Opinie o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jago-Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jago-Pro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jago-Pro Sp. z o.o. w Jaworzno

Dzieci z piaskownicy

Boże jakim trzeba być człowiekiem zeby mieć tyle nienawiści do ludzi ...? Serio? Naprawdę was obchodzi kto pisze komentarze? Jakby sam papież pisał opinie to g o w no was to obchodzi bo to jest wolny swiat I każdy ma prawo do komentarza. Jest wojna , inflacja poszla do góry, epidemia jest. Nie macie innych problemów? Kto kogo nie lubi a Kto kogo lubi to chyba też by mnie nie obchodziło bo na chleb nikt mi nie daje z pracowników. Zbliżają się święta a wy macie tyle nienawiści w sobie. I jak ma być dobrze na tym świecie? Jak ludzie mają zło w sobie. Nie mówiąc już o kulturze osobistej. A co pisaliście o dyrektorze to chyba macie coś z głową i jak dzieci w przedszkolu. Jak można kogoś wyzywac jak się kogos nie zna. Taka kulturę osobista macie ?. Dyrektor daje szansę każdemu. Jakby tak weryfikowal wszystkich to ja niewiem czy by 5 osób zostało?jakby oceniał ludzi po zachowaniu i po pracy . Zastanówcie się nad swoim zachowaniem w czasie świąt i przemyślcie swoje sumienie. Bo przyjdzie czas że wam SWIETY BOŻE NIE POMOŻE.

Pan Plotka

Niech każdy pracownik to przeczyta to "może " wezmą się za robotę Ci co chodza na kawę co dwie godziny . I ich nie ma poł godziny czyli ( zmiana ma 8h przychodzi do pracy co dwie godziny kawa pół godziny czyli daje takiemu pracownikowi 2h bo przerwa przerwa przepisowa i 1,5h chodzi na bajery z czego 6h pracuje i jeszcze narzeka ze są zmeczęni. Lenistwo męczy.Jestem za tym żeby jadalnia była na Czip tak jak się wchodzi do pracy . I wtedy zobaczy pani prezes za co płaci KONTROLI JAKOŚCI I MECHANIKOM, OPERATOROM I NIEKTÓRYM PANIOM Z KONFEKCJI(nie mówię że wszystkim)czyli: Plotka – definicja, funkcje, tematy, skutki Plotki rozprzestrzeniają się w tempie błyskawicy. Jakieś zwierzenie ujawnione jednej osobie w wielkim zaufaniu, zaczyna wędrować dalej i często powraca do nas samych. Plotki towarzyszą nam nie tylko w miejscu pracy, ale także podczas spotkań ze znajomymi czy w gronie rodzinnym. Pojawienie się plotek wynika z tego, że bardzo lubimy rozmawiać o problemach innych ludzi. Powszechnie uważa się, że to kobiety uwielbiają plotkowanie. Mężczyźni także chętnie plotkują. Jakie są najpopularniejsze plotki w pracy? Plotka – definicja Plotka to, według słownika, niesprawdzona lub kłamliwa pogłoska , która powoduje utratę dobrego wizerunku osoby, której dotyczy. Plotki rodzą się w sytuacjach, gdy ludzie dokładnie nie wiedzą, co tak naprawdę się dzieje i gdy ludzka „ciekawość poznawcza” czyni atrakcyjnym tematem rozmowy każdą aktualną wiadomość. Powszechnie uważa się, że plotkowanie czy obgadywanie kogoś to zachowania negatywne, jednak większość z nas nadal to robi. Poza tym, coraz modniejsze jest umawianie się na pogaduszki czy plotki – sama nazwa tego rodzaju spotkań ma wydźwięk pozytywny. Dlaczego ludzie plotkują ? Plotka – funkcje Plotki pełnią wiele różnych funkcji, np.: informują, pomagają wzmocnić naszą pozycj w grupie, wzmacniają więź społeczną – plotkę przekazujemy osobom, do których mamy zaufanie, odrywają od obowiązków, budują napięcie, wywierają wpływ społeczny – bohaterowie plotki, którzy naruszyli powszechnie obowiązujące normy, zostaną obgadani, zaspokajają potrzebę rozumienia wydarzeń i znajdowania rozsądnego wyjaśnienia faktów, dają szansę na upust emocjonalnym napięciom i wyrażenie swoich obaw czy pragnień. Plotka – tematy Najczęstsze tematy plotek to bez wątpienia: • Awans w pracy – plotka rodzi się, gdy ktoś żywiołowo rozmawia z szefem lub wyjdzie ze spotkania z nim w świetnym nastroju. Plotki na temat awansu ujawniają niechęć pracowników do wszelkich układów. • Pieniądze – wszyscy pracownicy biurowi lubią rozmawiać o pieniądzach i o tym, na jakim stanowisku, ile się zarabia. Jednak obok informacji o pieniądzach, ocenia się ludzi zajmujących wyższe stanowiska i zazwyczaj sugeruje się ich nieuczciwość lub niekompetencję. • Szefowie – pracownicy często rozmawiają na temat szefa, zwłaszcza jeśli osoba na tym stanowisku popełnia dużo błędów i wpadek. Szef jest osobą, którą wini się za mniejsze zarobki, większe obowiązki itd. Plotka powoduje, że niechęć do kierownika narasta i podejrzewa się jakieś układy czy niesprawiedliwość w tym, że ktoś taki kieruje firmą. Plotka niszczy autorytet szefa. • Współpracownicy – plotki na temat współpracowników zaczynają się wtedy, gdy ktoś się komuś narazi lub gdy dojdzie do jakiegoś konfliktu. Wtedy plotka dotyczy nie tylko życia zawodowego danej osoby, ale także życia prywatnego. • Miłość, romanse – wszyscy pracownicy biurowi wzajemnie się obserwują i są mocno wyczuleni na wszelkie rodzące się romanse w pracy . Plotka – skutki Każdy plotkarz powinien pamiętać, że informacja, którą wygłasza, nie tylko w niekorzystnym świetle stawia bohaterów plotki, ale także jego. Jeśli rozprzestrzenia kłamstwa , nic nie zyskuje w oczach innych, a wręcz przeciwnie – zostaje uznany za kogoś niewiarygodnego, komu lepiej nie ufać i nie powierzać dyskretnych spraw. Warto pamiętać, że poprzez plotki można zniszyć czyjeś dobre imię, reputację, której odbudowanie może być trudne i czasochłonne. Skutki plotek są więc zarówno indywidualne, jak i społeczne. Zainteresujcie się w końcu kim wy jesteście a nie doszukujcie sie dlaczego ktoś chodzi na L4 albo go nie ma długo , bo życie ucieka i nie starczy wam na własne.

@Pan Plotka

To w końcu ten post o tym czym jest plotka, czy o czym. Bardzo to żałosne. Taka rada zainteresuj się swoim życiem, a nie życiem innych, bo pokazujesz siebie z najgorszej strony, nie innych. Żeby takie brednie wypisywać, to chyba trzeba mieć coś nie tak z głową.ostatni ten przyklejony akapit o tej plotce sobie przeczytaj. On jest o Tobie.

@Pan Plotka

Widzę, że te plotki mocno Cię wkurzają, rozumiem. Ale możesz się wypowiedzieć jak w tej firmie z zarobkami, bo w tych czasach to chyba sprawa najważniejsza.

@Karolina

Zarobki słabe najniższa krajowa plus marne dodatki zarówno na produkcji i pakowaniu...

Paulina

tu i tu zarabia się tyle samo? te marne dodatki to jakie?

Po h...wchodzic

To nie wchodz i nie czytaj komentarzy jak bardzo cie to irytuje. Ja nie rozumiem niektórych osób. Wchodzą na komentarze opini firmy i sie irytują potem rozmawiaja to podczas pracy a potem sie dziwia ze zarobki slabe . Widać jak na tobie ma wpływ słowo "Plotka " i zamiast pracować to rozmawiają , smieja się i nie powiem co jeszcze robią a potem sie dziwia ze zarobki są słabe. Jak chcesz więcej zarabiać to ciężko pracuj . Bo tylko ciężką pracą na chleb człowiek zasługuje. Nie jest zabronione to żeby rozmawiać ale nie przez całe 8h ruszać buzia. Jak chcesz ruszać buzia to się zatrudnij jako redaktor telewizyjny . Jaka praca taka płaca . Za co mają ci płacić? Za kawę na jadalni. Albo plotkowanie ? Masz chyba w umowie pracownik fizyczny. To zap...I uważaj bo jak plotkujesz z innymi to mogą cie utopić w łyżce wody. Postaraj się a zobaczysz jakie zarobki będą większe.

@Po h...wchodzic

No teraz to Cię wyobraźnia poniosła za bardzo. Ci co najciężej pracują słabo zarabiają i będą tak zarabiać, i nie od gadania to zależy, a od podejścia zarządu to właśnie tych pracowników.

Hahaha
@Gosc

To poszukaj pracy . Bo ja już znalazłam i będę miała lepiej od ciebie. I na dniach mnie w tej firmie nie będzie.

Real...

Zanim napiszecie jakieś komentarze, to powinniście iść na kurs pisania. Ja niewiem co mieliście z informatyki? Ale sie stawia kropki, przecinki i różne znaki w odpowiednim miejscu. Język polski też się do tego przyda. Bo każdy jest taki mądry i wspaniały w pisaniu komentarzy, ale w jaki sposób pisze to świadczy o jego inteligencji. A bawienie się w zgaduj zgadula co kto napisał to jest poprostu dziecinne. Weźcie się za robotę to i płaca będzie wyższa. "Jaka praca taka płaca"

@Real...

W tym komentarzu również brakuje killu przecinków. W tej firmie powinna góre brać dewiza jaka płaca taka praca. No niestety. Za najniższa krajową to się cudów spodziewać nie można. I nikomu już się nie chce nawet tam przychodzić, a co dopiero się starać.

Czy to wazne
@Pan Plotka

TOMUS prosze idz sie ogarnij bo najwiekszy problem to byl jest i bedzie zawsze z Tobą. Operator od 7 boleści.. bolesci doslownie haha prosze zajmij sie swoim zyciem i niech cie bol (usunięte przez administratora) nie sciska . Jestes tak zalosny jak w sumie zawsze nic nowego nie wnosisz oprocz tego ze wszyscy maja cie dosc i marza bys i ty sie zwolnil bo o wszystko masz pretensje wiec po co sie tytulowac "pan plotka" podpisz sie poprostu . Drugiej tak konfliktowej osoby tam nie ma , zawsze wkurzony i nie zadowolony . Zamiast sie zajac robota obserwator numer jeden , zawsze gotow zamiast do pracy to do napierdalania na innych

Jagodzianka
@Czy to wazne

Każda zmiana zła dla Niego. Nigdzie się nie potrafi dostosować. Może najlepiej pracę zmienić.

Szukam ofert pracy, i jestem ciekaw jak jest u was ze szczepieniami? Bo jeśli u was ludzie nie są szczepieni będę zmuszony omijać szerokim łukiem tą firmę . Ja jestem szczepiony i o mały włos nie przekrecilem się bo ludzie lekceważa i chodzą do pracy chorzy i właśnie od osoby która się nie szczepila zarazilem się. Kto się szczepił łapa w górę .A ten kto się nie szczepil łapa w dół poproszę . Obecnie pracuje jeszcze w starej firmie ale się rozglądam za praca ze względu na ta sytuację która bym nie chciał drugi raz przechodzić tego samego. Już pisałem do różnych firm na forum

Kandy

No właśnie nie do końca. Nie szczepieni są dużym zagrożeniem dla środowiska. Ale już spoko znalazłem nową pracę i tu jest zajxxxxxx..ludzie są podzieleni. Szczepieni ze szczepionymi. A nie szczepieni z nie szczepionymi. Pani dyrektor w mojej nowej pracy zdecydowała ze tak będzie lepiej bo przynajmniej chodzi mało ludzi na l4 a wcześniej to symulacja choroby była. To ze szczepionke dostałem ,to nie oznacza że nie zachoruje . Poprostu szczepionka pomoże lżej przechodzić przez chorobę. Stanowiska są podzielone . .

ernst

ernst
@Kandy

Devil driver

@Kandydat

tak? to dlaczego chorują zaszczepieni skoro to takie cudowne?

Nowy pracownik

Otóż moja opinia jest taka że ,dostałam informacje na temat noszenia obrączek w pracy, że jest zakaz , ale na pewnej zmianie ja widzę że bardzo dużo ludzi mają założone obrączki. Czy są jakieś wyjątki? Bo ja nie rozumiem tego , że jeden może nosić a drugi już nie ? Czy ludzie którzy się nie stosują do zakazów tak szpanuja ze sa w związku czy przychodzą do pracy. Mnie się wydaje że pracują tam same dzieci. Z zachowania też szpan. Mnie się wydaje że większość tutaj opini którzy tutaj zostawiają ludzie no to jest prawdą. Nie wszystkie ale są!!! Skoro się nie stosują do tego to ja też założę obrączkę, bo mój mąż w domu się zastanawia czemu ją zostawiam w domu. Naprawdę niektórzy tak tym szpanuja ze aż w oczy razi . Jak jest zakaz to jest zakaz. Pierszy dzień w PRACY Mnie jedna z Pan wytłumaczyła co mam robić ale jak coś nie zrozumiałam oczywiście zapytałam jeszcze raz a ta pani " Czego nie rozumiesz " i mnie się wydaje że to powinno być odzwierciedleniem do tego jak ta pani miała obrączkę na palcu. Chyba z niej zrezygnuje ze względu na to ....złożyłam do amazonu papiery i być może już niedługo z tej pracy znikne. Nie podoba mi się co tam się dzieje . Panie z kontroli , mechanicy nie wiedzące nic o pracy fizycznej smieja sie z osób którym się nie udaje praca. Jak są takie mądre to powinny zacząć tak pracować, a widzę że ich praca nie jest jakaś ciężka. Czym się męczą?: Pisaniem na papierach czy jak rozmowa ?

Porażka
@Nowy pracownik

Obrączka to jedyna biżuteria jaką można nosić w tej firmie. Skoro widziała Pani obrączki u innych to trzeba bylo najpierw zapytać a później wystawiać opinię.

Nowa
@Porażka

Naprawdę? A mnie poinformowano że obraczka roznosi zarazki i jest zakaz bo jakis Pan z audytu się czepiał tego. Bardzo dziwna sprawa.....

P.S
@Nowa

I poinformowała mnie to taka Pani która podobno pracuje kupę czasu...nie będę wymieniać tutaj imienia i nazwiska bo jest RODO!!!!!! no chyba że w tej firmie nie przestrzega się tego .

@Nowy pracownik

A skąd ma Pani pojęcie o pracy kontroli jakości czy mechaników? To że nie pakują w kartony nie znaczy że nic nie robią. Każda osoba,która tak myśli powinna się zamienić i zobaczyć jaka to jest praca i jaka odpowiedzialność.

XGH

Mam bardzo wielkie pojęcie o pracy w kontroli jakości. Miałam wieloletni staż na tym stanowisku i stwierdzam że to nie jest praca ciężka. Przyszłam do tej pracy i byłam w szoku że tutaj na tym stanowisku jest czas na inne sprawy. A kobiety na stanowisku konfekcjoner nie mają możliwości na inne sprawy. WOGOLE NIE SZANUJĄ tych kobiet . Widziałam jak są traktowane osoby na stanowisku konfekcjoner. Miałam możliwość też słyszenia rozmów na palarani starych pracowników że wogole nie są traktowane równo i nie ma sprawiedliwości na liniach. Chodziło o to że wogole nie ma rotacji na liniach że jak się us.. na jedną osobę na linie tam z przodu, niewiem co to za linia , taka duża to nie ma wogole zmian ,bo one też by chciały sobie odpocząć na innych liniach. Narzekały strasznie ze jedne i te same osoby chodza na jakąś halę medyczną. Niewiem gdzie to jest bo ja tam nie byłam bo przyszłam do tej pracy dopiero co. Bardzo dużo wyzwisk słyszałam na temat kierowników jacy są że nie wprowadzają zmian na grafikach. Najlepsze śmiać mi się chce że te osoby co wyzywaja śmieją się z kierowników to mają lepiej od tych co się nic nie odzywają. Także nie podoba mi się ta praca w tej firmie . I najlepsze to było właśnie z tą obraczka . Albo jest zakaz i dogadajcie się, albo nie ma . Mnie już nie będzie obchodzić to bo ja napewno nie przyjdę do pracy. Nie podoba mi się to że na zmianie są takie układy że jedni moga a drudzy już nie .

@XGH

Za krótko Pani pracowała żeby cokolwiek o kimkolwiek mówić i o jego pracy. Radzę sobie darować i poszukać pracy, ktorej by Pani podołała, ta jak widać była za trudna

HGX

Wystarczy że dobrze znałam jedną osobę właśnie z KJ :-) Większośc negatywnych opinii to zemsta byłych pracowników

Beata

O...to jedna z tych ,,mądrych inaczej'', co myśli że wszystkie rozumy pozjadała, a tylko jest wredna! Pewnie że sobie poszuka lepszej pracy, przynajmniej nie będzie miała wokół siebie takich wredot, z którymi każda praca jest trudna! bo potrafią wszystko zniszczyć i zatruć tym swoim jadem!!!!

Fortune Slayer
@Nowy pracownik

Amazon? Widząc jak dużo uwagi poświęcasz na sprawy typu kto ma co na palcach oraz to jak bardzo takie istotne 'sprawy' przeżywasz ORAZ, że decydujesz się na 'przejście' do Amazona wyraźnie wskazuje, iż chyba rozpoczęłaś jakiś proces autodestrukcji. Mogę zasugerować sznur i brzozę? Jest to dużo bardziej humanitarny sposób na rozwiązanie Twoich 'dylematów' niż powolna i bolesna .... praca (?) w Amazonie... Taki wniosek sie nasuwa gdy się z boku patrzy na takie... opinie (?). Nie pracuje ni tu ni tam teraz czy też nie będę pracował w przyszłości widząc co ludzie 'przeżywają' w takich miejscach wiec mniemam, że jestem wystarczająco neutralny w tym przypadku. Pozdrawiam i życzę udanych łowów przy tropieniu (nieistniejących) utopijnych miejsc pracy!

Śmieszna..
@Nowy pracownik

Na to sobie trzeba zapracować by moc nic nie robić :) przyjmujesz się na określone stanowisko.. może niebawem będą przyjęcia, polecam złożyć cv i też nic nie robić haha

Agnieszka

Nie praca była za trudna, tylko ty byłaś za wredna i za bardzo fałszywa tak jak inne twoje „niby koleżanki"

Ślepa???

Bo widać, jak pół dnia spaceruje i nic nie robi, tylko pogaduchy o (usunięte przez administratora) marynie.

@Ślepa???

Ale co w tym złego? Jak to utrudnia Twoją pracę?

Ona
@Robert

Ponarzekać chce i tyle

Paulina

To miało być coś negatywnego? widzę, że nieco konflikt się chyba tutaj zrobił. To jak to w końcu z tym wszystkim tutaj jest?

Ok

Doświadczenia

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Jago-Pro Sp. z o.o.?

bar

złóz papiery idz na rozmowe to sie dowiesz

Honorata
@bar

A nie można wcześniej, nie możesz napisać? Jakby każdy chodził na każdą rozmowę tylko po to żeby się dowiedzieć o warunkach, to by chyba obciążyło wszystkich, kandydatów i firmę? Nie jest tak, powiedz sam.

Kolega mg

Lepiej przypilnujcie kobiety na zakładzie pracy które wynoszą w majtkach, stanikach, pod bluzka produkty które sa na zakładzie pracy!!! Szukacie tam gdzie nie trzeba. Pilnujecie nas bardziej niż je . Nie mówiąc już o torebkach gdzie są dziury?czy może nawet portfelach. Wiecie ile produktów zniknęło w tym czasie? Ostatnio byłem świadkiem na jednej zmianie ze jedna z Pan z pod bluzki wyciągnęła produkt idąc na przystanek!!! . Myślicie że one są takie święte. Najbardziej wynoszą te co mają (usunięte przez administratora)rozdarty na 150 decybeli i maja duzo do powiedzenia i najwięcej rozmawiaja ze im się podczas pracy buzia nie zamyka .Burzą się że im ktoś kanapki (usunięte przez administratora)że śniadania nie mają A jak one kradną to jest w porządku ? Następnym razem jak zdążę to nagram osoby które tak robią i nie pójdę do pani prezes ale na policję z nagraniem. Wtedy będziecie mieć przechlapane. (usunięte przez administratora) idealne. Najbardziej idzie ukraść jak się z nocnej zmiany idzie . A jak jest po nocnej zmianie i chodzi na nocne zmiany to każdy wie jak się wtedy człowiek czuje i jak jest rozbity to nikt na to nie zwróci uwagi (usunięte przez administratora) Takie osoby które wynoszą zwalają winę na innych i najbardziej pyskuja . Założę się że na zakładzie będzie wrzało od rozmów. Bo to co jest prawda zawsze jest tematem do rozmowy . Takie osoby zaboli i będą o tym cały czas mówić.

@Kolega mg

Mówiłeś o tym komuś z kierownictwa? A może anonimowe zgłoszenie by się przydało?

@Kolega mg

(usunięte przez administratora) zawsze będzie ,trzeba być po....Bem żeby takie rzeczy pisać ,co(usunięte przez administratora) boli cię że nie możesz nic zaje....ać więc (usunięte przez administratora)innych

Kolega mag
@Księżniczka ????

Zostałem zwyzywany, to oznacza że to jest prawda !!!! A jednak ....uderz w stół a nożyce się odezwa. Mnie nic nie boli bo nie jestem złodziejem jak Ty ( rozumiejąc po twojej irytacji) każdy odpowie za złodziejstwo już niedługo. I wtedy powinni publikować złodzieja na szybie od strozowki jak policja to robi.

@Kolega mg

A co te panie niby wynoszą w tych stanikach? Te śmierdzące mini spraye chyba????

Ten
@Gosc

O mój Boże co tu się wyprawia ????

@Kolega mag

Posłuchaj ja (usunięte przez administratora) nie jestem i jeszcze mnie stać na produkt aerozolowy akurat nie z tej firmy ktoś jak pisze takie głupoty to znaczy że ma przed czymś obawę akurat od kobiet się odwal bo ciężko pracują a tu nic nie widze jak tylko pazury w nie , najlepiej jak Każdy dział będzie pilnował siebie a nie wtrącał wiecznie produkcję do wszystkiego ????????????

Agnieszka
@Kolega mg

Tak jest dokładnie, wynoszą cały czas, za bramą wszystko wyciągają, na ulicy lub w samochodzie. Dziwiłam że nikt na to nie reaguje, ale jako nowa osoba niewiele mogłam. Blondyna z Byczyny, milutki fałszywiec, wredna ruda Ewa i inne pyskate cwaniary, pół zakładu wyniosły przez tyle lat. Dlatego wygryzą każdą nową osobę, bo im nie pasuje, żeby mogły spokojnie kraść.Ta ochrona to śmiech na sali, przepuszcza złodziei, nieraz przechodziły przede mną z kradzionym towarem, zero reakcji (chyba ze już są inni ochroniarze, nie wiem), krótko tam pracowałam.

@Agnieszka

A kierownictwo co na to? Ktoś w ogóle to kiedykolwiek zgłaszał?

nie złodziej
@Księżniczka ????

Po....ebem, to trzeba być żeby bezczelnie kraść i jeszcze uważać to za coś zwyczajnego i normalnego, a uczciwą osobę wyzywać od najgorszych. Normalna(usunięte przez administratora)

pachnidło
@Gosc

Wszystko co chcą, pachnące odświeżacze powietrza też ładnie schodzą tudzież wychodzą, hahaha....

Czy w firmie pracodawca stara się zatrzymać dobrego pracownika? Czy pozwala mu odejść bez żadnej próby żeby pracownik nie odchodził? Jakie są zasady

Miki
@Kandydat

Pracodawca nie próbuje zatrzymać wartościowych pracowników. Niestety to jeszcze nie ten poziom przedsiębiorstwa w którym szanuję się i dba o dobrych pracowników. Wiele przykładów tutaj było, że dobrzy, wykształceni i ambitny odchodził a na do widzenia tylko tyle, że życzę powodzenia. I zatrudnienie nowych na okrągło. Tutaj często trzyma się słabych pracowników nie wiadomo po co. Dobrzy nie są doceniana, albo bardzo bardzo rzadko.

@Miki

Cała prawa

Kankan
@Kandydat

Moze w swoim mniemaniu był dobry a w rzeczywistości był przeciętny???? Moze pracownik liczył że firma będzie prosić by został??!

Miki
@Kankan

Wielu było przeciętnych w Jago a teraz zajmują kierownicze i managerskie stanowiska w PwC czy Eurofins. Inni otworzyli swoje małe, ale dobrze prosperujące firmy. Jeszcze inni pracują w podobnych firmach za granicą za lepsze pieniądze i lepsze traktowanie. Faktycznie to ludzie przeciętni, nie nadający się do pracy w Jago... Jeśli chcemy aby u nas było dobrze to oczywiście firma powinna walczyć o dobrego pracownika. Nie wiem co miałoby być w tym dziwnego i niezrozumiałego.

@Miki

Nie no zrozumiałe to jest ale w takim razie jak masz zamiar to firmie wytłumaczyć? Bo to raczej od tego wszystko zależy?

Xyzxyzxyz

Najgorsze są te co przychodzą pomagać na pakowni. Tak (usunięte przez administratora) obrabiają tym z hali że masakra. Odechciewa się do pracy przychodzić. Gadają na innych, są od wszystkiego ekspertkami a przychodzi co do czego to wszystko za nich trzeba poprawiać bo (usunięte przez administratora) zamiast robić. Takie osoby powinny od razu iść do zwolnienia bo psują firmie opinię. Jeszcze troche i nikt tam nie przyjdzie pracować.

Xyzxyzxyz
@Xyzxyzxyz

I jeszcze raz usłyszę jak nadajecie jedna na drugą to będe tu walić personaliami. Trzeba ukrucić tych co (usunięte przez administratora) obrabiają. Niech ludzie wiedzą jak ich obgadujecie. Tu koleżanki a za plecami śmiechy i wytykanie wyglądu, zachowania itp. Stare a głupie. Ludzie nie mają ochoty już wysłuchiwać jak się z innych naśmiewacie z liderkami na czele.

Światowy
@Xyzxyzxyz

Byłabyś do tego zdolna by napisać personalia co obrabiają Zapewniam cię że nie

^ Pan XXL^
@Xyzxyzxyz

Niektórym przydałoby się utrzeć nosa i KONKRETNIE OBROBIC (usunięte przez administratora). No bynajmniej te najswietniejsze gwiazdy założyły sobie miejsce gdzie obgaduja wszystkich i komentuja ich poczyniania-i to jest zachowanie dorosłej NORMALNEJ kobiety?! To tylko świadczy o głupocie jaką prezentują. Jedna konkretna zmiana, jedne i te same osoby .. może jeszcze godzinę przed praca niech przyjeżdżają i obgaduja wszystkich i wszystko dookola .. Ogarnijcie sie bo co jedna to niedojrze brzydsza, co gorsza .. A uważają się za wspaniałe .. A pracować się z nimi nie da, bo przekrzykuja ,donoszą, robia sztuczne zamieszanie .. takich powinno się z hukiem wywalac Firmy .. najlepiej w grupie, A pojedynczo? Haha ..

P.S
@^ Pan XXL^

A w pracy się ruszają jakby miały nadwagę 150 kg a stol jest pełny i co chwilę stoi linia bo zamiast zajac się praca to rozmawiają o innych kto jaki ma wygląd....

Boxmen
@^ Pan XXL^

Jedyna kara dla kobiet . Przyjście do pracy bez makijażu. Bez podkładu, bez pomalowanych paznokci itd . Wtedy można zobaczyć prawdziwa twarz kobiet Nie powiem bo widziałem kobiety w tej pracy bez makijażu przy medycznej produkcji to te osoby naturalnie "niektóre " są wyjątkami to by im się odechciało plotek , obgadywania, NISZCZENIA innych bo mam wrażenie że wróciłem do czasu gdzie byłem w przedszkolu i się ciągnęło dziewczynki za warkocze . I się dziwić że góra was traktuję tak jak narzekają przy liniach. Jak przechodzę i słyszę pewne osoby odechciewa mi się przychodzić do pracy . Co do pracy moja opinia pozytywna co też zaznaczam w opiniach , a co do reszty"kobiet" negatywne. Niektóre te kobiety mają wysokie wykształcenie a zachowanie poniżej normy. W premii powinno się wyliczać kultura osobista to jedna z Pan by chodziła bez premi i moze by ja to nauczyło albo i nie......

Nie lubię pakowania - plotkary
@Xyzxyzxyz

A pakowaniu to są sami konfidenci, przekrecajacy każde plotkary słowo jak się kogoś nie lubi i chce mu zaszkodzić . A premie się robi na liderów zmiany jeszcze się przy tym chwalą . Ale Jak przychodzą na halę pracować to takie ciemne masy . Takie są mądre. Mocne w mordzie ale tak to się boją własnego cienia. Po co wogole dwóch liderów jest na pakowaniu.?Nie potrafią ogarniać tego tematu?. Tylko na jednej zmianie jedna liderka jest ktora sobie potrafi ogarnąć. A na innych to bardzo dziwne. Wola sobie plotkowac o innych i śmiać się z kogoś. Jakby te obydwie się wzięły do roboty to by by była większa wydajność . Robią tylko na swoją korzyść. Myślą że są prezeskami i konfidentki donoszą. Dziwne że na hali nie ma takiego czegoś że jak się kogoś nie lubi to na każdym kroku dzwonią do kierownika i mówią WSZYSTKO .I Na pakowaniu na każdym kroku straszą kamerami jakby mieli do czynienia z małymi dziećmi. Że przez cały czas patrzy w kamerę Pan Dyrektor . To chyba to jest jasne że Panie liderki donoszą na każdym kroku i mówią że pakowanie jest pod stałą obserwacją.... haha. Masakra . Myślą że trafiły na ludzi o niskiej wartości IQ . Tam papiery powinna wypełniać kontrola jakości A zlikwidować liderki. Potem mówia że osoby przychodzące z hali zmniejszają im normę.

Życzliwy kolega dla koleżanek

Trzeba uważać na larwy które tam pracują!!!!! Chodza na skargi A same nie są w porządku bo jak koło nich przechodzę to mi uszy pękają bo tak obgaduja. Więc trzeba uważać co sie do nich mówi . Bez przerwy słyszę jak z kogoś się nabijaja Ale do roboty jak, trzeba wysiłek to wtedy lewe ręce do roboty . Trzeba uważnie przypatrzec się w kamerach kto rozmawia bez przerwy . Stół zawalony , a księżniczki sobie rozmawiają A jak coś się dzieje to wołają operatora bo nie zwracają uwagi na to że linia stoi bo wolą sobie porozmawiać A operator ma w tym czasie awarie koło siebie, A w tym czasie co wołają operatora to jaka by była wydajność . Koledzy operatorzy przyznają mi rację . Wystarczy zapytać . Powinna być jakaś dla nich kara , bo ostatnio słyszałem że nie lubią chodzić na pakowanie . To za obgadywania , za rozmowy które nie mają związku z pracą powinny kierownicy ich dawać na pakowanie do tego momentu co nie zmądrzeja, bo od jednej osoby z pakowania słyszałem ze osoby z hali przychodząc na pakowanie obgaduja . Buzia im się nie zamyka. A liderki z pakowania nie mają czasu ich upominać . NAWET rozmowa z panią prezes nic nie dała . Dostaja po (usunięte przez administratora) te nie właściwie osoby!!!! Trzeba dla przykładu dawać upomnienia bo to się nigdy nie skończy . Śmieją się z mechaników nawet obserwują kto gdzie idzie i to im bardzo przeszkadza. Z utrzymania ruchu idzie np na formulacje bo coś się zepsuło to odrazu jest komentarz że chodza na kawę tak sie interesują kims a nie soba . Do księżniczek z jago pro potraficie chodzić na skargi to nie będę chodził po kierownikach, dyrektorach czy Pani prezes, bo to nie przedszkole, dowie się cały świat jak będzie taka potrzeba że jesteście takie wredne małpy.

@Życzliwy kolega dla koleżanek

Fajnie by było ,ty życzliwy pracowniku idealny w (usunięte przez administratora) żebyś miał jaja i nie (usunięte przez administratora)wszystkich larw do jednego worka,wy za to jesteście idealni robiąc produkcję rękami kobiet.Wy nie gadacie ,nie obgadujecie nosz (usunięte przez administratora) idealne stworzenia, tylko zapamięta są larwy i larwiątka i nie każda kobieta w tym zakładzie jest (usunięte przez administratora)????

Hahaha
@Księżniczka ????

Widocznie prawda to jest skoro Cię to rusza A nie jest napisane o Tobie Mnie to ani nie ziebi ani nie parzy. Skoro uderzysz w stół A nożyce się odezwa....? Tak psychologicznie patrząc to faktycznie coś w tym jest . Opinia napisana jest np o Krysce A Zoska się odzywa no to coś chyba jest nie halo?????!!!!!! Widać kto w tym zakładzie nie jest szczęśliwy skoro czyta opinie bez przerwy potem rozpowiada , , plotkuje ,A przy tym się tak burzy? Zajmij sie robotą. Szanowna Pani prezes , Jak przyjdzie jakakolwiek reklamacja to będziesz wiedzieć że pracownicy jago pro zajmują się wszystkim ale nie zajmują się pracą .

Ble

Piszcie dalej takie głupoty a ciągle będziemy robić za trzech bo nikt nie będzie chciał się zatrudnić xD Nie rozumiem po co wylewać żale na forum no ale niektórzy tylko anonimowo są mocni w gębie. Co do samej pracy to praca jak praca. Kokosów nie ma jak to na produkcji ale z drugiej strony doświadczenia ani wykształcenia też nie wymagają. Bywa ciężko, czasem bardzo, więc jak ktoś chce przeleżeć całą zmiane to to praca nie dla niego. Kierownictwo w porządku, większość rzeczy da się załatwić. Atmosfera różna, zależy na kogo się trafi, a jacy ludzie tam się zdarzają to widać po ich wypowiedziach na tym forum. Najlepiej robić swoje, a jeszcze lepiej wyłączyć się na te 8h i nie przejmować. Wypłaty zawsze w terminie co wbrew pozorom nie jest wszędzie normą, nadgodziny czy weekendy jeśli się zdarzają (rzadko) to są płatne podwójnie. Robią też długie weekendy jeśli jakieś święto wypada np w czwartek, wtedy się odrabia piątek w którąś sobotę, mi się to podoba. Podsumowując: nie jest to praca marzeń ale ja nie narzekam, w końcu sami sobie pracę wybieramy, nikt nas siłą nigdzie nie trzyma.

Szafka
@Ble

Głupoty.? Ludzie już na starcie SĄ do kogoś uprzedzeni ze ten ktoś jest (usunięte przez administratora) Nawet nie zdają sobie z tego sprawy jak mogą komuś zniszczyć życie plotkami które rozsiewaja po hali czy na papierosie. Wystarczy spojrzeć w kamery jak sobie szeptaja ,pośmiewisko z ludzi sobie niektórych robią. A ten ktoś Bogu ducha winny człowiek nawet nie wie o co chodzi bo jedna wiedźma z druga małpą Sobie znalazły ofiarę do śmiechu. Widocznie jeszcze mniej są pokręcone linie? Dokładnie...mniej pokręcone linie!!! Przykładowo jestem na l4 a dowiaduje się od kogoś co ? Że niektóre zamiast pracować to się interesują moim życiem gdzie nie powinno to obchodzić. Ale żeby to było z sympati i zmartwienia ale nie to jest poprostu wscibskie przesłuchanie....żeby potem się pośmiać. Za niedługo o jedna osobę mniej będzie bo nie będę pracować w tak negatywnej atmosferze. Zastanówcie się nad sobą czy napewno ukonczyliscie egzamin dojrzałości. Bo nie które po studiach a zachowują się jak 15 sto latki i nie interesujecie się tym co nie potrzeba.

GGGGG

Mam pytanie do pracowników firmy JagoPro. Ilu z was poleciło by na dzień dzisiejszy prace w tej firmie swojemu znajomemu bądź bliskiej osobie.

Aleksandrex
@GGGGG

Ponieważ iż skończyłam pracę w tej firmie to nie polecilabym jej nikomu w żadnym wypadku bo nikt tam nikogo nie szanuje. Poza tym są w pracy pupillki brygadzistki , które zawsze mają dobrze. Najlepiej jakby wcale nie było takiego stanowiska. Zawsze mogą sobie chodzić na kawę kiedy chcą, rozmawiać ,śmiać się. A inni sa traktowani inaczej jak w obozie. Miały zawsze pretensje że są wystawione na pakowanie, albo dlaczego ta osoba jest wystawiona z tą osobą która jej nie odpowiada i się zamieniają. Dla tych ludzi ktorzy maja problem z tym kto gdzie kierownik daje, powinno być losowanie. Nie było by wtedy pretensji do tego kto jest z kim i gdzie na każdej zmianie ...A Widzę że po dwóch latach nieobecności nic w tym kierunku nie jest zrobione , sądząc po wpisach to nie jest to ciekawe . A miałam się zastanowić czy wrócić do tej pracy w tej firmie.

ONA
@Aleksandrex

Ja nie rozumiem po co się zwalniać a potem się zastanawiać nad powrotem? Jaki to ma sens? A skąd wiesz że by cię znowu przyjęli? Nie powinno być powrotów.

Kkk
@GGGGG

Żadnej!!!! Ten zakład to jakaś totalna porażka. Radzę omijać szerokim łukiem, no chyba że ktoś lubi zasuwać za 2300 netto na 3 zm.

Znikoma
@Aleksandrex

Taka brygadzistka jest tylko jedna która nie powinna być brygadzistka .A po drugie jak by nie one to ludzie by musieli chodzić w pampersach a i dopiero by była samowolka.

@Kkk

Wypłata faktycznie bardzo niska, szczególnie że na zmiany. Za nocki nie ma jakiegoś dodatku albo premii wydajnościowej żeby więcej wyciągnąć?

@ONA

Też się zastanawiam czy tak można odejść a potem znowu się przyjąć. Takie skakanie z pracy do pracy chyba nie jest dobrze widziane przez kadry. No ale mogę się mylić, nie?

Blondi

Witajcie. Czy ktoś jest w stanie ruszyć tą klike produkcyjną? Kierowników produkcyjnych i ich przełożonych? Dla nich tylko ich pupilki się liczą i ci co im w tyłki wchodzą. Kamufluja swoją niekompetencje i zwalaja winę zawsze na pracownika. Pani prezes otrzymuje skrzywiony obraz tego co dzieje się w dziale. Pracownicy są posadzani o różne rzeczy które nie miały miejsca. Ciągle się wierzy tylko klamcom bo to kierownicy. Zwykły pracownik jest oczerniany i nie ma nawet szans na obronę. Przez to firma straciła wartościowych pracowników a ciągle są nieudacznicy z niby tytułami naukowymi. Chyba kupionymi bo inteligencja co niektórzy nie grzeszą. Zwłaszcza jeden pseudonaukowiec co nie ma pojęcia o pracy ale za to bardzo dobrze kłamie. Dlaczego tak jest? Czy to się kiedyś może zmienić czy ta klika która ręka rękę myje już zawsze będzie robiła co chce?

Qwer
@Blondi

Zawsze tak było, jest i będzie!!! Każdy kogoś widzi pod lasem ale siebie pod nosem nie widzi. ... właśnie po to jest ta pandemia. Bardzo Dużo ludzi się odkrywa . A zazwyczaj się odkrywają osoby które mają czarne serce i są złymi osobami. Takie osoby lubią być w centrum uwagi . Nasmiewają się z ludzi, obgadują i uważają się za kogoś kim naprawdę nie są. Dużo ludzi w jago pro się zmieniło. Dopóki ludzie się nie zmienia albo całkowicie się nie odkryją to pandemia będzie trwała długo niestety . Odrazu widać kto się zmienił . Zachowuje się tak jakby druga osoba była dla niej (usunięte przez administratora) " PAN BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY " NIE ZNA SIE DNIA I GODZINY.....KIEDY ROLE SIE ODWRÓCĄ . KIEDYS PRZYJDZIE CZAS ZE PEWNE LUDZIE PRZESTANĄ PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE TO KARMA WRÓCI. TAK JAK LUDZI TRAKTOWAŁES TO TAK CIĘ LUDZIE BĘDĄ TRAKTOWAĆ W PRZYSZŁOŚCI. PRZED NIE KTÓRYMI JEST DUŻO ŻYCIA......

Dzieci z piaskownicy

PILNUJECIE HALI ZEBY NIKT NIE ROZMAWIAL NAWET PRZY PRACACH PORZĄDKOWYCH LINII, (OSTATNIO DOSTAŁAM NA PRACACH PORZĄDKOWYCH UPOMINANA ) A CO ROBI CLEN ROOM . TAM JEST DOPIERO SIELANKA . ZAMIAST PRACOWAC TO JEST IMPREZA NA CAŁEGO. A POTEM REKLAMACJE ? POWINNIŚCIE PRZEGLĄDAĆ KAMERY Z CLEN ROOMA . NIKT ICH TAM NIE PILNUJE TO ZACHOWUJĄ SIĘ JAK DZIECI W PIASKOWNICY. Z PEWNYCH ŹRÓDEŁ WIEM ŻE TAK JEST .... LINIE SA POKRĘCONE I MAJA DO TEGO JESZCZE CZAS NA ROZMOWY.?WYSTARCZY POPATRZEĆ W KAMERACH JAKIE ZACHOWANIE MAJĄ DOROSŁE KOBIETY. .....Nikt ich nie słyszy, nikt nie widzi A potem są błędy które mogą mocno kosztować i narażać firmę na wielkie straty . Tak właśnie jest .

Hmmm

Fałszywa plotkara(latawica - niska blondyna) lubiąca chodzić na pakowanie dalej pracuje? Z tego co wiem jak chodziła na halę wszystkie obgadywala do operatorów. Zamiast się zająć praca to jak się nie odzywała do kogoś to była chora. Mam nadzieję że i do niej karma przyjdzie. Bo dlaczego mają cierpieć dobre osoby ?

L4

Szanowni pracownicy, zachęcam was do tego aby, nie chorować.. obrażać sie.. Pierwszym punktem naszego powiedzmy buntu niech będzie odmowa pracy podczas inwentaryzacji. Zachęcam was, aby porozmawiać z rodzinami, ponieważ nie każdy ma urlop i dla wspólnego dobra , uważam ze warto iść chociażby na l4.. (inwentaryzacja dla firmy, to bardzo ważna sprawa, która zbyt lekko im idzie..) Mam plan dla pracowników, utworzymy związek zawodowy i prawnie nic nam nie zrobią, a bardzo możliwe jest to, że nie będziemy pracować za miskę „ryżu” Nie będę pisac ile tam pracuje. Pewnie większość z was jest w stanie sobie odpowiedzieć na to pytanie… Trzymajcie wie i nie dajcie sie zwariować 300-700brutto Odezwę sie Tylko grubiej..

Emi
@L4

Masz dobre pomysły. I związek zawodowy i brak inwentaryzacji to możliwość aby przestali nas traktować jak tania siłę roboczą. Niestety znając ludzi którzy tu pracują to żaden z pomysłów nie wypali. Większość to cwaniaczki i krzykacze którzy są mocni w gębie natomiast gdy przychodzi do działania to ich nie ma. Pozostali to cichociemni z którymi te pomysły też nie przejdą. Ale może się mylę i jednak pracownicy upomną się o godne traktowanie? Powodzenia życzę!

L.Cztery
@L4

Do kitu ta propozycja . Kto normalny proponuje a raczej namawia na l4? A jak naprawdę ktoś poważnie zachoruje ? Co wtedy ...związek zawodowy złoży się na leczenie? Licho nie śpi. A teraz są takie czasy jakie są człowiek może popaść w taka chorobę że będzie miał dopiero (usunięte przez administratora)

Globtroter

Wspaniała firma, Wysokie zarobki nic tylko pracować????

Wypłosz

Jeśli interesuje cię wykonywanie znienawidzonej pracy za grosze to polecam. Jak chcesz wysłuchiwać tepych komentarzy od średnio rozwiniętych babek, którym się wydaje, że pozjadaly wszystkie rozumy i są niesamowicie elokwentne i posiadają ogromną wiedzę na każdy temat to praca jest dla ciebie. Lubisz jeśli ktoś próbuje robić z ciebie debila i brnie w swoje skurw... patrząc ci w oczy to również mogę polecić pracę tutaj.

Halowa
@Wypłosz

Jest tylko jedna rada. Milczenie jest złotem. Lepiej sie nic nie odzywać, albo odejść od tych bab co(usunięte przez administratora)..trzy po trzy. Zgadzam się z tym komentarzem.... A co za tym stoi ...Zdarzyły się reklamację? No to jest odpowiedź. Zamiast się skupić na pracy to cale 8h gadane . Ja niewiem skąd mają niektóre tyle energi? .A słyszałam również ze ekipa Z clen rooma mają płacone za rozmowy i obijanie się. Wszyscy sie skupiaja na hali ale nikt nie patrzy na nie jak sie opier..No wiadomo nikt nad nimi nie stoi .Wogole za co one mają płacone. To nie jest fer dla tych co pracują na hali. Bardzo proszę żeby kamery były skierowane na clen rooma. Zobaczycie jak pracują. Wogole nie powinny dostawać dodatku za to. Weźcie się za ten clen room , bo gdy tylko wejda tam to odrazu obgadywanie hali i ludzi Bogu ducha winnych bo im coś nie pasuje. Ponoć nie które nawet nie siedza na wannie bo nie mogą sie obejść bez obgadywania . Buzia im się nie zamyka . Nawet jak wejda na halę bo np nie idzie ta hala to wydzieraja te (usunięte przez administratora), a niektóre przecież takie wykształcone. Nawet nie robią to co do nich należy. Byłam tam ze dwa razy z ta wspaniała wyksztalcona ekipą to stała ekipa patrzyła jak na marsjanina i nie pasowało im to że np przyjaciółka jest na hali a ja byłam na clen roomie bo nie miały z kim pogadać i się pośmiać z kogoś. One non stop nawijaja. Czasami się już nie da ich słuchac. Każdy powinien tam chodzić i zmieniać tam ludzi i bez żadnego ale ja tam nie lubię być albo coś tam nie pasuje .To jest praca a nie koncert życzeń . Przyjaciolki porozdzielac , bo jak sa razem to odrazu woda sodowa uderza im do głowy

Aha
@Wypłosz

P.s . KTO SIE ZMIENIA BEZ WYJASNIENIA U KIEROWNIKA NA DANE LINIE POWINNY BYC OD RAZU DANY NA PAKOWANIE za kare .Kierownik ustala grafik przecież. To jest tak jakby lekcewazyly polecenie kierownika, a potem się dziwić że kierownictwo traktuję nas tak . Także też nie powinno być zamian . Do kierownika wyjaśnić sprawę, dlaczego się zamienia .

Beata
@Wypłosz

Pofarbowana na rudo, krótkie włosy, po pięćdziesiątce, Ewa z aerozoli, najbardziej wredne babsko, jakie spotkałam w życiu, a druga Renia też nie lepsza.

Jedno i to samo
@Beata

Domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha, A Paaani prezes powinna się zastanowić nad zmianą ... I Zrobić zakaz rozmów w trakcie dorosłej pracy bo potem wczasie rozmów pracownik popełnia błędy i od tego zależy rozwój firmy i moga być reklamacje A tutaj klient firmy jest najważniejszy. Bo zdrooowy i dorosły człowiek na umyśle nie śmiał by się z drugiego. Nie było by wtedy historii wyssanych z palca o drugim człowieku . Ja wychodząc z pracy muszę korzystać z usług psychoterapeuty bo czuje się jak w Obozie niemieckim i to nie z powodu kierownika , prezesowej czy dyrektorów albo samej pracy A z powodu współpracownika ... Ja niewiem po co sa kamery zainstalowane jak i tak każdy tylko robi to co chce . Najbardziej obgaduja na clen roomie. Moze wkoncu ktoś spojrzy na to jak ludzie z clean rooma pracują? One tam wcale ciężko nie mają!!! To już pakowanie powinno dostawać dodatek bo się całe 8h stoi i mają totalny zapie...prz. A na clen roomie???? Zamiast poprawnie zakładać dyszki ktore sie nie trzymaja to potem okazuje się że jest albo reklamacja albo coś innego bo całe 7, 5h potrafią obgadywac ludzi. Pewny mądry człowiek mi powiedział." Że ludzie o kimś mówiąc źle mówią o samym sobie " Czyli jak mówisz źle o innej osobie opisujesz samą siebie . A ta Osoba o imieniu Beata poprostu napisała całą prawdę o sobie . Beatko... Jest takie powiedzenie "nie znasz dnia i godziny " los potrafi być przewrotny i los sam utrze ci nosa . Możesz się cieszyć z tego że kogoś obgadalas i publicznie wyśmiewasz ale to do Ciebie przyjdzie prędko albo później zdwojoną siłą... Możesz cieszyć się zwycięstwem że komuś krzywdę wyrzadzasz ale nie na długo.....

Byly pracownik
@Wypłosz

Dodam ze osoba na kierowniczym stanowisku która przegrala sprawę w sądzie o (usunięte przez administratora) ciagle rekrutuje do swojego działu nowych pracowników. To o czymś świadczy. Radzę omijać szerokim łukiem.

Ludwik

Niech będzie pochwalony. Myślę o zmianie roboty bo obecna mi nie służy, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Mam nadzieję, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Jaworzna. Proszę, dajcie znać jak się Wam pracuje w firmie Jago-Pro? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Ludwik

Hahahah

No chyba Ty je sponsorujesz . Bo jak tyle lat tam pracuje to jeszcze żadnej kanapki od pracodawcy "nie dostajemy" Chcesz chłopa wykończyć. Przyjdzie do pracy podniecony że kanapkę dostanie A tu umrze z głodu. Aplikacje na jedzenie. No jeszcze tego nie było. To jakiś żart? Sama sobie musisz kupować. A żeby jeść chleb i zasłużyć na chleb trzeba "(usunięte przez administratora) " Taki co chodzi z rękami w kieszeni to nawet chleba nie powinien ruszać

Robert

Witam Pani Julito. Poruszacie Państwo bardzo interesujący temat, dlatego dodam kilka słów od siebie. Firma Nagel, której nazwę Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Badacz firm

Wchodząc na tą stronę zauważyłam wiele. Ludzie poprostu zachowują się dziecinnie. I z opisu i mowy . A LUDZIE pracujący w tym zakładzie są hejterami. Maja w sobie tyle zła że aż wylewa się poza zakład pracy Badając różne firmy jeszcze nigdy się nie spotkałam z taka nienawiscia do drugiego czlowieka . Tej firmie i tym ludziom jest potrzebna pilna pomoc . Psychoterapeuta byłby dobrym rozwiązaniem. Chyba ze juz on w tym zakladzie jest obowiązkowy. Ponizej przedstawiam hejt , czym on jest . Ludzie ktorzy szerzą nienawisc powinni się tym zainteresować . Opinie zakładu również czytają klienci . Gdybym była klientem firmy zakończyła by się moja współpraca z tym zakładem. Pracownicy firmy są wizytówką i od nich zależy dalsza współpraca. Hejt jest zjawiskiem obecnym nie tylko w Internecie, ale i w życiu osobistym. Polega on na negatywnych i agresywnych komentarzach w Internecie lub wrogim odnoszeniu się do jakiś tematów lub osób. Jak objawia się hejt, jak sobie z nim radzić i jakie są konsekwencje hejtu? Czym jest hejt? Hejt to pełne nienawiści działania, które przede wszystkim odnoszą się do Internetu. Hejt może być skierowany ku jednej osobie, przedstawicielom konkretnego narodu czy osobom o innym światopoglądzie niż hejter . Dosłownie każdy może stać się obiektem hejtu. Hejt to nie tylko zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy. Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości i mają na celu sprawienie przykrości danej osobie. Hejterzy gardzą innymi osobami w Internecie, a można te działania zobaczyc chociażby w postach na Facebooku czy Instagramie. Hejt można znaleźć też na forach dyskusyjnych, dotyczących polityki, światopoglądu, czy problemów społecznych. Bardzo rzadko jest widoczny na forach hobbystycznych czy specjalistycznych. Kto jest hejtowany? Okazuje się że hejtowana jest co czwarta osoba w Internecie. Aż 11 procent internautów przyznaje, że zdarza im się hejtować w sieci. Przyczyny hejtu Ludzie są zdolni do czynienia zła, dowodzi temu eksperyment Milgrama , który badał posłuszeństwo wobec autorytetów. Został on przeprowadzony na początku lat 60. XX wieku. Jego celem było sprawdzenie czy naród niemiecki ma szczególne predyspozycje do okrucieństwa i posłuszeństwa. Eksperyment pokazał, że ludzie są bardzo podatni na sugestie i chętnie stają się okrutni. Podobnie jest w Internecie. Jeżeli grupa hejtuje, dołączamy do tej grupy i piętnujemy osobę. Hejtujemy ponieważ jesteśmy anonimowi, a w Internecie robimy to za pomocą słowa pisanego. Nie ma tutaj bezpośredniego kontaktu, możemy schować się za nickiem czy zdjęciem. Taka sytuacja ułatwia nam możliwość obrażania osób w Internecie. Ofiarami hejtu nie są tylko konkretne osoby. Mogą być to także grupy ludzi. Ofiarami hejtu stają się mniejszości narodowe i religijne. Również przedstawiciele mniejszości seksualnych oraz osoby o odmiennym kolorze skóry stają się obiektami hejterów. Przyczyną hejtu bardzo często jest zazdrość, niezadowolenie ze swojego życia oraz przykre doświadczenia, które mają miejscu w życiu hejtera. W ten sposób hejter chce sobie i innym coś udowodnić. Konsekwencje hejtu Konsekwencje hejtu przede wszystkim odczuwa ofiara hejtu . Takie napiętnowanie w Internecie skutecznie obniża jej poczucie wartości, a czasami może doprowadzić także do problemów zdrowotnych. Osoba, która jest ofiarą hejtu żyje w bardzo dużym stresie . Może cierpieć na bezsenność, nerwicę, depresję, a nawet próby samobójcze. Jak walczyć z hejtem? Metody są bardzo różne. Najlepiej nie czytać negatywnych opinii i nie wchodzić z takimi osobami w dyskusję. Wówczas hejterzy mogą się znudzić i zwyczajnie dać sobie spokój. Skutecznym sposobem może być zablokowanie konta hejtera. Tak aby nas i naszej aktywności nie widział. Można również zgłaszać takie konto administratorom oraz właścicielom portali społecznościowych, którzy mogą zablokować lub usunąć hejtera . Skuteczna walka z hejtem jest bardzo trudna, ale możliwa. Ważne jest aby ludzi uświadamiać czym jest hejt, jak się przejawia i co mogą zrobić jeżeli są świadkami hejtu. Hejter nie jest bezkarny. Taka osoba może być sądzona za zniesławienie i może otrzymać karę grzywny, a nawet być pozbawiona wolności do lat dwóch.

Były jago

Tak,ale nie ma co porównywać ilości pracy halowych do magazynierów z pakowania. Co do operatorów jakbyś sie użerała z 5,6 rozdartymi kobietami też by ci nerwy puszczały,halowi mają ich 4 razy tyle.

@Były jago

Dlaczego każdy się podpisuje "były jago" "były pracownik" itd. Przecież każdy wie ze nadal pracujecie w tej firmie. Zdradza was forma pisania . Po co niby miał były pracownik wchodzić na to forum jak pracuje już gdzie indziej. No można pogratulować prezesowi i dyrektorowi . Bo gdyby było tak źle to nie było by tutaj opinii. Jeszcze od byłych pracowników. Ta firma ma coś w sobie chyba. Bo niby im było źle a wracają do wspomnien. Zapomina się o złym i o złych ludziach. Popularna firma.

Do już były pracownik
@Były jago

Biedactwo...nie daje sobie rady z głupimi babami-to się nie odzywaj w ogóle do nich jak ci to przeszkadza. Traktuj je z dystansem jak poniektórzy to robią ! Nie rozmawiaj z tymi co się wydzierają bo potem się będą z ciebie naśmiewać. Bo tylko to potrafią robić. Nie którzy nie mają swojego rozumu i słuchają się innych, jak zauważyłam. Byłam świadkiem jak pewna pani podeszła do operatora i obgadywała dziewczynę . Tak mu nagadała głupot że ten tą dziewczynę potem traktował i traktuje jak najgorsze zwierzę.JESTEŚMY DOROSŁYMI LUDZMI ?? Wymagacie od Dyrektora , prezesa , kierownictwa żeby was normalnie traktować a wy jak się traktujecie. Zacznijcie się szanować to i Oni będą was szanować.

nick
@Do już były pracownik

Na tą rudą wredotę ,nie było rady,jedynie cyjanek by pomógł.Dość ludziom krwi napsuła.

Zostaw merytoryczną opinię o Jago-Pro Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jago-Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jago-Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 9 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jago-Pro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jago-Pro Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jago-Pro Sp. z o.o.