Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Manekin

A co tam słychać u bagina? Ktory jest tak obrzydliwy ze gdyby pojechal na wyszkowska to kazda by mu pokazala zwolnienie

BAGIN
@Manekin

u mnie napewno lepiej niż u ciebie ku@wo z kredytem na plecach parobku inforowski pe dale z siłowni pakuj bo wkoncu ciebie lub was w (usunięte przez administratora) ktos zapakuje

@BAGIN

Bagin zajmij się zbieraniem denatów, wprawę już masz

@BAGIN

Ile zwolnionka jeszcze pociagniesz ? Najwiecej daja na glowe wiec nie bedziesz mial problemu zeby je dostac do konca roku mozesz lezec do gory jajami

@Manekin

twoje ścierwo zwłok i twojej rodziny wywioze gratis wystarczy ze zadzwonisz i poprosisz przynajmniej raz w zyciu przejedziesz sie nowym mercedesem

@bagin

Twoj czas w tej firmie minal tak samo jak i na tej stronie

@Manekin

juz nie takie parowy jak ty mnie straszyly moj czas dobiegnie konca jak ja tak stwierdze

@bagin

Ciekawe czy Zus bedzie takiego samego zdania

@Manekin

zapraszam na kontrole możesz wpaśc razem z nimi

Denat
@bagin

Nie polecam, zero poszanowania, merca to będzie miał jak se złoży, wprawę już ma

Do parobków

Słuchajcie jak tak patrze na was przez okno to jakbym patrzył na wybieg z małpami w zoo, wedlug mnie specjalnie dla was powinni zmienić nazwe na PAROBASYS SA. Ja sobie siedze przed komputerem i wpada miesięcznie 7000zł ale ja nie jestem małpą ani parobkiem i mnie szanują za moją prace

Spadaj Trolu!!!

Zarząd
@Do parobków

A my patrzymy na ciebie, królewiczu

@Zarząd

małpo ty możesz jedynie patrzeć na swoją pustą kieszeń

Trol!!!

Też Trol!!!

I to Trol!!!

@Nikt

Pan oburzony nikt z parobkolandi ?

@Do parobków

Szukaj szczęścia gdzie indziej.... a może już je znalazłeś... wiec spadaj...!!!

@Nikt

Znalazłem 7000zl to nie 2000zł jak w parobkolandi żebyś miał parobku wiedze to też bys miał 7000 ale jak cię oderwali od betoniarki to się ciesz że masz 2tys

@Do parobków

TROL CD... ależ boli... jak masz to się ciesz i spadaj!

Ciesze się codzień

@Do parobków

To szukaj szczęścia tam gdzie Cię przygarnęli.

@Nikt

Spójrz małpo z hali w górne okna to bedziesz wiedział gdzie mnie przyjeli

@Do parobków

Ty Trolu już dawno tu nie pracujesz. Ale serce ściska żeby POTROLOLOWAĆ!

@Nikt

To chyba bardziej ciebie anus z żalu ściska parobku skazany na nadstawianie kupra dyrekcji

@Do parobków

Typowe Trolowanie czyli obrażanie!

@Nikt

Mylisz się to wszystko jest szczerą prawdą, jak mogłem cię obrazić nazywając parobkiem skoro tym parobkiem jesteś, myślisz że kim jesteś odwalając brudną robote nawet powiem ci że najbrudniejszą w całej tej firmie i dostając za to wynagrodzenie rzędu 2000-2500zł? Na dodatek nazywasz się nikim na forum, szanujący się człowiek nie nazwał by się nikt.

@Do parobków

Baw się dalej... Wiadomo kogo stać na takie wywody. Szczęścia!

@Nikt

Powodzenia panie nikt w dalszej karierze

@Do parobków

Lepiej być Nikim niż Trolem.

@Nikt

W twoich kręgach jest się odgórnie nikim także nie miałeś wyboru

@Do parobków

Pan nikt usłyszał za dużo prawdy , zapowietrzył się i poszedł z płaczem spać

@Do parobków

Powodzenia, gdzie nas nie ma! Nie kłopocz się w kolejnym obrażaniu.

@Nikt

Nie możesz zrozumieć że nieobraziłem cię tylko powiedziałem prawde czy masz takie małe IQ że tego niepojmujesz?

@Do parobków

Kompleks Trola. Znalazłeś szczęście poza naszym ogródkiem to super, gratulacje. Raduj się i idź swoją super drogą.

@Nikt

Masz jakieś zboczenie na punkcie troli czy w telegazecie o tym przyczytałeś i teraz chcesz być fajny ? Prawda w oczy kole tak jak mówiłem dalej nadstawiaj kuper za grosze i się ciesz ze zarobiłeś, niech tam wam kwitnie w waszym ogródku tylko jak narazie efektów niewidać zatrzymaliście się na etapie rozrzuconego nawozu z gnojówki i wąchacie smród

@Do parobków

A jednak były Trol, powodzenia i sukcesów tam gdzie Cię chcą.

Zarząd
@Do parobków

Zobaczymy jaki będziesz kozak jutro na dywaniku u nas

Nie podszywaj się Trolu.

@Nikt

Potrafisz napisać coś sensowniejszego niż trol trol trol czy tak na ciebie w domu wołają a może masz tak na imie . Przyjmij do wiadomości kim jesteś w swoim ogródku i powodzenia w karierze napewno jak tak dalej pojdzie to awansujesz z parobka na niewolnika

@Do parobków

Tak, ale z obraźliwym i już byłym Trolem, nie ma o czym.

@Zarząd

Mam wam wysłac zaległe faktury

@Nikt

Parobku nie dorównujesz mi do pięt tak samo jak twoji koledzy i koleżanki , rób w tym swoim raju dalej i się pocieszaj że będzie lepiej.

@Do parobków

Troluj, troluj, uśmiać się można. Skończyły się pomysły.

@Nikt

Jestes jakis uposledzony? Ale chociaż niezaprzeczyłeś że jesteś parobkiem czyli zrozumiałeś i przyjełeś do wiadomości a o tych trolach piszesz żeby mieć co odpisać bo twoje IQ nie pozwala na głębsze rozwinięcie myśli

@Do parobka pana nikt

Jeszcze Cię nie zmęczyło obrażanie innych? Były Trok twardziel.

@Nikt

Z takim panem nikt warto podyskutować

Kopalnia

Pracujcie rzetelnie, a awansujecie tak jak ja. I będziecie się wozić firmowymi furami i tankować za firmowe pieniądze. Najlepsze co mnie w życiu spotkało to ta praca a i obiadki też dobre. Nawet na takim stanowisku nie czepiają się mojej brody bo to nie prawda, że muszę być reprezentacyjna.

@Kopalnia

Grasz dalej, brakuje pomysłów. Trol burak!

Miron

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Ideałów nie ma a ostatecznie można zmienić pracę!

takie czasy
@Miron

Jak nic nie robisz I przesiadujesz na palarni to nie jest źle .A jak chcesz się zwolnić to 3 miesiące wypowiedzenia . Znajdziesz fajna pracę to Cię trzymają na siłę 3 miesiace

Hardy
@takie czasy

Brawo masz całkowitą rację i nareszcie ktoś kto nie boi się coś szczerze napisać bo reszcie to już chyba obcieli włosy razem z jajami????

takie czasy
@Hardy

Jeżeli pracujesz w tej firmie to wiesz jak jest . Firma jest tak wspaniała że przez kilka lat znalazła wspaniałych fachowców LGBT z ich kolorowymi skarpetkami i jednego leszcza co ledwo chodzi. Ta zabójcza stawka najniższej krajowej napewno motywuje przyszłych pracowników i tam na gorze to dobrze o tym wiedzą że znaleść kogoś chetnego na te zdezelowane maszyny to nie taka prosta sprawa stąd te 3 miesiące wypowiedzenia chyba że ktoś ma krótsze. Niema również szans na jakiekolwiek przeskoczenie z tych złomów na inne stanowisko jesteś niewolnikiem tych padak(maszyn kopertujacych dla niekumatych). Podwyzki jakie podwyzki przeciez firma na to niema bo nie odliczy sobie od podatku tej podwyzki tak jak kwoty najmu za volva.

Rival 1
@Miron

Mironczuk mironczukiem, a co słychać u resora?

HARDY
@takie czasy

Jak tam w INFORSYS długi weekend wolny )))))))))))))))))bo dla zarządu , osób powiązanych i rodzinki TAK !!!!

Rodzinka i znajomi
@HARDY

Pozdrawiamy parobków. Lubimy was, nasze pazie kochane wy nas fortuny dorobicie, wasz wynik jest naszym wynikiem na koncie bez tego niebyło by tych wszystkich urlopów, wczasów, samochodów i wypoczynku . Oby tak dalej to może i was będzie stać na luksusowe życie a nie same kredyty i chleb ze smalcem bez tłuszczu z lidla, wieczne zbieranie na coś, my jak coś chcemy to idziemy do banku wypłacamy i kupujemy a nie kredytujemy i to wszystko dzięki wam parobki nasze kochaniutkie

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy
Aneta

Firma poniżej oceny żenującej. (usunięte przez administratora) Jeżeli chcecie zmarnować czas i jakiekolwiek zdolności, jest to miejsce dla Was.

Poinformowany
@Aneta

Ale podobno na produkcji i konfekcji wszyscy są zadowoleni z zarządzania nowego dyrektora ?Z wszystkimi się dogaduje i wszystko może załatwić więc w czym problem ? Jak widać z Produkcji nic nie piszą widocznie z kasy są zadowoleni i pracują sobie spokojnie albo dostali ci co byli niewygodni i jest ok.A więc nie może być tak źle a kasa jest i to bardzo duża ale u osób które najmniej robią i najmniej mają o tej pracy pojęcia????

szastam sosem
@Aneta

Nie dziw się nikt nie szanuje parobkow za najniższą krajową oni nawet sami się nie szanują robiąc w tej hu@ni

Ktoś chce zrobić karierę

Uwaga uwaga ogłoszenie: kolejny karierowicz w akcji na produkcji

cc
@Ktoś chce zrobić karierę

Który to taki

Ktoś chce zrobić karierę
@cc

Pupil z Ołtarzewa

Zlesiedzieje

A jeszcze na górze pracuje taki jeden w sprzedaży -dyrektorek co ma zero wiedzy i jakie przekręty on robi...Zarząd ślepy czy jak?

Rolex
@Zlesiedzieje

H u j z nim je bać resora pieniądze to nie wszystko trzeba je bać resora ważniejsze niż data

resor i kariera

resor psie auuu won do budy . nie gadajcie z resorem i nic nieopowiadajcie bo to słucha dodaje od siebie i przewija dalej ulepszone historie a potem chodzi się żalić że ma pojechane za "niewinnosc" buda kundlu!

Ciągnący resor
@resor i kariera

Co prawda to prawda :)

@resor i kariera

Ciekawe ile tym na górze płacom ze jeszcze takie rzeczy się dzieją?

powiedzcie czy warto aplikowac do pracy na produkcji ? bo dosyc długo szukaja pracownikow?

kierownik
@12345

Jak chcesz być ruch any i klepac biedę to jak najbardziej warto aplikowac

Głos z tłumu
@12345

Sam najlepiej zdecyduj. Warunki pracy są średnie. Na początek umowa zlecenie i najniższe wynagrodzenie. System trzy zmianowy. Maszyny w kiepskim stanie, sprzęt już dość wysluzony. Wypłacalni są. Wynagrodzenie na czas. Jednak jeśli szukasz czegoś na stałe to najlepiej sam zobacz.

@Głos z tłumu

A jak ze szkoleniami na maszyny? Obsluga i jakas pomoc serwisowa?

kierownik
@12345

Szkolisz się na tacy zbierając przesyłki a potem masz robić sam tak wygląda szkolenie a serwis jest jest ale cie obsra napewno więc szkolisz się sam i sam ustawiasz. Powodzenia

Głos z tłumu
@12345

Szkolenie to trochę kpina. zaczynasz przy zbieraniu przesyłek z tacy. Szkoli Cię operator który na stałe pracuje na danej maszynie. Maszyny jednak są bardzo awaryjne, często się psują. Naprawa trwa dosyć długo. Serwis jest i to tyle w sumie można o nim powiedzieć. Gubi się czasem sam przy naprawach. Jeśli nie masz doświadczenia z pracą na tego typu maszynach to raczej trudno ogarnąć temat.

xx
@kierownik

CHYBA WY JUZ ZOSTALISCIE NAJLEPIEJ WYR-ANI..DUPSKO BOLI?I KTO WAS WYDYMAŁ?NIE GÓRA NIE ZARZAD NIE BOK .A KTO ?WIEJSKI POSTRZELENIEC

@xx

Jak to i kto to?

super gość
@xx

Przecież to żadna tajemnica że wiejski postrzeleniec ( wiadomo o kogo chodzi ) liże gdzie się da aby kosztem ludzi ugrać jak najwięcej kasy takie ma dyspozycje odgórne -nawet swoich ludzi nie szanuje ( choć wciska im ciemnotę że jest inaczej ). Przyjdzie a i chyba jego czas aby pokazać gdzie jest jego miejsce -dość nadgodzin ze wszystkich zmian i wtedy zobaczymy jak mu rura zmięknie i wróci do realu . POZDRO dla najlepszego kierownika DZIOBAKA I KAKAOWEGOOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Koniec (usunięte przez administratora) !!!!!!!

kierownik@
@super gość

Oj czaruś nie czaruj przymknij mordę bo jesteś na widelcu i niedługo zostaniesz zjedzony jak frytka a skoro postrzeleńcem jestem to może ci się stać przygoda w drodze do domciu zostaniesz dawcą organków np:???????? ;-)))))))))))))) co ty na to ????

@12345

Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

xxx

co sie tak na dole spociliscie ?

olo
@xxx

Weż się za robotę góra z klimatyzowanych normalnie pomieszczeń was obserwuje - a wy macie robić , robić i jeszcze raz robić .

ANIAOŁ
@olo

Stary chłopkom nie przetłumaczysz na polu i tak mają gorąco - niech tyrają na wiadomo jaką Radzymińską Rodzinę stawiają sobie domy , kupują nowe samochody , wakacje w dobrym zagranicznym klimacie a reszta RADZYMIN STORY !!!butla - piwo - spanie . A tak naprawdę powinno być odwrotnie tylko to że ci co mieli być przedstawicielami ludu się sprzedali za parę złotych i uciszają resztę a to oni są siłą .JEŚLI CHCECIE WIĘCEJ ZARABIAĆ to omińcie kierowników , doradców , dyrektorów i pracujcie tak aby sami z wami porozmawiali !!!!

@ANIAOŁ

Bieda inforowska musi robić żeby innym żyło się lepiej

Byłem i oferują 2250 brutto na maszynę szkoda czasu na te rozmowy

otto

A wiecie pachołki ile w tej firmie zarabiają dyrektorzy i kierownicy wasze pół roku w tych łagrach to dla jednego "dobrego" dyrektora miesiąc pierdzenia w stołek. Wiadomo że wiekszosc roboli to kretyni zdają sobie sprawe że to jedyne zrodlo zarobku bo mają dwie lewe ręce i dają się (usunięte przez administratora) ze świadomością że to tak jest. Brudna robota zrobiona ale kasa za to nie dla robola nie nie robol dla nas to śmieć. Śmieci wiadomo jak się traktuje przekonaliście się na własnej skórze najniższa krajowa zrób to tamto weekendy a finalnie pomniejszona premia itp itd. Robić i dostawać za to ochłapy to tylko pogratulować kreatywności i rozwoju oby tak dalej bedzie się z kogo pośmiać na górze.

RESOR SA

Witam Pękł mi resor w nysce czy ktoś z tej firmy podjąłby się spawania resora ??

Jazda paleciakiem na całego
@RESOR SA

Hahahahahahaha

Je bać biede

No to już parobki poswietowaliscie to jutro w pksy I do roboty zarabiać na swój wikt hahaha jesteście (usunięte przez administratora) warci tak samo jak ta wasza (usunięte przez administratora)praca

Anna Nowotka

witajcie, mam pytanie co to jest RESOR (jakieś baby na resorze)? Czy to jest firma usługowa - motoryzacyjna. Tam jest produkcja samochodów?

sakichi
@Anna Nowotka

RESOR jest to firma usługowo-serwisowa specjalizująca się w serwisowaniu gałek zmiany biegów w samochodzie

XX

niedługo wam powoli sie konczy cwaniactwo .cwaniakowaliscie z wyjsciem ,juz na (usunięte przez administratora) usiedliscie

dodatki
@XX

zobaczymy jak będą prosić o dodatki żeby zostać bo dużo roboty , kto będzie wtedy cwaniak

xd
@dodatki

na razie to wy chyba prosicie ..

Yogi
@XX

Jak pracujesz (usunięte przez administratora) to co się dziwisz muszą być pewne zasady ale zaręczam to nie jest ostatnie słowo od waszych możnowładców wszystko przed wami????

Xxxxxccccccc

Pier dol się w du pe

Były

Chyba już wyszliście z kryzysu. Takie piękne Volva stoją na parkingu, widać że poważna firma z uczciwymi pensjami.

widmo
@Były

Ci co mieli dużo biorą jeszcze więcej swoimi łapami a reszta jak to reszta pokornie na nich pracuje choć i na dole się polepszyło nikt niczego nie kontroluje bo nie ma o tym pojęcia ale to tylko plus dla nas bo i kierownik pomoże jak trzeba dorobić da niepotrzebny dodatek np.na nocy ale potem jak coś trzeba zamieść pod dywan to też pomagamy .????

Była
@Były

Bardzo uczciwe pensje szczególnie na dziale konfekcji nic tylko się trzymać kurczowo rękoma I nogami bo aż szkoda stracić taką ciepłą fuszke

tomek

Mam pytanie jak to jest być ciapciakiem za najniższą krajową?

DOROTA

Mam zamiar zatrudnić się w dziale konfekcji , jak wygląda sprawa finansowa i atmosfera bo słyszałam że pracują tam same stare baby i upośledzeni umysłowo . Jak naprawde jest?

Samanta
@DOROTA

Dobrze słyszałaś. Dodam że jeszcze marnie płacą. Na początek umowa zlecenie. Atmosfera tam jest okropna ciągłe plotki i komentarze ale tak to wygląda jeśli spotka się za dużo kobiet w jednym miejscu. Chcesz to sama sprawdź.

Grażyna
@Samanta

Dokładnie tak ;) Intersuja się życiem innych pracownikow i komentują. Stare baby nie mające własnego życia i zazdroszczace wszystkim. Obrabiaja sobie d***y nawzajem a potem wielkie koleżanki. Najlepiej się tam za dużo nie odzywać. Narzekają tylko jak im źle i nic nie robią.

@Grażyna

No ok stare baby plotkuja a upośledzenie umysłowo to o co chodzi z nimi?

czyli skąd? bo nierozumiem

@Grażyna

Szczególnie interesują się twoim marnym życiem manekinie siedzący w kącie

Hwdr
@Monika

Stare baby przy resorze to jest pikuś ta to dopiero się interesuje innymi

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin