Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Głowa

Kto ma czas na wypisywanie o babie rozbijającej małżeństwo, o operatorach i tych innych bzdurach. Ludzie!!! Zajmijcie się ważnymi rzeczami. Wypisujecie tutaj jakieś długie litanie o rzeczach nieistotnych. Na to macie czas, a życie ucieka. Puknijcie się w łeb. A może lepiej nie? Bo odezwie się pustka.

Hahaha
@Głowa

Ten kto ma czas czytać i plotkowac na hali ze się pojawiły nowe komentarze

Wałek

Vice versa

Słownik

Dlaczego ten komentarz mmm ie zostanie usunięty są przekleństwa

Życzymy sobie i wam mądrych ludzi wokół ☺

Anonimie
@Anonim

To jak coś w rodzaju fotomontażu na FB????

Koleżanka

Skoro wszyscy wchodzą, czytają i piszą komentarze wchodzę i Ja i opiszę śmieszną sytuację( musiałam pokazać te opinie mojemu mężowi bo nie wierzył- jego reakcja "kochanie współczuje ci z całego serca"). Trzeba mieć już n.a.s.r.a.n.e w głowie żeby podchodzić do ludzi i mówić żeby z daną osobą nie rozmawiać .Nawet w podstawówce tak się nie działo jak tutaj.I to k.u.r.w.a stare baby co mają na głowie rodzinę . Zdarzyła się nawet taka sytuacja ze podeszła do mnie baba nie kobieta ale baba( bo kobiety mają klasę i są dobrze wychowane przez rodziców. Wszystko się wynosi z domu) i powiedziała do mnie czemu rozmawiam z tą osobą skoro jest taka jak to ona określiła z.j.eb.a.n.a i nikt z nią nie chce rozmawiać i żebym zakończyła tą znajomość bo inaczej mnie spotka to samo co ją że wszyscy się ode mnie odwrócą i będą się tak samo ze mnie śmiać jak z niej. Trzeba być (usunięte przez administratora) mać d.e.b.i.l.e.m żeby mi zabraniać rozmawiać innymi osobami. A na drugi dzień to wredne babsko bo inaczej nie mogę określić normalnie rozmawiało z tą osobą . Nawet jej słodziła.Nikt w tej pracy nie ma takiej mocy żeby mi zabraniać odzywać się do ludzi nawet jakby byli ułomni , trędowaci i byli inni grubi albo krzywi . Chyba że będzie to polecenie służbowe że jest zakaz rozmów.

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Sprawiedliwośc

A Ty dałeś się wplatac plotki jak małe naiwne dziecko.Wierzysz każdemu co o nim powie .Jak w podstawówce zabawa w głuchy telefon. Jakbyście Tak wszyscy Słuchali poleceń od dyrektora bądź kierownika zmiany albo lidera tak jak plotek to i wypłata by była większa bo i wydajność by była .Pamiętaj nie znasz dnia i godziny. Dzisiaj jesteś jutro cie nie ma a wtedy nie będziesz miał szansy tego naprawić .

aforyzm

Niestety ale w tej firmie żadna impreza integracyjna nie pomoże. Zbudowanie silnego zespołu, który umie ze sobą współpracować jest bezcenne dla każdej firmy. Jednak dopóki w Jago będą pracować jednostki które niszczą wszystko, nie będzie lepiej. Ludzie uciekają i będą uciekać. Zła atmosfera która panuje w zakładzie, plotki, obgadywanie, naśmiewanie się ze słabszych niszczy wszystko. Integracja TAK, ale w zespołach które się przede wszystkim szanują. Tutaj niestety nie ma mowy o jakimkolwiek szanowaniu. Co to za ekipa gdzie jeden by drugiego chciał zniszczyć. Co to za ekipa gdzie jest tyle zawiści między ludźmi. Co to za ekipa gdzie jeden drugiemu źle życzy??? Praca polega na tym żeby sobie pomagać. A tutaj co? Te „najlepsze z najlepszych” tylko czekają na to aż popełnisz błąd żeby się pośmiać, poobgadywać, wytknąć że nie nadążasz. I takie zachowania trzeba ukrócać. Pamiętajcie MISTRZYNIE – życie nie kręci się tylko na najlepszym nakładaniu dyszek i kapturów. Trzeba być człowiekiem. W czym ten drugi człowiek jest od Ciebie gorszy? Bo nie zdążył nałożyć kilku dyszek? Bo nie odjechał paletą? To teraz ja Ci powiem jaka jest prawda. Może i ten człowiek nie zdążył nałożyć kilku dyszek ale wiesz co? I tak jest lepszy od Ciebie. A wiesz czemu? Bo jest człowiekiem który ma dobre serce. Bo udziela drugiej osobie pomocy. Wspiera i nikim nie gardzi. I jest taki wszędzie i w domu i w pracy. A Wy MISTRZYNIE jesteście jedynie aktorkami. W domu nie macie prawa głosu to w pracy sobie odbijacie. Nie wiecie co to ciepło domowego ogniska, Nie wiecie jak to jest być kochanym. I później cały ten chłód przenosicie do miejsca pracy. W domu cicha myszka, w pracy wojowniczy żółw ninja. Haha. A więc MISTRZYNIO- jeżeli to przeczytałaś, przeanalizuj teraz czy ta notka nie jest o Tobie i napraw swoje postępowanie. Firmo… Dobrych ludzi trzeba nagradzać a złych karać. NIE NA ODWRÓT!

Jagoda
@aforyzm

Żadna impreza integracyjna nie ma większego sensu bo...z kim się integrować? Z ludźmi którzy na codzień traktują druga osobę jak śmiecia, wysmiewaja się i obgaduja? Czy może kierownikami którzy patrzą tylko swojej (usunięte przez administratora) i aby nie ponosić konsekwencji braku kompetencji tłumaczą wpadki zwalajac winę na pracowników? Swoją drogą smutne jest to, że Zarząd nic nie robi z takimi praktykami osób zarządzających. Pamiętaj drogi zarządzie, że kasę zarabiają dla was tacy - jak to nazywają kierownicy- robole. To dzięki robolom ta firma ma pieniądze aby się rozwijać. Więc patrzcie uważniej na to co robią i mówią wasi kierownicy i dyrektorzy. Druga sprawa- z firmy odchodzą lub są zwalniania ludzie z kiełki i kilkunastoletnim stażem, ludzie doświadczeni i w każdej innej firmie tacy byliby potrzebni i docenieni. Dlaczego w jagopro jest inaczej? Ludzie ida pracować np do Amazona gdzie na "dzień dobry" maja wyższa stawkę niż tu po 10 czy 15 latach pracy. Większość kierowników to tacy z Bożej łaski, nie potrafią sami podjąć decyzji, szukają wsparcia u zwykłego robola. A dlaczego? Bo przyjmuje się na kierownicze stanowiska ludzi bez pojęcia jak wygląda praca i po 2 latach taka kierowniczka ciągle nie ogarnia o co chodzi a doświadczonych ludzi się pozbywa. Smutne.

@aforyzm

Tylko czasami mylicie sie w tej kwestii kto jest dobrym człowiekiem.Zły człowiek Czasami udaje dobrego człowieka i ze niby szanuje a za plecami wbija nóż w plecy Najbardziej mnie rozwala jak ktos na sile jest dobry ale mu to nie wychodzi bo za chwilę go obgaduje za plecami i sie śmieje. Kierownicy przypatrzcie sie osobom którzy są pośmiewiskiem zakładu bo to oni są lepsi i dobrzy a przede wszystkim uczciwi. Te harpie im zazdroszcza czegoś

Chmura
@aforyzm

Brawo! cała prawda tu jest pokazana. W punkt. Impreza się odbyła a nienawiść miedzyludzka jak była tak jest

WYHYLYLYBYM

CO TU DUŻO PISAĆ....ZAJEBISTA FIRMA

HIWD
@WYHYLYLYBYM

Zaje.bisci operatorzy hahahaha w tej firmie. Zero kultury osobistej. Dymaja każda kontrolę a.potem wymiana

Misja
@HIWD

Które to takie????? :D

Frankenstain
@HIWD

(usunięte przez administratora) Zajmij sie soba a nie patrz na innych. Niby jesteśmy doroslymi ludzmi a jak dzirci,gorzej .. jak zwierzeta wypuszczone na pastwisko .. Najlepiej na kogos najezdzac, kazdy ma prawo ulozyc soboe zycie z kim chce .. Chyba ze rozbija cudze małżeństwo, oby tylko jedno ..

Jajajajja
@Frankenstain

Ale ta osoba nie jest z kontroli :ddddd

Frankenstein
@Jajajajja

Slyszalem .. tzn.wiem haha Wiem o kogo chodzi,wszystko sie rozchodzi,informacje jak swieze buleczki hahaja

Cytatek

Wszystko, co irytuje nas w innych może nas zaprowadzić do zrozumienia samego siebie."

Kapitan Bomba

Na Jago jak na wojnie tu coś je8nie tam pier&olnie..... Ale ogólnie spoko robota ;D

Wyzysk pracowników

Widelec

To pewnie ta osoba co ma tytuł Dwulicowa .Wie wszystko o wszystkich a potem opowiada historię jakie usłyszała od innych osób innym osobom.Od siebie dodaje swoje zdanie żeby je ubarwic. Zresztą widać w kamerach kto namiętnie rozmawia i wszystkim się podlizuje. Popisuje się swoim intelektem(usunięte przez administratora)Nie tylko kobietom ale i również zle mówi o operatorach.Nie można jej powiedzieć nic zlego nawet w Żartach bo odrazu pyskuje...Nadaje sie tylko na pakowanie

@Widelec

A faktycznie jest taka niska blondyna co wszystkich zaczepia(usunięte przez administratora) Twierdzi ze ona zawsze mówi prawdę i nigdy nie kłamie. Zeby sie wkupic w grupe Opowiada same bzdury .Będę od niej się trzymać z daleka i omijać szerokim łukiem. Praktycznie chodzi na pakowanie i lubi tam byc Dobrze że nie jest na tej zmianie co ja ,odrazu bym zmienila.Stara i brzydka a zaczepia wszystkich.Jej słodycz wylewa się za bramę z zakładu. Takiej dwulicowej i wrednej baby nie widziałam....lubi się kłócić ze wszystkimi nawet jak to jest powiedziane w Żartach.Bylam na tej zmianie tylko jeden tydzień. Zapewne osoby z tej zmiany wiedza o kogo chodzi

@Widelec

P.S.Tej osobie się nie zamyka buzia cały czas gada nawet widać to jakby mówiła coś w tajemnicy. Obgaduje wszystkich kierowników.Wypytuje wszystkich operatorów o swoje prywatne Zycie a potem sprzedaje to dalej.

Operator X
@Prawda

Już wiemy o kogo chodzi.Lubi wszystko o wszystkich wiedzieć ????Za Jej dwulicowosc zapewne spotka ja karma. Podchodzi do mnie albo mnie woła ze czasami wymiotować mi się chce.Niestety z musu muszę kiedyś do niej podejść bo jestem dobrze wychowany ale większość facetow mówi że odbija się im na jej widok.Nie tylko kobiety plotkuja.Nie lubię niskich blondynek bo są łatwe i dają D.u.p.y każdemu kto popadnie nawet jak są w związku.

Praca

coraz gorzej w tej firmie!! Po co pracować skoro ma się w firmie znajomości rodzinne na wyższych stołkach :D drogi kolego z czerwonej ekipy masz lewe ręce do pracy? To może zmień pracę, ale sumie po co? Przecież inni mogą robić za ciebie bo po co się przemeczac odkąd zmieni ci stanowisko... Może wkoncu ktoś się za takich nierobow weźmie w tej firmie.....

Silny człowiek
@Praca

Ludzie sami tworzą problem. To wina ludzi jest.Jakby był szacunek to by i wszystko było dobrze a tu każdy się nasmwiewa z kogos. Jesteś rasista?

@Silny człowiek

Winni są ludzie, że ktoś ma plecy w firmie i ma wyrabane na pracę? Za takie podejście do pracy dostał jeszcze zastępce lidera, mądre decyzje :)

Adamo
@Praca

Zastepca , o którym mowa ma dobrą opinię wśród kierownika magazynu , kierowników zmiany , brygadzistek ,operatorów , operatorek xl , liderów magazynu jak i zresztą reszta zastępców . Więc opinia "odważnej" pani pracy na pewno dogłębnie poruszy zarówno jego jak i jego przełożonych????.

Fakty
@Praca

Kierownik , kierowniczka ,specjalista ds.biurowych, specjalistka ds. rozliczania produkcji , zastępca lidera haha dziwna prawidłowość wszyscy na stanowiskach to "niekompetentne nieroby po znajomościach " .Nic nie robią tylko siedzą czytają książki ,robią zdjęcia,imprezują ,grają w tenisa itd a robota to na pewno się robi sama albo jak ktoś twierdzi wszyscy ta robotę wykonują za nich . Ale jak przyjdzie co do czego to :"Pani x proszę kochana zamów mi takie i takie spodnie " , "Pani y bo wydrukowałam złą etykietę poprawisz mi to tak , żeby nikt nie wiedział ","Panie kierowniku potrzebuje wolnego nie będzie problemu?" ,"Panie Z przywieziesz nam z magazynu palety do oklejenia i powiesz pod co mamy skończyć produkcje" Jak trwoga to do "nieroba" Oj komus ładnie żal (usunięte przez administratora) ściska haha

Arturo
@Praca

Proponuję jednej czy drugiej osobie wypisujacej takie opinie o magazynie wjeżdżając na zakład pracy spojrzeć ile aut wielokrotnie czeka do rozladowania . Kto się tym zajmuje ? A no między innymi Pan lider z Panem zastępca lidera w upały ,mrozy, ulewy wielokrotnie po godzinach pracy kiedy Panie z kontroli jakości czy produkcji siedzą w klimatyzowanych biurach czy obecnie klimatyzowanej hali . Praca na magazynie nie polega wyłącznie na wywożeniu palet z linii produkcyjnej

Życzliwa koleżanka
@Praca

Jeśli chodzi o magazyniera z brodą, który chodzi głównie z magazynierem w niebieskim ubranku to osobiście jeszcze nigdy nie słyszałam , żeby komukolwiek odmówił pomocy czy to na linii czy operatorom? I tak jak pisał ktoś wyżej większość pracowników podziela myślę tą opinię .Generalnie magazynier z głową na karku i wiedzą co i dlaczego ..chociaż z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych .. Ktoś tu chyba ma jakieś prywatne sprawy do niego i magazynu ? Może siostry z kontroli jakości? Radzę zapytać Panie zastępco co mają do powiedzenia na Pana temat na jadalni czy w biurze gdzie przesiaduje kontol jakości bo same raczej nie odważyły się jeszcze do Pana podejść ... nie tylko do Pana tak w ogóle.

Z dnia na dzień gorzej ..
@Adamo

To żart? Czy pisanie samemu o sobie haha Wielokrotne upominanie stało się nudne. Jakby wspomniany Pan robił to co do niego należy,nikt by nie miał mu nic do zarzucenia.. Ale co tam,lepiej siedzieć w kanciapie i pić kawę,jeść ciasto .. albo chować się i śmiać z innymi :) i gdyby to było pierwszy raz,jakby nie znał swoich obowiązków. Ale pewnie,kierownik pójdzie do domu to hulaj dusza.. ludzie widzą!! Czerwonych nie widać na hali .. Zmęczeni pracą ???? Gdyby wszyscy robili to co do nich należy,problemów żadnych by nie było!

Niewiadoma XL
@Życzliwa koleżanka

Kontrola jakości rozum swój ma i nie zagląda na takie miejsca :) Może ktoś się podpisze z nazwiska A nie gra cwaniaka? Kto odważny hmmm ?????

Dziecinada
@Niewiadoma XL

Sami odważni haha jaką trzeba być intelektualną amebą żeby obrabiać na forum już którejś osobie z kolei tyłek ? Mam wrażenie , że to jedna i ta sama osoba . Ludzie już pójście do przełożonych na skargę jest mniejszym wstydem i głupotą niż to haha .

Byle do piątku...
@Z dnia na dzień gorzej ..

Oni wszyscy są po tych samych pieniądzach wrr o wszystko trzeba się prosić !!! Chociaż jego akurat i tak na hali widać najczęściej z całej tej paki i przynajmniej cokolwiek wie .

@Dziecinada

A Ty jak widać weszlas/es na forum i postanowiłas/es też obrobic (usunięte przez administratora) bo na pewno nie jesteś gwiazdą dobroci.Nie dało ci spokoju. Można obrabiac (usunięte przez administratora) ale robić to z głową i żeby tej drugiej osobie krzywda się nie działa a nie życzyć komuś śmierci i żeby ta osoba cierpiała.(usunięte przez administratora)

RGLK
@Życzliwa koleżanka

Tu jest dużo facetów z brodami(fuj) niektórym to nie pasuje ich wizerunek aż zbiera na wymioty.

barburka
@RGLK

ale i tak bys pale ojehla nie? :) kazdy w jago wie ze tak

Domowe przedszkole
@barburka

Twój dobór słów jest z poziomu 7 klasy podstawówki .

Sprostowanie
@Adamo

Wśród Operatorów dosłownie 4 magazynierów ma dobre opinie więc twoje słowa to kłamstwo ;)

Po co po co po co

Do @ praca . Po co jesc jak i tak się umrze.Po co sprzątać jak i tak zaraz będzie (usunięte przez administratora) Po co rozmawiać z ludźmi jak i tak cie obgaduja i zrobią z Twojego życia piekło. NO PO CO po co po co.

Cytatek

Do pana albo Pani z nickiem FAKTY. "Niechcialo się nosić teczki teraz trzeba dźwigać paletki"Teraz nie zazdrość tym osobom co są na wysokim stanowisku bo zasłużyli sobie na to stanowisko ponieważ nikogo nie nie obrażają jak to robią co niektórzy. Potrafią z każdym rozmawiać i wysłuchać a nawet dają szanse albo kilka osobom którzy sobie nie radzą bo "wierzą w nas "ze damy radę. Nie zycz drugiemu co tobie nie miłe .Jest taka osoba w zakładzie(zwana niska blondynka-dwulicowa) ale nie powiem na jakiej zmianie. Życzyła pewnej osobie śmierci i żeby przy tym cierpiała bardzo i jeszcze się z tego śmiała. SAMA KIEDYS BYŁA JAK TO OKREŚLIŁA mobbingowana a teraz sama tak robi .Osoba powinna leczyć się psychiatryczne bo to nie jest normalne.Nic jej nie można powiedzieć w Żartach bo odrazu pyskuje .I TO KOBIETA Z DWOJKA DZIECI ŻYCZY NIESZCZĘŚCIA DRUGIEJ OSOBIE POPROSTU ŻAL. NIECH OD RAZU ZACZNIE SIE MODLIC BO KARMA WRACA ZE ZDWOJONA SILA .

@Cytatek

P.S .A potem dziwota ze z nami tak postępują ? Traktuja jak (usunięte przez administratora) jak bysmy byli ulomni i mieli żółte papiery.

Szukam pracy

halo, halo!! Czy firma rekrutuje moze na stanowiska specjalistyczne/kierownicze na produkcji lub w kontroli jakości? Proszę o informację :)

Szyndzielnia
@Szukam pracy

Hej. Jeśli jesteś znajomą/znajomym dyrektora lub kierownika, jeżeli Twój ojciec gra z dyrektorem w tenisa a Ty nie masz zielonego pojęcia o pracy którą miałabyś/miałbyś wykonywać, brakuje Ci doświadczenia i ogólnie jesteś człowiekiem z którym mało kto chciałby mieć do czynienia to śmiało składaj papiery na kierownicze stanowisko. W tej firmie takie osoby mają największe szanse. Jeśli natomiast jesteś wykształcona, masz doświadczenie i nie masz w firmie znajomosci- daruj sobie

Cytatek

Jeśli ktoś mówi o tobie cos złego to głównie dlatego, że o sobie nie może powiedzieć nic dobrego.. Nie przejmuj się!!

Taktott
@Cytatek

Dobrze napisane!!!! Co niektóre pakowaczki myślą ze pozjadaly wszystkim rozumy:/ zwłaszcza taka gruba blondyna z produkcji, ani to ładne ani to mądre a do obgadania i ponizania jest pierwsza.... normalnie gwiazda :D

Silny człowiek

UWAGA!!!! TYLKO TCHORZE UCIEKAJA silni zostaja

@Silny człowiek

Zabawne :) ludzie uciekają, bo nie będą pracować za takie pieniądze, jak żyć za takie wypłaty??

Zawór

Widać od razu kogo operatorzy nie nawidza.Nie patrzą się na nich i nie rozmawiają udają ze są powietrzem.Tak jakby jej nie bylo.Gdy ta dana osoba jest z nim na linii operatorzy biora na drugi dzien urlop zeby potem nie wystawili go z ta osoba. Nie mowia do niej dzień dobry albo sie nie witaja.A gdy ta osoba jest np na dyszkach podchodzą i podkrecaja linie by ta osoba byla uważana za z.j.e.b.a.Jak masz jakiś problem powiedz tej osobie a niechodz do kierownika ze nie chcesz żeby ta osoba byla gdzie Ty jesteś.

Dyszka
@Zawór

To może niech ta osoba idzie do kierownika, że właśnie jej operator podkręca linie, przecież golem wszystko pokaże czy linia przez chwilę idzie szybciej czy nie. A o jakiej zmianie jest tu mowa?

Prawda

TA STRONA POWINNA BYĆ WYKASOWANA !!!! Nie powinno być jej w ogóle. Jest wielkim nieporozumieniem .

Zus

Dlaczego ZUS PRZYCHODZI DO TYCH OSOB które NAPRAWDĘ CHORUJA??

Cała prawda
@Zus

Po prostu trzeba dać cynka gdzie mają wjazd zrobić na kontrolę. Jeżeli pracownik siedzi na l4 pół roku i chodzi z imprezy na imprezę(w towarzystwie z kierowniczka) to chory nie jest.

Sara
@Cała prawda

A Ciebie bolą oczy że ktoś imprezuje z kierowniczka? Napisz kim jesteś to następnym razem dostaniesz zaproszenie na imprezę.

Gościu here
@Sara

Napiszcie kto chodzi na imprezy z kierowniczką bo nie wiem a chciałbym wiedzieć haha

Lulu
@Gościu here

Moim zdaniem każdy robi co chce A kierowniczka po pracy jest takim samym człowiekiem jak każdy, z tego co wiem w pracy nie wyróżnia nikogo,więc w czym problem.....Ja się pytam????Widać że tu naprawdę zazdrość przemawia....

Jagodzianka
@Cała prawda

Żal tyłek (żeby nie napisać brzydko) niektórym ściska widać, każdy w Jago jest tam w jakiejś grupie i z tego co wiem to ludzie się spotykają poza zakładem pracy, wiec co w tym dziwnego? To że ktoś jest na L4 nie oznacza w każdym przypadku że nie może wychodzić z domu. Także ludzie zajmijcie się sobą a nie wtykacie noc w nie swoje sprawy i życie innych ludzi!

@Sara

Uroki Facebooka!!!Takie portale społecznościowe pokazują wszystko to co by ludzie chcieli widzieć. Dodawanie zdjec jest Wszystko na pokaz. A jeżeli chcesz się dowiedzieć kim jest ta osoba To napewno taka co ma Facebooka i Taka co pierwsze co weszła do autobusu i zaczęła o tym mówić. Nie ma co Sie denerwowac takimi rzeczami bo szkoda zdrowia. Ludzie nie maja szacunku do siebie wiec niestety tak będzie. Jak pewna zmiana zrobiła sobie imprezę zmianowa tez była atrakcją. Zazdrosc i żal.Tez sobie zrobcie taka imprezę jak wam zal. Niewiem skąd w ludziach tyle nienawiści jest. Mieli moze trudne dzieciństwo i teraz wyladowuja sie na innych. Widac to ODRAZU po tym jak przeklinaja i traktują innych z brakiem szacunku. Patrzą na nich jak na najgorsze zło. Jest niesprawiedliwosc

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.