Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Zus

Dlaczego ZUS PRZYCHODZI DO TYCH OSOB które NAPRAWDĘ CHORUJA??

Cała prawda
@Zus

Po prostu trzeba dać cynka gdzie mają wjazd zrobić na kontrolę. Jeżeli pracownik siedzi na l4 pół roku i chodzi z imprezy na imprezę(w towarzystwie z kierowniczka) to chory nie jest.

Sara
@Cała prawda

A Ciebie bolą oczy że ktoś imprezuje z kierowniczka? Napisz kim jesteś to następnym razem dostaniesz zaproszenie na imprezę.

Gościu here
@Sara

Napiszcie kto chodzi na imprezy z kierowniczką bo nie wiem a chciałbym wiedzieć haha

Lulu
@Gościu here

Moim zdaniem każdy robi co chce A kierowniczka po pracy jest takim samym człowiekiem jak każdy, z tego co wiem w pracy nie wyróżnia nikogo,więc w czym problem.....Ja się pytam????Widać że tu naprawdę zazdrość przemawia....

Jagodzianka
@Cała prawda

Żal tyłek (żeby nie napisać brzydko) niektórym ściska widać, każdy w Jago jest tam w jakiejś grupie i z tego co wiem to ludzie się spotykają poza zakładem pracy, wiec co w tym dziwnego? To że ktoś jest na L4 nie oznacza w każdym przypadku że nie może wychodzić z domu. Także ludzie zajmijcie się sobą a nie wtykacie noc w nie swoje sprawy i życie innych ludzi!

@Sara

Uroki Facebooka!!!Takie portale społecznościowe pokazują wszystko to co by ludzie chcieli widzieć. Dodawanie zdjec jest Wszystko na pokaz. A jeżeli chcesz się dowiedzieć kim jest ta osoba To napewno taka co ma Facebooka i Taka co pierwsze co weszła do autobusu i zaczęła o tym mówić. Nie ma co Sie denerwowac takimi rzeczami bo szkoda zdrowia. Ludzie nie maja szacunku do siebie wiec niestety tak będzie. Jak pewna zmiana zrobiła sobie imprezę zmianowa tez była atrakcją. Zazdrosc i żal.Tez sobie zrobcie taka imprezę jak wam zal. Niewiem skąd w ludziach tyle nienawiści jest. Mieli moze trudne dzieciństwo i teraz wyladowuja sie na innych. Widac to ODRAZU po tym jak przeklinaja i traktują innych z brakiem szacunku. Patrzą na nich jak na najgorsze zło. Jest niesprawiedliwosc

Widelec

Dlaczego ludzie w tej firmie sa tak przepełnieni nienawiścią do drugiego człowieka. Dopiero doceniaja czlowieka po śmierci. Jakie nieszczęście powinno sie wydarzyć zeby każdy każdego szanował. Każdy jest człowiekiem, każdy popełnia błędy. Nikt nie jest idealny!!! Każdy na sile sie popisuje zeby pokazac cwaniactwo.

Typo

UWAGA! Otwieram dyskusje: co was najbardziej (usunięte przez administratora) na Jago? Krótko i zwięźle. Mnie najbardziej (usunięte przez administratora) to że pracownicy nie są traktowani równo!!

Emi
@Typo

Ciekawy wątek. Masz rację, nie są traktowani równo. Panuje kolesiostwo do n-tej potęgi. Tworzy się nawet stanowiska specjalnie dla swoich kolegów lub dla synów swoich kolegów z którymi np. gra się w tenisa. To nic, że osoby te nie wnoszą nic do firmy, ważne że mamy kolegów przy sobie i wszyscy zadowoleni.

Sierp
@Typo

Ah typowe komunistyczne podejście -"Wszyscy po równo!". Są lepsi i gorsi pracownicy , na wyższym i niższym stanowisku ,z większą wiedzą i mniejsza , tacy którzy podchodzą do swoich obowiązków skrupulatnie i tacy , którzy dają z siebie absolutne minimum z minimum . Dobrze wiecie , że tak jest i to absolutnie na każdym dziale więc w imię czego mają być traktowani wszyscy równo;)? Co do kolesiostwa pełna zgoda .

Jan Brzechwa

Posłał kozioł koziołeczka Po bułeczki do miasteczka. Koziołeczek ruszył w drogę, Wtem się natknął na stonogę. Zadrżał z trwogi, no i w nogi, Gaik, steczka, mostek, rzeczka, A tam czekał ojciec srogi I ukarał koziołeczka: "Taki tchórz! Taki tchórz! Ledwo wyszedł, wrócił już! Ładne rzeczy! Ładne rzeczy!" A koziołek tylko beczy: "Jak nie uciec, ojcze drogi? Przecież sam rozumiesz to: Ja mam tylko cztery nogi, A stonoga ma ich sto!" Posłał kozioł koziołeczka Do miasteczka po ciasteczka. Koziołeczek mknie raz-dwa-trzy. Nagle staje, nagle patrzy: Chustka wisi na parkanie... Koziołeczek tedy w nogi I znów dostał w domu lanie, Bo był ojciec bardzo srogi: "Taki tchórz! Taki tchórz! Ledwo wyszedł, wrócił już! Ładne rzeczy! Ładne rzeczy!" A koziołek tylko beczy: "Jak nie uciec, ojcze drogi, Czyż jest słuszna kara twa? Chustka ma wszak cztery rogi, A ja mam zaledwie dwa!"

Ok

Doświadczenia

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Jan Brzechwa

Zachwycony jej powabem Hipopotam błagał żabę: "Zostań żoną moją, co tam, Jestem wprawdzie hipopotam, Kilogramów ważę z tysiąc, Ale za to mógłbym przysiąc, Że wzór męża znajdziesz we mnie I że ze mną żyć przyjemnie. Czuję w sobie wielki zapał, Będę ci motylki łapał I na grzbiecie, jak w karecie, Będę woził cię po świecie, A gdy jazda już cię znuży, Wrócisz znowu do kałuży. Krótko mówiąc - twoją wolę Zawsze chętnie zadowolę, Każdy rozkaz spełnię ściśle. Co ty na to?" "Właśnie myślę... Dobre chęci twoje cenię, A więc - owszem. Mam życzenie..." "Jakie, powiedz? Powiedz szybko, Moja żabko, moja rybko, I nie krępuj się zupełnie, Twe życzenie każde spełnię, Nawet całkiem niedościgłe..." "Dobrze, proszę: nawlecz igłę!"

Prawo

Dlaczego jak byly wypisywane oświadczenia gdzie trzeba bylo wypełnić PESEL na hali pokazywane bylo to innym pracownikom?

Jan Brzechwa

Pan pomidor wlazł na tyczkę I przedrzeźnia ogrodniczkę. "Jak pan może, Panie pomidorze?!" Oburzyło to fasolę: "A ja panu nie pozwolę! Jak pan może, Panie pomidorze?!" Groch zzieleniał aż ze złości: "Że też nie wstyd jest waszmości, Jak pan może, Panie pomidorze?!" Rzepka także go zagadnie: "Fe! Niedobrze! Fe! Nieładnie! Jak pan może, Panie pomidorze?!" Rozgniewały się warzywa: "Pan już trochę nadużywa. Jak pan może, Panie pomidorze?!" Pan pomidor zawstydzony, Cały zrobił się czerwony I spadł wprost ze swojej tyczki Do koszyczka ogrodniczki.

Człowiek dyszka

Panie NASADKO!! Moja opinia pod względem pracy jest bardzo pozytywna, pod względem ludzi jest poniżej negatywu. Wiec niech sobie ludzie mówią co chcą na mój temat nawet najgorsza opinie moge miec.... mam to głęboko w dużej dziurze ważne jest to ze jestem zdrowa Ja nie będę sie odzywać i rozmawiać z ludźmi którzy sie chamsko wobec mnie i do innych zachowują. Do pewnego dnia myslalam ze twoji koledzy operatorzy są inni i myslalam o nich pozytywnie ale na dzień dzisiejszy zmieniło sie to o 360 stopni. Zachowują sie podobnie jak ten gang niskiej blondynki. Odzywają sie chamsko obrazaja sie o byle co smieja sie z kobiet które maja gorszy dzień.A później sie dziwić ze większość kobiet niechce z nimi rozmawiać tylko opisują na forum ze kontrola jakości to najlepszy dział dobrze wychowany... Chyba jakiś żart.

Morelka

Zartowniś z Ciebie ;) a czytanie książek przez specjalistyke do rozliczen pokazuje jak bardzo praca jest najważniejsza - w tej pracy są rzeczy ważne i ważniejsze... Brak słów..

Prawda

Nie znasz dnia i godziny kiedy wróci do ciebie zło ktorym tak dysponujesz.

Napoleon

Opinia publiczna jest niewidzialną i tajemniczą potęgą, której nic nie jest w stanie się oprzeć, nic nie jest od niej bardziej zmienne, bardziej nieokreślone i silniejsze. A przy tym, przy wszystkich swych kaprysach, jest ona znacznie częściej, niż się wydaje, prawdziwa, rozsądna, sprawiedliwa

Tralala

Czy w tej firmie nikt nie widzi co się dzieje? Specjalistka ds biurowych robi sobie zdjęcia w pomieszczeniu wrzucając je w czasie pracy na fb, można? Można! Przecież na telefonie można siedzieć nawet 8 godzin, a co! Gdzie Panie na produkcji nie mogą wyjść nawet do ubikacji...

Nicki
@Tralala

Fotki to jeszcze nic w porównaniu z kierownikiem który przez 8 godzin przez cały tydzień potrafi szukać na allegro nowych mebli do domu albo analizować gdzie w Pradze można wypić dobre piwo. Można? Można też za tak ciężka pracę otrzymać całkiem dobre wynagrodzenie...

Taralala
@Nicki

Od dawna wiadomo o kogo chodzi :-) poziom w tej firmie jest tragiczny, zwłaszcza informacja o... PAPIERZE TOALETOWYM, żart i kpina, bo takimi rzeczami zajmują się właśnie kierownicy...

Fotka
@Tralala

Przynajmniej nie robią nikomu krzywdy!!! Nie obrazaja i nie obgaduja i nie wymyślają historii wyssanych z palca żeby komuś zniszczyc życie. Przynajmniej nie śmieją sie z innych ze ta jest taka i owaka. Zazdroscisz? Moglas/es sie uczyć to byś tak samo był w biurze.

Taralala
@Fotka

Niezazdroszcze :-) tzn, że uważasz, że skoro masz skończone studia to jesteś lepszym człowiekiem? W takim razie można siedzieć w pracy, robić zdjęcia czy zajmować się pierdołami zamiast produkcją? A co ludzie bez studiów są gorsi? Napewo znaczna część z nich nie dorasta większości mgr inż w tej firmie! Apropo obgadywania, w to akurat nie uwierzę, zawiść była, jest i będzie!

xXxDANNY69xXx

Ja, szczupły, dobrze zbudowany o nie przeciętnej urodzie gdy przyjmowałem się do jago nie myślałem o zarobkach ponieważ wypłata wystarcza na tydzień, max półtorej tygodnia godnego życia lecz myślałem o znalezieniu tej jedynej, ślicznotce która skradła by moje serce. Niestety z przykrością muszę stwierdzić że 90% żeńskiego personelu to pasztetówy XD te 10 to albo zajęte albo widzisz je raz na miesiąc bez możliwości pociągnięcia bajerki. Nie polecam :(

@xXxDANNY69xXx

Zła karma wraca ze zdwojoną sila. To co dajesz to tez do ciebie przyjdzie. Mówisz ze 90% kobiet w pracy to pasztety i ty to w takiej formie to napisales ze widać ZLO I SZYDERCZOSC!!! JESTES pewnie typem takiego faceta co sie śmieje z innych i dajesz sie manipulować przez inne osoby a głównie przez baby w pracy. Wierzysz im to co mówią o innych osobach. A wiesz zd gdy ktoś sie z kogos śmieje to mu zazdrości czegoś? Ale oczywiście 100% facetów w pracy jest bardzo zaslepiona!! Widza pod lasem kogoś ale to co w domu maja to jest masakra. Odyzwasz się do innych w chamski sposób wiec to ci sie odbije w inny sposób.Np jesteś w związku szczęśliwy wszystko co masz to jest powodem do dumy. Zaczynasz sie śmiać z kogoś i obgadujesz to oznacza ze zostałes zmanipulowany przez inne osoby wiec to twoje szczęście długo nie potrwa bo Zaczynasz być złym człowiekiem tak jak inni. Ja od nowego roku nie odzywam sie do złych ludzi. Przechodze kolo nich jak oni czyli jak kolo powietrza. Jak ktoś jest na mnie obrażony dziecinnie to jak tak samo sie gniewam na ta osobę.Takie zachowania odbija ci sie potem. Zło wyrządzone innej osobie zawsze wraca!!!!Smiejesz sie z kogoś to tez do ciebie wróci tylko ze sie wtedy P.o. s. r . a. sz bo to wraca ze zdwojoną sila. Gdy zaczynają ci sie problemy w domu to jest początek.

@xXxDANNY69xXx

(usunięte przez administratora) Dopiero docenisz ludzi po ich śmierci. Zycie jest krótkie.Sugerujesz sie opiniami innych to znaczy ze jesteś zmanipulowany przez zło. Nie znasz człowieka a go oceniasz. Nie wiesz co przechodzi w życiu zeby tak krzywdzić drugiego człowieka. Nie martw sie wróci to zło które wyrzadzasz tej osobie. Faceci ktorzy nie szanują innych kobiet i zostali zmanipulowani (widać po tym ze sie nie odzywają do tych osob i sie śmieją z innych ) oznacza ze nieszczęśliwi są w domu a ich związek to tylko przykrywka!!!! Facet Co ty nie polecasz? Co to jest (usunięte przez administratora) czy praca ze nie polecasz. Idź sobie na autostradę postój może jakąś tirowka wpadnie w oko i będzie to miłość od pierwszego wejrzenia.

ProszeOtworszyc
@Karma

Akurat mój komentarz jest czymś bardzo dobrym i uwierz że nie jeden młody mężczyzna gdyby wiedział kim jestem podziękował by mi za tą jakże szczerą opinie. Nie obraziłem nikogo personalnie, nie podałem nazwisk. A ty weź coś na uspokojenie i szybciutko na linie bo 2 tysiące same się nie zarobią Haha

Alka
@ProszeOtworszyc

Wiele osób już się w jago domyśla kim jesteś chłopaku :)

Otwarte
@Alka

No i co w związku z tym? Mam sie zacząć bać?

@Otwarte

Domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha. Wszystkim sie w głowach przewraca w tej firmie. "Jak Boga kocham"!!! Wszyscy chcą udawać albo i nie zlych ludzi. Wszyscy wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja bez wyjątków. (usunięte przez administratora) Mowilam karma wraca!!!!! Nie szanujemy sie to karma jest ze nas nie szanują pracodawcy. Jedna z druga morde wydzieraja na lini a malutkiego pajaczka sie boja co chodzi po podłodze i panikę robia. No litości!!!!Jedna drugiej na złość robi przychodząc na płyną zmianę jak najpóźniej bo jak mnie zmieniają o np 14:05 to ja qurw.a przyjdę o godzinie 06:15 to jest dziecinne zachowanie nie dorosłych ludzi. Jeszcze większość ludzi maja minę jak koty srajace na pustyni co świata na oczy nie widziały. Oceniaja innych ale siebie nie widza. Zacznijcie patrzeć najpierw na siebie. Przy każdej lini powinna być zasłona zeby nie widzieć innych lini. Najpierw jest obgadywanie zmianie sie z kogoś a potem '(usunięte przez administratora)co tam słychać. Taka słodycz ze aż sie wycieka z mózgu cukier.Aż normalnie mam ochotę popełnić samobójstwo bo przy takim towarzystwie psychika nie wytrzyma!!!!

Prawda

Z takimi (usunięte przez administratora) jeszcze nigdy w życiu nie pracowałam to jest masakra zero kultury osobistej!!!!!!!!

Nowa

Jestem nowo przyjeta osoba.Moja opinia jest taka ze to jest ciezka atmosfera. Nic sie nie odzywam bo nie znam dobrze tych ludzi ale jak slucham osoby które tam pracują (usunięte przez administratora)Nie wiedziałam ze można być aż tak złym człowiekiem!!! Przysluchiwalam sie ludziom to obgadywanie innych było na pierwszym miejscu nie praca ktora wykonuja. (usunięte przez administratora)Nie dziwie sie ze niektórzy ludzie są zamknięci w sobie. Tu nie jest problemem pieniadze ktore sie zarabia a nienawisc. Druga sprawa Ja mam pytanie głównie do kierowników. Czy można sobie zabierac produkty które są wytwarzane? Widzialam pare osób które zabierają sobie je do szafki albo do domu wiec sie pytam bo może i ja sobie wezme dla kogoś.

czlowiek
@Nowa

jak masz pytanie do kierownikow to idz do nich bezposrednio i je im zadaj a nie wypisuj bzdur na forum ogolnym, a jezeli widzisz ze ktos zabiera produkty do szafki to pokaz go palcem a nie rzucaj oskarzenia na wszystkich ludzi, bo to wyglada tak jak bys chciala kogos pod,,,ebac a jednoczesnie boisz sie ujawnic, bo nikt ci nie uwiezy w to ze nie znasz regulaminu zakladu i nie wolno sobie zabierac z hali nic

LOLO
@Nowa

Proszę spróbować

atmaminka

Ludzie zaczna z firmy odchodzic, gdy zarzad nie podniesie stawek poczatkowych. Pracy na chwile obecna na rynku mamy sporo, inne firmy stawki na start maja wiele korzystniejsze, wiec kobiety na lini zaczna powoli odchodzic co zreszta juz sie dzieje, a na pewno nikt nowy na linie za taka stawke nie bedzie chcial przyjsc.

Tak to widać
@atmaminka

Tu nie chodzi o pieniadze tu chodzi o atmosferę w pracy. Wszystkie historie które opowiadaja baby w firmie są wyssane z palca które są pozbawione moralności. Te osoby potrafią zniszczyć człowiekowi życie i wprowadzic w pieklo drugiego człowieka bo same nie Akceptowane były w dzieciństwie poprzez społeczeństwo teraz sie próbują odgrywać na innych napotkanych osobach.Jak ma sie nie uwierzyć w te plotki jak sie 4 osoby przyjaźnią ze soba i tak potrafią zakrecic osobami ze uwierza we wszystko co im sie powie. Nie maja własnego rozumu tylko zeby sie przypodobać ludziom to lykaja wszystkie historie danej osoby.To ze jedna baba nienawidzi drugiej i trzeciej to nie oznacza ze wszyscy musza tak samo myśleć. Przyszła taka baba co dopiero zaczęła karierę zawodowa w swoim życiu i to jest jej pierwsza praca i nie zna pojęcia praca z ludźmi a praca ze zwierzętami. Reklamacje które przychodzą do firmy powoduje to że na danej lini pracują osoby które sie nie lubią ze soba!!!

Byly pracownik
@atmaminka

Jak tak ci zle w tej firmie to dlaczego sie nie zwolnisz jak masz takie wysokie wymagania. Za granice jak jedziesz zarabiasz Euro wiec o co ci chodzi. Pelno ludzi zarabia mniej i marzy by zarabiać tyle co ty. Do obgadywania nie potrzeba ludzi tylko do roboty i niszczenie komuś zycia.

IpoCoCiToWiedziec
@Tak to widać

Jest tak dokładnie!Niektórzy czują się bezkarni.. A najlepsze jest to że osoba,która POWINNA reprezentować pracowników, byc dla ludzi/ z ludzmi/-jest jedną z największych wyniszczajacych w tym zakładzie osób! Wstyd!

Pracownik....
@IpoCoCiToWiedziec

Czy chodzi ci o panią która jest przedstawicielem pracowników??

Dorian150

Witam, mam rozmowę kwalifikacyjną w tej firmie na stanowisko pracownika laboratorium, czy ktoś wie jak wygląda praca w laboratorium w tej firmie? Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie opinie :)

Jolanta
@Dorian150

Świetnie, że chciałbyś spróbować swoich sił w strukturach firmy Jago-Pro, która jest ultra nowoczesną fabryka produktów w opakowaniach ciśnieniowych, zmierzającą do ugruntowania pozycji lidera na rynku aerozoli. Musimy cierpliwie poczekać, aż jakaś dobrze zorientowana osoba przybliży Ci te kwestie. Od Twojego komentarza upłynęło już jednak trochę czasu. Czy byłeś już na rozmowie rekrutacyjnej?

Kappa92

Dzień dobry, czy ktoś może mi powiedzieć jak pracuje się nowo przyjętej osobie? Ludzie są pomocni czy raczej wredni? Przeczytałam wiele nie miłych komentarzy dotyczących atmosfery w firmie. Dziękuję.

Osoba
@Kappa92

Czy jest taki człowiek na ziemi zeby sie sugerowal wlasna opinią? Nie-nie w tym życiu!!! Portal społecznościowy to tylko fałszywe informacje. Jeżeli chcesz przyjąć sie do pracy w zakladzie Jago-pro to najlepiej Jakbys sam/a sie przekonał/a do tego nt atmosfery w firmie.Przychodzisz do pracy i pracujesz a nie ze ktos cos powie ze Nie odzywaj sie do Kryski bo ta osoba jest "z. j. e. b. a..." (Dalej słowo skojarzysz) I twoj mozg juz przyswaja to wraz z tym ze faktycznie ta osoba moze byc" z. j. e. b. a....."bo zostałas juz nakręcona (uprzedzona do tej osoby) przez inne osoby i wzorujesz sie na innych opiniach by wpaść w łaski tej osoby aby miec dobre towarzystwo. A później dziwota ze kierownicy traktują ludzi jak w szkole podstawowej? Jakie masz poszanowanie dla innych takie jest odzwierciedlenie.

EMI

Pragnę przedstawić kilka faktów z zycia opisanej firmy. Chce ona wytwarzac produkty farmaceutyczne, wiec powinna dbac o najbardziej doświadczonych pracowników gdyż nie ma miejsca na pomyłkę przy produkcji . Tymczasem niemal z kazdego działu odchodzą ludzie z największą wiedzą i doświadczeniem. Jeden z kierowników pozbył sie pracownika nie dlatego, ze źle pracował a dlatego, ze mial większą wiedzę od niego i tenże kierownik różnymi klamstwami do zarzadu i dyrektora staral sie uchronic swoj brak kompetencji i liczne tzw. wpadki. Dzial produkcji z kolei pozwolił odeisc kilku osobom min. z kontroli jakosci zamiast po 15 latach pracy dac tym pracownicom 1 zl podwyżki. Wymagania ogromne a zatrudnia sie co chwile nowych ludzi bez doswiadczenia. Robi się tzw. szkolenia z dyrektorem aby pracować na swiatowym poziomie za najniższą polska stawke a zaraz po tych szkoleniach kierownik mowi, ze mozemy to sobie darować co mówił dyrektor, ale w czasie audytu tak pracowac. Brak przestrzegania zasad BHP niedawno skonczyl sie niemal ciężkim wypadkiem. Wybuch poparzyl pracownika a kierownik zeby znow chronic siebie opowiada ze to wina jednego z surowców. Z resztą wielokrotnie w rozmowach miedzy soba, myslac ze nikt nie slyszy kierownicy mowili, ze zarzad wszystko "łyka jak pelikan". Ciekawe określenie ukazujace stosunek kierownictwa do podwładnych jak i zarzadu. Zrobili sobie folwark prywatny usuwając każdego kto bylby w stanie ukazać ich dwulicowosc i brak kompetencji. Ludzie z ktorymi pracuje sa ok, jak w kazdym zakładzie znajdzie się wrzeszczaca baba z bazaru,ale jest to do przeżycia. Proponuje wziąć telefony w dłoń i prosić utraconych pracowników o powrót bo sami młodzi bez pojęcia i ambicji tego nie pociągą.

Z. e.

Relacje miedzy ludźmi można poprawić. Nie mieszać ludzi ze zmianami.A tutaj non stop jestesmy mieszani.Najgorzej jest to ze człowiek ustali sobie lekarza 6 miesięcy później i potem musi przestawić na kolejne 6 miesięcy bo nie ma terminu.Jest teraz idealnie zrobione. A tu chodzi o to zeby sie dobrze dogadywac. A potem dziwne ze reklamacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.