Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Infor niszczy tatusia

Ostatnio tatuś kupił pieluchy ale niewiem poco przecież ja już duży jestem i nie używam

zarzad
@Infor niszczy tatusia

Jedno jest pewne kiedy już skończysz 18 lat to będziesz takim samym parobkiem jak twój tatuś a im będziesz starszy tym bardziej będziesz siegal dna niech ci tata opowie o tych za najniższa krajowa z kur1widolka jakie to nieudaczniki zyciowe sa jeszcze lepsze niz twoj tata

@zarzad

No jak to po co kupił? Teraz będzie nosił pieluchy żeby nie chodzić do kibla bo wynik wynik

Infor niszczy tatusia

Kiedyś było fajnie ale od kiedy tatuś zaczął pracować po 16godzin jest źle tatuś mówi że musi tak bo niema ludzi do pracy ostatnio tatusia wiatr przewrócił taki był osłabiony

@Infor niszczy tatusia

Biedny... Ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ? 16h to prawie norma w Inforze

Norbi

Muszę wygasić narazie działalność bo gorąco się robi

zarząd
@Norbi

po 10tym wznów jak wezmą wypłaty

Infor niszczy tatusia

Na święta gdy inne dzieci będą pisały listy do św Mikołaja ja napiszę do Pana dyrektora żeby dał tatusiowi podwyżkę żebyśmy mogli więcej czasu spędzać razem tak jak w normalnych rodzinach jest

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy

Kupa konia na środku hali

Dzwoń natychmiast na 999 bo Infor straci pracownika!

Sasha Grey infora

Czy resor to inforowska Sasha Grey? Lubi z przyduszeniem wziąść?

Bałagan na hali

Resor ciągnie lache na magazynie i idzie w kolejarza mecenasik jak zobaczył to przytomność stracil

Tata pracuje w inforze

A ostatnio tak nieładnie tatusiowi skarpety pachnialy po 16 godzinach że musieliśmy okna otwierać i wietrzyc i się przeziebilem już 3 dni Niechodze do szkoły przez tatusia

Czarny murzyn na tacy

Ludzia ja nie wiedzieć dlaczego maszyna tak się zacinać. Serwis nic nie wiedzieć na temat maszyn i ja się męczyc na tych maszynach. Serwis naprawiać maszyna na taśmę i gumki. Tak robić to robić w Africa nie w Polska. Czemu serwis nie wymieniać części?

Kenijczyk
@Czarny murzyn na tacy

serwis nie mieć cześci na zamiana bo firma nie płacić na czas faktur naprawa na taśma to też naprawa twierdza pana z serwisa , nawet w afryka nie widział ja taka amatorka jak w ta mudzyńska firma. Maja bananowa łódka być w lepszym stan niż zepsuta maszyna w ta firma krzaka

Czarny murzyn na tacy
@Kenijczyk

Ja nie rozumieć, mieć na białe samochód a nie mieć kasa na faktura? Ja próbować sam naprawić maszyna ale ta maszyna tak rozwalona że czarne ręce opadać. Ja chyba pójść po podwyżka bo mi lecieć czarny pot przy maszyna i się męczyć przy maszyna

Tata pracuje w inforze

Tatuś jak jest w domu to niechce rozmawiać o pracy raz na wigilii jak go wujek zapytał o pracę to strasznie się zdenerwował i nawet pierogów z kapustą nie zjadł a tatuś bardzo je lubi

Tata pracuje w inforze

Tatuś nie pije bo nawet niema kiedy A ostatnio do mamusi przychodzą jacyś panowie jak tatusia tak długo niema

Tata pracuje w inforze

A jak mamusia chce się przytulić do taty to tatuś ją odpycha i mówi że jest zmęczony boję się że się rozstaną ja niechce żyć w rozbitej rodzinie

Tata pracuje w inforze

Ostatnio była wycieczka klasowa do Zakopanego ale ja nie pojechałem pytałem tatusia czy mi da na tą wycieczkę ale tatuś niemial mi dać czemu przecież tak długo pracuje

MIROSŁAW
@Tata pracuje w inforze

Tatuś wszystko przepił

Tata pracuje w inforze

Ostatnio jak chciałem z tatą w piłkę pograć to mówił że niema siły po 16 godzinach a inni tatusiowie grają mam smutne dzieciństwo przez to

Tata pracuje w inforze

Pewnie nie zdam przez to do następnej klasy nie zdobędę wykształcenia i będę musiał jak tatuś w inforze robić a ja mam dopiero 12lat a już niemoge przez to spać w nocy

Tata pracuje w inforze

Często tatuś wychodzi rano o 6 a wraca po 22ej jak wraca odrazu idzie spać niema nawet kto mi w lekcjach pomóc i mam same jedynki przez to

Krzyś z ferajny

Ciach bajera

Ojciec głodnych dzieci

Dyrektorze ale chociaż po stowie dawno nie było żadnych podwyzek

Siedlisko wyzysku

Dyrektorze a nie lepiej dać jakieś podwyżki żeby nastroje się poprawiły?

Dyrektor Produkcji Zegar
@Siedlisko wyzysku

nie bedzie zadnych podwyzek macie co jeść macie co pić czego wiecej wam potrzeba niezapominajcie ze jestescie pracownikami a nie ludzmi rozumiecie to ? ludzie żyją pracownicy wegetują

Siedlisko wyzysku

Nie no ja mam nadzieję że się obudzą

Dyrektor Produkcji Zegar
@Siedlisko wyzysku

zaraz zaraz z wypi*dówków się nazjeżdzaliście bez żadnych umiejętności i wy chcecie zarabiać jak ja dyrektor? Jesteście najnizsi w hierarchi na waszym miejscu cieszył bym się ze macie prace tak dobrze płatną jak na wasze możliwosci bo do czego się nadajecie? Nie pasuje zapraszam z wypowiedzeniem i szerokiej drogi

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin