Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

robo

Jeśli lubisz pracować za najniższą krajową to leć i się zatrudnij.

adam

Powiedzcie mi jakie to uczucie zarabiac 1800zl za 168h pracy i wegetowac czyli praca dom praca dom i nic pomiedzy . Powiedzcie bo niepojmuje ,tak do konca zycia albo do emerytury o ile dotrwacie bedziecie działac?

Piter
@adam

Adam ogry znowu ruszają do pracy na weekend a tak straszyli że nie będą chyba sami siebie się wysraszyli????????????????????brawo

Furman
@Piter

Ciekawe jak tam temperatura na hali? :)

zgloscie sie do MOPSU
@adam

no kur.a napewno jest zaje.iscie zarabiac 1800zl byc dziadem i jezdzic pksem wymarzone życie , do tego byc popychadlem dla pseudo kierownikow

Piter

Co tam bidaki u was słychać. Od dłuższego czasu cisza pozdychaliscie już z głodu czy co?

Przemek
@Piter

Kolejny sukces szlachciców z góry - utrata zielonego operatora. Niedługo będziecie tylko swoje prywatne listy i PITy kopertować.

Kolo
@Przemek

To nie prawda!!! Mamy najlepszych handlowców ma rynku!!! wygraliśmy gazka oferując cenę o 30 procent niższa niz konkurencja:))) to się nazywa wygrana - zero orientacji w rynku:))) buuuu - konkurencja pęka ze śmiechu:))) rozdajemy pieniadzory - tym razem tylko 3 mln złotych:))) gratulacje dla naszej pani dyrektor i jej świty darmozjadow!!!

Zniesmaczony

Firma ponizej jakiegokolwiek poziomu jesli chodzi o prace w strykow sosnowiec , kierownikiem kest maly grubasek , ktory zamiast jezyka w gebie posluguje sie mowa bulki i kiełbasy stawia warunki i widzi mi sie za 1500 zl do reki , chlopie opamietaj sie jestes pionkiem i ludzi tak nie znajdziesz do pracy moze i dobrze bo schudniesz zapier... sam . Nie pozdrawiam ;**

kierownik
@Zniesmaczony

Według tej firmy to się powinieneś cieszyć że zarabiasz tak dużo

Kiero z bulka
@kierownik

Nie pracowalem tam ani minuty bo na rozmowie na ktorej mialem sie zjawic na wejsciu zobaczylem hama z bulka upier**lonego maslem co winien nazywac sie kierownikiem a majac kolo siebie jeszcze pelno magazynow za powazne pieniadze nie zalezalo mi dlatego wystarczyly 2 slowa tego madrali by mu powiedziec , ze warunkow nie mozesz stawiac za 1500 zl tylko mozesz ewentualnie popsorsic o przyjscie do pracy nie zastanawiajac sie dluzej zgarnalem kolege i pojechalismy dalej gdzie milo zostalismy przyjeci przez powazna firme za powazne pieniadze ;) normalni ludzie szanujcie sie troche blaznic sie mozna za minimum 2700 ;)

kłak
@Zniesmaczony

a kto tym burdlem w strykowie kieruje teraz? czarny piotruś? czy to prawda ze żadzi tam ta tłusta liczykrupa z niewypażoną gebą? dno kompletne! czego spodziewacie sie po takim elemencie:-)))

@Zniesmaczony

Nie wiem jak tam teraz to wygląda ale ja też tam zajrzałem skuszony ogłoszeniem praca biurowa a to była zwykła na magazynie a umowa to jakaś niewolnicza wręcz. Radzę Wam czytać to dokładnie!

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Serwisant rowerowy
Szef

Już sobie ogry popisaliscie to grzecznie do maszyn i robić wynik, ktoś musi zarobić na nowe samochody to nie są tanie rzeczy (dla was ogry oczywiście) . Liczę na waszą pomoc i wyrozumiałość oraz zyczę dużo zdrowia abyście wytrzymali ciężkie upalne dni.

Były
@Szef

Dobrze piszesz niech robią i bez gadania ,teraz myślą że zarząd da im wyższą premie ????już osoby które o tym decydują wam nadadzą aż się posracie????.Cała góra ma ubaw z tych wpisów a ogry myślą jak sami o sobie piszą że ktokolwiek się tym przejmuje, tak więc piszcie aby było z czego się pośmiać ????

Fffff
@Były

Haha H. J wam wszystkim w d. Pe

Były
@Fffff

Nie widzisz fajo że kierowniczek P.zabiega o ciebie i mami cię byle gównem i niby dbaniem o ciebie abyś na niego i całą rodzinkę zapiepszał.Info dla ogrów nie ten jest wrogiem co go wskazujà tylko ten co wam pomaga / pierwsza zasada tej firmy.

@Były

Akurat ten kierowniczek p jest po to aby obserwować i podpierd..alac. On nie ma pojęcia o tej robocie, żeby nie jego żonka to nie miałby prawa bytu. To statysta a nie kierownik który dba o swoje interesy.

@Stefan

Stefan brawo uchwyciłeś sedno sprawy . Cała załoga parcuje bo musi zapewnić byt rodzinie a tu pozoruje się pracę aby z wielu spółek wyciągnąć jak najwiecej kasy.Drugi taki przypadek jest w PD ci co wiedzą najwięcej zarabiają najmniej a szwagier przyszedł i kosi szmal jak zboże.

@anonymous

Cała załoga pracuje z przyzwyczajenia lub boji się zmian, przecież ta nora jest najgorszym płatnikiem że średnich i dużych firm w Radzyminie, gdzie indziej dostaje się na start tyle co tu po 5 latach pracy. No ale to załoga temu winna, prezesi i dyrektorowie tylko zabierają i zabierają aby tanim kosztem i obsadzaja stołki swoimi pokrewnymi którzy mają dobre pensje i nikt się nie sprzeciwia temu czyli wszystkim pasuje a potem płaczą że z roku na rok coraz mniej zarabiają. Krewni napewno z roku na rok zarabiają coraz więcej i chodzą z uśmiechem na twarzy

@anonymous

Je...bać rodzinkę i na taczki ich wszystkich!!! dosc nepotyzmu i czerpania korzysci z wyzysku innych! dzial utraty klientów wspiera kwokę i jej rozdzinkę bo tez h...ja robią i kasę bierze:-) k...wa ale h...jnia!!!!!!!!!!!!

Stefan

Nic się nie da zrobić puki cała produkcja niebedzie solidarna, te h, je nieroby tylko obserwują i się cieszą że mają ludzi którzy pracują na nich za pół darmo , już nawet Ukraińcy niechca robić za takie stawki. Dlaczego działy biurowe nie narzekają, nie dają wpisów bo niemaja źle. Praca siedząca, w klimatyzowanym pokoju przed komputerem, czym się taka osoba nameczy. No i wypłata nienajgorsza. A na hali upał, 8h stania plus latanie przy tych zlomowatych maszynach na 3 hu.owe zmiany i na koniec przeh.jowa wypłata oraz premia dana z wielką łaska. Krótko mówiąc ludzie z hali są uważani za tania siłę robocza porównywalna do Rumunow, tak Rumunow bo już nawet Ukraińcy maja w Polsce lepiej!!!

@Stefan

Piotrusiu ujawnij swoje zarobki

Biznesmen piotrus

Firma completio spółka w której właścicielem są kierownik Piotruś i były prezes Szczurek magazynuja towar dla Efemesu ( firma w której pracują wasi ludzie, aviva i ręczne, a której prezesem jest żona Piotrusia ), w Strykowie, tam gdzie inforsys wynajmuje strefę magazynowa. Firma completio nie jest darczyńca i napewno pobiera opłatę za magazynowanie towaru. Wszystko było by fajnie żeby inforsys nie opłacal tego za co biorą pieniądze Piotruś i Szczurek (, ludzie slupy, wszystko załatwia żonka Piotrusia), Także drogi Piotrusiu nie myśl że jesteś bezkarny bo twoje i zonki brudy mogą wyjść szybciej niż myślisz. Napewno nie będziesz zarabiał na ludzkiej krzywdzie, moja w tym głową (usunięte przez administratora)

123 pala patrzy

Szybciej palę na łbie wyrośnie kaktus niż dostaniecie 30%.,do czego to doszło żeby taki alkoholik decydował o pieniądzach dla ludzi, na którego wyplatke ci ludzie robią. Obudź cię się w końcu osly i nie dajcie rucha c

inforsyf

Ach z tym inforsyfem. Trzeba wypowiedzenie składać bo za chwilę zaorają tą budę

di
@inforsyf

niezaoraja tego dopuki beda mieli głupkow ktorzy robia za 10zl na godzine . ta śmieszna firma niejest zła tylko hu*owo placa i w tym caly ich problem . Zamiast dac zarobic i robota by schodziła to wolą zatrudniac nowych z ktorymi nie zdziałaja nic oprocz opoznien. taka jest polityka firmy , moze pora zmienic ludzi zarządzających tą firmą wtedy firma odniesie wielkie sukcesy z wyjdzie z dna na powierzchnie a nawet moze zostac liderem w branzy , ale lepiej dym*c ludzi i liczyc na szczescie ale daleko tak sie nie prześlizną , to wszystko jest do czasu . Wszyscy szukaja nowej pracy a i tak jedna zmiana juz nieistnieje zaraz niebedzie nastepnej . powodzenia!

KERN
@di

Ta branża jest coraz mniej opłacalna a nawet u skraju upadłości. Prawie każda firma daje zniżkę w wysokości 10 złotych lub więcej przy przejściu na e-fakturę. Jedynym ratunkiem jest dla was przebranżowienie na druk 3D lub inny innowacyjny biznes, wtedy pojawią się pieniądze na normalne pensje. Ewentualnie zrobią z was magazyn dla Lidla i to by było najlepsze rozwiązanie.

Tt
@KERN

Druk 3D to chyba dla dziewczyn z recznych by drukowali dildosy zeby mialy sie czym brandzlowac

Oczy bolą
@Tt

Większość wypowiedzi z forum jest dowodem jaki poziom prezentują pracownicy produkcji. Żenada i wstyd dla pozostałych pracowników. Was prostakow nikt nie trzyma, idźcie w (usunięte przez administratora) do łopaty bo na takim poziomie jesteście. Bez obrazy dla pracowników "przy łopacie"bo oni pewnie wiecej kultury mają.

xx
@Oczy bolą

a ty jakiego dzialu jestes pracownikem?

ok
@Oczy bolą

dzialu palarnia i kawka caly dzien oraz nic nie robic ,tylko pierdolic na fajeczku glupoty

@Oczy bolą

Właśnie o to chodzi! Czy nie lepiej zatrudnić dobrych, pracowitych, rozumnych ludzi? Czy nie lepiej im uczciwie zapłacić za solidną pracę? Myślę że tacy się odwdzięczą bo potrafią docenić pracę za którą można żyć. A się tak jak wszędzie w tego typu firmach szuka głupiego co się da wyrolować. Ja bym tak nie chciał prowadzić firmy.

G6
@Oczy bolą

Dobrze ze du pa nie boli ale to do czasu

beeeee
@di

przecież to jedna wielka pralnia pieniędzy :))))) dlacezgo nie zapodacie tematu odpowiednim służbą???? debilowate krowy na gorze i nowe autka dla darmojebów z dzialu opierdalania :)))))

Kazik

Completio sp zoo sprawdzcie kto jest właścicielem i jakie boki kręci

Qa

To robota na przetrwanie lub na nudę a nie na dorobienie się chyba że hu8a do du8y

Ja chce do działu handlowego i chce firmowa skode też potrzebuję sobie pojeździć po mieście w swoich prywatnych sprawach i wziąść dobra wyplatke a kwalifikacje mam dobre na to stanowisko posiadam umiejętności przeglądania (usunięte przez administratora) Facebooka oraz profesjonalnej gry w pasjansa

Oooooo
@Kandydat

Marzenia ogra - trzeba sobie zasłużyć... trzeba z uszatego przykład brać dyma dwie naraz , raz na dole taz na górze:))) i donosi uprzejmie co na hali wyprawiacie:)))) trzeba d.y lizac!!!!! trzeba za piasecznego zap...ć i ogry inne podp..ć li.ć handlową to paska dostaniesz:))))

@Oooooo

w du*e włazów to nie brakuje

wilczek
@Kandydat

żeby dostać się do DH nie wystarczy obsługa FB i pasjansa, musisz skończyć szkolenie z walenia w h..ja z wyróżnieniem, byle kto nie może tu pracować - musisz być naprawdę dobrym :darmozjadem"

1750PLN na miesiac
@wilczek

połowa tych (usunięte przez administratora) jest niepotrzebna , tam (usunięte przez administratora)trzeba zrobic czystke w tym calym handlowym , avivią i recznymi . (usunięte przez administratora)sie panoszą tylko i maja pomocnika pomocnika bo jedno czyta a drugie pisze takie skurw#syny i (usunięte przez administratora) sa uczeni je#ani karierowcze

BYŁY

A premie od stycznia wróciły do poprzedniej formy według obietnic zarządu :) ,jeśli nie to rada pracownicza powinna działać :))))))))

WYZYSKSYS
@BYŁY

ale po co komu ta premia jak tam połowa roboli myśli ze robi wspaniałą kariere i są zadowoleni z tego , niektorzy sprawiają wrazenie że za darmo by robili bo to ich cale zycie . A te robienie dodatkow na siłe bo dostane 30% jest żenujące. Karierowicze za 1800zl miesiecznie najlepszego

koksu
@WYZYSKSYS

ważne że kierownictwo bierze premie;) akwarium ma sie dobrze i nie dadzą sobie zrobić krzywdy!!! rodzinki z Ciechanowa i Radzymina trzymają się twardo i mają w d..e ogry charujące za miskę ryżu:) koryto zawsze pełne:)))

Jeśli już się zatrudniacie to tylko do kierownika zmiany P.P zmiana Z3 - robicie co i ile chcecie bo niczym się nie interesuje - ma żonę z zarządzie wiec nikt go nie rozliczy . Premie przyznaje jak najwyższe aby mieć święty spokój na święta !!HAHAHAHAHAHAHAHA Nawet Dyrektor go zastępuje aby miał kiedy i chce - co tydzień długi weekend . Zatem zapraszam na tą zmianę będzie wam super :)

Nikt
@anonymous

ten nasz kierownik P.P to pośmiewisko i kpina: jak nasz misiewicz-))) gość do dwóch nie potrafi zliczyć i udaje fachowca. wszyscy w h...a z nim lecą ale co tam przecie żoneczka na garnuszku handlowym ochroni i wyper...ć nie pozwoli. jak w tej firmie am być dobrze??? zarząd siedzi w szklarni a my (usunięte przez administratora) za miskę ryżu! dość tego!

A
@Nikt

Kierownik P. P to was dyma w hemoroidy i wasze opinie wiecie gdzie ma

Natalia

Wasze komentarze głównie dotyczą warunków finansowych, w oparciu o które wykonujecie swoje obowiązki w Inforsys S.A. Co możecie natomiast powiedzieć o innych warunkach proponowanych przez tego pracodawcę? Czy firma zapewnia Wam jakiegoś rodzaju szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny?

Xx
@Natalia

Nie

Otto
@Natalia

ta firemka nic nie oferuje!!! minimalne pensje, zero kompetecji u kierowników i generalnie dno! rządzą sie jakieś dwie ograniczone baby a my zapie........ na nieroby rozbijających się w swoich furach bo liża (usunięte przez administratora) tłustym dyrektorkom!

@Otto

A kto Ci broni rozbijac sie porządna fura. Weź kredyt na 30 lat i jeździj. A te dwie ograniczone baby chyba nie są aż tak ograniczone skoro mają kasę i mają ludzi żeby na nie robiły i nieważne czy miały plecy czy własny pomysł ze są teraz tak wysoko postawione. Ważne że wyciągają dobra kasę z tego interesu

xxx

wystarczy przejsc przez ulice w lidlu na poczatek 2950-3750 brutto

Xx
@xxx

To stawki większe niż u osób które tu po 15 lat robią.

Ekipa Ekipa

Puchal Ty kozaku xd

Keno

Co tam ogry? Nareszcie bunt?

Keno

No tak, program Rodzina+ dalej działa w najlepsze. Zapchane od pyłu papierowego płuca, brak słuchu od huku maszyn a na koniec 1500 i zlecenie z InPostu.

Czynny

Pozdrawiam całą hale, chłopaki wymiatacie, ale ekipa z DI robi robotę, serdeczne gratulacje dla obstawy :)

Dobrze że ty masz za co zatankowac swojego 20 letniego Fiata Uno

księgowa

Chodzą słuchy w Krakowie że ten wasz burdelik maja kupić ukraińcy , zobaczycie jak się pracuje za miske ryżu ogry je*ane

bartek
@księgowa

Jaki jest adres inforsys w Krakowie? Google nic nie podpowiada.

Xd
@księgowa

Za miske ryżu to mi możesz opedzlowac co nie co, wszyscy tacy mądrzy a jak przychodzi co do czego to siedzi w kącie jak szara myszka. W szkole was bili?

Dx
@Xd

Co ci maja opedzlowac te zruch, ne piz,dzisko przez twoja ukochana firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin