Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Majkel

Też jestem bylym pracownikiem i mam pytanie. Dlaczego specjalista ds. Lean Manufacturing nie był obecny na największym wydarzeniu dotyczącym tego tematu? Ja tam byłem i miałem nadzieję go spotkać, niestety nie udało się. Taki z niego autorytet, że już nie powinien brać udziału w spotkaniach z ekspertami z całego świata? Pzdr

Emi
@Majkel

I tak nie wiedziałby o czym mówią????

Chodź na chlanko

Witam wszystkich. Czy to prawda że w Jago pozbywają się ludzi którzy mają swoje zdanie i potrafią myśleć samodzielnie? Czy tacy ludzie są zagrożeniem dla słabych kierowników? Czy tylko bezmózgie yeti mają szansę na karierę w tej firmie? Proszę o szczere odpowiedzi. Dzięki

Karma
@Chodź na chlanko

Jak się jest leniem to tak jest NIESTETY. Chodzi sie w kratke L4 na 6 miesięcy przychodzi sie na 3 dni i znowu na 6 miesięcy l4 ....Strata dla firmy.Przyjdź i się przekonaj. A tutaj opinie ci nic nie dadzą bo ludzie kłamią i żeby zniszczyć komuś życie to wymyślają różne historie podburzajac innych. Jeszcze tak WREDNYCH i tak złych ludzi nie spotkałam na swojej ścieżce życia. Dopiero się w tej firmie przekonałam jakie może być piekło.Już parę osób zbiera karme za to że są tak wrednymi ludźmi. A przede wszystkim się nie pozbywa ludzi tylko ludzie sami odchodzą bo jest taka nie przyjemna atmosfera .Zagrożeniem są zle wychowani ludzie którzy patrzą na Ciebie jak na bruda. JAKBYS BYŁ SZCZUREM.KTO SIEJE WIATR .....Dyrektor Daje każdemu szanse na poprawianie się. Ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało .

Yeti
@Chodź na chlanko

Tak są bez mózgu ludzie .Bo nie myślą swoim tylko czyimś. Jak kukiełki sa manipulowane. Zeby się czasem pewne osoby nie obudziły jak zostaną same

@Chodź na chlanko

Tak to prawda. Twoje kompetencje nie mogą przerosnąć kierownika. Jeśli tak jest i znasz się na rzeczy to przykro mi to nie miejsce dla Ciebie. Własne zdanie tu nikogo nie interesuje. Niestety o swoje też nie zawalczysz bo zaraz podcinają skrzydła.

Janko Muzykant
@Chodź na chlanko

To niestety prawda. Najlepiej to siedź na (usunięte przez administratora) i przytakuj kierownikom. Nawet jeśli wymysł coś idiotycznego. Każdy przejaw samodzielnego myślenia czy jakiejś kreatywności jest źle odbierany. Z tego co wiem to kilka osób pozbyto się z zakładu bo wykazywały się inteligencja. Czy to nie dziwne, że zwalniają się ludzie z działu produkcji i ten dział ma najgorsza opinie? Może że w końcu ktoś przejrzy na oczy że z kierownikami jest coś nie halo?

Prawda

Hmm i ty sluchasz opini ludzi? Nie masz swojego zdania. No to powiem ci gratuluje myślenia nie swoim mózgiem. Zwłaszcza gdy opinie opisuja ludzie z innej firmy albo ludzie którzy zostali zwolnieni bądź ci co sami odeszli. Ale niby tak chwala firmę amazon nawet jest reklama w telewizji a opinie sa gorsze niż tutaj.Wszędzie jest tak samo. Ludzie sa źli i złośliwi żeby tylko na złość zrobić.

@Prawda

Faktycznie - dobrze by było, gdyby @gość wyrobiła swoje własne zdanie, jednak nie możemy do niczego zmuszać. Ty zapewne pracujesz w Jago-Pro. Powiesz mi, jaką formę umowy proponują tam nowym pracownikom?

Ktoś

Nie czytaj opini przyjdz zobacz później ocenisz

@Ktoś

Tez tak mysle nie mozna oceniac nie znajac faktow tylko czytac opinie i wyciagac wnioski

Prawo

(usunięte przez administratora) Radze obejrzeć ten film 10 razy zanim cokolwiek powiesz o jakiejś osobie i wplątujesz w nie inne osoby. Jedynie mogę powiedzieć ze osoba która jest nie lubiana to ma cos czego jej Zazdroszcza.Potem dziwne ze sa reklamacje jak jest napięta atmosfera

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Takie zachowanie jakie jest traktowanie.

Bo Wie

Witajcie. Otrzymalem propozycje pracy w dziale formulacyjnym. Czy ktoś z obecnych może mi potwierdzić to co się nieoficjalnie dowiedziałem mianowicie: (usunięte przez administratora) Dużo słyszałem, że trzeba się przymilać i przytakiwać a sumienną praca mało się liczy. Proszę o odpowiedź bo muszę podjąć decyzję.

Krótko i na temat. Przepracowałem tam ponad 4 lata. Żeby dostać podwyżkę trzeba napisać egzamin. Dla każdego działu jest ten egzamin inaczej skonstruowany. Podwyżka jest w formie dodatku godzinowego do podstawy. Ten dodatek mogą w każdej chwili zabrać. Wszystkim proponują na początku najniższa krajową. Premie są nie adekwatne. Często nie dają całości bez powodu. Na premie jest jakiś wzór na którą składa się ocena pracownika itd. Generalnie płaca nie adekwatna do wymaganych umiejętności. (usunięte przez administratora) Często też ludzie z mniejszym stażem pracy dostają lepsze stanowiska. Praca nie jest zła tylko jest tam tragiczna atmosfera.

Czy w Jago-Pro Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie. Umowa o pracę - 1 miesiąc

To juz jest koniec

Jeszcze tylko trochę i przestane pracować w tej firmie wrednych ludzi. W końcu zaczne żyć i oddychać.Nic mnie tutaj nie trzyma wiec juz niedługo bedzie wolność.Nie ma sensu sie do tych ludzi juz odzywać i uśmiechać. Będzie tylko służbowo.

@To juz jest koniec

Nie da się zaprzeczyć, że nie masz najlepszego zdania na temat tego pracodawcy. Problem - jak zrozumiałam - tkwi w tamtejszej atmosferze. A powiedz mi, jak to w Jago-Pro jest, jeśli chodzi o zarobki? Są one na w miarę zadowalającym poziomie?

To juz koniec nie ma juz nic
@Barbara

Jest różnica w tym jakie jest zdanie na temat tego pracodawcy a zdanie na temat pracowników. To sa dwa różne typy. Na temat pracodawcy mam bardzo dobre zdanie i zarobki mnie tez zadowalają nie narzekam.Jakby ludzie kiedyś zarabiali po 800 złotych miesięcznie doceniali by każdy grosz ale za dużo maja w porach. Problem tkwi w ludziach. Caly czas jest toksyczne zachowanie pracowników. Zachowują sie jak w zoo na wystawie dzików. Odpowiadają na pytania chamsko z lekceważeniem drugiego człowieka. Innym wytyczaja bledy ze ktoś cos zle zrobił a sami robią błędy takie same jak ta druga strona. Wydzieraja jape ze ktoś cos zle cos założyl a sami robią na zlosc. Ludzie sie nie zmienią. Powinno sie karać za takie zachowanie. Wpływa to na wydajność w pracy. Dodatkowy lekarz. Psycholog albo w niektórych przypadkach psychiatra na badania okresowe jeżeli ze soba ludzie nie umieją współpracować stwarzają sztuczny problem którego tak naprawdę nie ma. Ludzie jak nie lubią jakiejś osoby to sie tak zachowuja. Ale gdy sa przyjaciółki na lini i jedna drugiej zle założy to jest wszystko super. Dlaczego sa reklamacje? Brak dobrej komunikacji .Dlatego właśnie nie pracuje juz w tej firmie. Z powodu zachowań ludzi.

Nikt

Jak wam się ludzie chce wypisywać takie idiotyzmy na tym profilu sami nieszczesliwi tylko ciekawe jakby was w niektórych przypadkach jago nie przyjęło to dla niektórych bieda z nędza tylko szkoda również ze ludzie nie piszą jaką macie frekwencję w innym zakładzie by to nie przeszło i myślę że się kiedyś zakład weźmie i od razu zmieni się opinia o zakładzie a poza tym niektórzy bez wykształcenia chcieliby zarobić a nie narobić się nie ma tak dobrze jeszcze w Polsce

Filo
@Nikt

Czytaj ze zrozumieniem. Tu głównym problemem jest atmosfera w pracy. Każdy widzi kogoś z 2 km a siebie pod nosem nie widzi jak sie zachowuje.Problem tez również tyczyl obgadywania osób których tak naprawdę sie nie zna. Najlepsze jest to ze w pracy obgaduje a po pracy na ulicy w sklepie chowa sie pod kapturem tak jakby sie nie znalo nawet sie dzien dobry nie mowi. W pracy niektóre osoby lekceważąco patrzą na inne osoby jakby te osoby mialy chorobę zakaźna smieja sie z nich a mysla ze są lepsi od tych osób.

jago

Dział produkcji: Widać jaki poziom reprezentujecie... Jak można samemu (usunięte przez administratora) sobie do gara... pracujecie tu a robicie taka opinie firmy że nic tylko płakać.. Dajcie sobie po razie i będzie spokój, bo póki co to nic nie reprezentujecie, co najwyżej patologię i brak podstawowego wychowania. Pozdrawiam :)

Praca
@jago

Poziom klasy podstawowej. Trzecia czwarta klasa, niektóre osoby przychodzą do pracy dla zabawy myślą ze to bar albo dyskoteka. Nasra.... ne w głowach słoma. Czasami ma sie wrażenie jakby brały cos białego albo cos podobnego.

Minasz

Praca jest ciężka a wynagrodzenie nieadekwatne

Praca
@Minasz

Ciężka to jest atmosfera a nie praca. Ty chyba nie masz porównania. Pewnie to jest twoja jedyna praca w życiu i twierdzisz ze to ciezka praca A zarobki jak ci nie odpowiadają zawsze możesz sie zwolnic. Nikt na sile nikogo nie trzyma. Każdy narzeka.... Moja opinia na temat pracy jago pro jest pozytywna. Gorzej z ludźmi którzy patrzą na ciebie jak na jakis brud. Odzywaja sie tez chamsko. Traktowany jesteś tak jak jakis robak nie człowiek. Mówie o ludziach z którymi sie pracuje nie mowie o pracodawcach. (Dyrektorach, kierownikach) Ja dalam wypowiedzenie z powodu ludzi nie z powodu pracy. Jak traktujesz ludzi chamsko i jesteś dla nich nie sprawiedliwy bo zazdrościsz karma wraca ze zdwojoną siłą.Jak Zaczynaja sie problemy w domu to znaczy ze juz cie karma dopada.

Ano
@Praca

Jeżeli krzywdzisz dobre osoby to niestety karma jest bolesna i to bardziej bolesna

@Ano

@Ano Też uważasz, że atmosfera w Jago-Pro Sp. z o.o. nie jest zbyt dobra? Możesz podać tego konkretne przykłady? Będzie to bardzo pomocne w ocenie tego pracodawcy. Z góry dziękuję.

Franek

Nie każdy potrafi utrzymać się w firmie a jest dobrym ale wymagającym pracodawcą to i łatwo nie jest!!

@Franek

W zasadzie zgadzam się z Tobą. Czy zechciałbyś napisać, z jakich powodów uważasz, że Jago-Pro jest dobrym pracodawcą? Jakie oferuje warunki pracy, wynagrodzenie? Rzetelna i prawdziwa ocena będzie niezwykle cenna, zwłaszcza, że dotąd wiele wpisów dotyczyło raczej pożycia intymnego pracowników, co kłóci się przecież z regulaminem forum GoWork.pl.

Domowe przedszkole
@Franek

Bo każdy uważa ze jest sie ideałem.

Prawo

Zgodnie z art. 128 § 1 Kodeksu pracy czasem pracy jest okres, w którym pracownik pozostaje do dyspozycji pracodawcy w zakładzie lub w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy. Co w przypadku, gdy ma miejsce szkolenie pracownika w dniu wolnym? Czy za ten czas należy mu się dzień wolny lub w przypadku nieodebrania takiego dnia pracodawca jest zobowiązany o wypłaty wynagrodzenia wraz z dodatkiem za pracę w godzinach nadliczbowych? Ważny charakter szkolenia Zdarzają się sytuacje, że pracodawcy kierują pracowników na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe poza godzinami ich pracy lub w dni wolne od pracy, np. w sobotę lub niedzielę. Zgodnie z art. 100 Kodeksu pracy pracownik zobowiązany jest stosować się do  związanych z pracą poleceń przełożonych. Niewątpliwie odnosi się to również do poleceń, które dotyczą obowiązkowego udziału w szkoleniu, nawet jeżeli organizowane jest ono w dniu wolnym od pracy.  Kodeks pracy nie zawiera regulacji dotyczącej wliczenia do czasu pracy szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe pracownika. Tylko w przypadku szkoleń bhp ustawodawca jednoznacznie wskazał, że odbywają się one w czasie pracy i na koszt pracodawcy.  Uprawniony jest pogląd, że szkolenie pracownika w dniu wolnym wlicza się do jego czasu pracy tylko wówczas, gdy uczestnictwo w nim jest dla pracownika obowiązkowe. Przeważająca część doktryny wyraża pogląd, że wliczanie czasu spędzonego na szkoleniach do czasu pracy powinno być uzależnione od: polecenia pracownikowi wzięcia udziału w organizowanych przez pracodawcę szkoleniach, charakteru takich szkoleń. Za czas pracy powinno być uznane każde szkolenie pracownika w dniu wolnym, w którym uczestnictwo pracownika wynikało z polecenia służbowego wydanego przez przełożonego. Ponadto, jeżeli szkolenia podnoszące kwalifikacje: mają charakter szczególny, są ściśle wiązane z pracą oraz z nabyciem umiejętności wymaganych wyłącznie do pracy u danego pracodawcy, wliczane są do czasu pracy. pracownika w dniu wolnym Jeżeli obowiązkowe szkolenie odbywa się w dniu wolnym od pracy, czas ten może być uznany za pracę w godzinach nadliczbowych z powodu przekroczenia średniotygodniowej normy czasu pracy. Pracodawca jest zobowiązany udzielić pracownikowi całego dnia wolnego, nawet jeśli szkolenie w dzień wolny od pracy trwało krócej niż dobowy czas pracy danego pracownika. Dnia wolnego udziela się w danym okresie rozliczeniowym w terminie uzgodnionym z pracownikiem. Za dzień wolny udzielony w zamian za udział w szkoleniu odbywającym się w dniu wolnym od pracy pracownikowi należy wypłacić normalne wynagrodzenie. Jeżeli szkolenie odbywa się poza normalnymi godzinami pracy, czas ten może być uznany za pracę w godzinach nadliczbowych z powodu przekroczenia dobowej normy czasu pracy. Jeżeli natomiast szkolenie takie przypada w dniu wolnym od pracy (wynikającym z przeciętnie 5-dniowego tygodnia pracy, np. w wolną sobotę), pracownikowi należy udzielić innego dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego, w terminie z nim uzgodnionym (art. 1513 k.p.). Z brzmienia przepisu wynika, że pracodawca jest zobowiązany udzielić pracownikowi całego dnia wolnego, nawet jeśli szkolenie trwało np. tylko 3 godziny. Za dzień wolny udzielony w zamian za udział w szkoleniu odbywającym się w dniu wolnym od pracy pracownikowi należy wypłacić normalne wynagrodzenie.

PAN i pani urlop

Urlop to wypoczynek, który sankcjonuje w polskim prawie Kodeks pracy.Pracodawca może odwołać pracownika z urlopu, ale taka sytuacja jest obwarowana kilkoma warunkami. Co ważne, pracownik nie może się nie stawić w pracy po takim wezwaniu. To może być podstawą do zwolnienia.Katarzyna Olszak sugeruje także, by odpoczywać więcej niż dwa tygodnie. Urlop wypoczynkowy to coroczny, płatny okres wolny od pracy przysługujący pracownikowi. W czasie jego trwania pracujący jest zwolniony z wykonywania swoich obowiązków u danego pracodawcy. Płatny wypoczynek przysługuje każdej osobie zatrudnionej w oparciu o umowę o pracę i nie ma znaczenia, czy jest to pełen etat czy tylko jego część. Warto zaznaczyć, że typ etatu ma jednak wpływ na wymiar urlopu. W zależności od przepracowanego okresu w oparciu o umowę o pracę oraz ukończonej szkoły - pracownikowi przysługuje 20 lub 26 dni urlopu. I tak wymiar ten wynosi: 20 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony krócej niż 10 lat; 26 dni - jeżeli pracownik jest zatrudniony co najmniej 10 lat. Pracownik nie może zrzec się prawa do urlopu ani przenieść go na inną osobę, gdyż jest on jego osobistym uprawnieniem. Czy i kiedy pracodawca może odwołać pracownika z urlopu? - W niektórych przypadkach pracodawca może odwołać pracownika z urlopu lub przesunąć jego termin - mówi Katarzyna Olszak, koordynator w agencji People. Przypomina ona, że odwołanie z urlopu możliwe jest tylko wtedy, gdy w chwili jego rozpoczęcia pracodawca nie wiedział o okolicznościach, które wymagają obecności danej osoby w pracy. - Poinformować o tym można drogą telefoniczną, mailową lub za pomocą innych środków łączności - tak, by komunikacja była skuteczna, a pracownik mógł się zapoznać z przyczyną odwołania - dodaje Olszak. Pozostaje pytanie czy pracownik faktycznie musi zareagować na takie wezwanie, przerwać urlop i stawić się w biurze? Okazuje się, że tak. Odmowa wykonania polecenia przełożonego może zostać uznana za ciężkie naruszenie obowiązków pracowniczych. To z kolei może stać się uzasadnieniem dla rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Takie sytuacje się zdarzają. Odwołanie powinno być też dokonane z takim wyprzedzeniem, aby pracownik mógł się stawić do pracy w wyznaczonym terminie. W przypadku odwołania z urlopu, pracodawca musi pokryć koszty poniesione przez pracownika w związku z jego wcześniejszym powrotem np. z wycieczki lub zagranicznego pobytu. A co z niewykorzystanym urlopem wypoczynkowym? Koniec roku kalendarzowego to graniczny moment, do którego pracownik powinien wykorzystać swój urlop. Zdarzają się jednak okoliczności, w których wykorzystanie pełnego wymiaru przerwy wypoczynkowej nie jest możliwe. W takiej sytuacji niewykorzystane dni przechodzą na kolejny rok i z początkiem nowego stają się urlopem zaległym, z możliwością wykorzystania do 30 września danego roku. Jak wskazuje Kodeks Pracy - tylko w przypadku rozwiązania lub wygaśnięcia umowy o pracę następuje przekształcenie prawa do urlopu wypoczynkowego w roszczenie o wypłatę ekwiwalentu pieniężnego (skutek ten następuje niezależnie od woli stron). Pracodawca może nakazać pracownikowi wykorzystanie przysługującego mu urlopu wypoczynkowego, jednak tylko w okresie wypowiedzenia. Co jednak dzieje się w sytuacji, w której ktoś jednak nie wykorzysta do końca września zaległego urlopu a pozostaje w swoim miejscu zatrudnienia? Otóż prawo do urlopu wypoczynkowego i uzyskania ekwiwalentu za urlop ulega przedawnieniu z upływem trzyletniego okresu od daty wymagalności roszczenia o urlop za dany rok lub za ekwiwalent. Okres przedawnienia rozpoczyna się z ostatnim dniem roku kalendarzowego, za który przysługuje urlop.Eksperci radzą, by jednak wybrać dłuższy, nieprzerwany odpoczynek, ponieważ pierwszy tydzień urlopu to czas, kiedy organizm przestawia się na tryb urlopowy. Dopiero drugi jest rzeczywistym czasem regeneracji i odpoczynku pod względem fizycznym i psychicznym. Taki urlop ułatwia zwiększenie efektywności pracownika po powrocie do pracy - dodaje Katarzyna Olszak.

Rezygnacja

Chciałam ogłosić ze rezygnuje z pracy. Koniec roku i daje wypowiedzenie. Nikt mnie tutaj nie trzyma wiec nie będę przedłużała męczarni. Przychodze do tej pracy jak do piekła. Rezygnuje z powodu ludzi. A co do pracy "jest rewelacja. Kierownicy i Dyrektor bardzo sympatyczni i życzliwi. Każdemu życzę takich pracodawców. A ludzie podli, źli, wredni... czuje sie jakbym po piekle chodzila. Zero kultury osobistej Jak sie odzywasz do kogoś to chamsko odpowiadaja. Do pracy powinno sie przychodzic z przyjemnością a każda sekunda w tym zakładzie jest piekłem.

Popieram
@Rezygnacja

Ja to samo zrobię :-) tylko skończy mi sie l4 od razu bedzie arrivederci.

Człowiek

Najbardziej z tego co się śmiejecie wychodzi najlepiej .

HWDP

Frankenstein - Która laska z lini by chciała takich buraków i chamow jak wy operatorzy? Odpowiedź. Nie znam takiej kobiety która by była zainteresowana WAMI na tyle żeby rozbijać cudze małżeństwo. Przeceniacie sie chyba za bardzo Hahahaha. MACIE O SOBIE WYSOKIE MNIEMANIE BO NIE MA TAKIEJ KOBIETY KTORA BY MIALA TAKA MOC ROZBICIA?Jak uda sie takiej kobiecie wam rozbic malzenstwo to znaczy ze jesteście z przymusu w związku żeby pokazać wszystkim i sie pochwalic ze nie jestescie sami bo inni sie z was beda smiali .Jesteście wprost zle wychowani i WCHODZĄC NA HALĘ NIE MOWICIE ANI DZIEN DOBRY ANI DO WIDZENIA ANI CZESC. JESTESCIE W RODZAJU MATKA CHLALA A OJCIEC ODSZEDŁ BO NIE MIELIŚCIE WZORU DO NASLADOWANIA - to jest przykład ...Tylko jeden operator który nie będę pisać z imienia i nazwiska bo jest zakazane który zasługuje na medal operator roku. Ale podpowiedź jest taka ze jego mama pracowała jako operator lini. To jest najlepszy i najbardziej wychowany operator." Drogi operatorze nie zmieniaj się i nie idź w ślady innych".Ten operator jest najbardziej lubianym operatorem wśród kobiet z lini. Zawsze pomocny i zawsze się wita z każdym nawet jakby ta osoba byla jakas tredowata nie slucha plotek nie obgaduje. Nikomu nie ubliza jak wy to robicie za każdym razem gdy o coś prosimy. Zawsze podchodzi do nas i rozmawia jak idzie , czy potrzebujemy pomocy. Ciezkie Palety musimy sobie same ściągać z 1,5 metra bo Żaden nie pomoże I się nie domyśla ze można kobiecie pomóc, a ten operator zawsze bez mówienia nawet obserwuję czy paleta skończona i sam przychodzi i odjeżdża.....Jak reszcie się wrzuca zawory albo wykłada na stół to nawet nie słychać słowa Dziękuję tylko słychać chamskie odzywki albo przezwiska. Frankenstein wiem kim jesteś. ZEBYS TY SIE CZASEM W JAKIES KOBIECIE Z LINII NIE ZAKOCHAŁ BO BEDZIESZ MIAL WYRZUTY SUMIENIA ZES O TEJ OSOBIE NAPISAŁ.A może już się zakochales? Opinie można napisać w każdej chwili nawet jak się jest w pracy więc nie wiadomo z jakiej zmiany jest to napisane. Data i godzina napisania nic nie mówią .A każdy ma prawo napisać o opinie.Frankstain boli Cię prawda? Napisałeś pewnie o kobiecie w której się zakochałes i wstydzisz się jej.Akurat mi nie żal i nic w D.u.p.ie nie ściska mając męża i trójkę dzieci. Napisane jest tylko z powodu tego wogole nie potraficie współpracować. BO o COKOLWIEK WAS POPROSIĆ TO MOWICIE NIE MAM CZASU bo jestescie zaj.e.bani robota a stoicie plotkujecie i smiejecie się z kontrolą jakości. A potem premia jest

huhgUJDG

ale o co Ci chodzi?

Zabawa tra lalaa
@HWDP

Ahahaha, tu wcale nie chodzi o operatorów! Tylko o rozwalanie małżeństw magazynierow, najwidoczniej ta dziewczyna ma to już w zwyczaju :)))

Prawda
@Zabawa tra lalaa

Zakochałes się w tej Dziewczynie czy może kobiecie ?A tak na marginesie pojęcie "dziewczyna" to jest taka osoba która chodzi do podstawówki.Wyglad nie określa wieku .Moze KOBIETA ma 40 lat a wygląda na 20 a ty ja nazywasz dziewczyną . Taki dar mają nie liczni.

Bum bum
@Prawda

Ahahaha, z dala od takich "kobiet"

@HWDP

Majac meza i 3ke dzieci tak nisko upasc ?! Ogarnij sie kobieto bo powodu do dumy nie masz poprzez swoje zachowanie :) Na dyszki, na kaptury hahaha

@Zabawa tra lalaa

Hahaha niewiadomo jak ją nazwac ...niedlugo wyjdzie na jaw.. a ktora to? Ktora to ? :D

@Frankenstain

Radzę zmienić kobietę bo ci rozum osbiera i Lepiej zrób DNA radzę ci dobrze.

@Frankensteinie

Poprawka...Rozum ci odbiera

Arturo
@Zabawa tra lalaa

Magazynierów? Niby których jak tam głównie młodzi mężowie .

Bili
@Arturo

I raczej żaden z tych młodych mężów nie zostawiłby młodej żony dla kobiety z trójką dzieci

Brak slow ..
@Bili

.. i tak sie rodzą plotki .. To sie nazywa NIEUMIEJETNOSC CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM, bo co ma piernik do wiatrka hahaha A jak sie nie chcialo uczyć to potem trzeba jeb*** Zycie hahah Zal tych wszystkich co tu sie odzywają najwidoczniej nie mają odwagi normalnie sie odezwac i zalatwic prostych spraw... bo albo wypisuja tu swoje zal,albo lecą kablowac do kierowników .. najlepiej jeszcze zacznijcie rzucac nazwiskami ..

@Brak slow ..

Taaak? Taki odważny jesteś żeby mieć problem z policją i prokuratura ? Wiesz że możesz pójść siedzieć za to że napiszesz nazwisko.. RODO

Ciężka praca
@Brak slow ..

Niektóre osoby mają wyższe wykształcenie i(usunięte przez administratora) na linii i nie ma to nic wspólnego to z wykształceniem.Co z tego ze zrobi studia jak gardzi ludźmi i ma diabła za skórą ?Ja osobiście wolę ciężką pracę przynajmniej się lepiej czuje . Przy ciężkiej pracy mam satysfakcję .I tacy ludzie nie są leniwi.Mnie bardziej ludzie męczą niż praca.Ludzie się odzywają ale niektórzy się obrajaca na pięcie i lekceważa bo się uważają za lepszego .Sprobuj też słuchać inne osoby .

Gosc .. Do brak słów
@Prawo

... a jak obrabiasz komus du... i lecisz z nazwiska to prawa nie lamiesz?! Najlepiej tu pisac bzdury .. ublizac itd itp I szkoda sie az takich rzeczy czyta.. jak sie kogos nie lubi to przynajmniej zyje sie swoim zyciem a nie czyims .. Plotki, plotkami .. a komus mozna latwo zniszczyc zycie.. Chołota pracuje chyba w tym Jago .. bo ludzie coraz gorsi..

Frankenstain

Ktos tu chyba sam postradal zmysly i uwzial sie na biednych operatorow :) hahaa .. Jakbys kobieto wzięła sie do roboty to by bylo wiecej zrobione a nie rzucac jadem wszem i ofem :D Jak masz osobisty problem to idz go rozwiaz z konkretna osoba a nie wsadzaj wszystkich do jednego worka :) A skad pomysl czy jestem operatorem haha podpisanym jest z imienia i nazwiska czy jak ?!

@Frankenstain

Biedni operatorzy hahahaha no to mam ubaw na cały mój dom, i ogróde Widzę że Ty masz jakiś osobisty problem do tej kobiety co ja tak opisales.

Brak slow ..
@Frankensteinie

Hmmm... Frankenstain ciekawe ktory to taki cwaniak ^^ Ale tez prawde pisze tylko drwi z ludzi :P

Dowiedziałam się prawdy????

Życie prywatne nie powinno nikogo obchodzić bo ludzie plotkuja ale nie wiedza o co chodzi.Dowiedzialam sie sporo o sobie od pewnej osoby co o mnie ludzie myśla i mowia. Wszystko mi powiedziala. Po prostu jestem w szoku że mam takie mocne i barwne życie, że nawet nie wiedziałam....... Dyrektor ma anielska cierpliwość do wszystkich tych kobiet,szacunek dla niego.A tak na marginesie gdyby firma miała zyski z tych opini to by byli najbogatsi w kraju .A nawet by można było zrobić książkę z tego i to 3 tomy w tej chwili. W MOIM PRZYPADKU zachowuje i zachowywać będę jak inni będę fałszywa. Będę udawać greka ze nic o tym niewiem . I mało mnie będzie to obchodzić czy się będą ze mnie śmiać czy obgadywac i opowiadac rozne bzdury.Ja przyszłam do pracy a nie do żłobka. Skończyło się

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.