Inforsys S.A.

Opinie o Inforsys S.A.

Nieciekawy 2017-06-12 15:13
Zeby bylo o czym pisac
Bankier 2017-06-12 16:57
Niemaja nie placa I sa bezkarni. Trzeba z tym cos zrobic jak kazdy siedzi cicho to za jakis czas wyplate bedzie sie bralo z trzy miesiecznym opoznieniem
Reklama 2017-06-13 01:09
Przecież prędzej czy później ta firma skończy jak Bezpieczny List. Advent postawił warunki więc zaraz wkroczy miotła.
Artur Koniobijca 2017-06-13 11:03
A mi sie ta praca podoba jestem krolem magazynu
Prawnik 2017-06-13 12:23
Arturze nie tylko królem magazynu ale również królem miotły drogi prawniku.
Inforsys 2017-06-13 12:29
Zebrać się nie przyjść do pracy. Cały hajs Kraków kradnie na swoje zadłużenia a my szaraczki nie mamy złotówek na koncie. Ech trzeba się rozglądać za inną pracą bo tu coraz gorzej z tymi wypłatami
Artur Koniobijca 2017-06-19 15:29
Tasuje sie pod te firme a czasem pod eweline
Lualua 2017-06-20 17:56
Zrobić coś z Klima lepiej bo wysiedziec sie ostatnio nie da a praca sama się nie zrobi niestety.
Prezes 2017-06-22 06:56
Nic nie zrobimy sa wazniejsze priorytety niz klimatyzacja. Chociazby samochody sluzbowe powyzej 100tys zl . Bo przeciez niebedziemy jezdzic rapidami za 40 tys.
Prezes 2017-06-22 06:59
I nie sadz sie bambusie bo zaraz bedziesz sie rejestrowal w urzedzie pracy
ix 2017-07-13 21:38
13 bruto
$$$$ 2017-07-14 11:23
Ciekawe czy pensje prezesowskie I dyrektorskie tez pojda w dol o 10% . Taka piekna przemowa lysego , takie bajki to dzieciom w przedszkolu opowiadaj! Sprzedaj passata I mondeo szlachcicu . Dla ludzi niema pieniedzy a woza sie sie prezesy I dyrektory furami po 100tys.
$$$$ 2017-07-14 11:34
Dlaczego firmowe rapidy . Jezdza sobie w weekend na firmowym paliwie w swoich prywatnych sprawach. Kazdy by chcial sobie pojezdzic firmowym samochodem za darmo . Za takie rzeczy sie wezcie . Tych handlowych darmozjadow za pi#de wziasc , niech zwracaja za wyjezdzone paliwo w prywatnych sprawach .
Były 2017-07-14 15:06
Jeśli obniżyli wam pensje o 10% to zarabiacie poniżej minimalnej. Takie rzeczy zgłasza się do PUP.
Lualua 2017-07-14 21:11
Weźcie się wreszcie za porządek z działem handlowym! Darmozjady nic kompletnie nie robią! Pytam się gdzie nowi klienci ? Większość klientów odchodzi niz przychodzi. Dlaczego prezesostwo tego nie widzi? Jesteście na takich wysokich stanowiskach a nie umiecie inteligentnie rozegrać spraw z oszczednosciami? Zastanówcie się co wy robicie i gdzie szukacie oszczednosci? Na ludziach gdzie ta firmę tak na prawdę trzymają? Radzę pomyśleć i podejmować sluszniejsze decyzje niz będzie na prawdę za późno.... podtrzymywać obecnych klientów każdy może i umie ale żeby zyskać nowych to już sztuka nie dla naszego ekstra handlowego dzialu
Lualua 2017-07-14 21:31
A jak chcą Cię wysłać do Oltarzewa to mówią żebyś swoim samochodem jeździł bo nie chcą dac firmowego. Taka to właśnie polityka firmy i naszego prezesostwa. Brawo wy!
Ds 2017-07-14 21:53
Prezes niema wogule pojecia co sie dzieje w tej firmie . Zabraknie ludzi na produkcji . Przyjdzie dzial handlowy bedzie drukowal pakowal I nie za 2000 brutto tylko za 4000 brutto. Szczurek prowadzisz firme do samodestrukcji .
Lualua 2017-07-15 18:26
Prezes nie ma pojęcia o prowadzeniu tej firmy jak i inni dyrektorzy..... w normalnych firmach od czasu do czasu sa spotkania z pracownikami i omawiane różne kwestie a tu żadnych spotkań. Niestety ale jak się uważa pracowników za murzynów tak jest. Przecież dyrektorzy lepiej wiedzą i lepiej znają się na wszystkim niż normalni pracownicy.... a przeliczanie wydajności maszyn przez dyrektorów jest smieszne ha ha
Oooooo 2017-07-16 21:03
Spojrzcie na parking firmowy ile jest samochodow ludzi z produkcji , a ile jest jak sie zjada biurowe szlachcice. I oni dalej szukaja oszczednosci w tej malej grupie ludzi produkcji ktorzy utrzymuja te firme. Taki prezes sobie mysli co to 10% bambusy i tak beda robic a jak nie to sie zatrudni nowych, tylko nieprzewidzial ze taki nowy po pierwsze za te smieszne stawki porobi 2/3-dni a ktory bardziej wytrwaly to do pierwszej wyplaty. Po drugie zanim zapozna sie z tymi skondonialowymi maszynami to mina lata. Ludzi nie obchodzi ze firma jest w zlym stanie , jak sie biznes nieoplaca to sie go zamyka a nie kradnie 10% zeby samemu brac grube pieniadze. Ujawnijcie pensje dyrektorskie i prezesowskie ludziom z firmy to na taczkach wyjedziecie razem z tymi swoimi insigniami i szlabanem przy bramie .
Dawny pracownik 2017-07-24 16:10
Jeszcze troche i bedziecie zarabiac mniej od ciecia ktorego glownym zajeciem jest siedzenie i nic nierobienie. Albo i juz ma wiecej od was . Dalej dorabiajcie elite umyslowych ich kryzys nie dotknal i niedotknie z takimi jak wy _ darmowymi pracownikami . Pozdrawiam wszystkich murzynow.
Były 2017-07-24 17:06
Dokładnie. Czarnuchy dały zabrać sobie 10% pensji, pokrzyczą, potupią a i tak wracają do roboty. Musieliby im zabrać z 40% albo kazać im dopłacić za możliwość pracy by rzucili wypowiedzeniem. "Biurowe szlachcice" nie pozwolą by zabrano im 1% w czasach gdy co roku podwyższana jest minimalna i gdy nie pracują tylko ci którzy nie chcą pracować.
Dawny pracownik 2017-07-24 18:01
Nigdy niebedzie dobrze jak czarnuchowi pluja w twarz a on mowi ze deszcz pada. Robcie wiecej dodatkow i weekendow a z dnia na dzien coraz glebiej bedzie wchodzil wam bolec w anusy!
Natalia 2017-07-25 15:49
@oooo, a skąd wynikła taka sytuacja? Macie potwierdzone informacje o cięciach? Czy to tylko plotki? Może wystarczy zapytać bezpośrednio? Być może ktoś w Was posiada informacje na ten temat, bo z tego co widziałam to firma całkiem niedawno poszukiwała pracowników .
Inforsys 2017-07-27 12:19
Prezesik tak zarządził że ciecia kosztów muszą być było zebranie na hali. To już ostatni raz moich zebrań ponieważ skladam na dniach wypowiedzenie z tego pierdolnika.
Lualua 2017-07-28 00:02
Wam nawet jak się zabierze całą premię to widac ze będziecie robic jak murzyny zamiast zacząć interweniowac.
Inpost 2017-07-30 17:46
Ta firma to american dream brzóski
Pracodawca 2017-07-31 17:52
Juz sie zbliza ta chwila kiedy dyrektorzy , czlonkowie zarzadu i prezes zejda i beda pracowac na maszynach wtedy mozna bedzie powiedziec ze zarobia na swoje pensje.
ex_mag 2017-08-01 15:24
czyżbyście się buntowali przeciw temu że was wykorzystują? i co zrobicie? nic!!! pomarudzicie troche i za chwilę znowu będziecie pracować, łapać dodatki jakby nic się nie stało.... a za jakiś czas znowu wam coś urwą to znów pomarudzicie i tak w kółko. Robią co chcą i tak bedzie dalej
Gogo 2017-08-02 21:41
Masz racje ze potupia pokrzycza i nic. Obiecali im jeszcze przez miesiac ,,cale`` dodatki i sie ciesza jak male dzieci . Czarnuchy doczepic wam chomąto i w pole orać za miske wody tyle jestescie warci.
Lualua 2017-08-03 16:58
Zgadzam się. Jakby prezesostwo miało bat to by tych murzynów walili a oni nic, by się cieszyli i nie reagowali.
Lol 2017-08-04 13:02
Po drugiej stronie drogi budują Lidla, lepiej przejdźcie do nich. Robota równie ciężka ale przynajmniej nie obniżają pensji czarnuchom. Niemiec lepiej traktuje Polaka niż Polak Polaka.
qwerty 2017-08-05 22:35
Prawda jest taka ze jestescie banda obsrancow i bezmozgowcow. Czy wy tego niewidzicie ze bez was ludzi produkcji ta firma nie istnieje to jest najczarniejsza robota w calej tej firmie , niesiedzisz wypachniony i odje..ny jak na wystawe mody w wygodnym fotelu przed komputerem, nie zastapia cie pierwszym lepszym ktory przyniesie CV, tylko dopier..alasz jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na 3 zmiany, caly spocony bo na hali ponad 30 stopni. Za te wypociny zaplaca 1700zl gdzie dyrektorzy i caly zarzad co miesiac biora dobra sumke, tlumacza sie ze zrzekli sie premi no dobrze fajnie tylko ze w dalszym ciagu biora wielokrotnosc tego co czarnuch z produkcji, mozna powiedziec ze zyja jak pany a bambusom ledwo starcza albo i nie starcza od wyplaty do wyplaty. A niepotrafia nawet wlaczyc maszyny czy drukarki a co dopiero pracowac na tych sprzetach. Zebyscie mieli odrobine dzialajacych szarych komorek to do dzis bylo by 30% premi , normalne dodatki i normalne stawki ale jak wolicie byc czarnuchami bo macie wybor albo zapie...dalac tu albo przy lopacie bo jestescie takimi inteligentami ze nic innego niepotraficie to was je.ia jak chca. Zamiast pierd..lic miedzy soba i sie uzalac to postawic sie konkretnie. Bez produkcji niebedzie potrzebny ani zarzad ani prezes , dyrektorowie tez sie pozegnaja. Ugieli by sie bardzo szybko , duzo czasu niezostalo. Sami nieprzyjda robic bo nie potrafia a nowi pracownicy to haha wyratuja napewno firme. Takze albo wszyscy solidarnie albo wolicie byc smoluchami zarabiajacych na wszystkich tylko nie na siebie. Dojdzie do tego ze uchodzcy beda mieli wieksze poszanowanie niz wy jak nic niezdzialacie.
xx 2017-08-06 08:11
ja jestem za ,a barany niech przemysla ,,nie chodzi o jakis bunt ,tylko walke o swoje
.przeciez sami wiecie ze nikt nowy nie przychodzi ,a jak juz sie znajdzie to krzyczy sobie tyle samo co pracownk po 10 latach nawet jednemu co chce sie zwolnic proponujwali wiecej niz ma pracownik ze stazem ,
gosc 2017-08-06 08:15
mowicie o dyrektorach ,prezesach ,a nie widzicie ze w calym zajsciu zwykly kierownik po cichy ugrywa dla siebe ,a zmiane ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przeciez im nic nie zabrali , po cichu mowia ze im jeszcze dadza ,przeciez my zarabiamy mniej ,a robota schodzi
pomyslcie kto na tym ugrywa dla siebie ,kazdy ma kazdego w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> przeciez wystarczy piatek noc ,i juz kierownik obsrany ,,sami pojda do prezesa zeby ludzim oddali premie i dodatki ,a teraz to po co jak sa chetni..banda baranow
Qwerty 2017-08-06 14:06
Mozesz tlumaczyc tym chlopkom a oni i tak niepojmuja ich rozwoj zatrzymal sie na latach 90tych juz maja we krwi murzynstwo. Jak ich ktos niewyru.ha to chorzy chodza. Im bardziej ich je.ią tym szybciej robia
Lualua 2017-08-06 22:22
Tym murzynom nie da rady przetłumaczyć bo im więcej się im zabiera tym szybciej zapierd...... i szczerze ja się nie dziwię prezesostwu ze zabierają wam premiie bo widza ze wy i tak będziecie zapier...... nawet za 1 zl na godzinę byle by robić bo wiedzą że takie murzyny jak wy i tak będziecie robić i tak bo bezmozgowcami jestescie. Szanujcie się troche ludzie bo was nikt nie będZie szanował jak wy sami siebie nie będziecie szanować za grosz.....
Lualua 2017-08-06 22:28
A Solidarności nie będzie nigdy bo ten kto trochę się szanuje, swoje zdrowie i swoje "ja" z murzynem i bambusem niestety się nie dogada nigdy.... człowiek inteligentny nie da się ruch**** a murzyn na każdym kroku.
Xxx 2017-08-06 23:54
Nieod dzis wiadomo ze kazdy żeruje na bambusach z hali a tym bambusom jak widac pasuje to w 100% czyli beda je..ni jeszcze bardziej . Kazdy zarabia tylko bambus nie . No i podsumowujac h.j w du.e wszystkim bambusom niech dorabiaja elity.
Xxx 2017-08-07 00:12
To ze pierd..li sie bambusow z hali i uwaza ich za smieci dowodzi chociazby papier w kiblu. Na gorze gdzie dyrektorzy , prezesi i zarzad mieciutki papier przy tronie a na dole dla bambusow zwykly szary ze jak sie trze du.e to az piecze.
Anonim 2017-08-08 00:26
Ostrzegam przed pracą w firmie Inforsys Stryków. W ogłoszeniu podają, że praca na stałe z umową. Potem się okazuje, że to zleceniówka. Co chwila zwalniają po np 4 godzinach pracy lub odwołują. W umowie jest paragraf, że jeśli się nie przyjdzie do pracy bez zapowiedzi nie płacą za bieżący miesiąc a pracownika traktują mimo to jak zwykłego zleceniowca, którego można zwalniać i odwoływać, bo akurat nie ma zleceń. Generalnie ostrzegam przed tą firmą, bo dużo osób rezygnuje i czuje się oszukanych. Jednocześnie firma grozi karami po 1000 złotych jak się nie przestrzega klauzul w tej umowie. Przyznam się że czegoś takiego nigdy nie widziałam a pracuję już tyle lat i na zleceniówki też.
PP 2017-08-08 09:18
Traktują was gorzej jak Ukraińców, wracać do roboty czarnuchy to jeszcze wam kolejne 10% zabiorą.
Lualua 2017-08-08 11:01
A co Ty myślałeś? Wszystko co jest Pana Brzozki działa właśnie w ten sposób. .....
A 2017-08-08 11:52
To jest tak hu.owa branża , że tu jedyny zarobek jest na robolach bo dla klienta robi sie juz za darmo a co niektorym mysle ze i doplaca sie.
Rytpuk 2017-08-11 01:49
A dlaczego niezabrac premi calkowicie wyrownac wszystkim na zero a podstawy wyrownac do minimalnej krajowej. Do tego zatrudnic wiecej dyrektorow i kierownikow tak zeby kazdy bambus mial swojego pana i mogl na niego pracowac . To jest idealne rozwiazanie, ktore z tego co widac pasowaloby kazdej ze stron.
kiero 2017-08-11 10:57
już murzyny ponarzekaliście to teraz brać się za robotę, kopertować, kopertować żebym miał lepszą premię
trzeba było się uczyć, szkolić, robić kursy i być taki inteligentny i błyskotliwy jak ja to teraz też byście sobie siedzieli i pierdzieli w stołek a kaska by leciała
Praca na gospodarce 2017-08-11 12:44
Murzyny po co dorabiacie te firme, ja wam zaplace tyle samo a potrzeba mi ludzi do roboty w polu. Jak macie sile ciagnac jak konie po 16h to i w polu dacie rade a nawet bedziecie mieli lzej . Place tyle co inforsys plus catering i zimna woda.
Praca na gospodarce 2017-08-11 12:49
Jak jestes zdrowym murzynem to na poczatek 3000brutto . Po 3 miesiacach jak sie sprawdzisz 3500brutto. Poniedzialek piatek 8-16
boryszka 2017-08-11 18:50
jak ma być dobrze w tej firmie, mojej Sylwii tylko d..a rośnie bo nic nie robi poza dobrym wrażeniem
Manager 2017-08-12 00:01
Ja to bym sie wzial za tego calego mistewicza. Premie zapier...olic to pierwszy za byle co . A jak sam chodzil na zwolnienia lekarskie i robil zdalnie niewykorzystujac urlopu to bylo dobrze to tego niepamieta fajansiarz je..ny . I te jego smieszne statystyki , wydajnosci maszyn , jak jest taki cwaniak to niech zejdzie i pokaze co potrafi , jak sie siedzi mordą w laptopie to wszystko sie wydaje takie proste , przyjdz kut..sie i pokaz jak sie robi wynik . A Tych jego maili nie da sie juz czytac , takie glupoty to sie wypisuje na lekcjach informatyki w gimnazjum. Wogule to po h.j zatruwa powietrze , z nim czy bez niego firma funkcjonuje tak samo .
notariusz 2017-08-12 14:37
zerknijcie na to , czyżby zarząd robil juz ewakuacje?

Informacje o sporządzeniu lub zmianie statutu : AKT NOTARIALNY Z DNIA 3 KWIETNIA 2017R., REP A NR 5851/2017, SPORZĄDZONY PRZEZ NOTARIUSZA PIOTRA TOMASZEK, PROWADZĄCEGO KANCELARIĘ NOTARIALNĄ W KRAKOWIE ZMIANA: § 6 UST. 5 STATUTU SPÓŁKI DODANO: § 6 UST. 9 STATUTU SPÓŁKI

WYKREŚLIĆ

2. Sposób reprezentacji podmiotu DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

WPISAĆ

2. Sposób reprezentacji podmiotu W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO: SPÓŁKA REPREZENTOWANA JEST PRZEZ JEDYNEGO CZŁONKA ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO: WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ŁĄCZNIE ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM

Podrubryka 1. Dane osób wchodzących w skład organu

WYKREŚLIĆ

1. Nazwisko / Nazwa lub Firma ADAMCZYK PIASKOWSKA
2. Imiona ANNA
3. Numer PESEL/REGON xxxxxxxxxx
5. Funkcja w organie reprezentującym CZŁONEK ZARZĄDU
6. Czy osoba wchodząca w skład zarządu została zawieszona w czynnościach? NIE
Zostaw swoją opinię o Inforsys S.A. - Radzymin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inforsys S.A.