Opinie o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Zielona Góra

Fajna

ciekawe skąd osoba o nicku ko wie osoba o nicku radek to młody człowiek???? widać że pozytywne komentarze na temat firmy omega pochodzą od jednej osoby, panie sławku i tak pan nie przekona nikogo o tym że w tej firmie jest dobrze, doskonale o tym wiedzą pracownicy, klienci i dostawcy u których jest pan zadłużony po uszy

zuzka

radek gratuluję aspiracji zawodowych i życiowych a tak naprawde to wspołczuję czlowiekowi dla ktorego osiągnieciem jest zdobycie jakiejkolwiek umowy o pracę.

najnizsza to sie zarabia tam jak masz umowe a jak robisz na czarno to masz tysiaka na reke Pracowałem to wiem i każdemu odradzam

gumiś

jak tysiac przecież minimalna najnizsza krajowa to 1350?????

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
logo firmy Market Analyst in Product Management (Eastern Europe)
Wrocław
VEGA Polska sp. z o.o.
agnes

chetnych do roboty tam brak bo nikt nie bedzie robil na czarno za tysiac i ani grosza wiecej

wella

to dlaczego wszyscy obecni pracownicy usilnie szukają innej pracy??????????

Ewcia

zazwyczaj firmy upadające nie zatrudniają

roni

podpisuję się pod tym w pełni

XYYZ

Omega nigdy niczego nie produkowała to jakaś kpina. Różnice w dostawach są spowodowane brakami w dostawach a te wynikają z zadłużeń. Fatalna sytuacja firmy wychodzi z bardzo złego zarządzania firmą przez jej właściciela. Brak szacunku dla pracowników i najniższa płaca. Systemu premii nie ma, wszystko zależało od tego jak Ćwiliński miał nastrój. Tyrania przed wypłatami. Jak wypłata wypadała 10 w sobotę lub niedzielę to była w okolicach 13 dnia miesiąca. Właściciela gówno obchodzą opłaty pracowników i to że nie maja na czynsz czy jedzenie. To nie jedną osobę doprowadziło do załamania nerwowego. S. Ćwiliński jako osoba wierząca jest zwykłym hipokrytą nie raz pokazał, że nie liczy się dla niego drugi człowiek. Jak byłą sytuacja, że miał się spotkać z przedstawicielem firmy której zalegał obrywało się wszystkim pracownikom. Cały czas podejrzewał wszystkich pracowników o kradzież, każdy zawsze wszystko robił źle. Od słuchania wiecznych narzekań wszyscy przychodzili do pracy zmęczeni psychicznie z obawą, że zaraz za coś zacznie się czepiać a przy tym krzyczeć. Psychiczna i fizyczna tyrania gorzej niż w markecie.

remik

jedna wielka porażka

michu

co chcesz tam produkować mefju?????? hahahaha

mefju 91

Akurat dzisiaj dostałem telefon ze jutro mam jechac na rozmowe na produkcje po tym co czytam to chyba zrezygnuje a za pensje niższą krajową nie mam zamiaru robic.

ewa

firma właśnie ogłosiła upadłość !!! pracownicy - uwaga na wynagrodzenia - mogą być zamrożone !!!!

Grynia

firma nierzetelne, bardzo duże braki w towarze, personel niewiarygodny, podają informacje których nie dotrzymują, odradzam

Doris

jak trwoga do do Boga ale o wierze świadczą uczynki a nie pozory i udawana pobożność niech pan ćwiliński o tym pamięta Myśle że dla każdego kto pana zna jest oczywistym że ta pobożność jest obłudą

Katrin

dziwna ta normalność kilka razy złożyłam zamówienie i nigdy nie dostałam towaru w calości ani bez pomyłek jedno zamówienie proste a kilka tygodni użerania się, dziękuję takiej firmie za taką normalność, nie polecam

oni bankrutuja czy łacza sie z inna firma o co chodzi? czy ktos w temacie moze to wytlumaczyc? bo skladam zamowienie w jednej a dostaje towar z dwoch firm i raz tlumaczenie ze sie lacza raz ze nie moga zrealizowac sami

olunia

kiedys jak pracowało tam kilka rozsądnych osób to można powiedzieć ze firma była zarządzana dzisiaj to już agonia

roni

global, doprowadzenie firmy na skraj bankructwa nazywasz odrobiną złego zarządzania????

Chyba nie tylko pracownicy odchodzą przez Sławka, klienci również, sama przestałam robić zakupy jak zobaczyłam jego metody postępowania z pracownikami. A byłam przecież Sławku chyba bardzo dobrą klientką, nieprawdaż?

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
2.5/5 Na podstawie 75 ocen.

Omega Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe