Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Facet

Rusz inteligencją !!!! Bo na pewno ją masz , bo wiadomo jak nie chodzi o prace to chodzi o coś innego tak mi się wydaje bo co innego mają na myśli osoby które się tutaj wypowiadają nt zazdrości i zawiści. ( w większości baby) ale facet który się tutaj wypowiedział ma świętą rację. Żaden facet nie zwróci uwagi na kobietę która była by najpiękniejsza w jago-pro i miała najwspanialszy charakter, bo w większości jest zajętych, :-)... Nie ma takiego faceta - mogę sobie publicznie głowę dać uciąć że żadna tam laska nie zwróciła na zajętego faceta. Bo zwyczajnie się nimi nie interesują. Bo baby są najgorsze. Nie widzę w tej pracy żeby były jakieś kobiety. No chyba że się mylę to mnie poprawcie

kotlet

Ten Zastępca Kierownika Kontroli Jakości/ Specjalista ds. Reklamacji to jest jak stary kotlet, który ciągle ktoś tu na forum odgrzewa.

brexit

Niewykorzystane szanse się mszczą. Jeśli naprawdę na czymś ci zależy to powinnaś o to walczyć i możesz stracić !niezależnie od tego jakie są przeszkody, bo potem gorzko będziesz żałować ze tego czy tamtego nie zrobiłaś(eś). To jest tak samo jak w życiu. Trzeba spróbować . A jeśli ktoś cię szantażuje to trzeba być twardym a nie taki co sra w majtki ze strachu. Ludzie z zazdrości by cię zabili. Także spróbuj i sama ocenisz . Najbardziej po (usunięte przez administratora) dostają ludzie z dobrym i szczerym sercem, empatyczni, więc jedynie żeby przetrwać to trzeba być złym, bezczelnym, aroganckim, traktować ludzi jak powietrze tak jakby nie istnieli, być chamem, albo traktować jak trędowatych, nie uśmiechać sie do nich, . Nie szanować drugiego człowieka. I tyle na temat. Złóż CV bo warto. Popracujesz i powiesz czy dasz rade przetrwać w towarzystwie....

Nata

Chorobliwa zazdrość o coś czego nie ma....ludzie się chyba za bardzo nudzą skoro wymyślają różne historie o osobach, o których tak naprawdę nic nie wiedzą,albo nie znają. Bo w pracy się inaczej człowiek zachowuje niż na zewnątrz tak? Wystarczy jeden zły człowiek aby zepsuć atmosferę. Praca w tej w firmie jest zaje...bi...sta, takie plotki wymyślają że mi ręce opadają. A jak źle się mówi o danej osobie to znaczy że jej czegoś zazdroszczą, Nie potrafią siebie szanować, tylko jak się uprą na jedną osobę to tak ciągną jak papier toaletowy. Chorobliwie zazdrosny człowiek wymyśla plotkę i puszcza dalej by ta osoba była źle traktowana w środowisku pracy. To nie jest wdłg. mnie normalne...

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Kobieta

NIE SŁUCHAĆ LUDZI W SZCZEGÓLNOŚCI OPINII BO TO SAME BZDURY, NIE PLOTKOWAĆ, TYLKO ZAJĄĆ SIĘ PRACĄ BO NIE PRACUJESZ DLA TYCH LUDZI . WSTYDZĘ SIĘ ŻE JESTEM KOBIETĄ, BO ZACHOWANIE U TYCH KOBIET JEST "MNIEJ NIŻ ZERO" PRZEKLINAJĄ I SĄ GORSZE OD FACETÓW.. TAAK LUDZIE ROBIĄ IGŁY Z WIDŁY, PRZESADZAJĄ I NARZEKAJĄ.A" PLOTKOWANIE " TO TEMAT TABU. JA NIE WYTRZYMAŁAM PRACY W KONTROLI ALE TY MOZESZ SPRÓBOWAĆ . MOŻE CI SIĘ UDA . SAMA SOBIE WYROBISZ OPINIE. NIE KRYTYKUJ LUDZI JAK ICH NIE POZNASZ, BO JEŚLI KTOŚ CI ZLE MÓWI O TEJ OSOBIE TO LEPIEJ TRZEBA JĄ POZNAĆ A NIE OCENIAĆ. MOŻE TEJ OSOBIE CZEGOŚ ZAZDROSZCZĄ ?? ZAZDROŚĆ TO POWSZECHNA CHOROBA WSRÓD PRACOWNIKÓW . A ŻEBY SIĘ PRZEKONAĆ TRZEBA SPRÓBOWAĆ DO TEJ OSOBY ZAGADAĆ? BO JEŚLI POSŁUCHASZ PLOTEK TO ZNACZY ŻE NIE POTRAFISZ ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI . LUDZIE NAPRAWDĘ PRZEADZAJĄ.

Nowa

Proszę o opinię jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości. Złożyłam aplikację i byłam na rozmowie, jednak zastanawiam się czy warto rzucić pracę którą mam. Opinie raczej nie są zachęcające.....

Len@

Czytam te komentarze i stwierdzam że w Jago chyba jest taka sam atmosfera jak w Aneksie!!ale sorry praca to praca a ludzie potrafią tylko narzekać!!robić igły z widły!!jak się nie podoba to zawsze można się zwolnić!!dziś wszędzie jest ciężko!!sorry taki mamy klimat jak mówi klasyk!!ha ha

Flaflaf

Kiedyś Jago-pro to był zakład do którego szło się pracować z dumą, teraz to wstyd i porażka. Ludzie są okropni, interesują się wszystkim i wszystkimi byle nie swoimi obowiązkami. Obgaduja, kradną, wynoszą co sie da, a kierownictwo nawet tego nie zauważa. Dobrze ze juz tam nie pracuje... Współczuję tym co muszą i nie mają innego wyjścia.

Nowa osoba z forum

Każdy pracownik nie tylko w jago -pro, bo w każdym zakładzie się tak zdarza że powinien byc najpierw przebadany przez psychologa pracy zanim podejmie zajęcie w tym zakładzie. Bo tak naprawdę jest potrzebna pomoc psychiatry. Jak nie których słucham to zastanawiam sie czy wsiadlam do dobrego autobusu. Widzę że niektóre osoby nie mogą sie obejść bez pracy wypisując takie komentarze, śledzą opinie o jago pro codziennie i potem komentuj na forum. Nie macie prywatnego życia??? Rodziny? Zamiast wypisywać opinie zajmicie się swoim życiem, bo napewno rodzina czuje sie zaniedbana. Żyjecie poza godzinami praca . Wyjdźcie na spacer na powietrze zamiast siedziec przy komputerze, bo mózg jest niedotleniony.

Na szczęście mam dzisiaj wolne. Ale jak ona była na tej zmianie to ze strachem przychodziłam do pracy. Nie potrafię przy niej pracować. Z rąk mi wszystko leci. Nie to że sie ja boję, bo jest ostatnią osobą na świecie żebym się jej bała. Należy się bać kogoś innego. Bo sprawiedliwośc nie długo przyjdzie. Tylko trzeba czekać cierpliwie. Wszystko i wszystkie krytykuje. Obgaduje opowiadając plotki które nie są prawdziwe. Znajduję ofiare potem zaczyna działać, przekazując plotki do dalszej części. Ona buntuje wszystkich pracowników do nowych i nie tylko. Do wszystkich rozpowiada ze nie potrafi pracować dana osoba i uważa się za panią prezes z 3 autami. Mam nadzieję że na nockę nie przyjdzie w poniedziałek do naszej zmiany. Bo nawet nie zdążyłam całego grafiku przeczytać. Nowe pracownice znikają,? wiecie dlaczego już tak jest.

judasz

Brawo!!! znamy te osobę ale niestety młode pracownice boją się walczyć o swoje ,,,, Tu nikt nikomu nie pomoże... A pani o tym kolorze włosów jest znana wszystkim i może robic wszystko co jej się podoba, ale myślę ze już NIDŁUGO HA HA HA.....

Luna
@judasz

Jaki problem, otwarcie powiedzieć co się myśli, a nie chować się po kątach. Trochę wiary w siebie.

Poniżanie, ubliżanie, prześladowanie, Osiem godzin strachu każdego dnia.Mobbing bardzo trudno udowodnic , Bo stare pracownice się maskują. Zamknięcie w sobie - to pierwszy sygnał, że dzieje się coś złego. Zgodnie z definicją zawartą w Kodeksie pracymobbingoznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszeniepracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników.Prościej rzecz ujmując mobbing to nic innego jakterror psychicznyw życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie, która w ich wyniku zostaje pozbawiona szans na pomoc i obronę.1. Działania wpływające negatywnie na proceskomunikacji, np.: - ograniczanie lub utrudnianie pracownikowi możliwości wypowiadania się, - reagowanie na wypowiedzi i uwagi pracownika krzykiem, wyzwiskami lub głośnym wymyślaniem, - systematyczne krytykowanie życia zawodowego i wykonywanej pracy, Działania wpływające na negatywnepostrzeganie pracownikaw środowisku pracy, np.: - szerzenie negatywnych opinii na temat pracownika, - publiczne wyśmiewanie kompetencji pracownika oraz ich podważanie, - publiczne wyśmiewanie wyglądu zewnętrznego, - plotkowanie. - zazdrość , że ktoś jest np ładniejszy, albo że układa się jej w życiu dobrze niż jej. Zgorszenie opinii nt. wykonywania pracy. gdzie wcześniej była inna opinia.To moi drodzy w tym zakładzie się wszystko zgadza. Wrażliwość tutaj nie ma nic do rzeczy ,Przykłady mogą byc róz3. Działania wpływające na negatywnepostrzeganie pracownikaw środowisku pracy, np.: - szerzenie negatywnych opinii na temat pracownika, - publiczne wyśmiewanie kompetencji pracownika oraz ich podważanie, - publiczne wyśmiewanie wyglądu zewnętrznego, - plotkowanie - zazdrość , ze na np jest ktoś ładniejszy , albo że się układa jej lepiej w życiu Niestety to się wszystko zgadza tutaj w tej pracy. Jest jedna osoba która znajduję sobie ofiarę , a następnie opowiada wszystkim dookoła jaka ona jest zgorszona. Przez tą osobę wszystkie płaczą, jest ta teraz na innej zmianie niż na mojej , bo ta zmiana mnie zmienia. A ja jestem na rano,i pewnie tam robi zamieszanie. Ciekawe czy sobie znalazła jakąs ofiarę, ale jej bardzo współczuje. Odkąd jej nie ma na naszej zmianie , jest spokój. Współczuje ofiarze. Bo praca z nią to czyste piekło. Ofiara się przy niej zmienia, bo nie potrafi pracować , pracuje jakby zaczeła pracować dopiero pierwszy raz , a tak naprawdę pracuje długo. Nie rozumiem ludzi że tak dali się omotać-. Kieruje się z pomocą do kierowników, dyrektora.Żeby zbadali sytuacje co się dzieje, ponieważ dużo ludzi jest fałszywych w tym zakładzie. Sa bardzo pewni swojego stanowiska , Te osoby bardzo krzykiem załatwiają sytuację. Zwracają komuś uwagę ,a sami nie są lepsi. Twierdzą że ta osoba "poszkodowana mobbingiem" nie potrafi nic robić . Odnosza się do ofiary chamsko , arogancko, Odpowiadają nie życzliwie . Ta osoba lubi być w centrum uwagi. Ja tutaj piszę samą prawdę , więc proszę zróbcie coś z tym zanim będzie za późno Ta osoba się chwali że ma 3 auta, itd.ma inny kolor włosów. (charakterystyczny)Bo nie bloand ani nie czarne ani nie brązowe.

Do osoby o nicku Ja

Do JA@ Słabi i źli ludzie szukają zemsty, Silni i dobrzy wybaczają, Inteligentni mają na to wyje... Każdego człowieka można poznać w ten sposób jak wyżej jest opisane..."w ten sposób odkrywa jego charakter" Jeżeli drążysz temat i cię to boli to masz coś na sumieniu więc to jest prawda. Sprawa kiedyś ucichnie i wyjdzie to wszystko na jaw, że co to opisujesz jest prawdą.

nowa

Pracuje od kilku dni i zauważyłam że ludzie z umowy o pracę się bardzo wywyższają szczególnie te co pracują bardzo długo. Jedna drugą poucza a sama robi błędy. A przecież ludzie nie są idealni, są na równi . Każdy widzi kogoś błędy a co się okazuje? Jedna mi powiedziała starsza pracownica że ona nie robi odpadów , a potem się okazało jak oklejałam i pakowałam straszne były. I co ???

nick k

Ktoś pracował na formulacji? , da się tam przeżyć? ; d

incognito
@nick k

Robota na formulacji jest ok. Trzeba się tylko nauczyć co z czym mieszać i umieć podstawowe rzeczy dotyczące odważania. Kierownik jest ok można z nim wszystko załatwić od ciuchów roboczych po urlop. Umowa na początku jest kiepska czyli zlecenie. ale po 3 miesiącach można już dostać o pracę na czas określony. Starsi stażem pracownicy raczej pomagają świeżakom o co zapytasz to powiedzą. Da się przeżyć.

nowaJaworzno

Ps. Jeżeli to prawda to przepraszam.

nowaJaworzno

Ja się pytam poważnie. Jak nie wiesz lub nie masz ochoty odpowiadać to lepiej nic nie pisz. Może ktoś poważny się wypowie.

nowaJaworzno

Witam wszystkim. Ja zaczynam prace w Jago pro we wtorek z agencji Manpower i nam pytanie. Jaki strój obowiązuje w pracy? Ja idę pierwszy raz wiec nie wiem. Czy dają jakieś robocze ubrania? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

samek
@nowaJaworzno

dresy czerwone, buty na koturnie albo drewniaki, świetnie się komponuje w pomalowanych ustach koniecznie na czerwono, można mieć kolczyki w nosie i na języku. Tipsy i pomalowane paznokcie też nie są obce.

nowa

Nie słuchać ludzi co tam pracują bo są same fałszywe mordy...obgadują wszystkich , bo im się nudzi i opowiadają same nie stworzone historie.Myślą że kierując innymi to będą przenosić cały świat, Sama dziecinada.Moje dziecko się lepiej zachowuje które ma 5 lat niż te osoby które tam pracują na umowę o pracę z wyższym stażem. Idę na popołudniówki to niektóre mają gumowe uszy i słysząc przeistaczają słowa . Potem te do brygadzistki od razu lecą . No po prostu przedszkole. Ludzie dla mnie nie maja żadnej wartości, są dla mnie zerem na całego, nic nie są warci. Myślą że zyskają tym popularność ??? Chyba się minęli z powołaniem .Aktorzy, szpiedzy, dziennikarze. Nie da się pracować w takiej atmosferze , jak tak dalej będzie to się zwolnię i zgłoszę do PIPu i wymienienie osoby nazwiskami które tak mobbingują . Jeszcze trochę popracuję i zbiorę dowody na to że jest mobbing oraz że stare pracownice się tak źle odnoszą wobec nowych . Dobrze że mam umowę zlecenie, to w każdej chwili się zwolnię. Najgorsze jest to że po tygodniu trzeba pracować z tymi samymi osobami, rzygać się chcę. Codziennie powinny być zmiany.

Zgadzam sie ze caly czas jest mobing miedzy starymi pracownikami a nowymi. Wydzierają sie jak małpy w dżungli. Czysty mobing. To jest moja opinia

Póki co, są cały czas przyjęcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.