać ładnie nawet w miejscu pracy jak dla mnie spoko. Podsumowując z twoich wypowiedzi wynika że pracujesz przy lini i raczej należysz do tej jej gorszej strony i następnym razem jak będziesz coś publikować w internecie przeczytaj to ze 2 razy żeby to miało ręce i nogi :)

Pani dyszka
@CzłowiekNasadka

Panie Nasadko czy mógł by pan powiedzieć o jaka pania w bląd wlosach chodzi ponieważ jest nas dużo i teraz każda przypisuje sobie ta role :)

@Pani dyszka

Przykro mi ale regulamin zabrania podawania nazwisk osób pracujących na zakładzie. A nawet gdyby nie zabraniał to i tak bym tego nie zrobił bo gardzę kapusiostwem. Wydaje mi się że gdy ta osoba to przeczyta to zrozumie że to o nią chodzi i mam nadzieje że przemyśli swoje zachowanie :) Tylko zastanawia mnie jedno, skoro każda niska blondynka na jago przypisuje sobie role „zapalniczki” nazwanej tak przez Obserwatora/ke B to znaczy że wszystkie zachowujecie się podobnie i tak naprawdę sama odpowiedziała sobie Pani na pytanie. Osoba zachowująca się wobec innych normalnie by to pewnie olała i nie dopytywała by się czy to o niej mowa. Ale to nie jest miejsce do umoralniania kogo kolwiek. Mam nadzieje że w przyszłości sytuacja się zmieni i kolejne wpisy będą tylko pozytywne bo narazie 90% to te złe. Pozdro!

@CzłowiekNasadka

Każde zdanie ma ręce i nogi.....!!!! I ty faktycznie jestes facetem skoro nie możesz zrozumieć tego. Nie bede sie tutaj wyklocac bo to nie ma sensu :-/ Sam powinienes przeczytać nie dwa a wiecej razy by to zrozumieć ale ty nalezysz to tego grona co jest zaślepiony pewnymi faktami..... W kontroli także nie ma ideału. Nie bede tutaj tego rozgrzebywac bo to nie miejsce i osobista sprawa tej osoby ale ten koleś z którym jest takze jest ślepy. Jest wrobiony na Maxa. Rogi ma od prawie dwoch lat i 9 miesięcy. Ta osoba z KJ mi bardzo podpadla.To juz Byla kolezanka ktora znam bardzo bardzo dlugo i ktora teraz udaje ze ludzi nie zna bo tak obrosła w piorka i take obsmarowuje z innymi słabych ludzi tak samo jak te z linii. Najlepsza kontrola jakosci ma na imie zaczynajaca sie na Literę D. Zawsze pomoze nie obgaduje nikogo a przede wszystkim jest normalna. Ma własny rozum i glowe nie to co niektórzy. Na koniec Operatorze X urazilo cie to co napisane jest w poprzednim wpisie i piszesz słownikiem który jest zwany meska duma i przez to nie możesz tej wypowiedzi zrozumieć. Ty piszesz o kobietach z lini to ja pisze o operatorach.Niektórzy z was wierza tym plotkom i zaczynacie sie zachowywać jak te kobiety ktore każą drugiej osobie sie nie odzywać do obsmarowanej kobiety traktując ja tak samo.Nie ktorzy sie napalaja na te osoby o tym statusie"plotkary " Nie zrozumiesz tej wypowiedzi ani poprzedniej bo niechce ci sie tego zrozumiec. Wybacz ale nie jestem po stronie tych osob co zle traktuja innych.

gadget
@Obserwator B

Ładna tu się kuhwa telenowela odwala Haha na hali rzadko bywam i z tego co czytam to dużo tracę XDD

Sznapi

Fantastyczna firma. Ciągle inwestują nie tylko w sprzęt, ale zwłaszcza w to co najważniejsze - w ludzi. Chętnie partycypują w kosztach studiów, zachęcają do ciągłego kształcenia możliwością awansu oraz znaczącymi podwyżkami. Kierownictwo to autorytety w swoich dziedzinach, każdy pracownik może od przełożonego w każdej chwili otrzymać fachową radę i liczyć na pomoc kiedy jest potrzebna. Pracownicy Jego to jedna rodzina w której każdy każdego szanuje. W każdej życiowej sytuacji można również liczyć na pomoc Firmy. Tutaj człowiek jest doceniany, w pełni zaangażowany może liczyć na wymierne korzyści i docenienie ze strony przełożonych. Polecam tę firmę jako wymarzone miejsce pracy.

Iwona

@K, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

obserwator
@Iwona

Głupotą jest to czytanie opinii na forum . Każdy kto naprawdę chce pracować nie powinien się opierać na opiniach innych ludzi. Każdy ma swój rozum i głowę gdzie powinien sam się przekonać jak naprawdę jest . Praca jako sama w sobie jest dobra ale co do reszty przemilczę to bo nie ma już sensu szkoda ZDROWIA na tą wypowiedź, ale tak jak mówię trzeba słuchać siebie a nie innych bo ludzie są różnej kategorii dzielą się na tych bardzo złych i dobrych

tre
@obserwator

" Każdy kto naprawdę chce pracować nie powinien się opierać na opiniach innych ludzi." No a kto pisze tu opinie, jeśli nie byli i obecni pracownicy? Wymieniają masę szczegółów i ja im wierzę.

PAN URLOP

Juz byla pracownica

ZAKOŃCZENIE PRACY W JAGO PRO WLASNIE NASTAPILO SIĘ.!!!

Już byla pracownica
@Juz byla pracownica

Zycze zycze wszystkim Szczescia dla tych co mnie nie lubili.

Iwona

@Pracownik, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać, oskarżać, prowadzić rozmów nie na temat, a także należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli masz do dodania jakąś opinię o firmie zrób to. Pomoże to innym osobom poszukującym pracy.

@Iwona

Dlaczego? Napisane jest w taki sposob jak tylko ze to jest odzwierciedleniem tego jak pracownicy zachowuja sie między soba czyli chamsko i wulgarnie. Co drugie slowo Ku... Ja pierd. Itd . Czasami brakuje słów do tego. Najlepiej się nic nie odzywać i udawać ze jest się z niespełna rozumu. Nie warto. Wiadomo ze 80% życia spędza się z ludźmi w pracy więc ludziom juz się przewraca w głowach.Wieszkosc ludzi maja problemy w domu wiec taki człowiek wyzywa sie na innych ludziach. Dobrze ze od połowy sierpnia idzie się na urlop to odpocznie psychicznie bo fizycznie nie jest się tak urobionym. Mogę polecić ta firmę tylko z tego powodu ze nie jest az taka zła a ze czasami jest bardzo ciężko.... KIEROWNICY sa super i dyrektor również.

NOWA

Czy w Jago dają multisporta albo OK system???

Mam do pewnej osoby prośbę(NARAZIE grzecznie)ktora ROZPOWIADA plotke nt. tego kto to pisze opinie o firmie. ZAJMIJ sie soba czytaj książkę albo zapisz sie na jakis kurs bądź znajdź sobie swoje hobby!!!!!A nie codziennie wchodz i czytaj glupoty Jak ci nie odpowiadają opinie o pracy ktokolwiek by napisał(co cie to obchodzi) Nie oskarzaj ludzi jak niewiesz kto. Mówisz na kogos ze plotkuje i obgaduje a sama wchodzisz codziennie sprawdzać czy sa nowe opinie i potem ROZPOWIADASZ głupoty mowiac"JA WIEM KTO TO NAPISAL TE OPINIE "KTOKOLWIEK BY TO NAPISAL NIE MASZ PRAWA!!!!myślisz ze jestes taka idealna? Grubo się mylisz... masz jakies wysokie mniemanie o sobie. Codziennie pierdo... O jednym i tym samym. W tym tygodniu to juz przesadzilas. :-/

Obserwator

Jestem PoD wrażeniem ze na hali bylo 37 stopni a sie świetnie zachowali pracodawcy.Pozwolili sciagnac czepki Tylko nie podoba mi sie nie przyjemna sprawa miedzy pracownikami każdy sie na każdego bykiem patrzy nawet jak przychodzi do pracy to tak jak mumia nie widzac danej osoby jak przychodzi. Obrazaja sie jak male dzieci szczególnie faceci. Co pierwsza kobieta ma ci cześć mowic? To PAN DYREKTOR PRZYCHODZI I SIE KLANIA SZARAKOWI pierwszy a wy jak kobieta sie nie ukloni to sie obrazacie i z błotem mieszacie. To jest kolejny dowód ze Kierownicy dyrektor sa godni polecenia

Наталія

Я пішов на цю сторінку, тому що я чув на перерву, як одна з дам сказала мені, що погані відгуки з'явилися на веб-сторінці pracy.Zapytałam однієї жінки призводить цю сторінку і передав її мені. Деякі люди мають право на знущання серед співробітників, як сказано в попередньому думці

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.