Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Наталія

Доброго ранку я хочу сказати, що робота дуже приємна і приємна. На упаковці, а також у залі. Тільки польські жінки дуже неприємні. Вони жахливо співають і погано співають про людей, які мають поганий день, вони не можуть зрозуміти іншу людину. Вони засмучуються. Я не розумію, чому вони погано ставляться до інших людей, навіть не знаючи іншої людини. Я чув, що одна з жінок заборонила іншою жінці перестати говорити з іншим, але винайшла нерозумні оповідання, лякала на неї, і я особисто зустрічалася з нею, і було дуже приємно поговорити з нею крім всіх людей. Вона приємна, добре вихована, не співає про інших людей. Я чув, що одна жінка сказала, що вона була помилкою у житті. Я добре розумію цю мову, іноді я не можу сказати їм слова, я не можу писати, але те, що вони кажуть, розумію, мій підсумок полягає в тому, що він працює погано в такій атмосфері, де є зло і відсутність поваги до іншої людини, а також до українців. вже інша робота в Польщі, тому що це погана атмосфера. Як людина повинна добре працювати на машині, коли думає.

Dziękuje osobom ktore błędnie rozprzestrzeniają plotke o tym ze pewna osoba pisze te komentarze na forum ktorej nie lubicie. Podobno Wszyscy twierdzą ze nie wchodzą bo nie mysla o pracy po pracy bo maja inne zajecie a każdy spekuluje kto to napisał takie komentarze pozbawione sensu i malo inteligencji. Kto lubi plotki i obgadywac to wchodzi na forum a potem podaje dalej mowiac "WIECIE ZE SIE POJAWILY OPINIE NOWE O JAGO PRO" A TA OSOBA TWIERDZIŁA MIESIAC WCZESNIEJ ZE NIE INTERESUJE SIE TYM JAKIE KOMENTARZE SIE POJAWIAJA tutaj na tej stronie. Z pewnością na szkoleniu Bhp/przeciwpożarowym znowu bede słyszeć o opiniach i bzdury kto napisał opinie o JAGO -Pro . Zamiast słuchać szkolenia to będą sie zastanawiały kto to. Szkoda ze te szkolenia nie sa rozdzielane na zmiany jak ostatnio ze każda zmiana osobno. Po co isc na szkolenie poniedziałkowe skoro sie zwalniam i mnie Nie bedzie juz za tydzień. POLECAM TA PRACE TYLKO ZE WZGLĘDÓW ZE SA DOBRZY KIEROWNICY I DYREKTOR. DAJA SZANSE KAŻDEMU I SIE ICH CHWALI ZE NIE SŁUCHAJĄ GŁUPICH PLOTKARSKICH BAB KTORA JEDNA NA DRUGA NADAJE bo sie nie lubia. Dało sie wszystko załatwić z kierownikami jeżeli ty tez jesteś wobec nich szczera.Nie daja sobie wchodzić na glowe. Pomału sie będą ludzie kruszyc bo raz ze niektórzy odchodza na emerytury a dwa ze ludzie będą odchodzić przez takie osob.

Iwona

@S. rozumiem, że masz takie zdanie, ale czy relacje między współpracownikami można poprawić? Czy spokojna rozmowa z osobami, o których piszesz mogłaby coś zmienić i poprawić wzajemne stosunki? Czy mógłbyś napisać więcej informacji na temat zatrudnienia? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia benefity w postaci premii, pakietu socjalnego lub szkoleń? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Czy uważasz, że firma jest rozwojowa, daje stabilne zatrudnienie i dba o pracownika?

@Iwona

A jaką płacę można uzyskać na stanowisku magazyniera?

S
@Iwona

Wszystko jest jak w najlepszym porządku!!! Praca płaca prezesi dyrektorzy kierownicy tylko mam jedna uwage powinni zrobic porządek z tymi osobami co chodzą na l4 co chwile. Porobia 2 miesiące i znowu ida na l4. Ale tego ludzie którzy tam pracują nie dostrzegaja tylko narzekają na KIEROWNIKOW wszystkich prezesow dyrektorów. To jest przykład ze daja nam szanse!!!!!! A najlepsze jest to ze takie ewemeny potem chodzą skarżyć na te co pracują ciezko od poniedziałku do niedzieli bez chwili wytchnienia ze dana osoba nie daje rady na linii. Zamiast zająć sie soba to plotkuja ciągle o kims. W zależności jaki dzien jest i ktora noga wstał i z łóżka. Denerwuje mnie tez jak kontrola jakości pracuje. Przychodzą do przyjaciółki na linie i zamiast zająć sie praca zeby dobrze przebiegała to przychodzi na plotki i cytuje "Zobacz na ta jaka jest zje. ban.a. Nie zna dobrze człowieka a ma takie zdanie o innych!!!!Bylas z nia na piwie alb kawie co ja oceniasz z góry.

S.

Plotkowanie nasmiewanie się z drugiej osoby ze osoba sobie nie radzi!!!!a na drugi dzień osoba ktora się nasmiewala z tej osoby sama nie dawala rady.Najbardziej Nasmiewaja się szczegolnie "operatorzy" i kontrola jakości podchodząca do BAB ze takie osły sa na linii.Rechocza jak żaby okresie godowym. Raz jest lepiej raz jest gorzej. Jesteśmy tylko ludźmi i nikt nie jest idealny!!! Co z tego ze pracują po 2 czy po 10 lat albo i dłużej. Każdemu się zdarza chwila słabości!!! Chyba ze się nasmiewaja z tych osób które uważają ze sa debilami i pokazują specjalnie jak oni to i my. Nie osadzaj ludzi z plotek bo potem gorzko możesz tego żałować. Nie masz własnej głowy i rozumu to znaczy ze nie umiesz nawet kierować własnym życiem. Jak ta osoba powie żebyś skoczył do ognia. Wskoczysz? Kierowanie się opiniami drugiej osoby bo ta osoba jej nie lubi świadczy o dojrzałości?

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Iwona

@obserwator, komentarze na forum są bardzo potrzebne, o ile są napisane merytorycznie i obiektywnie przez osoby, które pracowały w firmie. Każdy ma swoje własne zdanie o pracodawcy i to właśnie jest cenne dla osób poszukujących pracy, że mogą przeczytać komentarze wielu osób. Oczywiście najlepiej by było, żeby napisane były w kulturalnej formie, nie obrażały, ani nie oskarżały nikogo. Chodzi o to, by trzymać się regulaminu Gowork.pl. Może Ty jako pracownik firmy dodałbyś kilka słów na temat zatrudnienia, dodatków do wynagrodzenia i atmosfery w pracy? Zachęcam Cię do dodania swojej opinii.

Obserwator
@Iwona

Powiem tak.. PRACOWADAWCA SIE NIE UMYWA DO TYCH GŁUPICH BAB KTORE SIE WYPOWIADAJĄ O INNYCH ZLE. WYMYSLAJA SOBIE NIESTWORZONE HISTORIE NIE PATRZAC CZY KOMUS WYRZADZA KRZYWDE. TAKIMI SŁOWAMI JAKIMI OPERUJA I KNUJA PRZECIW OSOBIE KTOREJ NIE LUBIA. CHORZY Z NIENAWIŚCI PROBUJA SIE MSCIC.DOBRZE BY BYLO ABY BYLY WYWIESZONE NAZWISKA TYCH OSOB KTORE CHODZA DO DYREKTORA, KIEROWNIKOW NA SKARGI JAK W PRZEDSZKOLU. SKORO NIE POTRAFIA szanować LUDZI PRZY CZYM ZACHOWUJA SIE PODOBNIE? DLACZEGO SA REKLAMACJE? LUDZIE ZAMIAST ZE SOBA WSPOLPRACOWAC TARGAJĄ SIE ZA ŁBY. DZIECI W PRZEDSZKOLU SIE TAK NIE ZACHOWUJĄ. Kierownicy wszyscy bez wyjątków i dyrektor jest jak najbardziej w porządku. Mnie juz w grudniu tym zakładzie nie bedzie bo zamierzam dac WYPOWIEDZENIE!! Powod.. Nie ma szacunku

Wolność

Wyzysk, brak szacunku do pracowników - te słowa świetnie opisują to co się tam dzieje. Cieszę się, że już tam nie pracuję. Kobiety traktowane są strasznie, najlepiej gdyby robiły jeszcze wszystko za operatorów i magazynierów. Generalnie gdyby pracownicy robili na danych stanowiskach to co do nich należy wyglądałoby to świetnie. Plotki i wymyślanie bzdurnych historii to najważniejsze elementy pracy większości kobiet. Na koniec dodam, że stare pracownice mają dużo lepszą wiedzę niż kierownictwo i kontrola jakości. Nie ma się co męczyć, lepiej zmienić pracę, bo takie pieniądze nie są tego warte. Pozdrawiam M.

Iwona

Czy któryś z pracowników firmy mógłby napisać więcej informacji na temat zatrudnienia w firmie Jago-Pro? Rozumiem z poprzednich wpisów, że atmosfera w firmie jest mało przyjazna. To samo dotyczy relacji z przełożonymi. Czy można by to zmienić? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy pracownicy mogą liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Wszystkie opinie są mile widziane o ile są napisane w kulturalnej formie.

obiektyw
@Iwona

Jeśli chodzi o kierownik-dyrektor a pracownik Wszystko jest w najlepszym porządku.Relacja z przełożonymi jest bardzo dobra .A jeżeli chodzi o współpracowników powinno się karać przede wszystkim kobiety (zabierać premię) za obgadywanie za plotkowanie za przekazywanie niestosownych informacji o życiu prywatnym innych pracowników (głównie chodzi o przekręcanie informacji dotyczących życia poza pracą- bo jak się kogoś nie lubi albo jak się komuś czegoś zazdrości to tak właśnie to wygląda) buntowanie całej zmiany albo rozsyłanie na inne zmiany hasła przeciwko jednej osobie które mają wielką buzie wydzierające się na pół hali .Niektóre osoby nawet potrafiły grozić. Często widać jak Paniom pracującym na linii buzia się nie zamyka. Żywią się plotkami.Na kamerach pewnie wygląda jakby żuły gumy .Czy można by to zmienić? Można zaprosić psychologa do firmy na każdą zmianę i na pewno będzie przyznana mi racja.Brak szacunku do drugiej osoby, wyśmiewanie się ze słabych stron drugiej osoby nie patrząc na swoje błędy,bo gdy Ona robi błędy to wtedy jest THE BEST śmieje się i mówi "Oj tam oj tam". A gdy ktoś inny zrobi błąd wydziera się .

Sara

Czytając wszystkie wpisy to Prezesi, Dyrektorzy i Kierownicy powinni się cieszyć że większość osób którzy zostawiają tu opinię się zwolnili ponieważ pozbyli się cymbałów z zakładu ????

Do Sary
@Sara

Sara ...albo jesteś jedyna z tych osób co się uważają za osobę która jest idealna i dlatego się wywyższa że w niczym nie robisz pomyłki albo cię jeszcze życie nie nauczyło jak traktować osoby które są słabsze od ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEPIEJ UWAŻAJ!!BÓG JEST NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.Uważaj kogo przezywasz od cymbałów. Nie znasz ludzi nie wiesz co czują co przeszli itd.a ich tak wyzywasz. Jedna osoba już płaci za to że traktowała źle osoby które są od niej słabsze , teraz nie umie się pozbierać.Nie będę mówić o kim mowa ..Przyjdzie taka sytuacja że za rok może dwa albo za dwa DNI zbierzesz żniwo gdzie zasiałaś zło!!!. Większość cymbałów jak ty to określiłaś TO CI KTÓRZY PONIŻAJĄ INNYCH . A nie znasz tego?? że mówiąc źle o innych oceniasz właśnie siebie??Idź może zapisz się do psychologa może ci pomoże ogarnąć się . Bo może właśnie jest z tobą problem? Są takie dni że sobie radzisz a są takie dni że ci nic nie idzie . Wtedy jesteś człowiekiem. Maszyna czasami nie wyrabia a co ma zrobić człowiek. Ma się tylko jedno życie więc uważaj kogo przezywasz kogo wyzywasz i z kogo się śmiejesz.

Iwona

@Sara, ciekawa jestem, czy jesteś osobą pracującą w firmie Jago-Pro? Jeśli tak, to czy mogłabyś podzielić się swoją opinią na temat tej firmy z innymi użytkownikami tego forum? Jak myślisz, czy komentarze dotychczas pojawiające się tutaj świadczą o poważnych nieprawidłowościach w stosunkach międzyludzkich wśród osób zatrudnionych w tej firmie?

Iwona

Kilka ostatnich komentarzy zwraca uwagę na nieprawidłowe relacje między pracownikami. Czy ktoś z pracujących obecnie wie o jakichś próbach zmiany sytuacji? Jak w ogóle się Wam wydaje, kto powinien próbować takich zmian dokonać lub chociaż je zainicjować?

była pracownica IW
@Iwona

Psychiatra tylko pomoże przy wyższych koniecznościach i ciężkich przypadkach egzorcysta. Połowa ludzi jechała i pewnie dalej jedzie na melisie lub środkach uspokajających od psychologa . Trzeba najpierw znaleźć źródło nieporozumień i kto rozsiewa takie zło.Bo się nie dało wytrzymać jak się nasłuchałam tych bzdur i plotkar. Na papierosku jest dużo takich przypadków.Aż miałam ochotę rzucić palenie.Całe szczęście że poszłam rozum do głowy i dałam wypowiedzenie.

Mysle o pracy w Jago, mam propozycje od razu na kierownicze stanowisko. Kierownik zarobi z 6000?

x
@Nowy

dobre ! :D

@x

Dlaczego? Tyle mi proponują...

hahahahah
@Nowy

Facet ty chyba sobie jaja robisz ??kierownik i 6000 to na prezesa chyba startujesz . Boki zrywać. O zarobkach się nie powinno mówić na forum

Iwona

@Byla pracownica IW, rozumiem, że byłaś zadowolona z warunków pracy w Jago-Pro, natomiast przeszkadzały Ci relacje jakie panują między pracownikami. Ale czy są jakieś sposoby, Twoim zdaniem, żeby te stosunki zmienić. Może warto by zwrócić się do pracodawcy, żeby pomógł uzdrowić sytuację.A może ktoś inny z obecnie zatrudnionych ma odmienne zdanie na ten temat. Im więcej będzie różnorodnych opinii na temat pracy w Jago-Pro, tym łatwiej będzie podjąć decyzje osobom chcącym się tam zatrudnić.

@Iwona

Tak przeszkadzały mi i to bardzo relacje jakie panują między pracownikami. I są sposoby . Za wprowadzanie mobbingu wobec drugiej osoby zwolnienie dyscyplinarne albo ucięta premia i to cała. Brak szacunku wobec drugiej osoby sprowadza to że jest niska wydajność pracy, trzeba złagodzić spory i wtedy za jakiś czas się poprawi wydajność, bo one zamiast się skupiają na pracy skupiają uwagę kogo by tu obgadać i wyśmiać . To jest na porządku dziennym . Na papierosie kontynuują swoje cwaniactwo. Taka jest nienawiść wobec drugiej osoby samo zło. Operatorzy którzy tam palą słuchają tych bzdurnych bab nie maja własnej głowy i tak samo się zachowują wobec tej osoby i się zastanawiam kto gorszy. Czy dorośli mężczyźni czy kobiety.Oni tak są zmanipulowani przez zło że też nie maja szacunku tylko cię obgadają i wyśmieją. Takie manipulatorki które wyrządzają krzywdę wobec drugiej osoby powinna być wysoka kara . Każdy psycholog powie że jeżeli nie ma szacunku wobec drugiej osoby w pracy nie ma też wydajności. PODKREŚLAM....BRAK SZACUNKU OBGADYWANIE PLOTKOWANIE ŚMIANIE SIĘ Z KOGOŚ. NP PANI Z LINI NR 4 ZAMIAST SKUPIĆ SIĘ NA SWOJEJ LINI CO SIĘ DZIEJE NA LINI NR 3 I NA LINI NR 5 .POUCZA I SIĘ WYDZIERA NA DRUGĄ OSOBĘ ŻE SOBIE NIE DAJE RADY PO CZYM NA PAPPIEROSKU WYCHODZI Z NIEJ CAŁE ZŁO . ZAZWYCZAJ TAKA NIENAWIŚĆ SIĘ PRZEJAWIA BO ZAZDROŚCI DRUGIEMU I WTEDY WSZYSTKO ROBI ŻEBY TA DRUGA OSOBA BYŁA NIESZCZĘŚLIWA .DRUGA SPRAWA BRAK SPRAWIEDLIWOŚCI.

@IW

CHCĘ JESZCZE DODAĆ ŻE PRACOWNICY KTÓRZY CHODZĄ NA SKARGĘ NA INNE OSOBY CHODZĄCE DO DYREKTORÓW I KIEROWNIKÓW SĄ NAJBARDZIEJ CWANE MANIPULATORKI I TO ONE MOBBINGUJĄ KOLEŻANKI .POWINNO SIĘ JE TAK UKARAĆ DOKŁADNIE JAK DZIECI W PRZEDSZKOLU KTÓRE CHODZĄ DO KĄTA .WIĘKSZOŚĆ SIĘ BOI CHODZENIA NA PAKOWANIE Z TEGO CO SŁYSZAŁAM BO TAM TRZEBA CAŁE 7,5 H STAĆ I ZAMIENIAJĄ SIĘ Z INNYMI BY NIE CHODZIĆ NA PAKOWANIE .Przez dwa miesiące się nasłuchałam tego i owego. Dobrze że złożyłam wypowiedzenie bo teraz mam lepszą pracę .Nikt nikogo nie obgaduje i się nie śmieje ze słabszego od siebie. Tak jak mówiłam problemem w tej firmie jest właśnie te osoby które chodzą i się skarżą jak małe dzieci.Łatwo je rozpoznać.Takie osoby się wydzierają na pół hali nawet jak żartują. Wypowiedzi komentują bardzo głośno pouczają innych. Wydaje mi się że brygadzistka powinna pouczać a nie taka osoba co pracuje na Lini. Nie będzie dobrze dopóki się tego cwaniactwa nie pozbędą. Tak jak mówiłam na papierosku się nasłuchałam tego wszystkiego . Ten psycholog albo nie psychiatra powinien się pojawić na tych badaniach.

marzena

Firma powinna nazywać się przedszkole. Więcej kierowników i dyrektorów niż ludzi do pracy. Poziom inteligencji Kierowników i Dyrektorów na poziomie krytycznym. a zachowanie, wiedz i kompetencje na poziomie 5 klasy podstawówki. Kierowniczki bez wyjątków a najlepsza pani kierownik trzc……poziom wiedzy daje do myślenia jak tak osoba może być stanowisku Kierowniczym. Osobiście firma tragiczna, źle zarządzana przez minimalną wiedzę Kierowniczek i Dyrektorów. Żle obsadzone stanowiska Kierownicze oraz Dyrektorskie. Nie polecam.......Cwaniaczki, cwaniacy, brak kompetencji, kapusie

@marzena

Jak ci nie pasują osoby na Stanowisku kierowniczym albo stanowisku gdzie jest dyrektor to się zwolnij a nie cwaniakuj bo jesteś chyba jedną z tych osób które wprowadzają mobbing wśród osób które pracują na linii , śmiejesz się z innych i obgadujesz manipulujesz innymi. Po twojej wypowiedzi mogę opisać twój charakter. Na pewno chodzisz na skargę do dyrektora i kierownika na współpracowników po czym żeby źle nie wypaść manipulujesz ludźmi . Jak ci nie pasują te osoby to się ZWOLNIJ bo na pewno nie jest problem wśród dyrektora lub kierownika. Jak można mówić o kimś kogo się dobrze nie zna że jest ta osoba cytuje"Z.J.E.B.A.N.A "NIKT NIE JEST IDEALNY NAWET TY . JAK TOBIE SIĘ NIE UDAJE W PRACY NA PEWNO TA OSOBA CIĘ NIE OBGADUJE TYLKO CI POMAGA A TY NA TĄ OSOBĘ WYLEWASZ CAŁE ZŁO NA PEWNO TAK JEST MÓWISZ NA BANK SWOJEJ DRUGIEJ KOLEŻANCE ŻE JEJ TAK BARDZO NIE NAWIDZISZ I BYŚ ZWOLNIŁA POŁOWĘ NIEUDACZNIKÓW .

Anita

Konkurencja inspiruje do pisania tych banialuk??

Gogol

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Byla pracownica IW

Pracowalam tam zaledwie dwa miesiace... Do pracodawcy nie ma sie co przyczepic jest w najlepszym porządku kierownictwo dyrektor i wyżej szanują pracowników gorzej z ludźmi którzy pracują nie szanują siebie obgaduja puszczaja plotki o danej osobie przy czym potem normalnie rozmawiaja i mowia tej osobie co inne powiedziały o niej odwracając kota ogonem. Normalnie to nie wygląda. Powinno byc badanie pod względem psychiki i zatrudnić psychiatrę w każdej firmie ktora istnieje na świecie nie tylko w tej. Ludzie maja coraz większe problemy i wyzywaja sie na innych osobach nie majac pojęcia ze one same zle postępują. Nie dziwie sie ze niektórzy sie nie odzywaja

Iwona

@WĄŻnaSPODKU, opisałeś atmosferę w miejscu w Jago-Pro Sp. z o.o. Z uwagi na przeznaczenie tego forum, mógłbyś opisać obowiązki, za które jesteś odpowiedzialny i warunki zatrudnienia? W jaki sposób pracodawca docenia swoich pracowników? Czy mogą liczyć na możliwość rozwoju zawodowego?

Iwona

@Nowy, rozumiem, że byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w Jago-Pro Sp. z o.o. Jakie jeszcze warunki zatrudnienia zostały Ci na niej zaproponowane? Co sądzisz również o samym procesie rekrutacyjnym, z ilu etapów się składał? Jak oceniasz sam poziom merytoryczny rozmowy? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które zastanawiają się nad złożeniem aplikacji do tej firmy.

Nowypracownik

Nie rozumiem niektórych opinii, naprawdę... Nie mam nic do zarzucenia ani wobec starszyzny, ani młodszych pracowników. Wystarczy robić swoje, nie opier*** się, jak nie rozumiesz- pytać. To wcale nie tak wiele a atmosfera wtedy jest taka jaka być powinna. Jedyna rzecz to pracownicy ukraińscy. Czasem trzeba im przetłumaczyć jakiś szczegół (niekiedy ważny) a słyszy się, że on ni w ząb nie rozumie ani słowa. Jedyna kłopotliwa rzecz tak naprawdę, bo wtedy trzeba pokazać jak krowie na miedzy :))). Ogólnie powinni mieć jakąś minimalną znajomość języka, bo taki brak komunikacji właśnie utrudnia często pracę. Ogólnie da się przeżyć i myślę poważnie nad pozostaniem w firmie na długo, bo pracuje mi się ok ;)

Iwona

Firma właśnie poszukuje kandydatów do pracy jako Elektromechanik utrzymania ruchu. Co jako obecni pracownicy Jago-Pro Sp. z o.o. możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą się spodziewać osoby, które rozważają pracę właśnie w tej firmie? @Luna może Ty wiesz jak wygląda praca w tym dziale?

Szpricu
@Iwona

Praca bardzo fajna, atmosfera jest przyjemna, polecam tą firmę, często słyszę narzekania ludzi ale nie wiem czym się przejmują. Pieniądze na takim stanowisku nie są jakieś super duże, jednakże praca sama w sobie nie jest wymagająca. Z kierownikiem, dyrektorem i z całym działem technicznym na spokojnie da się dogadać. Jedynie system 3 zmianowy czasem potrafi dać w kość. Ale poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.