Opinie o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. w Sosnowiec

R.

Pracowałem krótko w Mewie - dostałem po prostu lepszą ofertę. Plusy - bardzo mała biurokracja do ogarnięcia w domu, ok 20 min codziennie wystarcza nie trzeba robić jakiś dziwnych tabelek dla pierdzących w stołki produkt managerów, chorych prezentacji -wyplata na koniec danego m-ca na koncie -w żadnej innej firmie nie było takiego szacunku dla Handlowców jak w Mewie -bardzo dobre auta - dostałem opla astre kombi prawie nową przebieg 30 000, 136 koni -bardzo odbry produkt - klienci ktorzy juz raz kupili uslugę są zawsze zadowoleni z jakości - bardzo konkretni klienci - w fabrykach, warsztatach, drukarniach, to nie jeczące farmacutki w aptece - dużo prywatnego czasu po pracy w domu -wg relacji kolegow można i nawet pod 10 tys zarobić -plany realne -bardzo dobra atmosfera, nie ma tam mafii biurowej menadżerskiej którzy hu...a wiedzą o robocie i mają biurokratyczne rządania -duża korporacja, a atmosfera rodzinna (każdy wie co ma robić) co niespotykane w takich firmach MINUSY - może za krótko pracowałem, ale ani jednego nie znalazłem

Magda

A czy ktoś może współpracuje z firmą BIM? Jakieś opinie?

Przepraszam za chaos. Po prostu mewa wysyła podwyżki po czym za przedłużenie umowy na 3 lata oferuje obniżkę, równą cenie sprzed podwyżki. Nie lubię robienia ze mnie idioty.

kierowca

Mam pytanie czy w mewie potrzebują kierowcy z kat.C szukam pracy adr podstawowy mam

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mewa Textil-Service Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Zatrudnię kobiete z prawem jazdy katb wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Taka ja

Wyluzujcie. Warunki pracy są dobre. To czy praca jest fajna, zależy od nastawienia. Zawsze coś jest nie tak, a to zły szef, a to nadmiar obowiązków, a to korpo- pranie mózgu, a to nacisk na wyniki, a to konieczność walki z konkurencją. Pokażcie firmę idealną. Skoro jej nie ma, bo w każdej może występować któryś z powyższych czynników, to o co bić pianę. To jest biznes, coś dajesz, coś bierzesz, zawsze można pójść inną drogą, jak się komuś nie podoba i nie brać tej pracy. Akurat praca asystentek jest dość łatwa, jeśli ktoś jest cierpliwy, sprytny i umie rozmawiać przez telefon, bo to właściwie stanowisko połączone z telemarketingiem. Choć nie trzeba nic sprzedawać. W pozostałych działach jest w porzo, kierowcy sobie dość chwalą. Natomiast jeśli ktoś zadaje niewłaściwe pytania pracownikom na rozmowie i jest niekompetentny jak wymieniona pani dyrektor z działu handlowego, to faktycznie wstyd. Uwaga, tu się nie przyjmuje po znajomości, jakby nawet, to weryfikacja osoby następuje szybko. Zarobki są przyzwoite.

Kamil

Maxx- napisz że jako pracownik polecasz swoją firmę . Jak to powiedzial wasz były klient- nie ten kaliber. Dzialacie sobie w swoim stylu i swoich możliwościach i ok. Laptop, auto, komórka- a kto bez tego dziś pracuje jako PH. Firma bogata, z fatalną - czesto- opinią wśród klientów. W dodatku rzeźbia teren 10 lat. Co oznacza, ze trafisz do klienta, u którego juz mewa była kilka razy. Umowa na rok kalendarzowy, czyli realnie 2 lata. Plus 6 miesięcy wypowiedzenia. Wmow klientowi ze jego 2,5 letnia umowa trwa " rok".astra4 bez gps. Asystentka ustawia dzień. Od kilku miesięcy nie jesteśmy już monopolista i jest coraz ciężej. Przełożeni w porządku. Plany wysokie. Powodzenia.

Praca przedstawiciela fajna. Dobre warunki. Ale dla ludzi obrotnych , z jajem. Nikt was uczyl sprzedazy tam nie bedzie. Nauczycie sie produktow. Sprzedawac musicie umiec. Pytacie o kase? Jest dobra jezeli sie robi wynik. Auto, notebook, komorka sa. Ale nikt nie daje tego za opierdzielanie sie. Nie jest lekko bo sa to umowy dlugoterminowe z klientami, ktorzy sa rozni. Jedni nerwowi inni niezdecydowani. Trzeba miec jaja i twarda (usunięte przez administratora) Ale tez trzeba umiec sprzedac produkt.

bob

No tak to też wiem jutro będę miał rozmowę kwalifikacyjną więc na pewno podzielę się informacjami jakie zdobędę

Bob

Jako magazynier w sosnowcu

Bob

Witam mam pytanie jakie zarobki są jako magazynier ?

Ta

Seicento van. Możesz świat z rodziną zwiedzić.

olo

Jakie samochody proponują na stanowisku handlowca ?

xyz

Absolutnie. To sa pytania nie związane z praca. Nie powinny nawę paść takie pytania! Szczyt niekompetencji. Zenujaca taka rozmowa, ale tak "świetne" osoby przeprowadzają rozmowy haha.

Racja - xyz :-)
@xyz

Poniżej mała wykładnia z przepisów Prawa Pracy dla pani E.P. na poczet kolejnych rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska asystentek, ponieważ ta właśnie rekrutacja jest niekończącym się "procesem"... Art.22 par.1 Kodeksu Pracy wskazuje na to, że pracodawca może żądać od kandydata na pracownika podania jedynie takich informacji jak: • Dane osobowe, • Imiona rodziców, • Data urodzenia, • Miejsce zamieszkania w tym adres do korespondencji, • Wykształcenie, • Przebieg kariery zawodowej. Tymczasem, osoby biorące udział w różnego rodzaju rekrutacjach skarżą się na zadawanie przez potencjalnych pracodawców pytań mocno ingerujących w ich sferę osobistą, a nawet w niektórych przypadkach w ich życie intymne. Nie można zadawać pytań dotyczących orientacji seksualnej, ciąży, czy wyznania i opcji politycznej najbliższej kandydatowi na pracownika. Są one nie tylko bulwersujące, ale jednocześnie też niezgodne z obowiązującym stanem prawnym. W art.18 Kodeksu Pracy zapisano jednocześnie, że pracownicy powinni być podczas rekrutacji równo traktowani. Tyczy się to zarówno zakresu nawiązywania, jak i rozwiązywania stosunku pracy, ustalania warunków zatrudnienia, awansowania czy też dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Nie może istnieć dyskryminacja ze względu na: •Płeć, •Wiek, •Niepełnosprawność, •Rasę, •Religię, •Narodowość, •Orientację seksualną, •Przynależność związkową, •Przekonania polityczne, •Pochodzenie etniczne, •Wyznanie.

MG

Natomiast plusem na pewno jest wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i ciekawy zakres zadań. Następnym razem jednak odmówiłabym odpowiadania na osobiste pytania.

gm
@MG

A kiedy byłaś i na jakie stanowisko?

MG

Byłam na rozmowie w tej firmie i sama atmosfera rozmowy była super. Jednak pewien niesmak pozostał po pytaniach "czy jest Pani mężatką, czy sama wychowuje dziecko?", "ile lat ma dziecko", "co robi mąż?", itp. Zabrakło mi jeszcze mojego ulubionego pytania "czy zamierza Pani powiększyć rodzinę?"

arleta

ZDECYDOWANIE nie zachęca. Tego ogłoszenia nie widziałam akurat ale z miesiąc temu bylo cos na windykacje i kolezanka tez uslyszala podobna kwotę wiec ciekawe jakie rzeczywiście sa tam zarobki.

Aneke

Ta umowa na asystentkę za 1800 brutto nie zachęca do pracy.

Aneke

Tutaj piszą sami klienci,a czy ktoś napisze ile zarabia asystentka dla handlowca? na rozmowie kwalifikacyjnej usłyszałam 1800 brutto + jak wszędzie premie od umówionego spotkania, a jakie są faktyczne zarobki?

Chudziak
@Aneke

Wysokie.czesto hanslowcy w innych ffirmach marza o takich

Borewicz

Czytając niżej zamieszczone opinie, jestem przekonany, ze ich autorami w większości to osoby kiedyś pracujące dla Mewy i z powodu swych niekompetencji lub innych, bardziej poważnych powodów zwolnieni z tej firmy. Teraz, lecząc swe kompleksy, oczerniają swego byłego pracodawcę, podszywając się pod klientów. Panowie, kompleksy da się leczyć. Kompleks małego siusiaka też! Wystarczy udać się do specjalisty. W waszym przypadku weterynarz zupełnie wystarczy.

potencjalny klient byly juz

dla mnie firma zenada. raczej atmosfera kiepska tam, co da się odczuc jak się wchodzi do pokoju, poza tym jakies dziwna siedziba firmy. Pani dyrektor jakas, chyba handlowa taka jakas... jakby olewający i z góry patrzaca na każdego chyba. Niemile wrazenie.

R.
@potencjalny klient byly juz

atmosfera mega dobra - nie kłam że zła, siedziba normalna, czystko, schludnie, musi być w takim miejscu bo wyjeżdżają z tamtad samochody dostawcze, nie może być w biurowcu w centrum poznania

Zostaw merytoryczną opinię o Mewa Textil-Service Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mewa Textil-Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mewa Textil-Service Sp. z o.o.?

Mewa Textil-Service Sp. z o.o.