Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Jakie godziny pracy obowiązują w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Praca

24h od poniedziałku do piątku. Ewentualnie soboty od czasu do czasu :-)

Jaka atmosfera na magazyniera z udt??

Relacja

Odkąd na zmianie nie ma pewnej starszej Pani 50+ znacznie się poprawiła sytuacja na zmianie bo strasznie mieszala miedzy nami.Gdzie się nie pojawiła tam byla kłótnia.Czlowiekowi z byle czego puszczaly nerwy. Była mocno przekonana że cokolwiek powie nie będzie zwolniona z pracy bo jest pod ochroną. Więc zaczęła te swoje wywody . Z każdym z każdą obgadywala. Potem się okazało że to nie prawda a koniec końców za każdym razem się (usunięte przez administratora) tego co powiedziała. Teraz ponoć z opowiadań jednej koleżanki z innej zmiany (nie ważne kto to jest bo z nią rozmawialam) ta Pani a raczej to babsko stare strasznie miesza miedzy tymi osobami.Nic jej nie odpowiada. Podsluchuje rozmowy przekreca i przekazuje dalej ! Zależy kto jest jej ofiarą to wszystko na nią zwala .Mam nadzieję że karma do niej przyjdzie jak najszybciej. Bo jaki normalny człowiek zagląda komuś do okna i w czyjeś prywatne Zycie? Ta starucha jest strasznie pewna swego .Zaraz pójdzie na emeryturę a młodsze osoby zostaną. Kto jest bardziej potrzebny ta starucha która maci i chodzi na skargi czy zaraz idzie na emeryturę czy osoba której zostało więcej lat pracy? Specjalnie POSTANOWIŁAM TO NAPISAĆ BO USLYSZALAM OD JEDNEJ KOLEZANKI Z TEJ ZMIANY ZE o mnie tez OPOWIEDZIAŁA GORSZE RZECZY i to co usłyszałam wyprowadzilo mnie z równowagi. Wiem że zostanie jej to przekazane .Wstrętna starucho nie jesteś na tej zmianie to się nie interesuj .Pójdziesz na kolejną inna zmiane i tam będziesz wprowadzała zmiany i nienawiść która jest w tobie. Myślisz że wygrasz ? I ta twoja wredna mina do wszystkich . Chyba każdy będzie wiedział o jaka wstrętna staruche chodzi . Mam nadzieję że sprawiedliwość za niedługo przyjdzie do Ciebie starucho A koleżanka która mi opowiadała co robi na ich zmianie scielo mnie z nóg. Bo ogólnie do pracy w tej firmie nie mam zastrzeżeń tylko do tej właśnie staruchy która ma ponoć bardzo dobry słuch i przekreca wszystko co usłyszy i zobaczy.

Głuchy telefon
@Relacja

Jedna drugiej powie i do Ciebie dojdzie. Wydaje się że powie ta osoba co z nią się rozmawia ale to wszystko jest jak w głuchym telefonie tylko w innej kolejności. Niewiesz kto z kim się koleguje jest z tą osobą rodzina

TBC
@Relacja

Czym wy się Tam w tym Jago zajmujecie - obmowami, intrygami czy PRACĄ?. Czytam te wasze wpisy od dwóch lat a w JAGO bez zmian - Versal z faworytami Ludwika XIV. Taka sytuacja że jak Panie wysiadają - wsiadają z/do autobusu przyglądam się - ,,która z nim to ta najbardziej chętna do niszczenia ludzi?'' :). Zmiłujcie się nad sobą i tym zakładem.

ZDenmin
@Relacja

Chyba wiemy o kogo chodzi ????????

Podziękowania

Czas pandemii - cześć pracowników ze strachu poszła na L4 , a część na " spec ustawę" opieka nad dziećmi - rozumiem. Jest też reszta pracowników,którzy ze strachem ale chodzą do pracy by zakład mógł funkcjonować - troszkę wolniej ale linie pracują. I czy te osoby zasługują na to żeby OBCINAĆ im Premie??!!!!! Tak właśnie Zarząd firmy podziękował swoim pracownikom za to , że chodzą do pracy! DZIĘKUJEMY !!!!!!!!

Sialala
@Podziękowania

Dokładnie, jak nic wystarczy podziękować.. :/ swieta, każdy pracowal, by zarobic, mimo ucinania godzin, a tu ucinanie premii. Ciekawe za co .. tyle szacunku ma gora do pracownikow.. jeszcze nie ostatni raz nas zawiodą :( nam wypadaloby zwolnic wszystkie linie.. tylko gdzie tu solidarność..

Bledi
@Podziękowania

Niestety, ale to nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz kiedy zaangażowani pracownicy zostają ukarani a przynajmniej poniżeni. Cóż, taka to firma...

@Podziękowania

Niestety zarząd ma pracownik produkcji w głębokim poważaniu!!! Dyrektorzy też to mają w (usunięte przez administratora) Ludzi traktuje się jak zło konieczne, bo to nasza wina!!! Ludzie pracują aby firma miała zyski, przychodzą na każde zawołanie, na 12-tki ale co tam trzeba im(usunięte przez administratora) Trzeba podziękować też wszystkim tym co robią te nadgodziny bo dzięki nim kierownicy i reszta wie że jak będzie potrzeba to i tak przyjdą - BRAWO A, SOLIDARNOŚĆ?? buahaah nie tutaj Tak już jest w JagoPRO - SZKODA SŁÓW NA TĄ FIRMĘ ktoś chyba zapomniał że inne firmy nadal zatrudniają a święte słowo że w biedronce na kasie ma, się więcej nie jest na wyrost!!!

Praca

To idź na kasę do biedronki jeśli tak ci wygodnie jest .Więcej zarobisz. Widzisz jak wybuchnie nowa choroba epidemii to jak znalazł będziesz mieć posadę na kasie. Jak ci tylko jest źle. Ja tam nie narzekam. A koleżanka która opisuje o karmie ze karma wraca to radziłabym koleżance nie wypowiadać tego zdania nawet w myślach bo to co co napisała to jest zemsta nie karma. Osoby które nie wiedzą co to jest to nawet niech nie piszą o tym.Bo zapomnisz o tym wpisie i się będziesz zachowywać w podobny sposób a wtedy się po..s.r.a.sz . Jestem zadowolona z firmy jago pro jakie środki ostrożności wprowadzili żeby można było pracować spokojnie .Ludzie sami się traktują jak zło konieczne .Co siejesz to zbierasz .

OMG

Naprawdę nic nie wspominał.? Przeczytaj sobie ostatnie słowo napisała że lepiej płacą w biedronce na kasie to (usunięte przez administratora)proponuje żeby sobie poszedł na kase do biedronki skoro tak (usunięte przez administratora) narzeka.Lepiej Ty czytaj to ze zrozumieniem !!!!!Zmien sobie okulary

Candy
@Podziękowania

I tym ktorzy pracuja w tym ciezkim czasie radze pilnowac swoich wyplat to sa wasze pieniadze i sie wam naleza jest wiele momentow aby pomylic sie przy waszej wyplacie "grosz do grosza" a przy tylu pracownikach zbiera sie niezla sumka ludzie chca pracowac i to nie ich wina ze w czasie tego kryzysu wszyscy chca wykazac straty zeby dostac pieniadze

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Izydor

Powie ktoś gdzie się znajduje siedziba firmy?

TBC
@Izydor

Na portierni, tam można składać podania o przyjęcie :)

Za nie długo się zwalniam

KONCEM ROKU SIE ZWLANIAM A przy dobrych wiatrach może w połowie I JUZ MI NIE ZALEZY .A powod mojego zwolnienia są kobiety które wprowadzają zamęt przekrecaja i kłamią prosto w oczy kierownikowi i brygadzistkom zeby urosc w ich oczach i być na najlepszym stanowisku . A żeby zdobyć popularność wśród koleżanek opowiadają klamstwa operatorom , mechanikom jaka to jest osoba zepsuta i nieogranieta. ALE TO JUŻ ŚWIADCZY O NICH CZY UWIERZA TYM ZAKLAMANYM BABOM.Nie tylko na produkcji ale się zdazaja osoby pracujące w KJ Bylam świadkiem jak jedna z kontroli jakości niska początkiem z litery A opowiada klamstwa o pewnej osobie której zazdrości.( "KTO O KIMS ZLE MOWI JEJ ZAZDROŚCI") A TA osoba właśnie tak źle mówiła. A sama nie jest ideałem przecież bo jest z chłopem którego (usunięte przez administratora) . Zapomniała jak zdradziła go bo na przełomie marca kwietnia 2016 roku? A ten chłop głupi dalej z nią jest bo dalej co do tego tematu wrabia .Rozwalaja mnie rowniez operatorzy. Pisza innym operatorom na swoich skrzynkach same głupie hasła dziecinne z wyzwiskami . Zachowuja się jak dzieci w przedszkolu. TO tylko swiadczy o ich głupocie i nie dorośli jeszcze do swojego wieku hahahaha.Dyrektor jakby zobaczył co mają na swoich skrzynkach napisane to by się za głowę chwycił bo liczy ze to są dorośli ludzie .Kolejny temat mechanicy... Mechanik który napisał na Fb o pani prezes to niech się zastanowi dwa razy co napisze o kimś źle bo jak chce być szanowany jak on sam nie szanuje nikogo .Niech lepiej sobie wstawi szczękę bo wstyd i przykro patrzeć na takiego faceta . Kolejny temat kobiety z produkcji. Rozum mają jak u świń. Prostaczki..Jedynie to Chyba Osoby sprzątające zakład to normalni ludzie. A u kobiet z produkcji nie mówię u wszystkich bo są wyjątki maja jad żmiji. Takie kobiety można od razu dostrzec. Wydzieraja kubły i wystarczy ich dotknac palcem to już krzyczą jak by były zakładu psychiatrycznego. Są takie delikatne . Pajaczka małego się nawet boją i Wrzeszcza na całą halę jak by były dzi.e.wice. orleanskie.. Pani prezes niewie o wielu rzeczach co sie dzieje. TO właśnie plotki powodują ciągle reklamację. Można się odzywać ale nie ze cała dniowe plotkowac i mówić o glupotach . A jeszcze narzeka że się źle czuje.Ja jakbym się źle czuła to bym się mało co odzywała a tej co mało co się buzia zamyka wymyśla historię wyssane z palca .Ja się nie dziwię że kierownicy , dyrektor i pani prezes tak sie Zachowuja do pracownika skoro pracownik nie szanuje pracodawcy. Powinny być dzienniczki wychodzenia do toalety, na jadalnię się na pić bo tutaj nikt tego nie zabrania bo człowiek nie wielbłąd.Niektorzy się zachowują jak właściciele zakładu albo jakby byli blisko z rodziny . Niektórzy na jadalnię spędzają wieki nie tylko pracownicy produkcji .Ja jak sprzątałam poszłam się napić wody tylko od razu byłam zmieszana z błotem bo któras która była na lini powiedziała że ja poszłam na jadalnię brygadzistce i jestem na niej bardzo długo ale nikt tego nie widzi jak inne osoby sobie siedza miedzy przerwami na kawie i ciastku .Np pupilki brygadzistek albo one same nie tylko na hali. Bo pakowanie również tak robi. Pakownia nie lubi tam osób z hali i wszystko robia by ich zajechać. WIĘC PANI PREZES NIE JEST SWIADOMA TEGO CO SIE DZIEJE NA HALI PONIEWAZ MA WAZNIEJSZE SPRAWY NA GLOWIE NIZ PATRZYC NA LUDZI KTORZY JESZCZE NIE DOJRZALI ..OSOBY CZYTAJACE Z POZA ZAKŁADU NIECH NIE OBWINIAJA GORY .BO TUTAJ WINA LEŻY TYLKO z WINY PRACOWNIKA.Ktos to pisze zle o tym jak pracodawca traktuję pracownika to nie jest prawdą!!!!!!!!Księżniczki z jago pro potrafią niszczyć człowieka .Dobranoc , teraz mogę iść spać spokojnie

Księżniczka ????
@Za nie długo się zwalniam

Dobrze że padło słowo nie wszyscy ,bo wydaje mi się że nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka ????????

Prawo

Masz zaległy urlop wypoczynkowy? Jeśli pracodawca nie udzieli ci go do 30 września, będzie miał kłopoty. Może zapłacić grzywnę od 1 do nawet 30 tysięcy złotych. Ale również jeśli pracownik będzie się uchylał od pójścia na zaległy urlop, kara go nie ominie. Pracodawca może pozbawić go nawet 1/10-miesięcznego wynagrodzenia - wynika z przepisów prawa pracy. - Urlopowych zaległości nie powinien lekceważyć ani pracodawca, ani pracownik. Jak wszyscy wiedzą, kodeks pracy gwarantuje prawo do corocznego, nieprzerwanego, płatnego urlopu wypoczynkowego w wymiarze 20 lub 26 dni w zależności od stażu pracy pracownika – mówi ekspert ds. prawa

nick
@Prawo

To niech się ekspert podszkoli, bo są stanowiska jak moje, że jest 36 dni urlopu :)

Czy w obrębie jednego działu w Jago-Pro Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Emi

Niestety rekrutacji jako takich nie ma. stanowiska liderów otrzymują głównie starzy pracownicy, niekoniecznie z największymi umiejętnościami i wiedzą. Oczywiście jak wszedzie są wyjątki, ale wyjątkowo nieliczne.

R3v0

Pozdrawiam panią pseudo pakowania oraz jej wiernych pupili na smyczy którzy nie znają się na robocie a najwiecej maja do powiedzenia. Pani lider mam do powiedzenia jedno, życzę abyś dostała takiego nowego pracownika który ci da tak popalić ze odechce ci sie przychodzić do pracy. Ładnie to tak zniechęcać nowych do tego aby odejść z pracy ? :) sama się na robocie nie znasz a innych jedziesz jak mozesz. Pewnie mąż cie nie zadowala to się wyzywasz wielka znawczyni pracy To raz. Magazynierzy ta są o (usunięte przez administratora) obić. Lenie którzy przysypiają sobie a kobiety wiekowe (usunięte przez administratora) za nich. Firma (usunięte przez administratora) warta. Każdy gada ze się poprawiła atmosfera w firmie jednak to jedno wielkie kłamstwo. Przychodzą takie damy na śniadanie z pakowania przede wszystkim i gadają o każdym i każdej a same/sami na siebie w lustrze nie spojrzą bo aż pęka . Totalna żenada z tej firmy . Pozdro pani lider . Miłego jechania mopem .

Jagusia
@R3v0

A czemu nie złożysz tego życzenia tej osobie prosto w twarz? Może ta osoba nie wchodzi na tą stronę i nie czyta tych wszystkich wypocin, wywodów i zażaleń ludzi, którzy nie maja za grosz odwagi aby coś takiego powiedzieć w twarz tylko muszą się wyżalać tutaj. Wy naprawdę nie macie co robić po pracy bądź weekend tylko GO WORK i wypisywanie tego wszystkiego?

R3v0
@Jagusia

Ważne ze ty masz co robić Jagusia :) nie interesuj się moim życiem tylko swoim to po pierwsze . Damulka z jago i jej pupile czy to czytają to mnie go jedno wielkie G... obchodzi ;) wolność słowa i każdy ma prawo coś tu napisać . Sama się tu udzielasz wiec także nie masz co zrobić z wolnym czasem po pracy . Miło było żegnam ;)

Do r3v0
@R3v0

Zajmij się praca A nie głupotami....bo potem są reklamacje i zwroty . Pani prezes powinna ukrucic tych co plotki roznosza. Najpierw upomnienie, nagana A potem do wyboru albo wylot z pracy LUB zrobić pracownikowi przerwę. MIESIĄC MA NIE PRZYCHODZIĆ DO PRACY jako Bezpłatny urlop .Taka kara powinna być dla tych co plotki roznosza i tym co nie trzeba się zajmują

Człowiek

Bo tak naprawdę tylko bardzo dobrych ludzi spotyka coś złego i zawsze mają pod górkę. A jak się kogoś nie lubi to wszystko robi się żeby tej osobie zaszkodzić!!!!opowiada się takie historie wyssane z palca Robiąc komuś krzywdę tak naprawdę wyrządzaja sobie bo to wróci do tej osoby

Rada

Pamiętaj nie opowiadaj zbyt wiele o sobie, po potem się śmieją z Ciebie za plecami. Opowiadaj tylko o sobie , jakbyś istniała TYLKO Ty i nie masz bliskich osób w domu. Nie mieszaj do tego żony, męża. Uchronisz się przed jadem zmiji. Gdy zapytają....A tak naprawdę oni Ci nie dają na chleb.

Przylbica

Pojawiły się głosy, że przyłbice nie stanowią wystarczającej ochrony. Jak donosi "Kurier", ustawa przewiduje nakaz noszenia zakrycia nosa i ust "ściśle przylegającego do twarzy". Dlatego klasyczna maseczka jest obowiązkowa. Przyłbica może stanowić jedynie dodatkową ochronę. Pod nią będzie musiała być maseczka. Podczas kaszlu lub kichania część kropel zatrzyma się na przyłbicy. Znacząca część z kolei wydostanie się poza przyłbicę, a reszta bez problemu ścieknie. Przeprowadzono już wiele badań na ten temat i naukowcy są jednego zdania - przyłbica nie jest wystarczającym środkiem ochrony.

Tchórze

1)CZY POTRAFICIE POWIEDZIEC OSOBOM TYCH CO OBGADUJECIE ZA PLECAMI PROSTO TWARZ? 2)CZY POTRAFICIE MIEC WLASNE ZDANIE O KIMS A NIE SLUCHAC INNYCH A POTEM ZACHOWUJECIE SIE WREDNY SPOSÓB DO TEJ OSOBY TRAKTUJĄC JA JAK BY BYLA ZARAZA I POWIETRZEM A NIE CZŁOWIEKIEM NIE ODZYWAJĄC SIE DO TEJ OSOBY ? 3)I NAJWAŻNIEJSZY PUNKT MOJEGO PYTANIA CZY JESTEŚCIE DOROSLI ? BO niektórzy SIE TAK ZACHOWUJA.WCHODZA NA STRONĘ FIRMY GDZIE SIE OPISUJE OPINIE I PISZA KOMENTARZE POZAL SIE PANIE BOŻE I WOLAC POMSTE DO NIEBA .LUDZIE OGARNICIE SIE .BO W PRZECIWNYM RAZIE POPROSZE ADMINISTRATORA STRONY ZEBY ZMIENIL TRESC ZAMIAST OPINIE JAGO PRO TO DOMOWE PRZEDSZKOLE JAGO PRO .W TEJ FIRMIE PRACUJĄ SAME DZIECI .WCHODZE NA TA STRONĘ PIERWSZY I OSTATNI RAZ I PRZECZYTAŁAM WSZYSTKIE OPINIE OD 2012 ROKU AZ DO TERAZ. PRACODAWCA POWINIEN ZROBIC ANKIETE NA TEMAT FIRMY JAGO PRO Z IMIENIEM I NAZWISKIEM POUFNE DLA INNYCH PRACOWNIKOW I ZEBY SIE PODPISALI WSZYSCY ZE ZLEGO SLOWA O FIRMIE NIC NIE NAPISZA .I OD TEJ DATY CO SIE PODPISZA BEDZIE WERYFIKACJA OPINII OCZYWIŚCIE tej złej .BO JEZELI JEST WAM AZ TAK ZLE TO CZEMU NIE POSZUKACIE INNEJ FIRMY GDZIE BY BYLO WAM DOBRZE I BYLI ZADOWOLENI? NAPRAWDĘ NIE DOCENIACIE...!!! ŻYCZĄC OSOBOM ZLE I ZEBY PRACODAWCA ZWOLNIL PRACOWNIKA TO POPROSTU DZIECINNE PODEJSCIE DO ZYCIA . BADANIA OKRESOWE: LARYNGOLOG, LEKARZ A DODATKOWO POWINIEN BYC PSYCHOLOG BO DZIECINNE ZACHOWANIE ZAGRAZA WYNIKOM W PRACY TYLE MAM DO POWIEDZENIA I ŻEGNAM

Szpric

Zgadzam się. Niby poważna firma chce być a zachowanie wielu osób to dziecinada. Przedszkole lub okolice. Faktycznie tak jest, że ambitnych i z pojęciem się nie docenia. Za to takich co lubią pogadać to i owszem. Tylko, że praca to praca a nie magiel towarzyski. W dziale rozwojowym za to pokazy mody, botoksy i inne czary zamiast kompetencji. Czy to się kiedyś zmieni? Czy ktoś to zmieni?

dzik
@Szpric

Trudno, żeby wykształcone kobiety, które tworzą kosmetyki i całkiem nieźle zarabiają, wyglądały jak kocmołuchy. Wolne żarty. Rozumiem, że nie można być dobrze ubraną i zadbaną kobietą, nie można korzystać z zabiegów medycyny kosmetycznej, bo to świadczy o braku kompetencji?. Jak można pisać tak krzywdzące opinie na temat osób, o których pracy nie ma się bladego pojęcia...

Szpric
@dzik

Nie chodzi o to żeby wyglądały jak kocmołuchy, nikt tak nie mówi. Chodzi o spędzanie czasu w pracy i podejście do niej. Cały czas inne działy muszą pomagać rozwojowemu bo z czymś się nie wyrabiają, czegoś nie wiedzą, czegoś nie potrafią. Ale beblanie w wieku 25 lat o potrzebie wszczykniecia sobie botoksu i inne (usunięte przez administratora) są wiecznie na topie. Uwierz że mam duże pojęcie o pracy działu rozwojowego. Może czas zacząć pracować jak cała firma na 3 zmiany? Może wtedy ogarną projekty z którymi sobie nie radzą z powodu braku czasu na pracę? Popatrz na osoby które tam pracują i kto jak się prezentuje. Czy wykształcenie idzie w parze z kompetencjami?

Jaka to melodia

Ludzie jeżeli będzie się nabijać z człowieka który występował w" jaka to melodia" to naprawdę jestescie wrednymi osobami. Zawiść i zazdrość .Wy byście poszli do telewizji?Naprawdę ludzie zmieniliscie się bardzo. Niektórzy to nawet nie potrafią powiedzieć dzień dobry albo cześć. Nie potrafia się kulturalnie zachowywać . A W tym gronie są tylko faceci .Patrza na Ciebie jak na gorsze zło całego świata.

Dlaczego ciągle jedne i te same osoby chodzą na pakowanie? .A reszta jest chroniona. To nie jest fer To samo jest na lini nr 9, 10, 11,12 ciągle i te same osoby .Chodzą już z głową w chmurach. Jakby była codziennie rotacja na liniach z ludźmi na zmianie może by nie przeracaloby się we łbach.

Ciekawe

A czym się przejawia to "przewracanie we łbach"?

Którykolwiekczlowiekzrozumie
@Ciekawe

To się nazywa zazdrość hahaha Ile jadu w was ludziach ... najeźdzacie na siebie a potem przed samymi soba udajecie ze wszystko jest ladnie pieknie . Dorosli ludzie a zachowuja sie gorzej, niz w przedszkolu.. Jest pandemia, nie zmieniaja ludzi, by nie robic komplikacji.. wysyarczy troche pomyśleć, to nie boli ..

Clen Room

Też się z tym zgadzam Dlaczego wszyscy nie mogą tam chodzić??? Tam się nawiązała tak ścisła grupa gdzie ktoś wchodząc tam żadko to się czuję jak pierwszy dzień w nowej pracy - inna KJ lub Operator to tyle narzekania że głowa boli nic nie pasuje! a co dopiero inna Koleżanka nie z grupy Przyjaciółek -dramat!!! A na Pakowanie też nie każdy chodzi i nie wiadomo dlaczego Ty a nie inne osoby - równe traktowanie NIE!!!

Operator
@Clen Room

Proszę OPERATORÓW w te wasze wypociny n(usunięte przez administratora)Między nami było wszystko z góry ustalone. Każdy to przyjął na klatę. Są faceci co tam pójdą a są też tacy co nie chcą! Działa to dobrze. Więc wara od NAS!!! BRUDY PROSZĘ PRAC MIĘDZY STANOWISKIEM KP.

Cala prawda ..
@Clen Room

Zawsze problem jest wsrod Produkcji .. jak sie wam nie podoba, to sie zwolnijcie .. Na clean rooma chodza jedne i te same osoby a czemu? Bo sa poinformowane co i jak, kiedy mozna cos dawac a kiedy nie i nie robia szumu i byle afery jak na hali , byle glosno i byle komus zaszkodzić !! Nieciesko zauwasyc ze zarowno kontrola jakosci jak i operatorzy tez sa wybrani, zaznajmieni z wytycznymi produktow jak i posiadają aktualne badania sanepidowskie.. To samo tyczy pakowania .. sa tam osoby, ktore sa zaznajmione ze swoimi pracami.. z biegiem czasu zrobil sie ppdzial pomoedzy hala .. clean roomem .. a zwtkla produkcja.. Wiecej zyczliwosci wobec siebie!!!!!

Operatorze
@Operator

Zle zrozumiałeś wypowiedź więc przeczytaj jeszcze raz to co napisała osoba z Nickiem Clean Room. Czy coś jest napisane o was operatorach? Nikt się was nie czepia !!!

Emi

Niestety nie jedna taka osoba jest. Jest ich niestety co najmniej kilka. Fałszywych, sprzedajnych i zakłamanych małych człowieczków, którym się wydaje że coś znaczą.

Żarcik
@Cala prawda ..

Czyli mamy rozumieć że KP będąc w ciągu tygodnia zmieniany na linii i pracujący z innymi osobami - to nie ma pojęcia robi? Nie wie na co ma zwracać uwagę i co pakować taki debilek co mu brak kompetencji do wykonywanej pracy- nikt nam nic nie mówi robimy co chcemy,pakujemy wszystko- asortyment różny nawet i ciężki co koleżanki z CR zapomniały jak później ręce bolą a nie mamy dodatku za ciężar i smród!!!! A na Clen Room asortyment ograniczony -coloplast ,spray do uszu,tuby - non stop ten sam i ekipa ta sama to każdy wie co robić!!! To raczej widać różnicę !!! To niech na każdej linii będzie podobnie....bez zmian i dodatki co ....

Clean
@Cala prawda ..

Tu nie chodzi o życzliwośc- o sprawiedliwość .Myślisz że nie dajemy rady na innych stanowiskach jak jesteśmy zmieniani na grafiku?.Czy KP to takie glaby co nic nie potrafią ?Potrafimy się odnaleźć w każdej sytuacji więc takie osoby co zmieniają stanowiska pracy czytają kartę technologiczną. To jest pracowniczy obowiązek...Wiadomo że się nie pamięta tego co się tego codziennie nie robi więc się czyta kartę po to ona jest na każdym stanowisku pracy. Więc nie wmawiaj że taka osoba co zmienia stanowisko pracy nie potrafiłaby ogarnąć pracy .Jak się niewie to się pyta.I współpraca przede wszystkim miedzy sobą.A faktycznie są osoby które byle zaszkodzić robią szum, a takie osoby słychać u kierownika. Wydzieraja jape byle kierownik ich usłyszał i myśli że takim darciem kierownik ich pochwali pogłaska po główce i powie o z.a.je.bi.sta kobieta chyba dostanie nagrodę i tytuł pracownika miesiąca. Jakie jest zachowanie to się wynosi z domu. Jak kogoś drugiego się nie umie szanować i być podłym człowiekiem to najlepiej jakby ta osoba faktycznie zmieniła pracę. Bo ta praca jest dla ludzi a nie dla dzikich zwierząt .Powinny być nagrody za kulturę osobistą to może by się pewne osoby nauczyły. Nigdy nie jest za późno na nic.

Bam

Komu wy te pytania zadajecie? Kto ma tutaj na nie odpowiedzieć? Jak macie problem to zgłosicie przełożonym, czemu ja chodzę tam a ona nie? Ona chodzi tam a ja nie? Ja teeeez chce. Wątpię żeby zareagowali na anonimowe pełne jadu wypociny. O ile w ogóle tu zaglądają, mam nadzieję że nie bo to co tu się dzieje wola o pomstę i aż mi wstyd że tam pracuje. Macie pretensje do osób które nie mają wpływu na to gdzie są wystawiane, przecież to śmieszne. Same chojraki na forum a do kierownika się boją iść, brawo.

HD
@Bam

Do kierownika chodzą chodzą nie bój sie nawet i do dyrektora .Nawet nie spodziewasz się po tej osobie kto tam chodzi.Ja bym chciała żeby kierownik publicznie powiedział kto przychodzi kablowac na inne osoby.Uwazasz ta osobę za najlepiej LUBIANA na całym zakładzie. (usunięte przez administratora)

L4

Brawa dla naszych koleżanek i kolegow , ktorzy w dobie zagrozenia swojego zycia( trudny czas pandemi) ciezko pracują na linii . Za przychodzenie do pracy powinna wasz czekać nagroda . Narażacie się na niebezpieczeństwo ." Mówię o koleżankach z działu produkcji działu konfekcjiner pakowacz - to jest ta część która zasuwa ciężko na linii " jesteście najbardziej narażeni na swoje życie i zdrowie . Jak i również brawa dla brygadzistek które mają dużą styczność z ta grupa ciężko pracującą. Ja siedzę w domu więc nie mam zagrożenia, a wy macie bardzo duże zagrożenie "Ciezka praca= zmęczenie=choroba" .Nie wpominam o dziale kontroli jakości bo ich praca nie wymaga wysiłku fizycznego...W każdym momencie sobie pójdą albo na kawę albo zjeść albo pójdą na telefon do góry spojrzeć przejrzeć Facebooka albo popisać SMS-y (jaki to wysiłek?żyć nie umierać) więc dlatego one nie mają takiego zagrożenia. Kobiety z działu produkcji konfekcjoner- pakowacz uważajcie na siebie !!!

Blalala
@L4

Panie z produkcji takie madre sa???? Wystarczy zobaczyc szatnie na przerwach gdzie jedza sniadania!!!! Ktos to sprawdza??? .... Panie z produkcji nis chodzą na jadalnie, nie pija kaw? Nie dzwonią w czasie pracy na szatniach?? Karma wraca :)

Obroncaaaaaaaa
@L4

Po pierwsze, ile to trzeba miec w sobie jadu i poczucia wyższości ze sie moze anonimowo najezdzac na ludzi z ktorymi sie wspolpracuje .. chyba to L4 powoduje jednak upośledzenie umyslu jak rowniez brak ruchu - tylko osoby na jednej zmainie mają tą wyższość i jad w wypowiadanych slowach!! Po drugie - poszlas na L4 to siedź na (usunięte przez administratora) bo nie ma cie wsrod ludzi pracujących i skad ty mozesz wiedziec co sie dzieje na zakladzie pracy. Ucieklas, to morda w kubel i zajmij sje swoja rodziną a nie uprzykszaj innym opinie. Gdybys miala na tyle odwagi cywilnej, podpisalabys sie badz powiedziala wprost osobom co ci lezy na sercu a nie wrzucala do jednego worka! Za klamstwa powinni surowo karać!!!!! A zapewniam cie ze do świętych nie nalezysz :) karma wraca, pamiętaj! Wypisywanie kłamstw jest proste ale trzeba mieć odwage cywilna by powiedzieć komus wprost. A powiedzenie " kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem" jest tu doskonalym przytoczeniem..

Prawda
@Blalala

Wystarczy przeglądnac kamery i sprawiedliwość będzie .Kto wchodzil na jadalnie. Po jakim czasie wyszedł .Jaki czas to zajęło. Czy tylko poszedł się ten ktoś napić wody. Kto wchodził do szatni itd. Jak tak dalej będzie będą tak jak na clena room odbijanie się na wyjściu i wejściu na jadalnie i do szatni. Za długo ludzie na l4 siedza w domach i się przewraca w głowach .Wyjdz sobie na powietrze albo do pracy z ludźmi poprzebywaj .

Koleżanka po fachu
@Blalala

Praca w tej firmie nie jest aż taka tragiczna w porównaniu do atmosfery ale mam zastrzeżenie do jednej koleżanki po fachu Kj która sie interesuje czyimś życiem A nie własnym. Rozpowszechnia plotki po kobietach z działu konfekcji i myśli że się nie dowiem?Ile trzeba mieć.w sobie jadu zeby tak opowiedzieć taka historie. Pilnuj swojego faceta ktorego zdradzilas po 21 kwietnia 2016 i biedny żyje w nieświadomości do tej pory zaangazowany a nie tym że obchodzi cię moje l4 .Nie spodziewałam się akurat po tej osobie. Myślałam że panie na dziale konfekcji mają taki problem.

Zenqda
@Blalala

A CZY KTOS SPRAWDZA POLACZENIA WYCHODZACE W CZASIE PRACY Z TELEFONU KTÓRY NALEZY DO JAGO PRO BO PANIE NIEKTORE DZWONIA SOBIE W CZASIE PRACY DO DOMU I NIE TO ZE SWOICH TELEFONÓW TYLKO TELEFONOW FIRMOWYCH .JA TEZ BYM CHCIALA SOBIE ZADZWONIC DO DOMU I POROZMAWIAC W CZASIE GODZIN PRACY .NIE MOGĄ Z PRYWATNEGO TELEFONU TO BIORĄ TELEFONY I ROZMAWIAJĄ..

Ciekawski

Mam pytanie dotyczące pracy.Czy firma jago pro nadal potrzebuje na stanowisko operator linii bo słyszałem od kumpla ze potrzebują ze względu na to że wielu doświadczonych operatorów się zwolniło i już nie wróci ??

Czy Jago-Pro Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Bracik

Tak zatrudnia , w Jago pracuje bardzo dużo osób które studiuja zaocznie oczywiście :)

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.