Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

alessandra

Zamierzam podjac prace w firmie ''Jago - Pro '' prosze o opinie jak tam naprawde sie pracuje .

pozytywnie
@alessandra

Jest świetnie ????atmosfera jest zaje.b.i.s.t.a, wszyscy ludzie na każdej zmianie są pomocni o wielkim sercu. Zero obgadywania, naśmiewania się z kogoś ze ktoś ma gorszy dzień - od razu znajdzie się pomoc od reki. Młodzież w wieku 19-23 bardzo dobrze jest wychowana naprawdę ....Gratulacje dla Rodziców!!! Potrafia się dobrze zachować wobec starszych osób- są pracowici .Same pozytywy .Tak zwane Stare wygi pomagają nowo przyjętym osobom bo nikt sie nie urodził idealny prawda?????Każdemu się daje szanse. Także nie masz co sie zastanawiac. nad zlozeniem CV. Sama sobie opracujesz opinie- Kazdy ma swoja glowe i rozum by sluchac opini innych.Trzeba sie wzorowac na swoim pogladzie a nie opiniach innych ludz jeji. A przede wszystkim patrzec przez serce.A nie ze Zdzisia ci powie ze uwazaj na Kasie bo cos tam sie jej nie podoba to masz tez to robic, albo nie pomagaj Zdzisi bo ona obgaduje. W kazdym razie POLECAM ta firme a w szczegolnosci PRACODAWCOW ????????????

Iwona

Jesteś pracownikiem Jago-Pro Sp. z o.o.? Chętne dowiemy się co uważasz za największy plus pracy w firmie.

oj wiesz co kolego mi się wydaje ze ta oferta o która pytasz jest już nieaktualna na tego zastępcę kierownika tak mi się wydaje ale oczywiście na Twoim miejscu wolałbym się upewnić jak jest na 100 %

Skromniak

Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czy w "Jago pro" są może przyjęcia na operatora wózka widłowego. Jeśli tak, to proszę o odpowiedź.

Ok

Doświadczenia

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
joasia123

szukam pracy w zawodzie, jestem technologiem chemikiem po politechnice krakowskiej, niestety niemogę nic znalezc w zawodzie, bo albo jest komplet osob i nie ma potrzeby zatrudniac, nowych, a po stazu nie ma tez szans zostac, albo potrzebne sa osoby z dum, kilkuletnim doswiadczeniem. Kpina, nie wiem juz co robic, ciezkie studia za mna, a ze znalezieniem pracy jeszcze ciężej. Myslalam o JagoPRO. Wyslalam maila na adres, ktory podany jest na stronie. Czy jest zapotrzebowanie na produkcje lub w laboratorium?

JA
@joasia123

Z takimi pytaniami trzeba się bezpośrednio kierować do dyrektorstwa, najlepiej się przejechać osobiście, a nie tutaj na forum. Na forum są zwykli pracownicy, bądź ex pracownicy zdesperowani którzy oczerniają firmę. Jeżeli się wysłało e-maila z CV to trzeba czekać cierpliwie albo jak już wyżej powiedziałam przejechać się osobiście.

był

Czy jakaś instytucja sie zajmie w koncu tą firma???!!!! Jakiś PIP, jakiś psychiatra pójdzie i zrobi wywiad z ludźmi którzy tam zarządzają? Z dyrektorkami? Doprowadzanie ludzi do nerwicy to jedyne co potrafia! Tempaki, niby magistry!

Pakownia
@był

Nie tylko trzeba kierownictwo, dyrektorstwo itd wysłać do psychiatryka ale i większość panow zajmujących się linia. Nie którzy maja ze sobą jakiś problem emocjonalny. Nie wiedza czego chcą od życia. Traktuja jak szmaty i powietrze!!!!!!!!!Nie powiem wam na jakiej zmianie jeden z panów powiedział, bo uslyszalam przypadkowo do jednej z dziewczyn- spier....dalaj.Facet ma ok 180 cm wzrostu.Ona tego nie słyszała na szczęście.Ale ja tak i mnie to zezloscilo. Jak wy traktujecie kobiety?Zycze wam samotności i żeby żadna z was nie chciała. Żeby baby z którymi jesteście kłócily się z wami .Tacy faceci maja iloraz inteligencji poniżej zera. Juz wolę siedzieć na pakowni bo tam są prawdziwi mężczyźni,(MAGAZYNIERZY) którzy pomagają. A CI HALOWI MAJA SIANO W GŁOWIE. POWIEM TYLKO ZE TO SIE DZIALO WCZORAJ na hali. Jakiś taki koleś nie wyspany i miałam uczucie jakby pijany był bo tak się zachowywał.

Lena

Tu od starych pracownic ciągle słyszę, że nie wolno stać tylko cały czas się ruszać, a one co robią ?? chowają się pod kamerą i obgadują wszystkich , że ta sobie włosy obcięła, ta ma zmarszczki na brzuchu- powinna schudnąć bo wygląda jak Pudzianowski . One co chwila latają na papierosa. Np. Idą o godz. 16 a przychodzą o 16:45 tłumacząc się że się przebierają. To co majtki sobie piorą i czekają aż im wyschną. Ja jako nowa nie powinnam tego tolerować ale mam nadzieje że niektórzy kierownicy się okrzeszą na osoby które palą papierosy, ale jakże Oni sami palą to nie będzie nigdy Sprawiedliwości a ty JAKO NOWA nie możesz iść się przykładowo herbaty czy kawy napić bo maja powiedzenie. Nie palisz j e b i e sz na hali czy coś takiego . I osoby które nie palą są pokrzywdzone.

juz były pracownik

Ś.P Pan Jan Jaśko - były prezes firmy sie w grobie przewraca bo pani prezes rozdaje stanowista dyrektorskie jak cukierki. Kiedys było by to nie do pomyslenia. Kiedys na lepsze stanowisko trzeba było długo pracowac a teraz wystarczy włazic w (usunięte przez administratora) pani prezes. Pozdrowienia Pani Joanno

Taka jest niestety prawda
@juz były pracownik

A ty oczywiście musisz Zmarłych mieszać. Daj mu spoczywać w pokoju. Na co ci to potrzebne jak już nie pracujesz w tej firmie. Właśnie....bo ja wiem "ZAZDROŚĆ" jak ludzie o kimś źle mówią to oznacza że coś czegoś komuś zazdroszczą. A że ktoś dostał dyrektorskie stanowisko to widocznie sobie zapracował chyba nie. Ludziom to już się w głowach przewraca. Albo jak jakaś osoba wzbudza sensację wśród pracowników, to jest też coś na rzeczy. Prawda? Nikt z nikim nie może rozmawiać bo od razu romans się przypisuje, albo nie wiadomo co. Tacy ludzie mają ze sobą jakiś problem i to z głową. Niby uważają się za dorosłych , a tak naprawdę jeszcze tak do końca nie teges...Ta chorobliwa zazdrość, albo zawiść to już uszami wychodzi...ocenianie innych źle jak się dobrze nie poznało, wzorując się na wypowiedziach innych.

zz

Tego nie napisał były pracownik. To napisał ktoś, kto dalej siedzi w firmie i go to boli :).

JA
@zz

Albo jest na l4 przez jakiś czas i nie może się obyć bez plotek siedząc w komputerze ...Jak chce dostać dyrektorskie stanowisko, to zapracuj bo " Tylko ciężką pracą ludzie się bogacą" Niektórzy ludzie którzy pracują w tej firmie są rozchwiani emocjonalnie, nie umieją sobie poradzić ze sobą, nie potrafią zdecydować o czymś . Takim ludziom będzie źle.

Pyt

Moje pytanie brzmi czy pracujący tam ludzie są dorośli ?? Bo z tego co widzę , z komentarzy które przedstawiane na forum chyba nie ... Dorośli ludzie nie naśmiewają się, nie szkodzą drugiej osobie, nie plotkują.

fela
@Pyt

Odpowiedz jest taka że "KTO SIEJE WIATR ZBIERA BURZE" przyjdzie taki czas że zapłacą za to jak traktują innych ludzi i to szybciej niż myślisz. Już za niedługo .

Taaaaaa

No pewnie że warto spróbować ;-)i ocenić samemu , bo lepiej nie wzorować sie na opiniach innych ludzi. Np. Panie tam pracujący upoluja sobie jakąś ofiarę, zaczną opowiadać o niej nie stworzone historie po czym ty poznajesz bliżej tą osobę i ty uwazasz inaczej niż ci to przedstawiano.Warto mieć swój rozum, bo diabeł nigdy nie śpi. Źli ludzie do szpiku kości zawsze sie nasmiewaja z pracy innych osób i zawsze się na nią wydzieraja. Na papierosie można się wszystkiego dowiedzieć bo obgaduja..łamią 8 przykazanie

Taaaaa

Jak jesteś facetem to kup jakieś dropsy na uspokojenie, a równiez i panie nowe. Atmosfera ze starymi pracownikami głównie chodzi tutaj o Panie ze stażem dłuższym niż 5 lat jest nie dowytrzymania . Wyśmiewają się, obgaduja , puszczaja takie plotki ze po prostu można dac scenariusz do programu "Trudne Sprawy". Także tam faceci pracujący w tej firmie zatykaja uszy bo nie da się ich słuchać.

QM
@Taaaaa

Czyli atmosfera jest dość "złożona";) Zastanawiam się czy warto, podliczam za i przeciw. No mam nadzieje, że pomożecie

QM

Witam. Widzę ogłoszenie na stanowisko Kierownika Działu Jakości, mam w tym temacie dużo doświadczenia. Chciałem tam aplikować, ale mam pytanie odnośnie warunków pracy, atmosfery pracy oraz stabilności zatrudnienia. Widzę że Pani Ewa, która jest teraz na tym stanowisku pracuje w firmie już 10 lat. Jeśli ktos może żetelnie się wypowiezieć to z góry dziękuję.

PRZESTANCIE SENSACJE Robic LUDZIE!!!!!

Wkurzona

Tak firma jest bardzo bardzo ok, nie mam nic do zarzucenia pod adresem zarządu. Chodzi jedynie o atmosferę, która również jest ważna. Pensja jest na czas i płacą uczciwie :-D. Warunki też odpowiadają... tylko pomocy pomocy, rozwiazcie te grupki kobiet wykanczajacych nas psychicznie bab ze sporym starzem w firmie. Już mówią z ironia że 'ida na kawę i żeby napisać na forum Jago ' niby nic takiego, a już się głupio uśmiechają i złośliwie odpowiadają zapytane o cokolwiek.

Pytajnik
@Wkurzona

Na jakiej zmianie jesteście ?

UNIA

Co ma sytuacja ludzi pracujących w Jago do otrzymanego dofinansowania unijnego? Możesz rozwinąć? Bo mam wrażenie, że zwykły pracownik takiego tematu by nie poruszył.

DOFINANSOWANIE UNIJNE

ANIOLA nie ma i nie będzie dofinansowania, interesuje mnie polityka i nawet mam kolegę który pracuje rządzie. Zna tych wszystkich ludzi . Minister finansów powiedział ze nie będzie 500+ bo brakuje 5 mld złotych. Będziemy w czarnej dziurze. Wolisz żeby ludzie stracili prace na rzecz 500+. Będzie teraz ciężko. Także powodzenia dla tych którzy liczą na tą kwotę. 500+ na mieszkanie i na inne 500+itd. Ludzie się za bardzo podniecili.. Obama nawet takiej kwoty nie rozdaje a tam jest najbogatszy kraj. Co Polska jest biedna, a teraz będzie najbiedniejsza . Kobieta Premier nas zrujnuje.

DOFINANSOWANIE UNIJNE

Wkurzona

Nie mówię, że mamy jak zaczarowane chodzić....trzeba jedynie załączyć siły i pokazać tym " wrednym i zaklamanym weteranka Jago ' że kolejne pokolenia teraz tu pracują, a one zamiast pier *lic głupoty niech zawijaja się na emeryturę A jeśli chodzi o te niby cwane, to na nie też przyjdzie pora. Żadna z nowych nie da się mamic a stare wnet idą do lamusa.

Wkurzona

Kobiety, tu trzeba się dogadać wtedy będzie się dobrze i miło pracowało. Nie można się wyzywać jak to robi ta pani z 4 sierpnia.....to dowodzi jej agresji i sądzę, że jest ona jedna z tych co wiedzą najlepiej i są najpiękniejsze. Żałosna kobieta. W firmie rozeszły się opinie z ostatnich dni... i dobrze bójcie się, bi nie jesteście jedna z drugą wieczne.

tralala

Pracuję w Jago Pro, od dłuższego czasu. Powiem tak, bywało różnie. Ale uważam, że nie warto słuchać tych "PAŃ" z większym doświadczeniem - w końcu wiedzą wszystko najlepiej. Dużo młodych przewinęło się, nie wytrzymało. Dziwne jest to, że takie osoby nie ponoszą żadnych konsekwencji. Może gdyby pan Dyrektor był bliżej i na bieżąco tego co się dzieje na produkcji, atmosfera i szacunek zmieniły by się diametralnie. Można współpracować z każdym działem :-) i wcale zakład taki straszny nie jest, czasem warto przepuścić przez palce, to co się tu przeczytało, pare osób się o tym przekonało :)

Pracownica
@tralala

Nie macie innych problemów!!!!!!!!!!!!!Ja pier dole. Dodajecie opinie, bo nie macie życia prywatnego? A ty o Nicku NieZnajdziecieMnie nie masz jakiegoś hobby tylko żyjesz pracą i ludźmi którzy tam pracują. Z opisu tutaj widzę że masz dzieci. Zajmij się nimi - niech poczują że ich kochasz bo zamiast się nimi zajmować to wchodzisz na pier dol oną stronę "Opinie o Jago-Pro" i wypisujesz komentarze. Jak masz małe dzieci to lepiej by było się nimi zająć bo potem sobie w późniejszym wieku sobie nie poradzisz. Są kamery i wszystko widać. A jak się dzieci bawią poczytaj książkę albo coś innego. Ja weszłam tu przez przypadek bo w pracy aż huczy że są takie negatywne opinie. Dyrektor widzi co się dzieje tylko nie ma czasu na rozwiązywanie problemów którzy tworzą ludzie tam pracujący. Zajmuję się przede wszystkim tym żebyś ty miała pracę i miała na chleb. Uff ...to koniec mojej wypowiedzi bo idę do pracy za chwlkę i nie chce się stresować

NieZnajdziecieMnie

Pracuję od zeszłego roku. To co wyprawia się w tej firmie, to kpina. Byłam już na wszystkich zmianach. Na każdej zmianie, są stare pracownice, które popijają sobie kawkę z brygadzistką. Im nie można nic powiedzieć, bo od razu idą na skargę. Czuję się jakbym pracowała z dziećmi w przedszkolu. "Proszę pani, bo Kasia zrobiła to, proszę pani, bo jasiu zrobił tamto." Moje dzieci się lepiej zachowują od tych bab. Starym pracownicom, nic nie można powiedzieć. Wielkie k*rwa damy się znalazły. Jedna lepsza od drugiej. Plotki, to chyba ich życie. Obgadywanie tych, które nie spełniają ich kryteriów na porządku dzienny. Wiele razy byłam świadkiem, gdy osoba o hmmm intensywnym kolorze włosów obgaduje dziewczyny z hmm Wielką Damą Jago, a na drugi dzień normalnie gadają z obgadywaną dziewczyną, a najlepsze jest, to że z nią obgadują inne....

lulu

No powiem ci tak, jedynie żeby się przekonać to musisz zakupić ten produkt ponieważ każdemu nie służy wszystko. Bo każdy ma inne upodobania, albo ktoś jeszcze inny jest na coś uczulony. To tak samo jest z lekami, że np. lekarz ci przepisuje jakiś antybiotyk a ty jesteś na to uczulona , każdy ma inne ciało, więc musisz sama się przekonać. Firma ci powie że jest dobry ty kupisz a potem się okaże co innego a ty pełna zła będziesz pisała i mówiła że firma jest do (usunięte przez administratora) krytykując ją przy tym że są oszustami. Nikt ci na to pytanie nie odpowie ponieważ sama się przekonać. :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.