Opinie o Inforsys S.A. w Radzymin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inforsys S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Inforsys S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inforsys S.A. w Radzymin

Manager

Ja to bym sie wzial za tego calego mistewicza. Premie zapier...olic to pierwszy za byle co . A jak sam chodzil na zwolnienia lekarskie i robil zdalnie niewykorzystujac urlopu to bylo dobrze to tego niepamieta fajansiarz je..ny . I te jego smieszne statystyki , wydajnosci maszyn , jak jest taki cwaniak to niech zejdzie i pokaze co potrafi , jak sie siedzi mordą w laptopie to wszystko sie wydaje takie proste , przyjdz kut..sie i pokaz jak sie robi wynik . A Tych jego maili nie da sie juz czytac , takie glupoty to sie wypisuje na lekcjach informatyki w gimnazjum. Wogule to po h.j zatruwa powietrze , z nim czy bez niego firma funkcjonuje tak samo .

Praca na gospodarce

Jak jestes zdrowym murzynem to na poczatek 3000brutto . Po 3 miesiacach jak sie sprawdzisz 3500brutto. Poniedzialek piatek 8-16

Praca na gospodarce

Murzyny po co dorabiacie te firme, ja wam zaplace tyle samo a potrzeba mi ludzi do roboty w polu. Jak macie sile ciagnac jak konie po 16h to i w polu dacie rade a nawet bedziecie mieli lzej . Place tyle co inforsys plus catering i zimna woda.

kiero

już murzyny ponarzekaliście to teraz brać się za robotę, kopertować, kopertować żebym miał lepszą premię trzeba było się uczyć, szkolić, robić kursy i być taki inteligentny i błyskotliwy jak ja to teraz też byście sobie siedzieli i pierdzieli w stołek a kaska by leciała

Planista

JAko takiej niebyło wszystko po znajomości

niebyło

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rytpuk

A dlaczego niezabrac premi calkowicie wyrownac wszystkim na zero a podstawy wyrownac do minimalnej krajowej. Do tego zatrudnic wiecej dyrektorow i kierownikow tak zeby kazdy bambus mial swojego pana i mogl na niego pracowac . To jest idealne rozwiazanie, ktore z tego co widac pasowaloby kazdej ze stron.

PP

Traktują was gorzej jak Ukraińców, wracać do roboty czarnuchy to jeszcze wam kolejne 10% zabiorą.

Ostrzegam przed pracą w firmie Inforsys Stryków. W ogłoszeniu podają, że praca na stałe z umową. Potem się okazuje, że to zleceniówka. Co chwila zwalniają po np 4 godzinach pracy lub odwołują. W umowie jest paragraf, że jeśli się nie przyjdzie do pracy bez zapowiedzi nie płacą za bieżący miesiąc a pracownika traktują mimo to jak zwykłego zleceniowca, którego można zwalniać i odwoływać, bo akurat nie ma zleceń. Generalnie ostrzegam przed tą firmą, bo dużo osób rezygnuje i czuje się oszukanych. Jednocześnie firma grozi karami po 1000 złotych jak się nie przestrzega klauzul w tej umowie. Przyznam się że czegoś takiego nigdy nie widziałam a pracuję już tyle lat i na zleceniówki też.

@Anonim

A co Ty myślałeś? Wszystko co jest Pana Brzozki działa właśnie w ten sposób. .....

A
@Lualua

To jest tak hu.owa branża , że tu jedyny zarobek jest na robolach bo dla klienta robi sie juz za darmo a co niektorym mysle ze i doplaca sie.

Xxx

To ze pierd..li sie bambusow z hali i uwaza ich za smieci dowodzi chociazby papier w kiblu. Na gorze gdzie dyrektorzy , prezesi i zarzad mieciutki papier przy tronie a na dole dla bambusow zwykly szary ze jak sie trze du.e to az piecze.

Lualua

Tym murzynom nie da rady przetłumaczyć bo im więcej się im zabiera tym szybciej zapierd...... i szczerze ja się nie dziwię prezesostwu ze zabierają wam premiie bo widza ze wy i tak będziecie zapier...... nawet za 1 zl na godzinę byle by robić bo wiedzą że takie murzyny jak wy i tak będziecie robić i tak bo bezmozgowcami jestescie. Szanujcie się troche ludzie bo was nikt nie będZie szanował jak wy sami siebie nie będziecie szanować za grosz.....

Xxx

Nieod dzis wiadomo ze kazdy żeruje na bambusach z hali a tym bambusom jak widac pasuje to w 100% czyli beda je..ni jeszcze bardziej . Kazdy zarabia tylko bambus nie . No i podsumowujac h.j w du.e wszystkim bambusom niech dorabiaja elity.

gosc

mowicie o dyrektorach ,prezesach ,a nie widzicie ze w calym zajsciu zwykly kierownik po cichy ugrywa dla siebe ,a zmiane ma w (usunięte przez administratora) przeciez im nic nie zabrali , po cichu mowia ze im jeszcze dadza ,przeciez my zarabiamy mniej ,a robota schodzi pomyslcie kto na tym ugrywa dla siebie ,kazdy ma kazdego w (usunięte przez administratora) br /> przeciez wystarczy piatek noc ,i juz kierownik obsrany ,,sami pojda do prezesa zeby ludzim oddali premie i dodatki ,a teraz to po co jak sa chetni..banda baranow

Qwerty
@gosc

Mozesz tlumaczyc tym chlopkom a oni i tak niepojmuja ich rozwoj zatrzymal sie na latach 90tych juz maja we krwi murzynstwo. Jak ich ktos niewyru.ha to chorzy chodza. Im bardziej ich je.ią tym szybciej robia

xx

ja jestem za ,a barany niech przemysla ,,nie chodzi o jakis bunt ,tylko walke o swoje .przeciez sami wiecie ze nikt nowy nie przychodzi ,a jak juz sie znajdzie to krzyczy sobie tyle samo co pracownk po 10 latach nawet jednemu co chce sie zwolnic proponujwali wiecej niz ma pracownik ze stazem ,

qwerty

Prawda jest taka ze jestescie banda obsrancow i bezmozgowcow. Czy wy tego niewidzicie ze bez was ludzi produkcji ta firma nie istnieje to jest najczarniejsza robota w calej tej firmie , niesiedzisz wypachniony i odje..ny jak na wystawe mody w wygodnym fotelu przed komputerem, nie zastapia cie pierwszym lepszym ktory przyniesie CV, tylko dopier..alasz jak (usunięte przez administratora) na 3 zmiany, caly spocony bo na hali ponad 30 stopni. Za te wypociny zaplaca 1700zl gdzie dyrektorzy i caly zarzad co miesiac biora dobra sumke, tlumacza sie ze zrzekli sie premi no dobrze fajnie tylko ze w dalszym ciagu biora wielokrotnosc tego co czarnuch z produkcji, mozna powiedziec ze zyja jak pany a bambusom ledwo starcza albo i nie starcza od wyplaty do wyplaty. A niepotrafia nawet wlaczyc maszyny czy drukarki a co dopiero pracowac na tych sprzetach. Zebyscie mieli odrobine dzialajacych szarych komorek to do dzis bylo by 30% premi , normalne dodatki i normalne stawki ale jak wolicie byc czarnuchami bo macie wybor albo zapie...dalac tu albo przy lopacie bo jestescie takimi inteligentami ze nic innego niepotraficie to was je.ia jak chca. Zamiast pierd..lic miedzy soba i sie uzalac to postawic sie konkretnie. Bez produkcji niebedzie potrzebny ani zarzad ani prezes , dyrektorowie tez sie pozegnaja. Ugieli by sie bardzo szybko , duzo czasu niezostalo. Sami nieprzyjda robic bo nie potrafia a nowi pracownicy to haha wyratuja napewno firme. Takze albo wszyscy solidarnie albo wolicie byc smoluchami zarabiajacych na wszystkich tylko nie na siebie. Dojdzie do tego ze uchodzcy beda mieli wieksze poszanowanie niz wy jak nic niezdzialacie.

Lol

Po drugiej stronie drogi budują Lidla, lepiej przejdźcie do nich. Robota równie ciężka ale przynajmniej nie obniżają pensji czarnuchom. Niemiec lepiej traktuje Polaka niż Polak Polaka.

ex_mag

czyżbyście się buntowali przeciw temu że was wykorzystują? i co zrobicie? nic!!! pomarudzicie troche i za chwilę znowu będziecie pracować, łapać dodatki jakby nic się nie stało.... a za jakiś czas znowu wam coś urwą to znów pomarudzicie i tak w kółko. Robią co chcą i tak bedzie dalej

Gogo
@ex_mag

Masz racje ze potupia pokrzycza i nic. Obiecali im jeszcze przez miesiac ,,cale`` dodatki i sie ciesza jak male dzieci . Czarnuchy doczepic wam chomąto i w pole orać za miske wody tyle jestescie warci.

@Gogo

Zgadzam się. Jakby prezesostwo miało bat to by tych murzynów walili a oni nic, by się cieszyli i nie reagowali.

Lualua

A Solidarności nie będzie nigdy bo ten kto trochę się szanuje, swoje zdrowie i swoje "ja" z murzynem i bambusem niestety się nie dogada nigdy.... człowiek inteligentny nie da się ruch**** a murzyn na każdym kroku.

Planista
@ex_mag

Jasnowidz . Wszystko sie spelnilo w 100% .

Juz sie zbliza ta chwila kiedy dyrektorzy , czlonkowie zarzadu i prezes zejda i beda pracowac na maszynach wtedy mozna bedzie powiedziec ze zarobia na swoje pensje.

Lualua

Wam nawet jak się zabierze całą premię to widac ze będziecie robic jak murzyny zamiast zacząć interweniowac.

Inpost
@Lualua

Ta firma to american dream brzóski

Natalia

@oooo, a skąd wynikła taka sytuacja? Macie potwierdzone informacje o cięciach? Czy to tylko plotki? Może wystarczy zapytać bezpośrednio? Być może ktoś w Was posiada informacje na ten temat, bo z tego co widziałam to firma całkiem niedawno poszukiwała pracowników .

Inforsys
@Natalia

Prezesik tak zarządził że ciecia kosztów muszą być było zebranie na hali. To już ostatni raz moich zebrań ponieważ skladam na dniach wypowiedzenie z tego pierdolnika.

Były

Dokładnie. Czarnuchy dały zabrać sobie 10% pensji, pokrzyczą, potupią a i tak wracają do roboty. Musieliby im zabrać z 40% albo kazać im dopłacić za możliwość pracy by rzucili wypowiedzeniem. "Biurowe szlachcice" nie pozwolą by zabrano im 1% w czasach gdy co roku podwyższana jest minimalna i gdy nie pracują tylko ci którzy nie chcą pracować.

Dawny pracownik
@Były

Nigdy niebedzie dobrze jak czarnuchowi pluja w twarz a on mowi ze deszcz pada. Robcie wiecej dodatkow i weekendow a z dnia na dzien coraz glebiej bedzie wchodzil wam bolec w anusy!

Dawny pracownik

Jeszcze troche i bedziecie zarabiac mniej od ciecia ktorego glownym zajeciem jest siedzenie i nic nierobienie. Albo i juz ma wiecej od was . Dalej dorabiajcie elite umyslowych ich kryzys nie dotknal i niedotknie z takimi jak wy _ darmowymi pracownikami . Pozdrawiam wszystkich murzynow.

Zostaw merytoryczną opinię o Inforsys S.A. - Radzymin

• Jak się pracuje w Inforsys S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Inforsys S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inforsys S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inforsys S.A.?

Kandydaci do pracy w Inforsys S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inforsys S.A.
1.5/5 Na podstawie 466 ocen.
  • Al. Jana Pawła Ii 24
    05-250 Radzymin