Opinie o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

tomek

jak ktos chce zerwac umowe to niech tu zostawi maila,napisze kilka opcji.

as_mp
@tomek

Proszę o info nt. możliwości skutecznego wypowiedzenia umowy. Mewa przysyła f-ry nie wykonując osług

Jak długo trwa proces awansu w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Dziewczyna
@Ha

Nie ma awansów ale np. Jak wyrobisz plan roczny na 100% to dostajesz 400 zł do podstawy na stałe. Czyli tak można powiększać zarobki. Awansów nie ma bo jest Dyrektor działu, handlowcy i asystenci handlowców, którzy umawiają spotkania. Jedziesz na gotowe do klienta

Poszukiwany jest opiekun klienta w biurze w Warszawie. Chętnie się dowiem, jak wygląda hybryda, tj, ile dni w tygodniu można pracować z domu? Jakie są zarobki takiej osoby, która zajmuje się m.in. reklamacjami? Że nie są one proste, to już widać po wpisach klientów na tym forum :)

Roma
@Anis

Co można rozumieć poprzez stwierdzenie, że dany pracownik jest niewygodny? Czy możesz to określić wprost dla jasności? dodatkowo czy wpływa to na podwyżki płac? Relatywnie zarabiają znacznie więcej?

Mewka

Polecam firmę MEWA. Solidny pracodawca, przestrzegający kodeksu pracy. Super atmosfera pracy, dobre warunki pracy. Wynagrodzenie przed czasem, elastyczne godziny pracy, work-life-balance,owoce w pracy, szkolenia.

Koniczynka

Pracodawca dopłaca do karty Medicover Sport, Ciebie wynosi to 37 zł. Można za opłatą 200 zł (ściągane z wypłaty) wykorzystywać auto służbowe w celach prywatnych, łącznie z płatnymi autostradami. Warunek nie możesz prywatnie robić więcej niż 50% km które robisz służbowo. Budżet na hotel kiedy śpisz poza miejscem zamieszkania to 300 zł Wakacje pod gruszą, czyli jak bierzesz ciągiem 10 dni urlopu firma wypłaca dodatkowe 1200 zł Możliwość wykupienia korzystnego pakietu zdrowotnego w Medicover Telefon służbowy iPhone 12 Laptop służbowy HP Notebook

Kinga Łódź Nowy wpis

Stopniowo ufałam Mewie właśnie czytając te wszystkie negatywne opinie. Prowadzę z mężem warsztat samochodowy i SKP od ponad 20 lat i nie jedne numery z handlowcami już widziałam więc chucham na zimne. Najpierw parę lat temu podpisałam czyściwo wymienne na okres próby i zdecydowaliśmy, że zostaje głównie ze względu na BDO bo miewaliśmy sporo kontroli z racji tego, że warsztat znajduje się na osiedlu mieszkalnym. Tak się pracownicy przyzwyczaili, że trudno byłoby ich przekonać do innych rozwiązań. Od paru lat też korzystaliśmy z ubrań roboczych też w formie serwisu z firmy Elis ale nie do końca byliśmy zadowoleni. W zeszłym roku przyjechała do nas młoda przedstawicielka z tatuażami i przedstawiła ich ofertę. Mimo, że ciuchy z Mewy wychodziły trochę drożej niż konkurencja to faktycznie jakość ubrań przemówiła tutaj znacznie no i ta dziewczyna rewelacyjnie i wyczerpująco wszystko przedstawiła jak to wygląda w Mewie. Mamy właśnie ich dodatkową, chyba nową usługę wynajmu ubrań i jak narazie jesteśmy bardzo zadowoleni. Myślę, że główną rolę negatywnych doświadczeń gra tu rola przedstawiciela i tego co naopowiada i naobiecuje. Trzeba być ostrożnym. Gdyby ktoś chciał porozmawiać lub zobaczyć produkty ( i oczywiście skorzystać z naprawy auta :) )zapraszam do Łodzi na Widzew

Mewka

zoja
@Mewka

zgadzam sie na tle innych firm na rynku pracy mają dobre warunki.

@zoja

Hej, rozwiniesz kwestie dobrych warunków? zastanawiam się jak się one maja do tych poprzednich komentarzy? Wcześniej wręcz ludzie pisali by uciekać. Więc jaka jest druga strona medalu? Ze względu na co warto zostać?

Koniczynka Nowy wpis

Kobieta Nowy wpis

witam serdecznie, tu w zakładce z praca znajduje się taka dość krótka oferta, w której piszą, że potrzebna jest animatorka do dzieci. czy jest tu może ktoś kto współpracował w tej formie i mógłby polecić lub odradzić? Jaka będzie wychodziła stawka godzinowa?

Frania Nowy wpis

Czemu w ofertach jest tak, że asystentka Prezesa Zarządu ma wpisane, że zarobki od 7,000 zł do 10,000 zł a ta od wsparcia sprzedaży już nie? podajcie mi proszę również ten zakres kwot bym wiedziała czy jest sens aplikować

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kobiete z prawem jazdy katb wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Asystent/ Asystentka Działu Handlowego
Łoziska
E PLUS M SP. Z O.O.

Ktos

Odradzam (usunięte przez administratora) na kołkach, słabe pensje, kiepska atmosfera, szefostwo lubi bawić się w plotki

@Ktos

Słabe pensje? To ile w praktyce taki opiekun zarabia w końcu? I co rozumiesz poprzez jakieś plotki, o co chodziło? piszą tak czy siak o pracy zdalnej. Czy to może poprawić atmosferę skoro pada jakaś sugestia, że mogłaby być słabsza?

Kolo

Ostatni rok to (usunięte przez administratora)dużo pracowników długoletnich zwolniono, lub sami się pozwalniali, nie warto tracić czasu. Dużo pracy a klienci trudni. Sam już szukam nowej pracy.

@Kolo

Decyzja odnośnie własnego odejścia byłaby sugerowana tym, że komuś warunki pracy nie odpowiadały, ale jak to się ma w drugą stronę? Dlaczego to Pracodawca dziękował innym za współpracę? Z jakich przyczyn?

Anis

Uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, nigdzie w żadnej firmie nie widziałam takiej manipulacji pracownikami, plotki, dowodzenie, (usunięte przez administratora) w białych rękawicach. Tu akurat odział Poznań dostał by za to medal. Pozbywanie się niewygodnych pracowników z długoletnim stażem a trzymanie osób które donoszą, łatwo można nimi manipulować,. (usunięte przez administratora)

Roma
@Anis

Uwaga firma (usunięte przez administratora) ! unikać z daleka napierw przedstawiciel przyjeżdża i umawia kwote później na fakturze przychodzi podwójna kwota kiedy chciałem zerwać umowę jeszcze podwójnie podwoili cene ponieważ umowy są tak pisane że nie da się ich wypowiedzieć kierownictwo i obsługa unika kontaktu nie miałem tych (usunięte przez administratora) ponad pół roku a cały czas przysyłają faktury za usługi dojazd itp.... dopiero po napisaniu wniosku do sądu udało się wypowiedzieć umowę u mnie w mieście okolo 4 firm zostało (usunięte przez administratora) tak samo jak ja chcieliśmy założc zbiorowy pozew firma nastawiona tylko na (usunięte przez administratora) ludzi dziwię się że właściciel nie siedzi jeszcze w więzieniu ale przypuszczam że to kwestia czasu no i jeszcze jedna rzecz (usunięte przez administratora) na ilości (usunięte przez administratora)liczcie i zobaczycie że zawsze jest mniej ! UNIKAĆ MEWA TEXTIL TO (usunięte przez administratora)

Nela

Co oznacza to całe bogate doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej zamieszczone w warunkach zatrudnienia dla regionalnego? Właśnie przeglądam aktualne oferty i zastanawiam się nad wymogami w praktyce. Czy jest tu ktoś kto aplikował i był na rozmowie już? Jak jest przeprowadzana i jakie może być minimalne doświadczenie aby w ogóle się odezwali?

tomek

jak ktos chce zerwac umowe to niech tu zostawi maila,napisze kilka opcji.

ZŁUPIONY

Witam zostawiam mail Muller@poczta.fm

xyz
@tomek

Proszę o info na scricz@gmail.com

Aleksandra

Mimo wszystko - nie powinieneś pisać o nikim w tak nieprzychylny sposób. Nie jest bowiem zgodne z regulaminem GoWork.pl. Może zechcesz powiedzieć nam, tylko w sposób spokojny, jaki masz właściwie problem? Zachęcam serdecznie. A pozostałym przypominam o tym, że w Mewa Textil-Service poszukiwani są kierowcy kat. C i B. Ogłoszenia widnieją na stronie pracodawcy.pracuj.pl. Może ktoś z Was poszukiwał ostatnio zatrudnienia w takim charakterze? Dajcie znać!

driver
@Aleksandra

prosze o opinie ktos pracowal za kierowce?

kriss

kmmoto@neostrada.plv prosze o te opcje 515 156 873

@driver

Fajnie, że zainteresowałeś się podjęciem pracy w Mewa Textil-Service. Nie powiedziałeś jednak, czy chciałbyś pracować jako kierowca kat. B czy C - sprecyzuj to zatem następnym razem. Tak czy inaczej - czytałam, iż wybierając któreś z tych stanowisk będziesz miał: umowę o pracę na pełen etat, profesjonalne szkolenia w ramach pracy, a także prywatną opiekę medyczną i pakiet benefitów pozapłacowych. Czy takie warunki skłaniałby Cię już do aplikowania? Daj nam koniecznie znać!

irs

Zostawiam mail: irstrus@gmail.com

@irs

O co właściwie chodzi z tym zerwaniem umowy? Jest jakiś problemem w Mewa Textil-Service z dobrowolnym odejściem z pracy, czy piszecie to jako klienci? Pewnie inni też są nieco zdezorientowani.

Takie tam
@Aleksandra

Chodzi o klientów

M
@tomek

Witam poproszę o maila na jmichalski68@wp.pl . Z góry dziekuje !

@Takie tam

Rozumiem. Jest to co prawda forum pracownicze, ale opinie Klientów Mewa Textil-Service są oczywiście także bardzo cenne. A powiesz mi coś więcej na ten temat tych umów? Przydałoby się tu więcej konkretnych informacji.

Miras
@tomek

Nie jestem wstanie płacić chcemy zerwać umowę

Agnmarek@vp.pl
@tomek

Witam pandemia doprowadzila do zlikwidowania mojego warsztatu niestety umowa z Mewa pozostala ( nie zlikwidowalam firmy, gdyz prowadze jeszcze sklep). Nie chca rozwiazac umowy..Place za nic. W umowie 40 tekstyliow, oni przywoza mi 11 gdyz pozostale sa w praniu. szok.

Weronika
@tomek

Proszę o podpowiedzi na domax.biuro@wp.pl Dziękuję bardzo :)

MRG

roman.g75@wp.pl 600802003 po 20tej

romi

roman.g75@wp.pl

Zan
@tomek

Witam. Zerwaliśmy umowę natomiast naliczyli nam kolosalne odsteki i przyszedl wyrok. Czy jest szansa to w jakiś sposób wygrać?

rafnex

rafnex@interia.pl

@Zan

Te odsetki to za co? W umowie którą zerwaliście była mowa o karach pieniężnych?

DARO

WITAM JESLI POPROSZĘ O INFO NONIEWAŻ TA FIRMA TO FARSA salamandrad@wp.pl

Zbychu

piksinski@gmail.com

Person
@tomek

witam mam problem z tymi cwaniakami musze zerwac umowe a dali mi na 2 lata itd..nie bede sie rozpisywał... mój mail arek.parts24@gmail.com

@tomek

T.w18@wp.pl chciał bym właśnie zerwac z nimi współ pracę.

Miras

Basia

Barbara_baszynska@wp.pl

Kony
@tomek

Witam. Również zostałem (usunięte przez administratora) po zerwaniu umowy zamknięciu sprawy pół roku później zapukał do mnie komornik na 4400 bim. Odsetki od odsetek. Proszę o pomoc gt.service@onet.pl

pawelkra5

witam...zostawiam meila pawelkra5@o2.pl

nostromo2049@interia.pl

MagdaM

Magda.magnat@poczta.fm

mrg auto serwis
@tomek

WITAM PROSZĘ O PODPOWIEDŹ JAK ZERWAĆ UMOWĘ Z GÓRY DZIĘKUJĘ . PROSIŁBYM RÓWNIEŻ O NR TEL BARDZO BY TO UŁATWIŁO KONTAKT POZDRAWIAM MRG

Kinga
@tomek

k.ksel1@op.pl proszę o propozycję jak zerwać z nimi umowę tak by obeszło się bez kar ... Z góry dziękuję Jedna z najgorszych firm z którymi współpracowaliśmy.....

as_mp
@tomek

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 20 listopada kilka ogłoszeń.

kolo

witam widziałem rekrutację na kierowcę ile można zarobić czy jest to goła wypłata czy można liczyć na jakąś premię

ooo

To kto niby na takie szkolenia do Niemiec jeździ i z czego się szkoli? :0 Jak teraz szukają magazyniera, to trzeba nawet już swoje UDT mieć zrobione, więc ciekawy jestem kogo i z czego poza PL szkoli firma ;)

Słuchajcie jak to jest z tymi językami obcymi? kiedyś w jednej z opinii było napisane, że wszystkie asystentki mówią biegle po niemiecku a teraz jak mam ofertę przed sobą to nie wyczytałam niczego takiego w wymogach. Coś przeoczyłam? Stawia się na kursy czy po prostu ten język jest tak oczywisty, że o tym nie piszą? Jak rozmowa teraz w takim razie wygląda?

Sylwia

Dzwonisz tylko do klientów w PL więc język nie jest ci kompletnie do niczego potrzebny.

@Sylwia

Ta praca polega tylko na telefonicznych umawianiach spotkań tak jak zostało to zresztą wskazane w nazwie? A co z jakimś rozwojem? Jest na jakikolwiek szansa? Dodatkowo zastanawia mnie tym bardziej ta znajomość języka. Skoro dzwonisz to ludzi z PL to do czego ma ona służyć w praktyce?

Rysiu

Nie wiem jak z tymi działaniami wobec klientów, o których była mowa ale jedna Pani pisała kiedyś, że jak się wyrobi plan w 100% to dostanie się 400 pln do podstawy na stale, dalej tak jest? i czy to się dzieje cyklicznie co roku? czy osoba teoretycznie pracująca z 10 lat, wykonująca każdy plan będzie miała 4000 pln więcej w podstawie?

Warsztat samochodowy

Odradzam zdecydowanie, działania za plecami klienta na jego niekorzyść.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Mewa Textil-Service Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 14 stycznia.

Jak długo trwa proces awansu w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Phi

Nie ma żadnej ścieżki awansu , handlowiec jest handlowcem (usunięte przez administratora)

Moja Opinia

To zależy po prostu od okazji, które się pojawiają i samych planów pracownika co do dalszego rozwoju i czy chce tę nagłą okazję wykorzystać. Niektórzy awansują co kilka lat, niektórzy są na tym samym stanowisku od początku zatrudnienia. Łatwiej jest zmienić stanowisko na całkiem inne, czyli rozwijać się w obrębie różnych działów, ale już awans typowo w górę pojawia się dopiero wówczas, jeśli tworzą się nowe struktury w firmie lub zwalnia się miejsce po kimś odchodzącym z firmy.MEWA nie tak jest duża, nie ma tak rozbudowanej struktury, aby możliwości awansu/ zmian pojawiały się co roku, ale jakieś możliwości zawsze są. Firma stawia na rozwój pracownika, szkolenia i rekrutację wewnętrzną w pierwszej kolejności, jeśli chodzi o stanowiska kierownicze, więc jeśli ktoś ma ambicje, to może próbować. Oczywiście nie w każdym dziale są takie same możliwości. Pracownicy operacyjni są najbardziej potrzebni, tych ofert pracy jest najwięcej.

Znam Mewę
@Moja Opinia

Witam. Pracowałam w Mewie przez blisko 6 lat. Chwalę sobie ten czas, bo zarobki były takie, jakich już później nie miałam i nie mam. (usunięte przez administratora)Dla mnie wtedy było warto angażować się na 100% i walczyć o wynik. I to jest fakt. Bzdurą natomiast jest kompletną, że w tej firmie jest możliwość awansu. NIE MA. Struktura totalnie płaska: - Dyrektor Handlowy (3 w Polsce, w 3 Oddziałach każdy) + każdy ma ja swoją Asystentkę Biura, znającą biegle niemiecki, - potem Handlowiec (nazywany szumnie Kierownikiem Regionalnym), - na równi z nim Asystentka Dz. Handlowego - która umawia swojemu Handlowcowi spotkania i tyle.

Znam Mewę
@Moja Opinia

NIE MA OKAZJI DO AWANSU, to bzdura, bo nie ma którym kierunku, skoro struktura jest totalnie płaska.

Yo

W tej firmie nie ma awansów. Jeśli znasz język niemiecki, to możesz się przenieść do Niemiec.

Ha

Nie ma awansow

@Yo

ale do oddzialu firmy w niemczech czy po prostu do innej firmy w tym kraju ?

Dziewczyna
@Ha

Serwis samochodowy Podkarpacki

Ja polecam firmę MEWA, mimo, że współpraca nie zaczela się zbyt dobrze nie zrozumiałem się z handlowcem ale na szczescie biuro obsługi ratuje wizerunek firmy. Pracownicy obsługujący są bardzo pomocni, mam swoją panią opiekun z którą się kontaktuję gdy czegoś mi potrzeba nigdy nie zostałem bez pomocy zawsze mi pomoże doradzi wyjaśni bo faktury maja dosyć skomplikowane. Dostawy szmatek mogły bybyc częściej i w lepszym stanie. Ogólnie ok.

Klient Mazowieckie

Witam. Popieram większość ludzi którzy byli / są klientami Mewy, a mianowicie NIE POLECAM! Na rozmowach wstępnych i okresie próbnym mówiono i obiecywano co innego , jak się potem okazało wyszło co innego stawki i warunki diametralnie się zmieniły oczywiście na niekorzyść klienta. Miało być naliczane od zużycia szmatek było liczone od pojemników których nikt nie odbierał na czas , ale faktury pamiętali żeby wystawić na czas. Ogólnie dla mnie firma bardzo nie uczciwa i nastawiona na pozyskanie i nieuczciwy wyzysk klienta , potem straszenie karami i komornikami. Reasumując NIE POLECAM nikomu, bardzo nie uczciwa firma.

Dominika

widząc niektóre opinie zastanawiam się jak pracuje się tu jako przedstawiciel. ktoś z zainteresowanych by napisał? jaką macie podstawę aktualnie i jak ostatecznie prowizja wygląda, jakie zasady?

Remek
@Dominika

Pracowałem tam tylko że w dziale odzieży roboczej. Osobiście pracowało mi się tam dobrze. Miałem skuteczna asystentkę,która sprawnie umawiała mi spotkania. Odzież naprawdę dobra, narzędzia pracy ok. auto również do użytku prywatnego. Płaska struktura więc bez możliwości awansu ale to nie musi być wada. Ogólnie firma ok z ponad 100 letnia tradycją. Ja wspominam dobrze.

@Remek

na pieniadze Remku tez nie narzekales? mozesz napisac czy bywaly premie w firmie?

Remek
@Monika

Kasa była całkiem spoko. Sprzedaż odzieży roboczej wymaga większej prezentacji i dopasowania profilu ale wbrew pozorom była ( nie wiem jak teraz) potrzeba rynkowa i sprzedaż szła całkiem dobrze. Oprócz podstawy oczywiście były premie za plan. Byłem zadowolony z warunków.

Zuzanna

Firma poszukuje właśnie regionalnego przedstawiciela handlowego. Wspominają o prowizjach i premiach za wykonanie planu sprzedażowego. Ile realnie na tym stanowisku można zarobić, otrzymując te dodatki? Zastanawia mnie też, czy ze służbowego auta można korzystać w prywatnych celach. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mewa Textil-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Mewa Textil-Service Sp. z o.o.