Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Ehhh

Pracuję w Jago już wiele lat, ale ciągle nie mogę uwierzyć ile nienawiści może być w ludziach. I w jak pokrętny sposób da się odwrócić kota ogonem. Wieczne roszczenia o każdą pierdołę itd itp. Wszystko źle, wszyscy źli i zły kapitalista który każe mi pracować. Uprzejmie informuję, słuchać się tego nie da. A pomyśleliście czasem, że koszt utrzymania pracownika w ostatnich latach tylko rósł. I nie ma z czego wam wypłacić premii??? A pomyśleliście, że premii o której 10 % tak burzycie, mogło nie być wcale bo jest uznaniowa. Kłócicie się ze sobą i między zmianami i między działami. Każdy widzi problemy u innego, ale tego że sam nie jest ideałem to już nie. Ludzie ogarnijcie się. Przecież macie chyba jeszcze jakąś pozytywną energię a nie jad. Często słyszę, że kiedyś to było fajnie w firmie. Ta firma to też Wy. To jak wam się pracuje zależy przynajmniej w 60% od was samych. Nie jesteście małymi dziećmi, więc nikt nie będzie rozwiązywał za was problemów rodem z piaskownicy. PS: Jak czytam niektóre wpisy to wstyd mi za tych którzy je piszą. Jeżeli jest wam tu tak źle i czujecie się tak upodleni to może naprawdę warto pomyśleć o zmianie pracy. Hmm ale tu nasuwa się myśl że większość pracowników ma staż ponad 5 lat. Czyli co? Jednak nie jest tak źle? A może aspiracje za duże a wykształcenia brak? Zacznijcie się nawzajem szanować, bo jak nie to wszyscy dookoła też będą was mieli za nic.

Parodie
@Ehhh

To dlatego że ludzie zamiast zajac się robota to rozmyślaja o życiu prywatnym innych osób. CO WIECEJ wymyślają taka historię ze jak usłyszałam o sobie kilka wersji to byłam w szoku że tak ludziom bardzo się nudzi w pracy. Niektórym już naprawdę odwala .A odwala tym osobom którzy nie mają chłopa są sami i są nie szczęśliwi w swoim życiu więc wymyślają parodie żeby tylko zwrócić na siebie uwagę i być liderem grupki która niszczy innych .Jak się stworzy taka grupka to smieja się z innych i są w stanie w wyższości. Uważają się za najlepsze z całej firmy.Z takiej okazji można by było nakręcić serial odcinkowy pt "żłobek " ale dziwią mnie osoby które słuchają się innych i traktują innych tak samo!!.Takie osoby zazdroszczą innym czego oni sami nie mają. Bo praca w tej firmie nie jest ciężka. To ze czasami nie daje się rady to każdy ma zły dzień.

Mądrala

A czy komuś z poniżej tak mądrze wypowiadających się osób przyszło w ogóle do głowy, że tego typu zabiegi jak mniejsza premia ( zmniejszona o całe 10%) mają na celu utrzymanie rentowności firmy na dalszy okres? Nikt chyba ślepy nie jest i widzi że produkcja jest mocno okrojona. Pewnie przez obecną sytuację na świecie. Ciekawe czy bylibyście zadowoleni gdyby zakład zamknięto i dostawalibyscie 60% wynagrodzenia bez premii i żadnych dodatków. Ale niektórzy jak widać mają w genach narzekanie na wszystko dookoła.

Superowo

Bardzo dobra firma. Bardzo sie opłaca jak sie idzie na trzy zmiany wtedy premia jest bardzo wysoka. Nocna zmiana jest bardzo dobrze liczona. A ci co nie chodzą niech pluja sobie w brodę ale niech nie narzekają na wypłaty jak słyszę. Poprawiło sie w 100%. Niech zaluja te osoby co tylko robia dwie zmiany i nie chodzą w weekendy ani na szkolenia.

Hdgagy
@Superowo

Hahahahaha dobre dobre... Na prawdę? ???? Chyba zaklad pracy pomyliłeś ????

Superowo
@Hdgagy

Jak wiecej ciebie nie ma w pracy niz jestes to ja sie nie dziwie.ze nie jestes zadowolony ze swojego stanu Pracodawcy potrafia docenic czlowieka jak sie angazuje nie raz to pokazano przy wyplacie. Trzeba chodzic caly miesiac, chodzic na trzy zmiany, na dodatek nie chorowac. Zal mi ciebie

Coronavirus

W takim trudnym okresie jakim jest Pandemia!!! Firma Jago właśnie pokazuje że pracownik na produkcji to tylko dotrzymanie zobowiązań wobec odbiorców! Nasze zdrowie jest nie ważne... panowie z ochrony wraz z termometrem do pomiaru temperatury mają maseczki ochronne na twarz, my pracując blisko siebie na linii nie mamy masek! Na Formulacji trwa produkcja płynu do dezynfekcji-który obecnie jest nie dostępny to firma też nawet nie udostępnia do zakupu swoim pracownikom... i tak chodzimy na zakupy i jeździmy autobusem więc jakakolwiek ochrona ze strony Pracodawcy się nie należy.....BRAVO!!!!

Nova
@Coronavirus

A czego ty oczekujesz? Że ta firma będzie dbać o pracownika? Przecież trochę już pracujesz tutaj i wiesz jak ludzi się traktuje. Dziwne, że jeszcze nie wymyślili żeby im płacić za możliwość pracy. Kasa ma się zgadzać a nie zdrowie pracownika i inne takie pierdoły...

Corona
@Coronavirus

Już 82 przypadki zakażenia koronawirusem w Śląskiem. Zachorowania pojawiły się w Częstochowie, Cieszynie oraz Tychach. Stan zdrowia mieszkańca powiatu cieszyńskiego, w związku z zakażeniem koronawirusem, gwałtownie się pogorszył.Wiec nie gadaj glupot. 10 osob zmarlo. Czuj sie jak lekarz, pielegniarka albo inne osoby bo przychodzac do pracy narazasz siebie i inne osoby. Siedzimy na bombie a ty krytykujesz jeszcze innych. Nawet pracodawcow ktorzy przyjmujac Ciebie daja na chleb? Zacznij byc milym dla ludzi bo nie wiadomo o jakiej porze dnia i nocy ujrzysz swiatlo w tunelu. A przede wszystkim nie badz judaszem i falszywym slodkim przemadrzalym krolewiczem. Wez l4 jak ci nie pasuje albo urlop. Masz do wykorzystania 26 dni jezeli masz staz pracy 10 lat.

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Co tu dużo mówić! Zli ludzie i tyle w temacie. Cieszy ich porażka innych. Najpierw udają ze cie lubią ale potem uderzają. Nie wierzyłam tym ludziom jak tam pracowałam. Nie wierzyłam w żadne plotki, bo przekazywanie informacji do innych niszczylo mnie od wewnątrz ze stawalam się złym człowiekiem. Skrzywdzilam osoby które nie są niczemu winne .Ale teraz poznałam wielu fajnych ludzi. Pracuje od roku w tej firmie i gdybym tam została potrzebny byłby mi egzorcysta bo ludzie się tak zmienili .Utrzymuje kontakt tylko z jedną osoba z tej firmy i powiem szczerze niechce mi się wierzyć. Teraz z dumą i chęcią chodzę do pracy. Nie znasz człowieka tylko z pracy to się nie dziwię że ma się takie zdanie o kimś ze słyszenia.Dalej tak róbcie i krzywdzcie innych. Gdyby nie ludzie dalej bym pracowała.Powodzenia i zycze szczescia dla tych ludzi co są posmiewskiem innych osób .

tbc

W innych zakładach jest inaczej? Dam ci przykład, z mojego ostatniego miejsca pracy - byłam na urlopie 4 dni a super koleżanki wymyśliły że mnie zwolniono, za alkohol w pracy :), chociaż nie popijam nawet od święta. Wróciłam z urlopu i życzliwy poinformował mnie o sprawie. Podejdź do takich spraw z humorem. Głupimi się rodzą, głupimi umrą. Koleżanki to się ma w podstawówce, na produkcji nikt nie jest wart twojego zaufania.

Inter

Bardzo bogata firma. Stać ją na zwalnianie lub odchodzenie doświadczonych pracowników z długim stażem i zatrudnianie nowych którzy przez kilka tygodni się muszą szkolić aby za jakiś czas i tak odejść z tej wspaniałej firmy. Zarządzany z niesamowitym profesjonalizmem dział produkcji przoduje w rotacji pracowników. Mało ktore przedsiębiorstwo stać na takie hece a tu bogactwo urodzaju. Zazdroszczę szczerze.

tbc
@Inter

jest jak wszędzie na produkcji, atoli magazynach, ale dobrze wiedzieć, że w jago to się nic nie zmienia poza pracownikami - ta rotacja jest o tyle dobra, że można zdobyć doświadczenie na produkcji (to jest jakiś plus)

Koleżanka

Zrobiliśmy test z koleżanka.Udalo sie. Ludzie wierzą w to co nie powinni i lykaja jak pelikany .Udajemy ze się poklocilysmy i okazało się kto jest fałszywy a kto szczery .Badanie zostało zakończone sukcesem. Wiemy kto co mówił zle a kto dobrze na nasz temat i powiem szczerze nie spodziewałam się takich zmyslonych historyjek. USMIALAM SIE I JEDNOCZEŚNIE PLAKALAM.... ZE ŚMIECHU...Okazuje się że rządzi zazdrość....????Dalej trzeba się ukryć bo to fajna zabawa jest .Jedyna rozrywka w tej pracy poza oczywiście praca. Ludzie naprawde zyja zyciem innych .Jedno mowia a drugie robią .Lekceważenie drugiego człowieka to mistrzostwo. Spodziewaj się tego samego w przyszłości. Karma wraca z innej strony bardziej bolesna .

@Koleżanka

Na forum Gowork.pl wymieniamy się informacjami na temat zatrudnienia i aktualnych rekrutacji, a nie plotkami nie na temat. Jeśli możesz napisz obiektywny i merytoryczny komentarz o tym jak wygląda praca z Twojego punktu widzenia? Szczególnie interesuje mnie wysokość zatrudnienia i ilość ewentualnych benefitów. Zachęcam Cię do wpisu.

Powiem tak (usunięte przez administratora)Dodatkowo ida na skargę do kierownika z takimi informacjami !!!!!!!!!!!!!!!!! Ze poprostu mam ochotę potem po pracy popełnić samobójstwo bo tak jestem psychicznie wykończona. Ja chyba muszę zacząć chodzić na jakąś terapię do psychiatry żeby nie dac się zarazić tej chorobie psychicznej. Mam nadzieję że KIEROWNICY NIE SŁUCHAJĄ TYCH (usunięte przez administratora) BAB I NIE WIERZĄ W PLOTKI JAKIE SA ROZSIEWANE PO HALI ANI w donosicielstwa bo przeciez ci ludzie zamiast się zająć praca w pracy to interesuje ich kto z kim się d.u.p.czy kto się rozwodzi .Naprawdę LUDZIE nie macie życia prywatnego nie macie problemów swoich tylko interesuje was życie innych???? Zajmijcie się (usunięte przez administratora) robota bo potem dużo reklamacji jest !!!!! POWINNO BYĆ Karanie to by się ludzie nauczyli ze jak przychodzi się do pracy zajmujesz się tym co masz robić. Powinno się właśnie obserwować takie osoby co chodzą i kabluja na inne osoby bo właśnie te osoby stwarzają problem a dodatkowo karać za takie zachowanie. Nie dość że mogą zniszczyć komuś życie to jeszcze kłamią w żywe oczy żeby tylko się wykazać ze jest się lepszym a innych umieć ponizac ale wszystko jest do czasu!!!!! Niby kazdy taki dorosły i wykształcony a by mogli jeszcze się w piaskownicy bawić. Kara za obgadywanie i niszczenie komuś życia!!!!!!To tyle o ludziach......A jeśli chodzi o pracę to powiem tylko tyle "Ja jestem zmęczona psychicznie niż fizycznie" - kto jest inteligentny to umie to zdanie odczytać a kto nie rozumie powinien zgłosić się do lekarza .

Co to jest falsz

Po czym poznasz fałszywą osobę? Sugestie otoczenia Są osoby w otoczeniu, które zazwyczaj pragną naszego dobra. Można z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że są naszymi sprzymierzeńcami. Jeśli co najmniej dwie z nich niezależnie od siebie ostrzegają nas przed mężczyzną czy kobietą, wskazując na jej fałszywe zachowanie i nieczyste zamiary, warto wziąć ich uwagi do serca. Po czym poznać fałszywą osobę? Nie ma dla Ciebie czasu, chyba, że czegoś chce Bardzo charakterystyczną cechą dla osoby fałszywej jest brak zainteresowania Twoją osobą w połączeniu z brakiem czasu. Sytuacja diametralnie się odmienia, gdy fałszywa osoba czegoś od Ciebie potrzebuje. Wtedy zazwyczaj jest miła, uprzejma, wrażliwa, często się odzywa, dzwoni, wpada na kawę. Tylko po to, by po kilku-kilkunastu dniach zdradzić powód zmiany zachowania. Nie przeszkadza jej czerpanie korzyści z Twojej dobroci, wykorzystywanie, przyjmowanie pomocy, bez proponowania podobnego wsparcia. Tego typu schematy postępowania – „nie ma mnie, pojawiam się, kiedy coś chcę” – w przypadku fałszywej osoby często się powtarzają. Nie jest to jednostkowa sytuacja, ale norma. Po czym poznasz fałszywą osobę? Obgadywanie… Najwięcej o o drugim człowieku dowiedzieć się możemy, słuchając, co mówi nie o sobie, ale o innych osobach. Jeśli w trakcie spotkań dana osoba narzeka na panią X czy pana Y, pokazuje, jak bardzo ich nie lubi, a później z panią X wyjeżdża na babski weekend do SPA, a pana Y z dziewczyną zaprasza na imprezę i głośno się z nimi śmieje, świetnie bawiąc przy tym, to coś jest nie w porządku. Po czym poznasz fałszywą osobę? Po tym, że uważa się za pępek świata Fałszywa osoba sprawia wrażenie strasznie ważnej, wyjątkowo doświadczonej, znającej się na wszystkim, dążącej do tego, by inni odbierali ją jako specjalistę w każdej dziedzinie. W jej mniemaniu inni się nie znają. Jej problemy są ważniejsze, a Twoje mało znaczące, zresztą i tak je wyolbrzymiasz, bo przecież wystarczy zrobić to i to i będzie po problemie. Po czym poznasz fałszywą osobę? Ciągle się do kogoś porównuje Fałszywa osoba ma problem, by rozmawiać o ideach, pewnych tendencjach, zdarzeniach w oderwaniu od konkretnych przypadków, konkretnych osób z otoczenia. Większość rozmów z nią koncentruje się na omawianiu decyzji bliższych i dalszych znajomych. Nie szczędzi jednoznacznych opinii, lubi krytykować i tak prowadzić dyskusję, by zawsze wychodzić z niej obronną ręką, jako przykład cnót wszelakich. Po czym poznasz fałszywą osobę? Po znikaniu Fałszywa osoba jest niedostępna, gdy potrzebujesz pomocy. Gdy zachorujesz i nie ma kto zrobić Ci zakupów, gdy zepsuje się winda, a Ty masz do wniesienia kilka ciężkich paczek. Znika, gdy właśnie odniosłaś sukces i chciałabyś go świętować. Fałszywa osoba jest obok, gdy chce iść na imprezę, zabawić się, miło spędzić czas. Tylko wtedy, gdy warunki jej odpowiadają, gdy wymaga się od niej zaangażowania, wsparcia czy po prostu szczerego cieszenia się szczęściem – W pracy gdy jest zgoda nie ma reklamacji. Wszysycy potrafia sie zgodzic i potrafia ze zoba wspolracowac.

Wiecie czy w Jago-Pro Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Misja

Jaki dział cię interesuje?

Byly pracownik

Czesto niedowartosciowani - posiadaja dwa oblicza, maja dwa lub wiecej profile by sie nad soba zachwycac. Napraw najpierw wlasne ego - potem oceniaj innych kolego, kolezanko.Ja juz nie pracuje w tej firmie bo nie moglem wytrzymac tej atmosfery ktora panuje.Ale prace jak najbardziej polecam. Naprawde do kazdej pracy nie Tylko w tej firmie powinien byc zlecony psychiatra psycholog- Raz na dwa albo trzy lata. W firmie w ktorej obecnie pracuje jest zlecony psycholog do badan okresowych( do psychologa musialo byc dane oswiadczenie od pracodawcy z opinia zachowania pracownika wobec innych- czyli ocena kierownika, lidera zmiany) Jednej osobie u mnie nie podpisala badan lekarz na 2 miesiace. Jest niezdolny do pracy dlatego ze jest agresywny wobec kolegow i musial ponownie zrobic testy u psychologa. Chlopak odpoczal i jak narazie nic sie nie dzieje. Jest pod nadzorem i kazde nie pozadane dzialanie wobec innych bedzie nagana. 3 nagany zwolnienie z pracy. W tej firmie tez powinny byc takie dzialania. Jak mi to powiedziala lekarka na badaniu "ludzie maja problemy w domu i czesto obwiniaja innych za to ze je maja " a czesto obrywa sie ludziom z ktorymi maja do czynienia 40h tygodniowo albo i wiecej. Wlasciciel tej firmy to Niemiec. Nie umie po polsku ale ma przy sobie asystenta ktory tlumaczy. U mnie tylko powiedziec dzien dobry albo do widzenia. Dzieki takim dzialaniom przez niemieckiego prezesa jest lepsza atmosfera. Nikt nikomu nie ubliza nie poniza. Kazdy siebie szanuje. Jak pracuje juz dwa lata w tej firmie nie uslyszalem tutaj od nikogo. Jestes debilem nie nadajesz sie do niczego, jestes zerem. Nikt nikogo sie nie smieje albo nie lekcewazy innego. Pozdrawiam ta firme i ludzi z ktorymi mialem stycznosc do 2016 roku zwlaszcza kierownikow i Dyrektora. Wspaniali ludzie

Timi

W tej firmie aby coś osiągnąć musisz umieć się sprzedać! Ale nie chodzi o to żeby umieć sprzedać swoje umiejętności czy zaangażowanie a o negatywny aspekt tego słowa. Musiałem sz umieć sprzedac się jak prostytutka. Wyzbyć się swoich zasad, zatruć sumienie i dotychczasowych przyjaciół oddać za kilka srebrników! Niestety jeśli chcesz się wykazać, jesteś dobry w tym co robisz i przekonany o słuszności swoich działań to kariery tu nie zrobisz. Ludzi ambitnych, wykształconych i na prawde mocno zaangażowanych pozbywają się za pomocą różnych kłamstw i insynuacji. Jesteś ambitny i chcesz się spełnić to nie tutaj (chyba, że kiedyś zmieni się kierownictwo), jeśli potrafisz sprzedawać się jak ku...to spróbuj, masz szansę na sukces. Ja niedługo stąd odchodzę bo wszędzie tylko szklane sufity i zakłamani ludzie.

Mężczyzna
@Timi

Zrob to tak jak ja robie i nie daj sie zwariowac.Jak patrzę na jedną kobietę z pewnej zmiany to rzygać mi się chce na jej widok więc nie patrzę na nia wogole. Dlatego staram się chodzić tak na zmiany by jej nie widywać. Jak trafię na ta zmiane sporadycznie co ona to na szczęście nie dają mnie z nią na jedną linie bo ona wtedy jest za gruba sciana, dlatego dziękuję kierownikom ze tak robią grafik .Przechodząc koło niej udaje że jej nie widzę patrzę w innym kierunku i na szczęście mam święty spokój .Tak mnie obrzydza swoim widokiem ze przez gardło mi nie przechodzi słowo cześć .Z góry przepraszam osoby które są z nią i nie witam się gdy jest ona w pobliżu z wami. Gdy jest u mnie na lini to jak się odzywa do mnie to mam ochotę na nia się.....Jestem dobrze wychowany więc udaje i grzecznie odpowiadam.Jej uroda to jak noc świętojańska brzydka jak swinia w pełni. Rób to tak ja a będzie ci dobrze w życiu. Pozdro!

Dzisiaj jesteś jutro może cie.

Świetnie jak masz ochotę się zwolnić to się zwolnij .Każdy ma prawo wyboru. Nikt nikogo nie trzyma w klatce .Nigdy nie jest za późno na zmiany nawet jak myślisz ze jesteś stary!Jak ktoś ci powie zmień sobie coś w twoim życiu a ty powiesz " jestem za stary na zmiany" to uważam że jesteś nudziarzem .W każdym wieku można zmienić wszystko jeśli czujesz ze się dusisz .Przyzwyczajenie też nie jest dobre...Jakbym miała się zwalniać z każdej pracy z winy ludzi to moje cv by miało 1000 kartek. Ludzie są ohydnie źli ale to ich wybór. Zycie jest krótkie

Nastaw

"Nie pomogą doktoraty gdy człek od zawsze chamowaty" Wiedzieli o tym dawno temu, czas by dowiedzieli się i zrozumieli również u nas!

Szkolenia sa super

Na szkoleniach mozna zobaczyć prawdziwa twarz. To jest tak jak impreza zakładowa. Mocni w gebie nie maja nic do powiedzenia. Jak szkoleniowiec pyta ci co zazwyczaj w pracy pyskuja chowają sie za kurtka koleżanki albo kolegi. I to wlasnie pokazuje jacy sa mocni. Śmieją sie z osób którzy sie różnią od nich, ale jak im cos trzeba "przyjaciel od zaraz"Ogólnie rzecz biorąc dobrze ze sa te szkolenia. Na takich szkoleniach zobaczysz kto jest jakim człowiekiem. Wychodzi prawdziwe oblicze.

Rondo
@Szkolenia sa super

Masz całkowitą rację. Mocni w gębie i przemadrzali na co dzień na szkoleniach mają mało do powiedzenia. Ta ich niby ogromna wiedza i fachowość okazuje się że jest tylko pozorem w pracy. Szkoda że dla takich Nikosiow Dyzmow tworzy się specjalne stanowiska a nie docenia się ludzi z faktyczną wiedzą.

Umrę z głodu

Do osób ktorzy pracujący w jago pro na produkcji i na formulacji : Nie zryj czyjegoś śniadania złodzieju. Jeśli jesteś głodny to qwa zapytaj a nie kradnij kanapek albo herbaty czy kawy. Przynioslam sobie kanapki lacznie z herbata polozylam na stół i jakiś h.. Zezarl kanapki a dodatkowo mi wzial herbatę!!!!! Trzeba byc naprawde de.bi. lem. Żeby komus ukraść jedzenie. Powiedz kim jestes to sie zlozymy na jedzenie jak masz trudna sytuacje!!!Ja nie JADŁAM nic a teraz mam byc głodna ci. U. Lu!!!!!!!! Zrobcie cos z tym złodziejstwem.

Dwie twarze

Tak fałszywych ludzi w życiu jeszcze nie widzialam. Tutaj wyszczerzaja zęby a za plecami obgaduja, ale jak dopadnie choroba to wtedy zmiana nastawienia. Trzeba byc mistrzem fałszu. Masakra. Nie sądziłam ze operatorzy linii (niby mezczyzni) tez tacy sa. Myslalam ze chociaż oni maja swoje mózgi. Słuchają głupich BAB ktore sa zazdrosne. Najlepiej jakby sie wszystkie wzięły za robotę to i by wszyscy nas traktowali jak dorosłych ludzi. Mam wrażenie ze sie wrócilam do trzeciej klasy podstawowej. (usunięte przez administratora) Sami pantoflarze jak widac

Nocna franka

Nie ma sprawiedliwości. Jeden moze drugi nie. Np z kontroli jakości na nocnej zmianie pewna blondynka sobie śpi przy linii albo znika do szatni na godzinę. I to samo sie tyczy magazynierow i mechaników.

Zaradna

Najpierw Wypytuje o twoje prywatne życie potem to sprzedają dalej i sie wyśmiewa zwlaszcza z operatorow. Jej słodycz sie tak wylewa na zewnątrz ze widać w kamerze gołym okiem Ta osoba wie wszystko o wszystkich. Mozna się domyślec o kogo chodzi! Ta osoba do wszystkich operatorów i magazynierow ciucka. Jej nic nie można powiedzieć bo odrazu sie obraza i pyskuje. Ale gdy o tobie cos mowi to bez żalu i wyrzutów. A jeśli chodzi o prace jest super przyjemna

karma-nie długo były pracownik
@Zaradna

Karma dopadła już tych co wyśmiewali się z innych zwłaszcza z tych osób co są dobrymi ludźmi. Np wiem o tych co już zaprzestali pracować w jago pro ale nie wiem co z ludźmi nadal pracującymi.A na temat pracy jest bardzo przyjemna.Kadra kierownicza jest super , z każdym można się dogadać . Gorzej z kobietami zwłaszcza tymi co zaczęli prace"pierwsza w życiu" i na każdym kroku ubliżają innym.Nie maja szacunku do osób którzy od nich są starsi.A najlepsze to że takie smarki w wieku 24 lat i niżej rozkazują co ma osoba robić zwłaszcza gdy osoba ma 40-50+lat.To jest to pokolenie "gimnazjalne" ....brak szacunku do innych ludzi, bo uważają się same za "dorosłe osoby "ale jak zmienią pracę i będą pracować gdzie indziej będą gorzej traktowane (karma wraca).to pokolenie gimnazjalne jest strasznie słabe. Bardzo narzeka na wszystko i na wszystkich. Prace traktują jak "szkołe" i takie jest zachowanie. Nie czarujmy się ... Rocznik od 1993-98 i "klękajcie narody", a nie pracuję już bo jest brak szacunku wobec drugiego człowieka. Chamskie odzywki i odburkiwania to jest podstawa, a praca i płaca mi się bardzo podobała.Dziękuje.Byłam tylko z tego zadowolona.Pozdrowienia dla tych co pracują w firmie Jago pro.Jest takie powiedzenie że "mocni w gębie są słabi duchem"

Byly pracownik

Ostatni dzień ostatnia noc..... To juz jest koniec!

Franek
@Byly pracownik

Gratuluję podjęcia trudnej, ale ważnej decyzji. Teraz zszargane nerwy odpoczną.

Barbara
@Franek

Chciałabym wiedzieć, co się stało w firmie, że podjęliście taką decyzję? Jakie aspekty pracy w Jago-Pro nie spełniły Waszych oczekiwań? Uważam, że warto użytkownikom to wyjaśnić i rozwinąć Wasze wpisy. Pomagajmy sobie nawzajem.

@Barbara

(usunięte przez administratora) Brak kultury osobistej. Nasmiewanie sie z innych i ich pracy. Patrzenie na siebie w taki sposób jakby ta osoba miala downa. Brak zrozumienia i niesprawiedliwosc. Dopiero inaczej patrzą na człowieka jak osoba umrze albo zachoruje na ciężka chorobę. Wtedy sa żale i i wyrzuty sumienia. A praca była i prawdopodobnie jest jak najbardziej przyjemna. Niech pisza anonimowe ankiety

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.