Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Aldona

Praca sama w sobie nie jest najgorsza, starsze pracownice niepotrzebnie stresują swiezakow

Ma.M

Hej Jakie są działy tam w jago pro? Co się tam dokładne robi na produkcji Praca ciężka lekka spoko ludzie? I faktycznie robią ludzi w uja z wypłata tak jak Tutaj pisza? Bo widzę że opinie są dosyć podzielone co do ludzi. No i też bardzo stare są te opinie z Roku 2021 2020Bo sama nie wiem co robić:( Mam rozmowe w Jago 6.06 o 10-30 i jak mi powiedzą że mam pracę to się teraz obawiam jej przyjąć po tych opiniach tutaj. Bo ja znalazłam ogłoszenie że potrzebuja na produkcje: Konfekcjonowanie, Pakowanie , Składanie Ulotek naklejanie naklejek i coś tam.

Tak nowa
@Ma.M

Masz na linii kilka osób. Operator, kontrola jakości, i pakowaczki. Brygadzistka i inne osoby nie ponosza odpowiedzialności za to jak Cie traktuje inna osoba bo ludzie są różni. Możesz mieć super opiekunkę ale na lini się trafi nienormalna osoba która się ma się za wielką osobę i terroryzuje wszystkich albo jedna osobę . Opiekunka twoja nie może być dla ciebie zła bo od razu będą ponosić konsekwencje. Ale źle mnie rozumiesz. Opiekun to zwykły pracownik. Nie ma innych przywilejów jak Ty która przychodzi do pracy. Jest taka sama jak Ty . Nie ma w umowie trener. Zależy jaki mają humor. Jak mają problemy w domu to przynoszą do pracy.

Asia

Szczerze mówiąc, nie dziwi mnie fakt, że nowo zatrudnione osoby- nie wytrzymują atmosfery i presji jaka panuje w firmie ... Po kilku dniach z placzem rezygnuja... Bo jako ,,nowe'' są traktowane przez ,,starsze stażem'' niby kolezanki... Bardzo zle.... Sa gorszym sortem, nikt im nie tlumaczy jak i co maja robic na danym stanowisku, sa wysmiewane i wymagane jest od nich, ze musza miec umiejetnosci, ktorych tak naprawde nikt ich nie nauczyl... Tymczasem ,,stara ekipa" siedzi sobie co chwilke na jadalni jedzac ciasteczka i pijac kawke .. i nikt z tym nic nie robi !!! Nie dziwie sie, ze nowe pracownice uciekaja.... A tlumaczenie, ze " jak my sie przyjmowalysmy to mialysmy gorzej" jest daremne.... Dziwie sie Panu prezesowi, ze nic z tym nie robi... Wystarczy spojrzec na kamery kto jak pracuje. Pozdrawiam i wspolczuje.

Nie wiem co tam konkretnie dzieje się z tymi brygadzistami ale ktoś pisał ze magazynier zarabia 3,3 tys netto, zgadza się? to już chyba z premia. Skoro tak to ile max taki brygadzista może wziąć i na jakich warunkach? jak w tym przypadku premie działają?

Nie tylko magazynier jest poszukiwany, od tygodnia pakowacz jest również na celowniku, widziałem ofertę. od tego roku weszły w ogóle jakieś podwyżki? zastanawiam się czy na kwartał nie warto byłoby wstąpić, bo i tak musze czymś grafik zapchać

Ona Nowy wpis

Hej, czy na dzień dzisiejszy są jakieś oferty pracy dla kobiet.

Piesek Leszek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witojcie:-) W przyszłym tygodniu mam się pojawić w firmie i rozmawiać z kierownikiem apropo pracy na magazyniera, jak wyglada obecnie sytuacja z reszta ekipy na wózkach , sami faceci czy również kobitki są w brygadzie? No i głównie jak ogólna atmosfera jest w pracy, same (usunięte przez administratora) czy już na starcie lepiej zrezygnować? Ogromna prośba o udzielenie jakiejś konkretnej opinii od konkretnej osoby/osób. Z góry bardzo fenkju :-)

@niki

Jeśli ktoś ma słabą psychikę omijać szerokim łukiem Znęcanie się brygadzistek nad nowymi pracownicami , darcie mordy jednej z brygadzistek co zmianę , wieczne pretensje nawet jak źle kartkę nakleisz , poniżanie przed kierownikiem i co najlepsze nikt nic z tym nie robi. Większego (usunięte przez administratora) w pracy nikt nie widział niż to co tam się dzieje. Kobiety muszą dźwigać euro palety bo magazynierzy nic nie muszą , im nikt uwagi nie zwróci , ale jak Ty nie masz siły podnieść palety to jeszcze (usunięte przez administratora) dostaniesz. Latem temperatura przekracza 30 stopni , zimą -14 , zakaz trzymania wody przy stanowisku pracy , jedyne co to masz dystrybutor wody Eden które na hali są 2 , żeby iść się napić ktoś Cię musi zamienić na linii

Dubas
@@niki

Fajne brygadzistki rozumiejące ludzi odpowiednie na swoim stanowisku to w tym zakładzie już minął odeszły na emeryturę pani W i J a teraz to są to są pseudo brygadzistki być może nawet bez odpowiedniego wykształcenia na takie stanowisko i dopiero pomiatają ludzkimi dziw bierze że zarząd sobie pozwala na takie brygadzistki gdzie nie mają szacunku do pracowników kiedyś nawet tele nie będą mieć pracowników

Obserwator

Jeśli chodzi o brygadzistki tylko z jedną nie da się pracować. Jest wredna i zuchwała, gnoi innych( od magazynierów przez Panie z produkcji i operatorów a nawet i kontrole), a jak już sobie kogoś upatrzy to hulaj dusza piekła nie ma. Przez wiele lat nie było kogoś takiego, kto za zgodą góry no bo przecież dobrze ja znają i widzą co robi gnoi wszystkich swoimi odzywkami, wtykaniem nosa tam gdzie jej nie potrzeba (kierowniczka kierowników, pupilka jak to sama mówi jednego z kierowników) nie patrzy na nic, wspiera swoich "przyjaciół" wywyższając ich na piedestale a wszystkich innych dojeżdża a nie daj bóg by ktoś mial swoje zdanie, a tym bardziej inne niż ona to już jesteś przegranym. Dziwię się troszkę że nikt jeszcze nie poszedł z tym dalej, no chyba ze poszedł ale sprawa jak zawsze została zamieciona pod dywan ..... stanowczo polecam omijać jej zmianę chyba, że chcesz się zwolnić lub kochasz być obrażanym.

Ja Nowy wpis
@@niki

Jeżeli nikt na to nie reaguje, to znaczy że górze podoba się takie zachowanie.ze gnębienie ludzi i donosicielstwo jest ok.

Ja Nowy wpis
@Obserwator

Skoro ta jest to znaczy że górze pasuje takie zachowanie i że dręczenie i donosicielstwo jest ok

Cała prawda o zarobkach
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Jaka jest wysokość minimalnej stawki godzinowej? Od 1 stycznia 2024 r. minimalna stawka godzinowa wynosi 27,70 zł za każdą godzinę wykonanego zlecenia lub świadczonych usług (od 1 lipca 2024 r. - 28,10 zł). https://www.gov.pl › web › rodzina Minimalna stawka godzinowa - Ministerstwo Rodziny, Pracy i ...

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Łucja

Dzień dobry. jeszcze niedawno napisano tutaj, że w przypadku magazynierów mogą odbierać ludziom nadgodziny czy też weekendy. Nie mam pojęcia co się tam dzieje ale tak dla pewności to operator linii produkcyjnej w weekendy nie pracuje? tak wynikałoby z aktualnej oferty, bo piszą o pracy od poniedziałku do piątku ale wole się upewnić

Wózek

Dzień dobry, widzę, że wciąż poszukują tam magazyniera. Wie ktoś może jakie stawki i jak wyglada tam praca ?

Ingo4
@Wózek

Nie polecam,szczeże,stawka najniższa z możliwych, Dyrektor Langer,i kierownik Nowak (magazyny) tylko myślą jak uciąć premię. Nieodpowiednią koszulka na audycie 250 zł premi zabrane weekendy i nadgodziny nieobowiązkowe. Ale gdy nie chodzisz --175 zł za brak dyspozycyjności. Aha no i jeszcze wózki z muzeum techniki

Do Ingo 4
@Ingo4

Wiesz że jest ochrona danych osobowych? Ten komentarz powinien być przekazany do odpowiednich służb prawnych o naruszenie zasad przetwarzania o ochronie praw człowieka. Teraz na miejscu Pani prezes komentarz powinien być przekazany o ujawnienie IP . To jest pierwsza sprawa . Druga sprawa. Przychodzą nowe osoby i zachowują się jak by im wszystkie rozumy odjelo. Szczególnie w granicach 20 -30 lat . Mało starania się . A prace wykonywane są przez pracowników wyżej stażem . Dlatego starzy pracownicy nie będą pracować za nowych i leni którym się nie chce . Szczególnie ten przedział wiekowy przychodzi tutaj do PRACY bez chęci i za kare i mają stawkę tak jak pracownik który pracuje 10 lat . Wystarczy przeglądać kamery jak nowi młodzi pracownicy się angażują w pracy Spacerując sobie żeby pogadać sobie o życiu prywatnym i plotkowanie. Nie będziecie szanować pracowników którzy maja większy staż to tacy pracownicy będą odchodzić. Zostaną lenie i nieroby

Ingo4
@Do Ingo 4

Tak masz rację RODO,zrobiłem to całkowicie nieświadomie ( to idiotyzm z mojej strony), druga sprawa pracownicy w wieku 20-30 lat. Są wyjątki,ale 80 % pracowników w tym wieku to koszmar. Niewiele pomogą,a jeszcze musisz chodzić sprawdzać,czy paleta ostreczowana,czy dobrze wbita do systemu,czy pojemniki dobre podstawione operatorowi ( a różnice znikome) całkowita ignorancja,i lekceważenie obowiązków

Gandi
@Ingo4

Hejka Generalnie myślę nad pracą właśnie w tej firmie jako operator wózka widłowego bez doświadczenia i padło na tą firmę bo przyjmują bez doświadczenia i czy faktycznie nie warto ? Bo pisałeś że mają przestarzałe wózki Ja szukam jakiejś firmy by się podszkolić jako operator i nabrać doświadczenia

Xxxx

Wspaniale. Kj tylko kawusia i ciasteczka, szkoda że kto przychodzi to tego działu to się nie wyrabia i nie nadaje. Poszukują 4 osób do kontroli jakości. Serdecznie zapraszamy do picia kawy! Ktoś jak nie pracował w takim dziale to nie ma pojęcia jak praca wygląda, najlepiej ocenić guzik wiedząc.. już nie mówię o tym że często gęsto ludzie z produkcji próbowali w dziale jakości i rezygnowali bo stwierdzali że za dużo roboty i się nie nadają tak więc dla mnie opinia śmieszna.

Człowiek

Brygadzistki jak sądzę nie siedzą ciągle w pracy ,mają domki chodzą po ulicach wtedy można je spotkać i porozmawiać uśmiechając się, myślę że wtedy będzie milusio jak przy taśmie na produkcji.

Cześć, w tym roku jakie macie dodatki dla operatorów? teraz w aktualnej ofercie piszą, że dorzucają je do zasadniczego. Kiedyś chyba ktoś zażartował o owocach w czwartki. A co z czymś finansowym?

Cześć, ta praca tego całego pakowacza to jest jakaś skomplikowana? Tak czytam sobie ofertę z teraz i piszą w niej, że trzeba etykietować produkty i oznaczać według przyjętych zasad. Jakich? Jak się pomylę to urwą mi głowę czy może da radę to na spokojnie cofnąć i się nikt nie zorientuje?

A jakie stawki ma operator linii produkcyjnej? Ktoś pisał o jakiejś kwocie 23,5 brutto ale to chyba zeszłoroczne odniesienie? możecie mi opowiedzieć co się dzieje teraz na linii? Mam doświadczenie, ciekaw jestem jak się tu robi

Qq

Nie polecam tutaj przychodzić, chyba, ze ktoś lubi wolontariat, 23,50 brutto to jest max co dostaniesz.

Roma

Nie wiem w takim razie o co chodzi z tymi dodatkami i innymi rzeczami z oferty z opisu. ludzie piszą ze ich jednak nie ma, jak to możliwe? wznowiona została oferta parę dni temu dla pakowacza, piszą o zleceniu i umowie o prace. to teraz na start jak z tym jest? można od razu te o prace bez problemu otrzymać?

qweqwewq
@Roma

sa owocowe czwartki

Małgorzata
@qweqwewq

O widzisz, to fajnie, że są te czwartki. A słuchajcie, ile musi ich minąć, żeby można było pakować już spokojnie na umowie z czasem nieokreślonym? Widzę ze zlecenie też oferują i zastanawiam się czy zawsze poprzedza ono umowę o prace?

Aldona

Maja

Niektóre opinie są przesadzone, ale faktem jest, że brygadzistki po za paroma wyjątkami to są bardzo nieżyczliwi ludzie, często nie potrafią grzecznie zwrócić uwagi, tylko krzykiem i z kąśliwymi komentarzami. Praca raczej dla odpornych psychicznie.

Jeżeli chodzi o zarobki, to stawke godzinową dają mniej od najniższej krajowej i wyrównują premią do najniższej, także kokosów tutaj się nie zarobi, a co do specyfiki pracy to jak na każdej produkcji, można przyjść i porobić aż się znajdzie coś lepszego.

@Anonim

Hej a możesz tylko opisać jak teraz praca na tej całej produkcji wygląda? na czym konkretnie polega, co się wykonuje? Taki przykładowy dzień z pracy jak jest zorganizowany?

To zależy od stanowiska, ale są to powtarzalne proste czynności, które się wykonuje przez caly dzien, nie ma w tym żadnej filozofi

Jago-Pro Sp. z o.o. szukała niedawno pracowników w mieście Jaworzno. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Małgosia

Opiszcie mi aktualna sytuacje pakowaczek. Widziałam, że z parę miesięcy temu pisali tu już o tej pracy a aktualne zostały pododawane oferty. pisząc wprost ciekawa jestem czy premie oraz dodatki z opisu ulegną zwiększeniu teraz w nowym roku? ktoś wie? warto aplikować?

Elpol

Witam. Pojawiło się ogłoszenie o pracę dla mechanika UR. Ktoś ma informację o szacowanych zarobkach, warunkach pracy, zaopatrzeniu warsztatu lub jego brakach oraz najczęstszych problemach UR ? Atmosferę już poznałem częściowo z opinii ???? Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam.

O jakim stanowisku jest tu w zasadzie mowa? pytam, bo w sumie widzę jedno z takiej stronki ale jest ono na magazyn, w sumie oferta świeża a ze 3 miesiące temu także kogoś szukali. Na to Twoje tez będą? I czy te same benefity oraz dodatki będą docelowo przysługiwać? Te paczki okazjonalne z opisu to co to? Pod świąteczne też podejdą?

Asia

Stary Pracownik

Ten Fakt był kilkakrotnie omawiany a Dyrektor nie ma obowiązku pilnowania pracowników 24h jeszcze "dorosłych ludzi". Skoro przychodzisz do pracy to wiesz że to jest "Prawdziwe życie " a nie ... Masz 19-25 lat to możesz cwaniakować? I myślisz że jesteś dalej w szkole ? Przychodzisz do pracy. Dostajesz regulamin pracownika . I pracujesz! Bo dostajesz więcej pieniędzy niż ten co pracuję 10 lat .A nikt za ciebie nie będzie pracował bo jesteś gówniarz Kilkakrotnie było zebranie z Panią prezes odnośnie zachowania pracowników ale to nie dociera to do dorosłych ludzi . Jak coś się nie podoba to droga do Pani prezes i do Pana dyrektora jest otwarta po wcześniejszym umówieniu się poprzez kierownika produkcji. Możesz pójść i otwarcie powiedzieć co się nie podoba. Bo dyrektor i Pani prezes nie są świadomi tego co się dzieje na zakładzie bo mają inne obowiązki. Pani prezes już nie ma siły powtarzać tego sto razy dziennie . A skoro ludzie ja olewają to niech wiedzą że to idzie w oba kierunki . Ludzie chodzą o podwyżki, jest odmowa. A dlaczego? Bo skoro ludzie nie słuchają tego co Pani prezes zadała "prostego do wykonania zadania a tematem było " Traktowanie się z szacunkiem wobec siebie" to niech się spodziewają że odmowa podwyżki będzie dotąd dopóki ludzie się nie zmienią. Skoro dostajesz opieprz to nie z byle powodu. Powód jest taki że się nie starasz i źle pracujesz. Jak się nie czujesz na siłach to znaczy że ta praca nie jest dla ciebie . A jeśli ci zależy i wiesz że jesteś nie sprawiedliwie traktowana to jak wspomniałam . Droga do Pani prezes jest otwarta . Możesz otwarcie powiedzieć że taki i taki pracownik nie współpracuje i jesteś nowa a chcesz się nauczyć pracować a odmawia współpracy i źle się zachowuje wobec ciebie . Według mnie powinna być kara pieniężna w postaci braku premii za takie zachowanie, a jak będzie brakować pieniędzy na pasku to się obudzą. A tym się powinien zająć kierownik zmiany (chociaż połowa prawdy jest ukryta, bo np kogoś się nie lubi)Za złapanie pracownika który źle traktuje nowe osoby czy kogoś innego pracownika kierownik zmiany powinien dostać większą premię . A premia która zdobył pracownik powinny przechodzić na cele charytatywne. Przed tym jeszcze pracownik powinien być poinformowany słownie u Pana dyrektora albo listownie . Skoro ludzie nie traktują poważnie pracy. Najpierw powinno być zebranie przypominające i upominające na temat tego jak się zachowywać wobec siebie ale tak niestety wygląda praca z kobietami. A jeśli chodzi o twoją opinię to ze dyrektor się nie nadaje na stanowisko to powiem ci tak "Nie oceniaj ludzi których nie znasz " bo moze dyrektor to samo powiedzieć również o tobie w formie " Dziękujemy Pani ale nie na daje się pani na to stanowisko. Proszę poszukac innej pracy" dyrektor daje szansę każdemu pracownikowi gdzie widzi że się stara a nie mówi że ma (usunięte przez administratora)a skoro ma tak ... To i ludzie tak będą traktować .

Agnieszka
@Stary Pracownik

Tak właściwie to nie zmienia faktu,że to naprawdę jest (usunięte przez administratora), nie dzięki Pani prezes czy Dyrektora tylko dzięki ludziom jak dbają tak mają tak jest ,i że tam wszyscy wobec a przynajmniej większość podle się wobec siebie zachowują

Może przydałoby się przyjrzeć swoim pracownikom... A przede wszystkim pewnej brygadzistce o której nie raz tu wspomniano! Wiecznie się drzw, wyzywa a sama nie tak dawno siedziała na linii! Już nie pamięta tego??? Chodzi dumna jak paw , a najlepiej jakby wszyscy podziwiali.. z pewności to osoba nienadajaca się na takie stanowisko!!! Kto takie osoby wybiera ??

Tchórze i Prostaki

Czy wy nie macie nic lepszego do roboty ? Nie macie problemów i szukacie na siłę . Albo macie i próbujecie się wyżyć na kimś ?Jest mi wstyd bo to jest Zachowanie Prostaków. Ja się nie dziwię że kierownicy, dyrektorzy i Pani prezes mają nas za nic bo po pierwsze wszystkich wrzucają do jednego worka a po drugie boją się ludzi którzy się tak zachowują. Nie znudzi wam się to ? Piszecie jedni na drugich udając że nikt nie pisze komentarzy. . Kłótnie między działami. Macie w sobie tyle nienawiści co sam jednej diabeł. Potem szukacie osoby z pytaniem kto to napisał i oczywiście trafia potem to na osobę która nie ma nic z tym wspólnego. Zaczynają się podchody i oskarżacie osoby które nie mają pojęcia że taki tekst istnieje . To jasne że się ta osoba nie przyzna bo to po prostu trzeba powiedzieć prosto w oczy. Za nim oskarżycie kogoś to się najpierw zastanówcie nad tym. Najpierw działacie a potem myślicie . Śmiejecie się z ludzi którzy tak naprawdę wam zagrażają no zazdrościcie tym osobom to czego wy nie możecie mieć . Przede wszystkim boli Was prawda . Na głos mówicie że mam to gdzieś a w środku was dusi i kumuluje wam się złość co potem efektem jest wyżywanie się na wszystkich bo oczywiście jedna osoba to wszyscy. Tak to jesteście mocni w buzi ale żeby komuś powiedzieć coś prosto w oczy to tchórzycie bo ta osoba jest od was silniejsza....Ludzie tak naprawdę są waszym odbiciem. Odzwierciedla tylko Was. Patrząc na kogoś i mówicie sobie że ta osoba was denerwuje to tak naprawdę ta cecha siedzi w Was samych . Poszukajcie najpierw u siebie negatywnych cech a potem popatrzcie na tą osobę . Albo zastanówcie się nad tym dlaczego was tak to denerwuje. Jak słyszę niektórych ludzi jak wyzywają inne osoby typu co za(usunięte przez administratora)- to pierwsze co myślę to że "A jaka Ty jesteś, tak samo się zachowujesz , nic innego? " Pracujemy w jednej firmie. Spędzamy tu 8h i taka nienawiść wobec siebie . Aż się nie chce wierzyć w to co się dzieje w ostatnim czasie . Jakbyście widzieli swoje odbicie w momencie gdy z taką nienawiścią opowiadacie o osobach których mówicie . A ty która napisała ten post . Bądź odważna i powiedz to prosto w oczy . I tak samo niech ludzie powiedzą kogo oskarżają . Wszyscy jesteśmy tchórzami. Bo nie potrafimy się przyznać nawet przed samym sobą kto pisze opinię . Oczywiście po to jest stworzony ten portal społecznościowy o pracodawcy żeby każdy mógł się wypowiedzieć . Ale skoro jest tak tutaj źle to czemu ludzie się zwalniają i przychodzą tutaj drugi raz ? Obwiniacie całe zło dyrektora , Panią prezes i kierowników a kto wam daje szansę ? Tutaj się nie patrzy na to kogo się nie lubi a kogo lubi .. Wstydźcie się zachowania jakie pokazujecie bo pracodawca nas się wstydzi i aż wymiotować się chce jak się nawzajem traktujemy..Opisujemy to w internecie. Zamiast przyjść do tej osoby i powiedzieć to prosto w oczy co cię boli. Tchórze !!!!wstyd . Oskarżacie bezpodstawnie . Wszyscy się podejrzewacie. A najbardziej podejrzewacie osoby których nie lubicie . A jeszcze jedna teoria o tym: Napisać mogła osoba ta która rzuca fałszywe oskarżenia. A najlepsze jest to że udajecie wrogów ludzi do których wszystko donosicie. Mówicie im wszystko co kto powie na ich temat przy czym sami sobie przeczucie, że ich nie lubicie . Co tutaj się dzieje ? Ale czytając inne firmy to jest dokładnie to samo . Nienawiść , zło, obgadywanie, plotkowanie. Jedynym rozwiązaniem jest chyba zrobienie dzwonków jak w szkole podstawowej do pracy i po pracy. Identyczne zachowanie Bo ciągle jest ten sam temat. Te mnie zmieniają później,a te nas zmieniają już po 6, po 14 albo po 22 . Ciągle jest problem Albo zrobić w systemie godziny od za 10 do za 10( nie że godzina 6 , 14, 22 to praca ) i nie będzie problemów z autobusami i dojazdami do domu . Osoba która się spóźni na linie ukarana będzie finansowo z premii ( chyba że wcześniej uzasadni swoje spóźnienie z kierownikiem zmiany) . Jak tak się traktujemy , to powinno być zrobione jak w szkole.. A jeśli macie wrażenie że ktoś na was krzyczy to uprzejmie was Informuje że ktoś ma doniosły głos a to się wiąże z długim stażem w pracy. Mówienie głośne jest z powodowane tym że maszyny głośno chodzą . A jeśli uważasz z brygadzistka na ciebie krzyczy to idź do lekarza bo może z tobą jest coś jest nie tak . Z tobą moze jest problem? Jak popracujesz tutaj rok to też będziesz głośno mówić z " przyzwyczajenia" bo masz stopery . Chyba że nie nosisz to trzeba cię zgłosić do BHP? A regulamin pracownika jasno mówi o tym . No chyba że jesteś ciemna masa to nie kumasz .Zamiast kogoś opisywać zacznij pracować i zabierz się za robotę a nie wysługiwać się kimś że może ktoś za ciebie będzie robić a większe pieniądze za free dostaniesz , za lenistwo. A potem chodzi skulona i mówi że zimno . Zimno bo nic nie robisz . Jakbyś wzięła się za robotę to by ci ciepło było .

Jak widać w tym zakładzie nikt nie zwraca uwagi na to jak osoba na stanowisku brygadzistki traktuje pracowników ,ma ich za nic po czym wszystkim nie ma kultury osobistej miesza ich z błotem nie potrafi im nic spokojnie wytłumaczyć powiedzieć ,tylko wiecznie słychać słowo na (usunięte przez administratora), ale najwidoczniej to kierownictwu się bardzo podoba że taka brygadzistka traktuje ludzi jak śmieci,ma większe prawo jak kierownik zmiany żenada tym wszystkim liderom i brygadzistka poprzewracało w tych (usunięte przez administratora)łbach no i dobra

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.