Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

African dreams

My przyjechać wam pomóc

Gułag w 2019 roku

Nie obudzą wcalek okolicy niema takich ewenementów

Siedlisko wyzysku

Ludzie obudzcie się że śpiączki w jakiej jesteście

Dyrektor Produkcji Zegar
@Siedlisko wyzysku

Tak to jest siedlisko wyzysku ale nikt tu nikogo nietrzyma na siłe, zadnych podwyżek niebędzie niepasuje to zapraszam z wypowiedzeniem ale nikt nieprzyjdzie bo jesteście pi*deczkami i będziecie robić dalej ja to wiem wy to wiecie takze zakonczcie ten temat i do maszyn

Krzyś z ferajny

A tak na marginesie Maciuś jak to ładnie brzmi to nieto samo co Maciek

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy
Somalia na Jana Pawła

Najniższa idzie w górę to i magazynierzy dostaną podwyzki

Krzyś z ferajny

Idę na pawilon wykręcić jakąś aferę Lucjan z m jak miłość też afery kręcił

Rumcajs

Resorkowi to chyba zaczelo sie powodzic bo coraz wieksze sadelko wisi i coraz ciezej na tych resorach

Mieszkańcy Słupna i okolic
@Rumcajs

Odkąd rudy zaczął sponsorować resora i zaczela brać prochy zeby skrobanki niebylo to się powodzi ludzie po nocy spać nie mogą tak resor wyje na (usunięte przez administratora) ju nie wierzycie to zapytajcie rudego jak przepinal ze srania do japy

Krzyś z ferajny

Dobrze że wcześniej oglądałem dużo m jak miłość to teraz wiem jak się zachować

Krzyś z ferajny

To trzeba chłopaków spod piątki pytać

Ciupagi 1
@Krzyś z ferajny

Chłopaki spod piątki dobrze wspominają resora ssanie lepsze niż polonez na zimnym silniku

Krzyś z ferajny

To przeszłość ja już jestem ustawiony

Krzyś z ferajny

Idę coś oszamać pozdro dla glacy i grubego z wolomina

HAREM
@Krzyś z ferajny

Jak się odbywa wyrok za nieletnie majty?

Krzyś z ferajny

Dawajcie do mnie ja już jestem ustawiony pozdro dla chłopaków z dziesiątego pawilonu

dla was obniżka powinna byc

Chcą pracować za najniższa to niech pracują są już świadomi że przegrali życie i ch uj z nimi a kto ma łeb to niech kombinuje a dziadami niema się co przejmować bo to zazdrosne parobki są.

Łzy w oczach

Czemu po szesnaście godzin no czemu powiedzcie

@Łzy w oczach

A gdzie znajdziemy niby lepszą robotę? Nie ważne czy przepracuje się 16 czy 24 ważne że kasa jest spora

dotacje unijne na gospodarstwo

Spora kasa to ile?

@dotacje unijne na gospodarstwo

Zależy dla kogo dla mnie to najniższa to bardzo dużo, w africa to połowa tego

Kenijczyk

Ty być bambo z ręczna czy produkcja?

@Kenijczyk

Ja być czarny z Nigeria i ja być pracować na zepsuta maszyna ale ja się cieszyć z pieniędzy i ja się cieszyć bardzo z praca

Chuck Norris
@dotacje unijne na gospodarstwo

12 brutto:))))

@Czarny murzyn na tacy

Co ty kupic za zarobiona gotowka i gdzie ty koczowac po praca ? Jak ty byc nigeria to ty byc tyla warta co zepsuta maszyna na która robi dnia i noc

@Kenijczyk

Ja kupić mało rzeczy za te pieniądza ale ja się Bardzo cieszyć że tu pracować i dostawać (usunięte przez administratora) że za mało robić. Ja lubić być obserwowanym z góra przez szefa. Ja koczować po pracy w małej chalupce, na duża dom mnie nie będzie stać ale ja lubić robić na maszynie i lubić najniższa krajowa

@Czarny murzyn na tacy

Czy ty tęsknić za afrika i rodzina ? Czy rodzina Cię sprzedać za miska ryza do robota w ciężka warunka za najniższa krajowa? Polska kraj piękna kraj duża murzyna w tym kraj w ta firma bardzo duża murzyna

@Kenijczyk

Ja nie tęsknić za Africa, ja tęsknić jakbym nie mieć pracy tu na maszyna ale szczęście ja mieć pracę tu na maszyna. Ja widzieć że ludzia bardzo cieszyć się tu pracować za najniższa kasa. Oj tak, ja pracować i widzieć tu bardzo duzo czarnych ludzi

@Czarny murzyn na tacy

A biala ludzia co robić w ta firma ?

Krzysiu z alcatraz

Norbi coś mi się wydaje że jak tak dalej pójdzie to niedługo wpadniesz do mnie w odwiedziny misiaczku

Chuck Norris

A jak tam nowa pani z kontroli? dalej tylko po Gimnazjum czy już zrobiła jakieś zaoczne liceum? :)

Norbi Szpicbródka

Odpaliłem dziale kierownikom za ochronę nic mi nie zrobicie niedlugo kolejny skok

Kierownik
@Norbi Szpicbródka

Jak oddasz te kanapki z salcesonem co mi zabrałeś to będę cię wybranial przed chłopakami

Norbi

Niedobre te kanapki srania dostałem tylko od nich

Konfekcja
@Norbi

A nam biednym emerytka za co jedzenie wyjadasz? Co my ci zrobily takiego?

xxx

a wiecie ,ze czym bardziej sie kłucicie wyzywacie ,,kto sie z tego bardziej cieszy ?wy na tym przegrywacie ,,bo stajecie sie jednostka ,ktora nic nie moze ..pamietajcie ze w zespole siła .zespolem mozecie wiecej niz jednostka ,a pomyslcie tez ze wasza rada to chyba najlepiej wygrywa na tym i korzysta ze jestescie jednostka..sami nie wygracie ani kaski ani nic ,,a oni maja za to płacone zebyscie sie mnie upominali ,,chyba lepiej dac dwom pracownikom niz wszystkim? ,,,dotarło?

robol
@xxx

Większych bzdetow już napisać niemogles. Jaki zespół z kim?, każdy się sadzi a I tak nic niezrobi bo niema odwagi ani solo ani w zespole ani ekipa z lewego którą czapkà by nakryl, a mówić I pisać to sobie można wiele. Boicie się działać ten taki tamten taki A Ty jaki?

Trevino morales

Krzysiu z alcatraz God bless you

Tony Montana
@Trevino morales

Parobku z infora ch uj ci w ryj

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin