Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Boo

A jeżeli chodzi o pracę to jest zaje bista jak jest dobrana ekipa. A nie qwa ta ma okres, ta ma zły dzień ze się nie wyspała , ta patrzy z wyższością na pracownikow które pracują krótko. Jedna z pan tak się wywyzsza ze popchala koleżanke jak śmiecia bo chciała w to miejsce wejść zamiast jak kultura wymaga pow Przepraszam . A jeżeli chodzi o brygadzistki bo na wszystkie zmiany chodziłam po miesiącu to pani Beata jest najlepsza. To jest jedyna osoba która kulturalnie się zachowuje do nowych osób z szacunkiem , na drugim miejscu p. Wiesia.

Boo

Co masz na myśli, ze jakich operatorów się podrywa???? Ty chyba pie rdol neles albo as się w mózg. Na jakiej zmianie to się tyczy. Rozwin wątek, bo ciekawy jest. Jak byłam na wszystkich zmianach. I jakos nie widzę żeby ktoś kogoś podrywal, bo moje zdanie jest takie ze nie ma tam facetow. To operatorzy się za (usunięte przez administratora) oglądają. A jak ktoś ma niesamowita urodę to (usunięte przez administratora) to nie jej wina. Nie macie innych (usunięte przez administratora) problemow. Tylko patrzeć kto kogo podrywa. Zajmicie się robota to nie będzie reklamacji. Większość z nich są mężatkami chociaż wam się wydaje że nie. Pozory mylą. No i powiedz na jakiej zmianie się podrywa

W firmie bywa różnie, zależy z kim się pracuje, ale powiem wam dziewczyny ze podrywanie facetów czasem jest nie na miejscu, pomyślcie większość jest zajętych, a patrząc na Was jak się slinicie do operatów jest po prostu przykre. Tyle w temacie

ann

W TEJ FIRMIE NIE MA SPRAWIEDLIWOSCI.JEDNO I TO SAMO. Z TAKIMI SAMYMI LUDŹMI. PRACOWAĆ NA JEDNEJ LINII PRZEZ DWA TYGODNIE .ZYGAC SIĘ CHCE. JESZCZE TAKIE. MADRE ZE H...MNIE BOLI. JEDNA LEPSZA OD DRUGIEJ. TE BABY SĄ NAJGORSZE.ŹLE SĄ WYCHOWANE... MOJA OCENA POD WZGLĘDEM PRACY TO 6 A POD WZGLĘDEM LUDZI NAWET 1 nie chce dac bo to hu..jo...wi...zna...

Ok

Doświadczenia

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering

Oliwia

Hej, przepraszam że dopiero teraz odpowiadam. Pracowałam tam i nigdy nie zapomnę tego co tam mnie spotkało. Byłam wymyslana,na każdym kroku probowano mi wmówić że jestem nic nie warta i nie nadaję się do żadnej pracy. Teraz mam inną pracę a pracę w jago pro stanowczo odradzam wszystkim mającym trochę szacunku do samych siebie.Oliwia

Basia

No to niech poniżają , kiedyś przyjdzie taki dzień że oni będą poniżeni. To jest jednak zasługa ich rodziców. Tak ich wychowali . Czy mają 30,40 czy 50 lat to zawsze jest wina RODZICÓW . Pewnie mieli trudne dzieciństwo że tak chamsko się odnoszą do innych. Śmianie się z innych też świadczy o tym że zostali źle wychowani . ALBO PRZYSŁOWIOWO "Obrośnięci w piórka" sprawia to że tak się afiszują swoim zachowaniem. Ja nie wiem i "ich to nie męczy"? DO CZYTAJĄCYCH OPINII O JAGO PRO . NIE SŁUCHAJCIE CO TU PISZĄ TYLKO WYRÓBCIE SOBIE ZDANIE O NICH ZATRUDNIAJĄC SIĘ TAM . BO KTO SŁUCHA OPINII INNYCH JEST POZBAWIONY MORALNOŚCI.TYLE W TYM TEMACIE.

Oliwia
@Basia

Pozbawiony moralności jest ten kto krzywdzi innych. Tyle w temacie.

Rafał

Pracuję obecnie w Jago Pro wysłany przez agencję Randstat. Gorszej hujni w życiu nie widziałem. Typowo polskie nastawienie do człowieka, aby go zniszczyć i poniżyć. Marzę o tym żeby znaleźć normalną pracę i wynieść się z tego obozu pracy. Na pakowaniu mam brygadzistkę pozbawioną kontaktu z rzeczywistością, jej "asystentka" to paniusia która sama (usunięte przez administratora) robi a próbuje rządzić innymi. Ludzie-omijajcie ten zakład z daleka.

Witam.Aplikuje na stanowisko w kontroli jakości czy moze ktos przedstawić jak wygląda tam praca jakie zarobki i atmosfera?Ludzie do zycia i współpracy czy nie?Dzieki

nati

Zgadzam się w 100% że są tacy którzy muszą 2-3 razy przeczytać aby mogli zrozumieć, ale też są takie osoby które 2-3 razy muszą robić coś by mogli się czegoś nauczyć :)

Praca jak praca...wszedzie trzeba pracować a jak sie komuś nie chce to bedzie narzekał.Ludzie są nie do zycia,zatrudniają ciemne masy które się szczycą tym że studiują a nie potrafią prostych czynności wykonywać np dziewczyna pracuje kilka miesięcy a nie umie spinać palety i robi taka na lini a trzeba za Nia wykonywać robote.Panie Dyrektorze niech Pan się weźmie wkoncu za ludzi...Od czego są tam brygadzistki?Widzą,uwagę zwracają takim ale mimo to nadal pracują i po co takich trzymać?Na ich miejsce są napewno inni lepsi.

@Kasia

Oj Chciałbym Cię widzieć jak ty spinasz palety i nie popełniasz błędów, a przede wszystkim rozmowa nie jest o tym że jest praca zła tylko ludzie . Ja np. obserwuje kobiety na linii jak pracują i zamiast tego się patrzą na to co wykonują , obserwują inne z innej linii. Np. panie na wannie i nie tylko na jednej zmianie to jest , bo to jest na wszystkich zmianach bo na wszystkich byłem , a po dzisiejszej dniówce na rano doświadczyłem tego na pewnej linii. Osoby siedzące na wannie szczególnie sie patrzą jak jedna układa Z DRUGĄ, albo rozmawiają między sobą. Ty to napisałaś to jak w przedszkolu . Chyba jesteś z jakieś wiary innej niż katolicy bo nikomu nie dajesz szansy, a pewnie nowym też nie pomagasz. A co cię to obchodzi że są po studiach i że studiują przy czym nie umieją spinać palety. KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI TRZEBA DAĆ SZANSE , A jeżeli widzisz że nie daje rady spiąć palety to trzeba do niej podejść i pomóc - pokazać jak trzeba. Ty jak się urodziłaś to od razu chodziłaś??A jakby ciebie ktoś pozbawił pracy. Nie znasz ich sytuacji. Jakbym tylko siedział na linii a nie mogę to bym pomógł im a wy baby tylko umiecie zrzędzić że ta nie umie, że ta nie jest nie dorobiona. Ja w tych ludziach widziałem chęci dzisiaj. Nie podejdą jedna z drugą i nie powiedzą normalnie jak człowiek do człowieka , że "słuchaj to robisz źle to i to , pokaże ci to jak ma być" Powtarzać tyle razy aż się nauczy. Bo nie każdy od razu się nauczy. Nikt nie jest idealny pewnie tak jak TY

kasia
@Misiek

Ty chyba nie wiesz co się obserwuje jak się siedzi na wannie,bo na pewno nie to jak jedna z DRUGA uklada tylko pojemniki ktore ida w wannie...Jeśli ktoś po pół roku nie potrafi spiąć palety tylko stoi i sie gapcy jak szpak w piz...to chyba z nim jest coś nie tak.Od 3 lat mojej pracy są osoby które łapią to w pierwszym dniu pracy to żadna filozofia wystarczy trochę chęci i rozumu by pociągnąć pod paletą kawałek paska :D

@kasia

To po co piszesz to na forum powiedz jej to na osobności żeby nikt tego nie słyszał, a pewnie się wydzierasz jak inne baby na całą hale produkcyjną albo obgadujesz że ta niemota albo ta ma krzywe nogi, albo jeszcze coś innego. Jak jesteś taka serdeczna. Jaka atmosfera na zakładzie to taka praca- niestety . ALE W ŻYCIU TAK BYWA ŻE CHLEB SIĘ ODWRACA I KTOŚ W PRZYSZŁOŚCI CIEBIE MOŻE KTOŚ TAK POTRAKTOWAĆ W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE, ŻE BEDZIESZ PŁAKAŁA I BEDZIESZ SIĘ ZASTANAWIAŁA "CO JA TAKIEGO W ŻYCIU ZROBIŁAM."ALBO JUŻ PŁACISZ...KTO WIE. ( NIE ŻYCZĘ CI TEGO )Nie chce ci się pakować butami w twoje życie i wtrącać się w twoje osobiste życie ALE JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁA TO ISTNIEJE SPRAWIEDLIWOŚĆ BOSKA CHOĆBYŚ TEGO NIE WIDZIAŁA. Jesteś taka idealna Kasiu??

KAsia
@Misiek

No wlasnie liczę na to że istnieje sprawiedliwość boska i wkoncu zwolnią tych co sie nienadaja do pracy i nie bede musiala za nich wykonywac ich obowiązków.

@KAsia

W twojej wypowiedzi Kasiu masz błędy ortograficzne.. Więc naucz się pisać bez żadnych błędów a dopiero oceniaj innych. Mnie np. nie obchodzi to że ktoś piszę słownikiem w telefonie . I nie służ się BOGIEM DO ZŁYCH CZYNÓW bo ciebie spotka najgorsza kara niż te osoby które twierdzisz że się nie nadają. Widocznie ich Kasiu źle nauczyłaś a teraz płaczesz że musisz za te osoby wykonywać pracę. Znajdą się takie osoby że potrafią uczyć i przy tych osobach się najlepiej uczy. Tobą kieruje jakiś szatan z tych najgorszych skoro tak wszystkim źle życzysz.

@Ole..

P.S Mi się bardzo dobrze pracuje przy wszystkich osobach a pracuje już tam 2 lata i nie widzę żadnych osób które by sie nie nadawały. Potrzeba tylko dobrego nauczyciela który pomoże i pokaże. Najlepsze są brygadzistki do szkoleń . Mają więcej czasu bo się plątają . Trzeba żyć ze wszystkimi w zgodzie bo nic nie wiadomo co się stanie co ciebie w życiu spotka . Ta osoba którą obgadujesz nie wiem o kim mowa na forum i mnie to nie obchodzi może w przyszłości być wyżej postawiona i się wybić z dna na którym chwilowo jest a ty będziesz pod nią. CHLEB SIĘ ODWRACA KASIU. Bronię i Bronić będę nowe osoby i te osoby gdzie źle im idzie praca. Tym co widzę że źle idzie to od razu pomagam a nie gapię się na nich i obgaduje za plecami. To nie jest ładnie. A Pan Dyrektor dobrze wie że praca z babami jest taka że żadnej nie trzeba słuchać, bo by w zimie na bosaka chodził.

EWA
@Ole..

przepraszam bardzo ale czego Ona zle miala niby uczyc??Od szkoleń to kierwniczka albo brygadzistka jest a nie zwykły pracownik.Zastanów się co piszesz.Chleb się odwraca ale czy bierzesz kromki z obu stron gdy go zjadasz???:D Praca z babami jest taka bo większość wyżej sr. i ma i jedna z drugą myślą ze rozumy pozjadały.Obgadywanie i ingerowanie w prywatne życie i sprawy jest na codzien.Jedna coś usłyszy i zaraz wychodzą niestworzone rzeczy bo następne coś dodadzą.Najlepsze są te co obgadują osobę stojąc naprzeciw Niej pół metra.

@EWA

Dokładnie przeczytaj wypowiedzi i się zastanów nad tym powiedzeniem. Jak jesteś katolikiem to powinnaś zrozumieć te słowa od razu. A nie o braniu kromek z obu stron. Jak Boga kocham jak tego nie zrozumiesz to naprawdę nie wiem skąd ty się urwałaś. A drugiej połowy wypowiedzi zgadzam się z tobą w 100%.Ale zwykły pracownik miał by mniej czasu na obgadywanie gdyby szkolił nowego . ALBO NAJLEPIEJ JAKBY BYŁ CAŁKOWITY ZAKAZ ROZMAWIANIA. JAK TO W INNYCH ZAKŁADACH JEST . TO BY BYŁA NAJLEPSZA KARA DLA WSZYSTKICH.TYLKO ROZMAWIANIE W PRACY O PRACY O NICZYM WIĘCEJ. BO KAŻDY SIĘ ROZPUŚCIŁ I DLATEGO JEST TAKA SYTUACJA, OD DWÓCH LAT NA HALI OD SAMEGO POCZĄTKU JESTEM I CORAZ TO GORZEJ Z TĄ WOLNĄ RĘKĄ.

Ann1

To co w tym zakładzie sie dzieje to zwykła patologia. Oczywiście między kobietami bo tak praca w sobie nie jest zła , tylko czasami sprawiedliwości nie ma.... ludzie z pakowania w ogóle nie przychodzą na linie. Niektóre osoby Mają zero doświadczenia na hali a powinno być tak żeby tez te nowe osoby się uczyły. Ludzie są źli i dlatego czasami ta praca w nie których przypadkach tak wygląda jak wygląda że nie idzie.

Misiek

Co to znaczy że bzdury wygadują i że jak komuś nie idzie .

@Misiek

Głownie z tego że stare pracownice boją się tego jak przyjdzie jakaś piękność która będzie sobie dawała radę , będą wszystkie źle mówić i wszystko robić żeby ta osoba nie dawała rady, bo jak wiadomo konkurencja. Mi się dobrze pracuje z nowymi osobami a pracuję już tam 4 lata. Ja tam Na żadną nie narzekam. Tylko trzeba się umieć dogadać i mieć AMPATIĘ bo inaczej będ (usunięte przez administratora) Kto nie ma AMPATI to nie zrozumie i zapomni jak Wół cielęciem był. Takie osoby wydzierają mordy na nowych pracowników i pokazują KTO TU RZĄDZI. Zapominają kto jest wyżej postawiony . Poniektóre tak robią że maję pretensje do operatorów że tak się wydzierają a same tak się zachowują. A w przyjaznej atmosferze pełnym humoru zawsze lepiej idzie produkcji. Udowodniono naukowo . Praca nie jest zła tylko ludzie tworzą pracę czasami. Jak jest mniejsza wydajność produkcji to znaczy że coś się dzieje w grupie. Jedna czarna zepsuta owca wśród 100 owiec zepsuje całe pastwisko. Psychologowie pracy powiadają że takie osoby są zazdrosne o swoją prace żeby ich nie wymienili na nowszy model

Hmm

przy wpisywaniu pocz. wyrazów tel mi sam narzuca resztę stad ten błąd juz nie zdążyłam poprawić, poza tym myślałam ze sie domyślisz, a wracając do pytania, wysłałeś to cv? Mógłbyś cos napisać na temat rozm kwal jesli byłeś?

Oo

hej Paweł aplikowałem na stanowisko księgowego ??

Oo

hej Paweł aplikowałem na stanowisko księgowego ??

Jaaa
@Oo

To ty nie wiesz czy aplikowałeś na stanowisko księgowego ???? Wypiłeś Mocarza ??

Pan Marian

„Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle”. Czyli do Jago Pro. Z tego co zauważyłem tam pracują same plotkary. Jeszcze mówiące nie prawdę. Jedna coś powie druga coś przekręci i dopowie i potem nie które osoby mają prze je ba ne . Nie dość że jedna z drugą nie pomoże nowym osobom to jeszcze ją zje bi e i twierdzą że nie ma czasu na tłumaczenie. Nie które baby nie nadają się do pracy z ludźmi , bo nie dość że obgadują to jeszcze nie prawdziwie . A same są nic nie warte. Jakbym miał taką babę w domu to bym ją chłostał batem aż by się w końcu nauczyła. NIKT NIE WIDZI SIEBIE POD NOSEM A KOGOŚ POD LASEM WIDZĄ. ZAUWAŻYŁEM ŻE JEST ZAKAZ JEDZENIA A WIDZE ŻE STARE PRACOWNICE ŁĄCZNIE Z BRYGADZISTKĄ JEDZĄ CUKIERKI PRZEKUPUJĄC JĄ TYM . Jeszcze łkają że to nie prawda i jakieś wytłumaczenie mają. POWIEDZCIE CHŁOPY CZY TO JEST NORMALNE. NIE WIERZCIE TYM BABOM W ŻADNYM PRZYPADKU, BO NIE KTÓRE BABY SĄ ZAZDROSNE NP O URODĘ JAKĄ MAJĄ I TA OSOBA JEST PRZEDSTAWIANA JAK W NAJGORSZYM ŚWIETLE ...

@Pan Marian

pan Marian zgadzam się z ta opinią całkowicie. Nie powinno sie nazywać zakład Jago-Pro ale Plotkarnia rozwścieczonych bab .Idę na II zmianę , zobaczymy które dzisiaj mają PMSa. Czy z I zmiany czy z mojej zmiany czy ta zmiana co mnie zmienia. Byłem na wszystkich zmianach i stwierdzam że zmiana Aśki jest najgorsza , same osy . Będę się od nich trzymał z daleka. Ale co Przykład idzie z góry . Jakie brygadzistki taka produkcja . Baby w ogóle nie mają klasy. Nie mogę ich nazwać kobietami bo jak wiadomo brak klasy i wychowania.

ewa
@Misiek

no chyba lekka przesada kobiety w Jago to nie jedze normalni ludzie kultura tez im nie obca jak komus nie idzie to bzdury wygaduja ja jestem pracownica z 9 letnim stazem i noewe dziewczyny chetnie ze mna pracuja nie wsadzajmy wszystkich do jednego worka sa ludzie i ludziska jak wszedzie

Była pracownica

Jaka płaca taka praca i atmosfera panujące w zakładzie . Gdyby stare pracownice nie traktowały nowych z pogardą i wyzywali od szmat to by była o wiele większa wydajność . W zakładzie powinno być tak żeby Dyrektor każdego nowego pracownika pracującego nie dłużej niż 5 miesięcy wziął do biura i zrobił ankietę dotyczącą tego jaka atmosfera jest , jak traktuje się nowych pracowników itd. Bo tylko z tego powodu odeszłam samowolnie i już nie pracuje od 3 miesięcy czyli od 1 marca. Teraz się gdzie indziej zatrudniłam i jest o wiele lepsza. Nikt nowego nie szmaci ani obgaduje. Byłam świadkiem jak jedna z pracownic na pewnej linii zwyzywała jedną osobę nową i powiedziała że jest Poje bana A PRACOWAŁA TAM NA TEJ LINI 4H dopiero , ta osoba teraz przebywa w ośrodku gdzie nie może dojść do siebie. Nie wiadomo czy przeżyje jak się dowiedziałam - strasznie się załamała tym co przeszła w Jago-Pro na hali. Dyrektor nie jest świadomy co się dzieje. A jak któraś umrze przez takie osoby bo ma słabe serce to on będzie miał problemy z POLICJĄ

turbo

Co ty w euro zarabiasz? tu jest Polska, tu się w polskich złotych zarabia. Do osób pracujących: ile zarabiacie miesięcznie netto? czy może ktoś napisać? wstydzicie się czy co? jak wygląda praca? jaka atmosfera? jesteście pod firmą czy agencją?

xxxxx
@turbo

Z tego co wiem to podpisywana jest klauzula poufności, że o zarobkach mówić się nie będzie, zresztą w większości miejsc pracy tak jest.

Ayahuasca

witam ja tam pracuje nie dlugo i wiem ile mnie wiecej zarobie ale teraz wszedzie sa male zarobki i taka prawda.. nie pasuje ci to bniepracuj a nie uzalaj sie tu wypocinami.. i pisaniem glupot.. ale napisze tak ludzie sa fajnie zawsze sie zdarzaja debiiilll... ale jak wszedzie robilem z gorszymi praca monotonna ale coz takiez zycie na produkcji.z wekendami bez niedziel z 450 euro zarobisz.nie jest zle sa gorsze firmy.. i ludzie powodzenia nowym.

klaro

5 zł na rękę? jaka umowa? ubezpieczenie zdrowotne jest opłacane? składki Zus?

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.