Opinie o Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny w Kobyłka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny w Kobyłka

Ikses Nowy wpis

Widzialem ogłoszenie o pracę: operator maszyny falującej i pomocnik drukarza. Jaki system pracy? i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Czy firma Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Anonim Nowy wpis

Tam podobno przedstawiciele handlowi poruszają się własnymi autami bo Szef kupuje auta służbowe dla pracowników administracji (rodzina) a handlowcom karze jeździć swoimi.

Ania Nowy wpis

W nawiązaniu do tego co ktoś napisał wcześniej. Ciekawe czy zgadniecie gdzie pracuje były Burmistrz Kobyłki po tym jak przegrał wybory ? Rączka rączkę myje. Oczywiście administrator usunie połowę tego co napisałam. Musiał sporo zainkasować skoro faktycznie kasuje praktycznie wszystkie negatywne opinie. Firmy podstawione chwalą drukarnię. Natomiast pracownicy jak widać po poniższych wpisach raczej nie bardzo.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Operator falcerki?

(usunięte przez administratora) Wszędzie kamery brakuje tylko tego żeby w toalecie była. Wszystkim pracownikom potrąca z wypłaty.

NEAL

A modern and cheap printing house! Great cooperation and professional service. Moje sugestie dla Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny: More marketing promotions.

In-CAD

Polecamy drukarnię ArtDruk to profesjonalna firma. Lubię atmosferę w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny za: Jakość druku i obsługa jest na najwyższym poziomie.

Pracuje w ArtDruku i jestem zadowolona z warunków. Atmosfera w porządku, socjal standard, ogólnie dobra atmosfera i łatwo trafić z komunikacji. Zawsze może być lepiej ale źle nie jest ;) Lubię atmosferę w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny za: Sympatyczni ludzie, terminowe wypłaty i dobry dojazd.

Fortis

Jak dla mnie w porządku drukarnia. Robią co mają zlecone, wyrabiają się w czasie, obsługa profesjonalna i sympatyczna. Współpracować z nimi napewno jeszcze będę. Dzięki! Moje sugestie dla Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny: Moje sugestie to abyście dalej trzymali taki poziom realizowanych materiałów i się dalej rozwijali. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Daniel

Lubię atmosferę w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny za: Zrealizowali szybko i sprawnie powierzone im materiały. Polecam switna jakość i profesjonalne podejście do klienta.

WR Orno

Chyba najnowasza i największa drukarnia w okolicy. Nowa siedziba firmy i nowy park maszynowy wyglądają bardzo obiecująco. Zamówione katalogi zrealizowali bezproblemowo, ceny bardzo przystępne. Jesteśmy zadowoleni i polecamy!

Mirka Górna

Wielokrotnie krzystałam z usług drukarskich firmy ArtDruk i jestem bardzo zadowolona z otrzymanych materiałów. Doskonała jakość usługi, profesjonalnie wykonane druki, bardzo szybki termin realizacji oraz przesymatyczny kontakt z właścicielem firmy. Współpraca na najwyższym poziomie!

Bnzz

(usunięte przez administratora) ja nie będę polecał tej firmy.

Helena
@Bnzz

Chciałabym wiedzieć, skąd wynika taki Twój wniosek? Czy pracowałeś w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny? Jeżeli tak, to oprzyj swoją wypowiedź o konkretne przykłady w taki sposób, aby były to wskazówki dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie.

Mariano Italiano

Ogólnie firma ok. ładnie rozwinięty park maszynowy oraz introligatornia, bogata baza klientów, nowa hala bez kredytów, wypłaty terminowo. Szef ok nawet da sie lubic :) (jak to mówił Waldus Kiepski Panie Andrzej Pan czasem taki miły, że ja to prawie Pana lubię :) , biuro to najbliższa rodzina (żona, siostra, szwagier, najlepszy kumpel po drugiej stronie biurka, nawet szef produkcji tez z rodziny). Stawki normalne jak wszędzie na introligatorni, handlowcy do dogadania, drukarze takie sobie chyba ze na działalności to juz naprawde nieźle :) Szwagier właściciela jest burmistrzem Kobyłki ale są tez dwie osoby w Radzie Miasta Kobyłki tak wiec firma pewna i na długie lata :) można powiedzieć nie do ruszenia. Jak to mówi szef trzymaj się niego a nie zginiesz i masz zapewniona prace na długie lata, tak wiec POLECAM :)

Tutifruti
@Mariano Italiano

Widać, że osoba, która to pisała jest podstawiona.

@Mariano Italiano

Firma nie do ruszenia ?

Bnzz

Ciekawe dlaczego odchodzą Pracownicy z Artdruk?

Krzysztof

@Były Pracownik, jeśli pracowałeś w firmie to napisz proszę coś więcej. Inni użytkownicy forum na pewno będą wdzięczni za pomoc. Jakie są zmiany w Zakładzie Poligraficznym Artdruk? Czy można liczyć na umowę o pracę oraz dodatkowe benefity?

Kicia
@Krzysztof

Panie Krzysztofie proszę sobie poczytać niżej. Chyba dodatkowych informacji nie trzeba pisać.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny?

Panie Administratorze proszę nie kopać leżącego.

drukarze to mistrzowie patrząc w jakich warunkach pracują, nic tylko podziwiać

Glosbe

Słaba jakość,(usunięte przez administratora)słabe zarobki, dużo osób odchodzi poszkodowane polityką firmy, firma nie do ruszenia bo ma anioła stróża w postaci burmistrza,. Temat rzeka ...

Zatrudniony

Ta drukarnia to pomyłka odradzam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny - Kobyłka

• Jak się pracuje w Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Andrzej Łuniewski Artdruk Zakład Poligraficzny