Opinie o Aroma BM Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aroma BM Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aroma BM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aroma BM Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pracowalam

Nie widziałam sensu aby pisać o swoich przygodach stą firmą ale koleżanki mnie poprosiły i chyba nie będą zadowolone z tego co napiszę. Firma jak firma chce zarabiać pieniądze, a nie je rozdawać za nic. Ja już długo tam nie pracuję ale nadal nie mogę znaleźć pracy z podobną wypłatą. Więc tutaj duży plus bo zarabiałam prawie tyle co mój facet. Były nawet paczki i premie na święta, a praca nie jest ciężka ani trudna, trzeba po prostu pracować, a nie urządzać pogaduchy. PROSTE!!!! Jak ktoś narzeka na pieniądze to ja zapraszam do siebie na kuchnię jak dostanie najniższą i 100 premii to inaczej zaśpiewa. Darek to jest inna historia ale pan Łukasz i pan Tomasz potrafili nad nim panować i nie było źle wystarczyło im powiedzieć i ustawiali do pionu, chodził potem obrażony na cały świat. Były głupie żarty i niesmaczne ale bał się krzyczeć i wyzywać. Źle się zaczęło od kiedy przyszedł p. Arek który wie że może wszystko bo jest rodzinom szefa więc nie robi nic. To jak on się zachowuje i to co mówi przy pracownicach zachęca Darka. Nawet tego nie ukrywa że liczy się wynik, a człowiek jest kosztem jak sam nas nazywał. Ktoś wcześniej napisał że Gosia jest nie kompetentna a ja się nie zgadam. Zawsze wszystko załatwiła zaświadczenie urlop wszystko było. Ona też tam jest tylko pracownicom i jest pod presją i widziałam nie raz jak płacze i że ma za dużo pracy i zostaje po godzinach. Trzeba tez ja zrozumieć, a nigdy nie odesłała nikogo z kwitkiem. Mnie zwolniono za nic nie byłam dłużej potrzeba, poczułam się jak wyrzucony śmieć a miałam dobre wyniki były słabsze dziewczyny moim zdaniem szef powinien się przyjrzeć pracy swojego szwagra i swojego sąsiada i znów mogło by być dobrze.

@Pracowalam

Rozdawać za nic? Jeśli nie pracowałaś tam w ostatnich miesiącach to tak na prawdę nie masz pojęcia ile się zmieniło. Paczki na święta i premie to prawda, nawet takie święta każdy pamięta PACZKA + WYPOWIEDZENIE. Ktoś umiał zastopować Darka powiadasz? No to już chyba długo tam nie pracujesz. "Bal sie krzyczec i wyzywac" to nie prawda, nie mial skrupułów co do tego. A co do Gosi, kobieta, która nie zbytnio ogarnia sytuacje, ale jak widać długo tam nie pracujesz.

@1111

Moze tam ona dlugo nie pracuje ale tak bylo o Gosi nie można nic powiedzieć bo to mila osoba i sympatyczna zawsze wszystko zalatwiala na czas A jak wam sie nie chcialo robić to was wywyalili i tyle. Dajcie spokoj Darkowi bi kto wie co on przeszedl to nie ma sie go co czepiac. Nie pozdrawiam

XxX Nowy wpis
@..

A kogo to obchodzi co on przeszedł? Każdy ma swoje problemy i każdy ma nieraz przewalone w życiu. Czy on się chociaż raz zastanowił co my przez niego przechodziłyśmy. Jeśli pracujesz w tej firmie to dobrze wiesz jakie sytuację miały w niej miejsce i nie będę przytaczać niektórych rzeczy bo były one tajemnica a ktoś czytając to może poczuć się dotknięty. Bronisz Darka? (usunięte przez administratora)

Absurd Nowy wpis

Jeszcze chyba wssyscy zapomnieli o jednej bardzo absurdalnej rzeczy, Nie można bylo miec przy sobie telefonu! XXI wiek to dopiero smiech na sali. Corka kolezanki miala rodzic na dniach i Kierownik jej wypalil zeby do niego dzwonila ta corka jak zacznie rodzic... do obcego chlopa. Absurd

E Nowy wpis
@Absurd

Wszyscy starzy pracownicy pamiętają z czyjego powodu ten zakaz został wprowadzony. Koleżanka Agnieszka która latała do toalety z telefonem co pół godziny, a jak nie było Darka w pobliżu to siedziała i pisała smsy. Akurat taki sam zakaz panuje w wielu firmach. Jesteś w pracy to pracujesz, idziesz na przerwę to sobie siedzisz na facebooku.

X Nowy wpis
@E

To że jedna osoba tak robiła to nie znaczy, że wszystkie. Chodziło o ten absurd z telefonem z porodówki, to dla Ciebie normalne? Ciekawe dlaczego tylko na Mikołajczyka to obowiązywało a na Dęblinskiej już nie. Natomiast jak P. AREK się o tym dowiedział to wyśmiał te chore rządy Darka. Bo to jego wymysły, bo raczej się bał, że ktoś go nagra co on odwala! A i lepiej... jedna zmiana mogła mieć telefony a druga nie. To Ci dopiero absurd...

smiech na sali

firma to smiech na sali. kierownik nerwus co krzyczy i przeklina. szef zna się tylko na oszczędzaniu na pracownikach. wszyscy zastraszeni. co innego obiecane co innego wypłacone. czesc wyplaty na konto a reszta po stolem w kopercie. może niech prezes sobie czasem porozmawia z pracownikami i dowie się co się wyporawia w jego firmach bo na deblinskiej lepiej dużo nie jest

Odpowiedź do @pracowalam: Chyba długo już tam nie pracujesz i nie masz pojęcia ile się zmieniło na gorsze. Pieniądze... za to co było ostatnio, przygotowania do akcyzy to tylko wiedzą osoby, które tam pracowały w ostatnim czasie. Jaka była gonitwa i zapierdziel, który nie przekladał się na pieniądze. Ty jesteś z czasu gdy nie było akordu prawda? :) jeśli tak to nic dziwnego, bo przed akordem było o wiele mniej pracy a kasa większa niż teraz jak jest akord. Jeśli myślisz, że kiedykolwiek można było zastopować Darka to się grubo mylisz, bo ta jego przemiana to była max 2 dni, a wydzieranie się na kogokolwiek było na porządku dziennym. Bał się krzyczeć? To chyba bardzo krótko tam pracowałaś i nie poznałaś go. Co do Arka, gdy przyszedł zarządzać Nami to był bardzo w porządku facet, przynajmniej na początku się tak wydawało i nie raz było tak, że to właśnie on stopował Darka by się nie darł i nie przeklinał. Co do zwolnień... jak to oni powiadają... nie zwalniają za NIC. Zawsze znajdą najdrobniejszy powód do tego, a przeważnie taki, że kogoś "nie lubią" lub ktoś się odezwał nie tak jak powinien.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Aroma BM Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Moja opinia na temat firmy, nie będzie pozytywna. Jako praca sama w sobie jest lekka, fajna to ludzie, którzy tam zarządzają wszystko niszczą. Najbardziej negatywną osobą jest kierownik, który nie potrafi zarządzić zespołem, natomiast potrafi się drzeć i sprawia wrażenie człowieka, którego mamy się bać. Kto tam pracuje i jak czytacie opinie niżej to każdy wie co z niego za (usunięte przez administratora) niestety pomimo, że liderka poszła o "pomoc" do szefostwa, nic to nie dało. Od momentu wprawdzenia dwóch zmian tj. Kwiecień 2020, jest jeszcze gorzej, ciągła walka między zmianami i rządy P. Darka wprowadzały tam bardzo złą atmosferę. Inni niżej opisali sytuacje z ulewą czy też pożarem, jak widać, szefostwo nie liczy się z ludźmi. Tam dochodziło do tak chorych sytuacji, że każdy ma dość, lecz Ci którzy się boją odezwać zostaną, Ci co powiedzą co myślą - wylecą, tak to działa. Jedynymi osobami, którzy byli bezstronni, ba! Nawet próbowali coś działać by zmienić sytuację to Łukasz i Amadeusz. Niestety do czasu. P. Darek ma za dużo tam do gadania, ale tego co nie potrzeba, nie wiem jak i dlaczego ta osoba dalej tam pracuje, nie znam drugiego tak wrednego człowieka, który bardzo lubi poniżać innych. Innym czasem się chyba udzielała rola Pana Darka i zaczęli zachowywać się jak on, zaczęło się "podkładanie świń", zaczęły się kłótnie, zaczęły się awantury, zaczęło się ukrywanie. Co do pensji, zawsze na czas... jednak jak piszą inni, mimo akordu pieniądze były dawne na "piękne oczy". Podstawa 2500 na rękę, reszta niestety rozliczana pod stołem.

Xxx

Pracowałam w firmie dosyć długo. Z początku wgl nie zdając sobie sprawy z tego w jakie (usunięte przez administratora) wpadłam. Firma bez żadnych perspektyw, doceniania pracowników, jedynie rodzina i znajomi się w niej liczą jako tako a reszta to śmiecie. Kierownik jest osobą, która pozwala sobie dosłownie na wszystko. Nigdy w swojej żadnej pracy ani u znajomych nie słyszałam, żeby kierownik pozwalał sobie na taki mobbing. Psychiczne dręczenie pracowników(nawet tych z rodziny), zastraszanie, wyzwiska, wulgaryzmy, darcie się były na porządku dziennym. Szefostwo totalnie zlewa tą sytuację mimo zgłaszanego problemu. Można powiedzieć że reagują na niego tylko w ten sposób, że zwalniają ludzi którzy nie pozwolą siebie tak traktować i zgłaszali do nich problem odnośnie kierownika. Kobiety tam pracujące są zastraszone, nie potrafią zawalczyć o siebie, są w ciągłym strachu przed utratą pracy. Szefowie niejednokrotnie pokazali, że pracownicy nic dla nich nie znacza. Wypłaty to śmiech na sali, niby ustalony akord a i tak pieniądze dostaje się na piękną buźke i lizanie tyłka kierownikowi. Żyjesz z nim źle, odezwiesz się w momencie seksistowskiego żartu to dostaniesz 30 zł ponad normę. Ładnie się uśmiechniesz gdy obraża cię swoimi żartami masz pewne 500zl. Tak to właśnie wygląda. Gdy zalało nam halę ponieważ nie było szambiarki, robiłyśmy wszystko żeby ratować jak najwięcej rzeczy i szybko poradzić sobie z wodą ponad kostki. Co robił szef? Stał i palił papierosa przyglądając się całej sytuacji. Gdy już udało nam się zapanować nad wszystkim, byłyśmy całe przemoczone. Poprosiłyśmy szefa żeby pozwolił nam wyjść wcześniej z pracy. Kierownik na to że pewnie nam się nie chciało pracować dlatego wymyślamy. Kolejna sytuacja gdy wybuchł pożar tuż za zakładem. Szef zamiast zadbać o nasze bezpieczeństwo, martwił się jedynie tym ile zostało już rozlane. Gdyby nie strażacy pewnie byśmy pracowały na hali w ewentualnym oczekiwaniu na ogień, który zajął by hale i magazyn w mgnieniu oka gdyż wszystko tam jest łatwopalne. Wprowadzony między zmianami wyścig szczurów napędzany przez kierownika. Kilkukrotnie słyszałam jak szef mówił do dziewczyn że są jego ulubiona zmiana, że na nie zawsze może liczyć. Zastanawiałam się dlaczego i długo na odpowiedź nie czekałam. Dziewczyny zaczynały pracę godzinę wcześniej, nie chodziły na żadne przerwy, chowały towar na następny dzień na magazynie wszystko z pomocą kierownika. Sam kierownik niejednokrotnie pomagał by jego zmiana wyszła jak najlepiej przy czym my pracując uczciwe czułyśmy się duzo gorsze a do tego obrywalysmy od szefa że jest za mało produkcji w porównaniu do tamtej zmiany. Myślę że ta firma doigra się za takie traktowanie prędzej czy później. A ktoś kto chciałby w niej pracować niech kilka razy się zastanowi nad wyborem. Mnie jedynie do czego doprowadziła ta firma to do totalnej nerwicy i depresji.

....

Witam mialam nie pisac opinii na temat pracy w firmie Aroma ale dlaczego mam tego nie zrobic skoro tam pracowałam . Zacznę pierw od pozytywów tylko czy takie sa . Hmmm.... -Amadeusz jest to osoba bezstronna ktora zawsze pomoze i służy pomocą -zapewniona 2500 nawet jak sie nie wyrobi normy akord - i to by bylo na tyle Teraz przejdźmy do negatywów ; - ludzie bali i boja sie kierownika Darka jak tylko wchodził na rozlewnie czy pakowalnie , wszyscy zamykali buzie, bo bali sie dostac od niego zj*by, a bardzo łatwo mozna bylo zebrać zj*by wszystko zależało jaki miał humor . -premiowanie odbywało sie na piekne oczy , znajomi rodzina kierownika dostali po okolo 700 zloty premi, a reszta osob ktore pakowały dużo dostawał miedzy 50-300 zloty premi. - później wprowadzili akord, zeby wyjsc ladna wypłatę trzeba bylo zasuwac jak nie wiem i ledwo co osoby wyrabialy norme lecz byly osoby ktore wychodziły sporo ponad norme -jedna zmiana robila wyścig szczurów, przychodzili godzine wczesniej i wychodzi godz pozniej, zeby rozlać wiecej butelek towar ktorego niezdazyli okleić chowali go tak, żeby go nie znalazła druga zmiana - po zrobieniu dwóch zmian zostały 2 liderki Z czego jedna niestabilnie emocjonalnie a druga pani lider marta to smiech na sali leci w h*ja jakich mało zamiast pomagać zmianie w akordzie to specialnie sciaga dziewczyny z lania 2h wczesniej bo nie wyrabia sie na oklejaniu Ciagle wychodzi na pogaduchy przez telefon lub pisanie sms-ów i główno robi gada ze tylko zajdzie w ciaze to ucieka na l4 odrazu bo ma dosc tej firmy, na pakowaniu co pakowala okolo 2800 to ostatnimi czasami miala problem spakować 1600 przez 8h pracy a w tym czasie dziewczyny mialy kolo 2500-3000 i za takie lecenie w kulki pani lider dostaje 3.200 wyplaty ciekawe za co jak normy nie wyrabia ??? Pewnie za to dostaje tyle kasy ze chodzi do pana arka wiecznie na skargi na swoja zmiane (usunięte przez administratora) odrabiać zamiast trzymać jej strone miękka buła ktora nie potrafi sie wg odezwać jak cos jest nie tak to odrazu wyje i bierze na litość -podczas ulewy gdy zalalo firme wody bylo ponad kostki dziewczyny na bosaka zbierały wode do misek i wlewały do mauzerów a szef Pan Artur stał i palił papierosy przyglądając sie jak dziewczyny zbieraja wode nawet nie kiwnoł palcem jedynie Amadeusz ktory pomagał w walce ze zbieraniem wody zeby nie zalało magazynów. -gdy wybuchła pozar substancji chemicznych niedaleko pracy pan arek przyjechał i powiedzial ze sa solidny żelbetowe sciany i pozar tu nie wtargnie i nie ma w firmie substancji łatwopalnych A kartony i butelki plastikowe ? Kazano lac dalej wiec siedzielismy i lałyśmy gdy nagle straż pożarna kazała nam opuścić prace pan arek kazal zlać z baniakow towar do butelek a strażacy tylko nas poganiali ze mamy chwile na opuszczenie. Poprostu parodia jakas. -Gosia z biura ten temat lepiej przemilczeć bo wiele by mozna napisac ale po co napisze tyle ze jest to nie kompetentna osoba ktora lubi mydlic oczy ludziom i wprowadza czesto zamieszanie -poza tym w tej firmie obiecują jedno robia drugie Pan arek jest wg nie słowny człowiekiem. -jeśli czlowiek wyrobi więcej niż przypuszczają to lepiej osądzić taką osobę o kradzież i łapczywość w firmie i nie wypłacić jej gotówki ktora wyrobil oraz od razu ją zwolnić wpłacając mniejsza kwotę niz powinni. Nie polecam

R

Ciągły strach przed kierownikiem Darkiem, nie pozwala normalnie pracować. Ten człowiek nie powinien być na tym stanowisku, nie potrafi zarządzić ludźmi, chyba, że darciem, zastraszaniem i poniżeniamk lub seksistowiskimi kawałami. Pracuje z kobietami a nie ma do nich za grosz szacunku. Zarząd nic z tym nie robi, a wszyscy dobrze wiedzą jaki z niego człowiek. Jeśli nie jesteś gotowy psychicznie ma takie traktowanie, nie zaczynaj tam pracy.

Xyz

Odradzam. Liczy się tam tylko kolesiostwo jak ktoś poniżej napisał, jesteś kimś z rodziny, nie musisz się starać zbytnio bo prace masz zapewnioną. Jesteś lizodupą? Też. Donosicielem? Też. Takich ludzi się tam szanuje, jeśli masz własne zdanie, lepiej nic nie mów i siedź cicho i przytakuj jak marionetka, bo prędzej czy później tą pracę stracisz. Rzucanie co chwila na Dęblińską by zapełnić dziure w załodze. Dramat. Kierownik Darek do wymiany! Ocknijcie się wreszcie!

Zwolnili miesiąc temu kilka osób, co chwile powtarzają się takie sytuacje. My jako pracownicy, którzy zostali zastanawiamy się co dalej. Kierownik nie pomaga w sytuacji i straszy ciągle, że będą dalsze redukcje robiąc między nami wyścig, to co się tam dzieje jest straszne, niestety nikt nie chce pomóc w całej sytuacji. To co się tam dzieje ostatnio to masakra prowadzi do upadku firmy i zwolnień nas wszystkich szkoda że nikt z szefostwa tego nie chce wiedzieć, rozlewnia sie w ogole nie liczy, my sie nie liczymy.

Atryda

Niewolnictwo w pełni i jawne kolesiostwo panujące w tej firmie powala już na wstępie. Osoby decyzyjne to niekompetentni debile. Liczy się tylko żeby ciągle pracować co nie przekłada się na zarobki. Ukrywają płace dając w kopertach pod stołem. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Aroma BM Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Aroma BM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aroma BM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aroma BM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aroma BM Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Stanisława Mikołajczyka 25
    41-200 Sosnowiec