Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Norbi

Jak tam po imprezie?

Piotr P

Propozycja oszczędności w firmie skoro najniższą krajowa idzie w górę to trzeba zlikwidować premie na konfekcji wyrówna im się

oszczednosci
@Piotr P

I narescie ktoś sensownie napisał, bardzo dobra propozycja

krystianek to skurwensyn
@oszczednosci

Zarząd już ma plan albo redukcja etatów albo brak premi . Kto tam ma umowe o prace to powinnien juz dla wlasnego bezpieczenstwa rozgladac sie za nową praca

@krystianek to skurwensyn

Najprędzej będą ucinać premie i to ostro, ale cieszą się , że najniższa krajowa wzrasta.

krystianek to skurwensyn
@Pijący Sławek z magazynu

W sumie to dział żyjący miłością, pieniądze im jak widać nie potrzebne. Słyszał kt0s kiedyś żeby narzekali na zarobki? Chyba im pasuje być jechanym w kukiel. Będą robić i bez premi i to dwa razy szybciej aby tylko niedostac wypowiedzenia

dlaczego resorze podszywasz sie pod manekina , idz pod sklep na przeciwko i nadziewaj sie na butle po wojaku dalej , może jakiś bejc przygarnie cię na meline

Yy.. Ale o jaki sklep wam chodzi? Ja zakupy tylko w Biedronce

@Resorek

Resor dam ci jednorazowo 10tys zł jak przy wszystkich tzn produkcja i reczne się przyznasz że jesteś plotkarą i na wszystkich napier dalasz za plecami . Zbieramy się na hali przyznajesz się do prawdy o tobie zresztą i dostajesz pieniądze

@12345

Dobra kiedy i gdzie? Za te pieniondze rzycie sobie ulorze

Pękniety resor
@Resorek

Nie mam odwagi wole dac bejcowi pod sklepem za wojaka

@12345

Resor decyduj się zostawie pitos w depozyt u ktoregos kierownika mozesz se wybrac ktorego twoja zyciowa szansa ile musisz na to robic pół roku czy lepiej?

@12345

10 tys.. Tak tanio mnie cenicie?

@Resorek

Gdzie są moje piniondze ?

@Resorek

Będą resorze pieniądze jak powiesz przy wszystkich na hali to co jest oczywiste dołoże 2 tysiące jeśli przeprosisz oficjalnie przy wszystkich manekina za podszywanie się

@12345

Jak imprezy to tylko u lewego, można upić się do nie przytomności byleby miał kto do samochodu wnieść

Stara miłość nie rdzewieje

Produkcja

Co sądzicie na temat nowego pupila z Ołtarzewa? Oprócz tego że dobry podpierdalacz z niego

@Produkcja

A to jakiś nowy pracownik ?

@INFO

@INFO nowy kierownik

@Produkcja

Nawet kierowniczek w okularkach musi na niego teraz uważać

@Pijący Sławek z magazynu

Jeszcze pupilek dobry bałagan zrobi

HWDKG
@Produkcja

hahahah nowy kierownik weż mnie nie rozśmieszaj a co on może nakrzyczy palcem pogrozi z ucha strzeli . Za bramą już jest nikim i tam można z nim porozmawiać jakby miał jakieś pytania

Hhhh
@HWDKG

Dwóch jest nowych kierowników Ale tylko jeden to ubek na podsłuchu

Info
@Produkcja

Ale kierownik produkcji czy konfekcji?

Bolo
@Produkcja

Czyli jak widać odgórny kwas przelewa się już na dół ale tak to jest wszyscy muszą donosić na wszystkich a najlepiej na samą górę????????????????

Kułwa
@Info

na konfekcje nie potrzeba kierownika dla tych zamulonych zer

@Info

Oczywiście że produkcji

@Produkcja

To który z kierowników na produkcji się jeszcze ostał postrzeleniec , mięśniak czy ten który powtórnie wrócił i podpisał cyrograf z górą o kapowaniu na bieżąco ?

@INFO

Postrzeleniec nie do ruszenia, gdzie znajdą takiego drugiego parobka, najprędzej wywalą błyszczącego z łysiną.

za 30% premi się sprzedam
@Pijący Sławek z magazynu

Jak widać nie brakuje parobków w tej firmie wiec ze znalezieniem nie bedzie problemu. robi się już po 24h ?

@Pijący Sławek z magazynu

Czyli wszyscy starzy kierownicy są to co piszą że jest dwóch nowych ?

Pijący sławek
@Pijący Sławek z magazynu

Ja chociaż mam klase i styl to pije bo mnie stać a wy parobkoniewolnicy robicie laske zegarowi za możliwosc przyjscia na dodatek

@Pijący sławek

Klasę to ty masz na portalu nasza klasa, o stylu już nie wspominając. Jesteś tak samo parobkoniewolnikiem jak każdy kto pracuje w tej firemce. Pić to trzeba umieć i wiedzieć gdzie.

Pijący sławek
@Pijący Sławek z magazynu

no wiem gdzie trzeba pić na szatni tak po 17 jak już góra sie rozjedzie i na nockach

Pupil
@Produkcja

Ja wam wszystkim ułatwie prace w tej firmie

@Pupil

Tak sie wszyscy ciebie boja ze nawet bagin nie chce wrocic do pracy

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy
REPUBLIKA BANANOWA

Najlepszego :)

Janusz

Wszystkie ostatnie opinie są zupełnie nie na temat, nie oceniają pracy w Inforsys S.A., są jedynie wygłupami. Czy mógłbym poprosić rozsądnego pracownika tej firmy o wypowiedź? Czy to pracodawca godny polecenia i opłacalnym by było ubiegać się o pracę w tej firmie?

Rozsądny pracownik
@Janusz

Inwazja karaluchów świadczy o czystości w tej firmie, zarobki - najniższa krajowa na start (o premi można pomarzyć), praca 3 zmianowa, halas powyżej dopuszczalnej normy decybeli, wysokie zapylenie kurzu (a jak każdy wie karaluchy idą do brudu i smrodu), ciągle będą ci gadać kierownicy że za mało robisz - ogólnie jak chcesz zmarnować sobie życie to ta firma jest idealna. Jedyny plus to taki że jak zatrudnisz się od początku roku to będziesz zarabiał tyle samo co ludzie z kilkuletnim stazem.

Janusz
@Rozsądny pracownik

Więc co mają na celu pracownicy wykonujący prace w takich warunkach?

Rozsądny pracownik

Zatrudnij i się zapytaj

info
@Janusz

Jeśli się zatrudnisz będziesz miał zaszczyt pracować w Firmie rodzinnej ponieważ większość głównych stanowisk obsadzona jest przez rodzinę pani prezes którzy nic nie robią ale zarabiają krocie . Poniżej na hali są kierownicy omamieni przez wyżej wymienione osoby aby tresowali podwładnych którzy mają robić jak najwięcej a tak zawsze jest mało . Głównie chodzi o to aby ta cała zbieranina zarobiła do póki się da na darmozjadów - a to że się od tego nie uchylają to już wiesz o czym świadczy .

zarząd gorą
@info

Ta cała zbieranina to myśli że robi świetny interes, szkoda pisania o nich darmowi robole I nieudacznicy

Inwazja karaluchów

Uwaga, zmierzamy ku górze

Pan karaluch

Oh jak mi dobrze w tym Inforze, rozmnazam się na potęgę, biegam sobie gdzie chce i psiukania preparatów nie boje się. Możeta psiukac ile chceta, bez ekipy się nie obejdzieta. Górę też zawojujemy i tą firmę moczem zalejemy.

Oglądam filmy w magazynie

A jak tam nowa pani z kontroli ? Dalej brązowe zęby i wylewający się cellulit ?

@Oglądam filmy w magazynie

i resor to moja (usunięte przez administratora)

Rudy rydz
@Oglądam filmy w magazynie

Rude to zawsze wredne i fałszywe i nawet resor go nie chciał.

@Rudy rydz

a jesteś w błędzie resor nie mógł sie oprzeć mojej rudej pycie

Jeżdze golfem 3

Tak mnie resor ujeżdzał że aż mi (usunięte przez administratora) kielichy z tyłu w bagażniku i progi odpadły od tych wibracji

@Oglądam filmy w magazynie

A Justysi to bym tak patelnie wyszlifował że nawet pan z leona tak nie potrafi który chyba długo niepociągnie taki suchy a wtedy ja i moja ruda pyta zajmiemy się tą broszką

Udaje że pracuje
@Oglądam filmy w magazynie

Chce być mądra i modna ale nie wychodzi

Lumpex na mokrym
@Oglądam filmy w magazynie

nie smiejta sie kariera rozpoczeta w lumpexie do czegos zobowiazuje teraz figura z kontroli jakosci hahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Rudy donosiciel

Pozdrawiam mojego kolegę z pracy, mecenasika

@Rudy donosiciel

Pozdrawiam rownierz resora mojego ktora sie wozi ze mno moja fura

Pijący Sławek z magazynu

Suszy trochę na wieczór, więc trzeba sobie chlapnac

Bagin

Poeto weż sie za robote razem ze swoim manekinem bo 10-ty się zbliża czekam na wypłate a ktoś musi na nią zarobić czyli ty i manekin żeby ktoś mógł sobie poleżeć i z trupami polatać.

@Bagin

Bagin Bagin tępy ch uj rzucił zwolnienie i poszedł przerzucać gnój

@Manekin

(usunięte przez administratora) gnoju nie przerzucałem i niemam zamiaru tak samo jak jeżdzić autobusem czy rowerem i być parobkiem który musi robić na tych co są na zwolnieniach(usunięte przez administratora)

@Manekin

i wogule po co się udzielasz jak ja dobrze wiem że jesteś jakimś etem co ci ledwo starcza od wypłaty do wypłaty wiec jedyne comozesz zrobic to ser spod krasnala wylizać a manekinowi spocone kapsko po 8h

@Bagin

Zapomniało się już jak się za pier da la lo po 16h i zbierało denatów by starczyło do 10

@Manekin

Nie zapomniało się tylko w pore się ogarneło teraz się wkur wiasz że musisz na mnie robić ale taki twój los . Napewno manekin za którego się podajesz jest lepiej ustawiony niż ty mimo że jest ze wsi zaje banej dechami

@Bagin

Niżej upaść jak ty się nie da , kto włącza powiadomienia na go worku by od razu odpisywać

@Bagin

Bagin Bagin marszczy freda bo mu nawet manekin du py nie da. Nosi trupy kręci fury , pier doli bzdury taki z niego ch uj ponury. Nawet w Inforze kariera się skonczyła bo mu psychiatra zolte papiery wystawiła. Kres już jego nadszedł srogi więc Bagin wyp ierdalaj wachac denatow nogi

@Manekin

Ja lubie jak ktoś wspomina o upadaniu a sam jest w hu jni po uszy zapi erdala za grosze az dym z (usunięte przez administratora) leci i sie pruje do kogoś o kim hu j tak naprawde wie. Wiesz ku rwo tyle na ile pozwoliłem żebyś wiedział

@Krece merce

A ty pierd olony rymowniku kręce ku rwo żeby nie być takim cw elem jak ty z jałmużną rzędu 2500zł i możesz se tu pisac kapslu co chcesz jak i tak hu j wiesz

@Bagin

Ku r wy masz tam gdzie jeździsz i pokazują ci zwolnienie

Bagin game over

Twoj koszmar

Ch uja krecisz bo juz karzdy sie na ciebie wypiol Ceny to ty znasz ale prostytutek

@Krece merce

straszysz mnie czy o hu j ci chodzi game over to moze byc dla ciebie jak ta firma sie rozpadnie i na ciecia pojdziesz co najwyzej

@Twoj koszmar

No i jak ja mam z wami kur wami dyskutowac jak zmieniacie te nicki co chwile przedstaw się pe dale i pogadamy jak masz jakieś wąty

Twoj koszmar
@Bagin

Rozbiegane oczy masz i jeszcze masz problem rzeby ogarnac dwa komentarze

Manekin

Co ci potym, mordę masz tak szpetną jak miałeś

Manekin

Na pana to trzeba mieć jeszcze wygląd i klasę. Nie rozmieszaj ludzi dorobiłes się na zbieraniu denatów

@Manekin

Kłótnia kłótnią a co tam ciekawego u resority ?

@Manekin

Napewno taki wyglad i klasa jak u ciebie byłaby odpowiednia na pana ale takiego pana do zbierania petów z ulicy . Powiem ci tak co do mojego wygladu jest jak jest myslisz ze mnie ruszy pisanie o mordzie i oczach, a ty kur wo niedosc ze sie nieprzedstawiłas to jeszcze podajesz sie za manekina i myslisz ze furore zrobisz . Ja ci gwarantuje kozaku ze bys mi tego osobiscie niepowiedzial bo jestes kur wą petem takich jak ty biore do czyszczenia felg daje im 20zl na flache i sa zadowoleni tak samo jak i ty bys byl inforowski jasnowidzu . Takze hu j ci w ryj i miłej pracy na moja wypłate

@Manekin

No i na koniec ci pecie jeszcze napisze bo już mi sie kur wo z tobą dyskutować niechce. Hu ja wiesz hu ja sie znasz kur wą jesteś i jedyne co mozesz to zapier dalac w swojej firmie i ciesz się ze swojej pensji utrzymuj za nią rodzine kochanki dzi wki hu j wie kogo tam jeszcze masz na utrzymaniu . Pierd ole cie w du pe i niemam do ciebie szacunku jestes smieciem

@Bagin

A jak sie resorze okaże że to ty pisałaś albo ktos od ciebie to sobie pogadamy to bedzie napewno miła rozmowa

@Bagin

Resor to sie ciebie boi i nie ma odwagi ci nic powiedziec ale nie jestes ch uju wszechmogacy zeby sie kazdy ciebie bal

Hahahaha

Bagin ty chyba jakiegos szału chu ja dostałeś.

Rudy donosiciel

To moja praca mazen lepszej w rzyciu nie znajdę z moim wykształceniem. Uwielbiam robić kierownikom psikusy

Rudy Kozojebca

jutro daje nurka w kontener resor już tam na mnie czekał będzie i weca w kiche

Resorita

Manekin napewno frana przypala że to nie o niej, a skąd przecież ja taka piekna jestem stroje się w te swoje ubiory i paraduje kur wa podziwiajcie mnie, będe najpiękniejsza na ręcznych, hu ja będziesz najpiekniejsza kukło je bana

@Resorita

Ze śmiechu trzeba aż to przepić

@Resorita

W końcu spotkam hadziaja z hektarami i bede jeżdzić nie busem a ursusem . Na marywilską po swoją kolekcje od chińczyków będe podjęzdzać jak królewna ursusem c360

Manekin

Dajcie mi juz spokoj ja i tak juz zamknelam sie w sobie nie moge zdac egzaminu na moje wymarzone prawo jazdy niechce do końca życia jeżdzić busem śmieją sie ze mnie z tego powodu że jestem wiejska księzniczka i jaka księzniczka taka karoca i pałac , już tak mi ręce chodzą z nerwów że nie moge w spokoju usiedzieć zobaczcie jak ja ide to mało się nieprzewróce ze stresu i ta czerwona twarz mnie zdradza . Całe życie to mój facebook na ktorego moge wrzucac zdjecia z mojej kolekcji jak przystało na rasowego manekina ładnie na mnie lezą te ubrania. Pozdrawiam mojego kochanego siostrzenca krystianka jestem szczęsliwa że jest ale zastanawiam się jak powstał, ten mój szwagier taki piękny i udany że niewiem jak trafił do dziurki z tymi swoimi ruchami ślimaka.

Hahahahaha

@Pijący Sławek z magazynu

Nie śmiej sie Sławku ze mnie . Jeszcze chciałam podziękować swojej cioci Halinie że załatwiła mi te prace . Dziękuje z całego serca za te muke tyle lat w tej firmie byłam na telefon jak kobieta lekkich obyczajów ale wkoncu dostałam swoje stałe stanowisko, lepsze to niż siedzenie na bezrobociu na tej wsi w wieku 30lat a i czasem pojade na dyskoteke chociażby do sexblowsion na wale, lubie tamtejsze klimaty i pijanych rolników czuje się jak w domu.

Co tu się odkarwia?
@Manekin

Ja pier....le wy wszyscy jesteś tak samo zje..ni.Kilku zflustrowanych wielkomiejskich chłopków ktorych zyciowym celem jest byc dymanym za 2tys. Brutto. Brawo! wasza ścieżka kariery jest tak jasna jak murzyn na asfalcie. Słabe to internetowe trole. Żałosne te wasze wyznania.

@Co tu się odkarwia?

Dziękuje ale nie musisz mnie bronić. Moim życiowym celem też jest być dymanym za 2 tys brutto moja ścieżka kariery niczym nierózni się od ścieżki tych wielkomiejskich chłopków tylko u mnie dochodzi to że ja do niczego sie nie nadaje i ta firma jest dla mnie zbawieniem

SOŁTYS KULIGOWA
@Manekin

Wzruszyłem się powinna powstać o tym książka a na jej podstawie film który powinnien zostać sfinansowany z budżetu ziemi kuligowskiej

@SOŁTYS KULIGOWA

Dobrze Wuju ale chciałabym scene w tym filmie w której ide na dwa ognie

Coco Jambo i do przodu

(usunięte przez administratora). W młodości szlaufy a teraz wielkie damy głowy noszone wysoko przypominam wam że jesteście petami jak byłyście. H.j wam w serce

Pijący Sławek z magazynu

Przestańcie czepiać się Naszej ulubienicy ona czuje się u nas jak w domu i zawsze będzie mile widziana.

Coco Jambo I do przodu
@Pijący Sławek z magazynu

Te ulubienice to dobrze są poje.bane cieszą się że z nowym rokiem będzie podwyżka bo krajowa idzie w górę. Jakim to trzeba być zje.bem żeby czekać na to a nic nie zmienić w swoim hu.jowym życiu mamy 21 wiek a nie komune

kurier dpd
@Coco Jambo I do przodu

rozwoj tej firmy zatrzymal sie w 90 latach

Xy
@kurier dpd

Ciekawe, kurier nie ma pewnie 30lat wiec jak pamięta lata 90te??? Ile miał lat??? Widział firmę??? A przede wszystkim wie od kiedy ta firma jest w Radzyminie, bo ja tak...

Coco Jambo I do przodu

Wychodzi na to że ta buda to azyl dla niedoje.banych

Info
@Coco Jambo I do przodu

Taka jest polityka zarządu nieważne jaki ważne aby cały czas pracował za nic aby dla nich zostało jak najwięcej a czasu na to coraz mniej.

Manekin

Jak tak na mnie jedziecie to się zwalniam i ide do zakonu sióstr niewydymek

@Manekin

PS zamontuje ten tatowy wór po kartoflach żeby wiedzieli z kim maja doczynienia

@Manekin

Pozdrawiam tez moje koleżanki z ręcznych które za plecami obrabiają mi (usunięte przez administratora) a szczególnie te dwie stare pierwsze drzwi po prawo za recepcją

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin