Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Natalia

@Ty tak serio?,@Natalia, bardzo proszę, aby na przyszłość takie komentarze nie pojawiały się w wątku opinii na temat pracy w firmie Inforsys, ponieważ są one całkowicie nie na temat i nie wnoszą nic konkretnego do wątku. Zachęcam osoby, które posiadają informacje na temat pracy w firmie Inforsys do aktywnej i merytorycznej dyskusji w tym zakresie.

Natalia

@Kazik, o czym konkretnie piszesz? Czy w firmie Inforsys występują jakieś sytuacje, które są niepokojące? Były one zgłaszane szefostwu firmy? Jeżeli tak to, jak wyglądała reakcja szefostwa? Opisz bardziej dokładnie, jak to wygląda.

Natalia

Dlaczego tak piszesz skoro nie wiesz ile palcy jest we mnie.

Kazik

Trzeba zrobić porządek z tymi przydupasami balnisowej. To Banda nierobow, albo nierobia nic albo udają że robią a kasa leci, ile można na to patrzeć.

Natalia

@514, przed podjęciem zatrudnienia w firmie Inforsys dobrze jest poznać opinie osób, które miały styczność z pracą w tej firmie i mogą wypowiedzieć się na temat warunków, które tam panują. Rozwiązuje to problem, gdzie po kilku dniach pracy nowo zatrudniony pracownik nagle rezygnuje z dalszej pracy z uwagi na warunki, które mu nie odpowiadają. @Anonim, dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że firma zatrudniała na podstawie umowy zlecenie, czy był określony czas pracy, który pracownik zobowiązany był przepracować każdego dnia?

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

Natalia

@Anonim, czyli rozumiem, że filia w miejscowości Stryków została zamknięta? Posiadasz wiedzę, dlaczego tak się stało? Można znaleźć informację, czym spowodowane było zamknięcie firmy Inforsys w tej miejscowości? Napisz, co wiesz na ten temat.

@Natalia

Było spowodowane tym że tu piszesz. Skończ te swoje gadki bo to nic nie wnosi do sprawy i tak. A jak jesteś tak ciekawa to się zatrudnij za najniższa krajowa to będziesz wiedziala

@Natalia

Sam nie wiem czy tam jest czy nie. Kiedyś był szyld w oknie a teraz został zdjęty. Nie ma żadnej informacji na bramce a zazwyczaj są. W tej hali jest też inna firma. Inforsys zajmował tylko część magazynu. W każdym razie firma się ukrywa albo jej nie ma.

@Natalia

Ta praca jest lub była jedno wielkie oszustwo. Dawali ogłoszenie praca biurowa a to było na magazynie albo że umowa o pracę a na rozmowie że to zleceniówka i pani od rekrutacji spode łba czy pasuje? A w ogłoszeniu jak wół umowa o pracę. Rozumiem że prace są różne ale trzeba pisać szczerze albo się ktoś godzi albo nie. Ja i tak chciałam na chwilę. Ze mną przyszło 5 osób. Po 2 miesiącach już nie pracował nikt. Już nie wspomnę że w ogłoszeniu ani nazwy firmy ani nic. Jakieś widmo. Zatrudniali na firmę ale zleceniówa jakich mało. Teraz już nie przeglądam ofert więc nawet nie wiem czy są. To była raczej praca na chwilę i to bardzo chwilę tzn takie dawali. Chcieli ludzi czymś skusić żeby się nabrali a to zawracanie d.

Czy firma infirsys w strykowie jeszcze jest? Przejeżdżam tam codziennie i już nie ma takiego szyldu w oknie a był.

? Ta firma obecnie to już jest w ogóle tam niewidoczna

Natalia

@antychłopek, poza wymienioną przez Ciebie stawką można liczyć na jakieś okresowe bonusy w postaci nagród bądź premii? Jak wyglądają kwestie socjalne, które są oferowane zatrudnionym pracownikom w firmie Inforsys? Przedstaw, proszę, jak to wygląda. @mądry, nie uważam, aby pytania, które zadaje w wątku był bez zbędnego sensu, ponieważ są one ściśle związane z pracą w firmie Inforsys.

Natalia

@antychłopek, proszę Cię, aby nie obrażać innych uczestników dyskusji w wątku opinii o pracy w firmie Inforsys. Rozumiem, że możesz być zdenerwowany takimi sytuacjami, jednak należy zachować kulturę wypowiedzi zgodną z panującym regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Napisałeś, iż firma oferuje niezadowalające dla Ciebie wynagrodzenie za pracę, przedstaw, proszę, jakiego rzędu są to zarobki.

antychłopek
@Natalia

13.70 brutto umowa zlecenie lub 2100 brutto umowa o prace mniej się nieda bo ustawa zabrania więc droga Natalio zapraszam do pracy w atmosferze kumoterstwa i zbędnych dobrze płatnych stanowisk.

Oborniak

Ja jestem Oborniak, tamta jest Oborniakowa, tu połowa to Oborniaki :)

antychłopek
@Oborniak

i własnie przez takie wiejskie zero spoleczne ktore robi praktycznie za darmo i jest popychadłem i na każde zawolanie na telefon jak dzi wka, nigdy niebedzie dobrze z zarobkami bo po co placic wiecej jak mozna wziasc chłopków ktorzy za grosze beda robic i sie z tego cieszyc, i niech ktos powie ze niemam racji

Natalia

@Marcin, czy rzeczywiście w firmie Inforsys występuje zjawisko, o którym wspomniałeś w swoim komentarzu? Przedstaw, proszę jakieś szczegóły, jeżeli rzeczywiście w firmie występuje faworyzacja członków rodziny, przy obsadzaniu stanowisk pracy w tej firmie.

Najlepszą rzeczą którą oferuje ta firma to temat na pracę magisterską - "Nepotyzm w przedsiębiorstwach prywatnych". Lepszego przykładu nie znajdziecie.

Natalia

@Pracownik, możesz przybliżyć na podstawie jakiej umowy pracują pracownicy w firmie Inforsys? Radzisz, aby przyjść i samemu przekonać się o warunkach pracy w tej firmie. Jednak w takim celu mamy to forum, aby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z tym miejscem pracy. Dlatego bardzo Cię, proszę o przedstawienie swojego zdania na ten temat. @Cieć Marian, proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie innych osób, także tych bezpośrednio związanych z firmą Inforsys. Zachęcam do zapoznania się z panującym regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Cieć Marian

Pogudzcie się ogry i ogrzyce z tym że robicie na grupę pewnych nierobow i h.j. Jak już macie się dać (usunięte przez administratora) to chociaż tak żeby firma dużo zyskała. Uważam że Passat jest za hu.jowy dla prezesowej róbcie tak żeby miała s klasę, ktoś musi reprezentować te firmę bo przecież nie wy chłopki od pluga oderwani i spod krowich wymion

Natalia

@Xxx, twierdzisz, że większość osób wypowiadających się w temacie jest negatywnie nastawionych do firmy Inforsys S.A. stąd ich opinie o takiej treści. Możesz odnieść się do komentarzy innych użytkowników na temat pracy w firmie Inforsys S.A.? Jeżeli masz inne zdanie na ten temat to bardzo proszę, abyś podzielił się swoimi doświadczeniami z pracy w tej firmie. Twoja merytoryczna i odpowiednio uzasadniona opinia będzie na pewno pomocna dla użytkowników, którzy przeglądają wątek i rozważają podjęcie pracy w tym miejscu.

Derektor
@Natalia

Te wypowiedzi nie są negatywne na temat firmy tylko na temat ludzi którzy tam pracują czyli ogrow. Ogry myślą że robią wspaniała karierę za najniższa krajowa, zjeżdżają się że swoich wiosek i myślą że jest fajnie. A sama firma to jak każda inna kto umie się ustawić to zarabia a kto jest ogrem lub ogrzycza to spija z kija ochlapy.

@Natalia

Natalia ci którzy piszą te superlatywy to nieroby za grubą kasę którzy chcą abyś na nich robiła ,jaka umowa o pracę przyjdź na dwa dni to sama zobaczysz te luksusy????

Natalia

@Przewodnik, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Inforsys? Jak ocenisz atmosferę panującą w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza dobrze ze sobą współpracuje i można liczyć na bardziej doświadczone osoby w trudnych sytuacjach? Napisz proszę coś na ten temat. @Modelka, jak długo pracujesz w firmie Inforsys? Co możesz napisać na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Podziel się w sposób bardziej szczegółowy swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie.

Xxx
@Natalia

Tutaj dziewczyno prawdy się nie dowiesz. Wypowiada się kilku, sfrustrowanych, niezadowolonych z życia ludzi. Umowa o pracę zależy na jakim stanowisku, atmosfera ok.

Przyszły derektor.

Grunt, to nie pracować za karę! Takich pracowników nie potrzebujemy!

Przewodnik stada
@Przyszły derektor.

Wy macie samych takich pracowników którzy pracują bo muszą lub "za karę". W tej firmie nie ma sensu się starać bo i tak nikt tego nie zauważy. Taka polityka.

Modelka
@Przyszły derektor.

Myślisz że składanie tych przesyłek z płytami za 1700 miesiąc to jest praca nie za karę i jeszcze muszę przyjechać z wichury autobusem, deszcz mróz śnieg słońce ukrop a ja na przystanku i to wszystko za 1700

Przyszły derektor.
@Modelka

Mam rozwiązanie na Twój problem - zmień pracę :)

Modelka
@Przyszły derektor.

Problem tkwi w tym że do innej się nie nadaje. Cieszę się z tego co mam i wolę to niż kasę w biedronce czy innym sklepie

$$$$$
@Przyszły derektor.

grunt to płacic jak nalezy

Natalia

@Igor czy jesteś może pracownikiem Inforsys S.A.? Możesz określić jakie panują warunki zatrudnienia w tej firmie? Czy można liczyć na umowę o pracę i dodatki pozapłacowe? Jak atmosfera? Można liczyć na koleżeńskie relacje w trakcie wykonywania swoich obowiązków?

Igor

Po co piszecie takie wulgarne teksty? Za kilka dni ktoś napisze, że usunięto jego merytoryczny tekst?

jarek

Jak wygląda w końcu sprawa 30% premi??

xx

I niebedzie

Lidl

Zapraszamy do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin