Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Będę szukać gdzie mi się podoba i na pewno z nim pogadam, a Tobie nie wiem czemu to tak przeszkadza

No tak

Jago pro to nie jest kółko towarzyskie.!!!!!!!I nie jest to forum z wykształceniem przedszkolnym. Gdzie dzieci z przedszkola bardziej zrozumieją co to jest praca. Przychodzisz do pracy romansować i podrywać??? Jak szukasz kogoś to zadzwoń do Eski. Oni ci pomogą. A na zakładzie zajmij się robotą A nie głupotami. Bo już się robi jakiś latynoski serial. Każdy z każdą i Każda z każdym .

xxxxx

No to szukaj kolegi w innym miejscu. Nie mam się o co bać

Po prostu chce go poznać a znowu nie ma go na mojej zmianie, a boisz się ze Tobie zaszkodze czy co?poza tym już mi jedna mówiła że jest z kimś więc trudno

xxxxx

A po co chcesz znać jego dane i żeby ktoś ci coś o nim opowiedział ?

Ok

Doświadczenia

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

A dlaczego?

taka jest prawda

Ludzie przestańcie sie interesować cudzym życiem i zajmijcie sie swoim. (usunięte przez administratora) was powinno obchodzić czyjeś prywatne życie . Zajmijcie sie robota a nie pytać kto jak ma w domu. Czy ma męża ,żonę, dzieci , matkę , ojca itd. I potem go obgadywać i sie śmiać za plecami .(usunięte przez administratora)przedszkole jest? Czy to jest praca dla dorosłych ludzi . Zastanówcie sie nad swoim prywatnym życiem i zadajcie sobie pytanie czy ono było czy jest takie idealne????

fery

pod jakie agencje można się przyjąć? jest możliwość dostania umowy o pracę?

Hej, wiem ze może to nieodpowiednie miejsce na takie rzeczy,ale pracowałam teraz na nockach z takim chłopakiem,na pewno operatorem bo na granatowo ubrany,ma on taka ciemna karnacje. Może mi ktoś powiedzieć jak się nazywa i coś o nim powiedzieć, bo sama to się wstydzę do niego podejść i nie hejtujcie mnie za to.

To

Al-Kaida.

taka jest prawda

Nie umiesz czytać grafiku. Wszystko tam pisze. Są wszyscy opisani łącznie z operatorami.

meg

obecnie druga zm. a ty

Meg u kogo na zmianie jesteś ?

meg

JUŻ 4 TYDZIEŃ NA TUNELU NO MASAKRA. NIE ma innych ludzi do wykonywania tej pracy ? Co to za sprawiedliwość jest ?? Inne osoby płaszcz (usunięte przez administratora) na maszynach a ty zapier.. na tunelu. To jest najgorsza linia jaką można mieć. Tam idą nudne osoby

Ja nie wiem ludzie , w robocie chcecie żeby każdy nowy pracownik od razu wszystko umiał a czytanie opinii nie potraficie?. Nawet nie wiecie na co odpisujecie. No to jak to jest ???? Ona czytaj ze zrozumieniem . W poprzednich komentarzach nie ma zazdrości. Przeczytaj jeszcze raz a jak nie zrozumiesz to jeszcze raz.. i jeszcze raz a zrozumiesz komentarze. To ty się teraz spięłaś " bo tutaj nikt z nikim się nie kłóci. Naucz się gramatyki polskiej . Byłaś chyba w szkole.( "Gdybym", "Ja bym nie mogła" co to za forma??chyba potrafisz zinterpretować)

Ona

Ludzie ale spinacie (usunięte przez administratora) czy to źle ze ktoś się w kimś zakochał,czy pracuje ze swoją rodziną ?skoro im dobrze to nie widzę e tym nic złego,Tez pracowałam z moim chłopakiem tutaj i było dobrze,a Wy to chyba zazdroscicie im,ze się dobrze w pracy też dogaduja

bolek
@Ona

to jest prawda

jakub

Cała prawda o tej "super" firmie

Nie zauważyłam tego w ogóle bo ja tak szczerze powiedziawszy to ja nie patrzę na to kto z kim tam romansuje. Bo mnie nie obchodzi " w moim przypadku ja mam męża i tylko on się dla mnie liczy" żaden facet który tam jest nie zastąpi mi go choćby nie wiem jak się starał mnie poderwać. Ja tam wszystkich facetów traktuje jak zwykłych kolegów z czasów przedszkolnych :D. I nie rozmawiam z nimi o (usunięte przez administratora) Marynie tylko służbowo. Interesuje mnie tylko atmosfera jaka panuje na zakładzie. A jest jak jest" sama o tym wiesz" Ja jestem praktycznie na wszystkich zmianach :)

A że się tak zapytam jeszcze na jakiej zmianie obecnie jesteś?

Wiesz co to jest na każdej zmianie praktycznie, ale tak szczerze nie zauważyłaś tego?

MASZ RACJĘ GOŚĆ . JA BYM NP NIE CHCIAŁA MIEĆ PRZY SOBIE MEZA CZY FACETA W MIEJSCU PRACY . NO WEZ.-_- 24 H NA DOBĘ??? Potem są kłótnie i nie porozumienia. Ja przynajmniej mam za kim tęsknić i odwrotnie. Mój mąż tez by tego nie chciał. A ci co pracują razem się często ze soba kłócą. .I jest 98% rozstan. Z tego co widzę. Ogólnie powinno się zabronic tego żeby jedna rodzina pracowała w jednym miejscu bo Potem jest h.u.j.o.w.a atmosfera. Jest nie porozumienie między babami. Jest zepsuta. Psycholog pracy potwierdzi to co ja piszę. Pracując z rodziną w jedynym miejscu powoduje to co wyżej napisalam. Ale dodatkowo to zmniejszy proces produkcji. Bo zamiast pracować to rozmawiasz z mężem lub swoim facetem. ALBO JAK SIOSTRA JEST KOŁO CIEBIE LUB BRAT. W PRACY powinna być rodzina rozdzielona. Na inne zmiany. Zwiększy to wydajność produkcji. Ja jakbym była zmuszona pracować z mężem to bym poszła z prośbą o przeniesienie na inną zmianę. Ciągły nadzór masz nad sobą. Ale moje pytanie było inne. Na jakiej zmianie u jakiej brygadzistki się takie rzeczy dzieja? Ze kto kogo podrywa. Napisz imię brygadzistki.

Wiesz też już pracuje prawie rok,jednak teraz co się dzieje to jest porażka, nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, ale te nowe dziewczyny które przychodzą oczywiście nie wszystkie, to chyba nie przyszły pracować ale facetów szukać, ja rozumiem że można mieć faceta w pracy, ale latać do każdego i każdego podrywac? Zresztą to jest ich sprawa :)

Boo

Zapomniałam dodać ze większość bab twierdzi że wystarczy popatrzec na jakąś osobę i już wie że ta osoba jest zje ba na..Że co jak pracujecie juz po kilka lat to takie mądre jesteście. A nowy pracownik od razu ma być zje bany?? Jak nie dajecie im szansy tylko od razu oceniacie to ta osoba nauczy się?? Tak patrząc psychologicznie ze jak się nastawiacie źle na ta osobę to później jest w stresie przez cały czas i nie potrafi się ogarnąć. Pracuje tu przez prawie dwa lata i twierdze że nie które są same w sobie zepsute.

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.