Opinie o castorama.pl - Castorama Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawa

masakra

W 2023 roku kupiłem w castoramie dzwi , 5 sztuk 2 sztuki do łazienki reszta do pokoi , gość mi je przyciął na miejscu. Wszystko ok zabrałem do mieszkania założyłem , po miesiącu widzę że dzwi w pokojach się rozklejają tzn tracą przekątne na poprzeczkach się rozklejają , żona gdzieś zapodziała paragon więc o reklamacji można było zapomnieć , chodzi tylko o to że dzwi łazienkowe też są kiepskie. Ale jakoś się trzymają choć widać szczeliny na poprzeczkach dzwi tzn wichruja się... Cena jednego skrzydła 500 zł także 2500 poszło się ... Pojechałem do Merkurego kupiłem 3 skrzydła po 290 zł już mija prawie rok. Jakoś produktów w castoramie masakra... Nie polecam tam kupować...

CastoObóz

Brak podwyżek bo nie ma kasy, nie ma wyników i tak dalej, a człowieka aż rozrywa od środka jak Castorama się chwali, że w 2024 powstanie nowych 7 obiektów ????Mówią że nie ma wyników a następnego dnia Dyrektor z Warszawy chwali się , że mamy pierwsze miejsce w Polsce w sprzedaży kuchni????2 lata temu różnica między pensją zwykłego pracownika, a najniższą krajową była 1200-1400 brutto, a teraz 200-300.Castorama w swojej polityce ma Gdzieś zwykłego pracownika, liczy się tylko ekspansja kosztem nas.

Alojzy Popiołek

Od kwietnia ale o wysokości dowiemy się jak w latach poprzednich, po majówce, tak żeby wkurzeni ludzie nie przywalili L4 na majówkę :)

@Alojzy Popiołek

Z tego co wiem to u nas nie ma podwyżek w kwietniu tylko w październiku przesunęli żeby zaoszczędzić pieniądze.

Gianni

Nie dość, że nie ma u nas czegoś takiego jak rozmowa podwyżkowa, tylko dyrektor Ci mówi, że dostałeś tyle i dziękuję, to jeszcze przesuwają te terminy, robią później wyrównania, że niby podwyżki były w kwietniu... do października oczywiście się okaże, że sezon nie był aż taki mocny, jak zakładali ci wszyscy dyrektorzy i cięcia są niezbędne. Dostaniesz 200 brutto spóźnione o 10 miesięcy i ciesz się, że w ogóle masz etat, bo cięcia.

castorobol
@Gianni

no coś w tym stylu pewnie. Zarżnęli sprzedaż wprowadzając nową stronę i apkę, a szeregowy pracownik dostanie po wiadomo czym.

@castorobol

Jeśli chodzi o sprzedaż to ja w ogóle nie pojmuje co ta firma odwala.jako pracownik obserwuje zmiany cen produktów i to wychodzi poza skalę czegokolwiek, a mianowicie że marża wynosi po 60-80% a narzuty procentowe to już w ogóle po 400-500% i to nie są pojedyncze produkty tylko większość.Nie byłoby problemu w tym gdyby ludzie to kupowali ale po prostu nie chcą i nie ma co się dziwic, a od nas i tak firma wymaga żeby to sprzedać i się ciągle zastanawiają co te działy handlowe robię źle że ta sprzedaż idzie tak słabo.W kółko przestawianie koszy i crossów że (usunięte przez administratora)wręcz cena to codzienność.Kolejne teraz będą szkolenia z Panem co R nie wymawia i będzie znowu w kółko historię powtarzał co on tam na działce swojej nie robi, nic konkretnego nie wniesie, a na początku i tak powie że jest tu po to bo słaba obsługa i słaby handel.Ciekawe czy jak bym dał im mój samochód warty 5000-7000 tysi to sprzedaliby go za 30000 tysi, bo tego się od nas wymaga.

@CastoObóz

A to rozumiem ze całym działem pracujecie na ten wynik który zostaje odgórnie ustalony przez firmę ? Zastanawiam się czy macie wgląd w te wyniki i czy premie są tylko zespołowe czy może tez każdy ma indywidualna ? Dajcie znać czy w kwietniu te podwyżki były o których piszecie

premii już dawno nie ma i nie będzie już nie wspominając o prowizji - to słowo zakazane jak związki zawodowe czy (usunięte przez administratora)

DobreDobre

Drogi przedmówco , o jakich ty premiach mówisz? W tej firmie nie ma żadnych premii dla pracowników. Co najwyżej kierownicy sektora wyrabiają jakieś target-y no i oczywiście dyrektorzy. Tutaj nie ma już nic dla zwykłych pracowników... A nie przepraszam jest więcej, ale roboty i obowiązków jak ktoś się zwolni bo etaty odnawia się bardzo rzadko a za najniższą nikt nie przyjdzie. 2 rok z rzędu nie było nic na święta Bożego Narodzenia, nawet paczki ze słodyczami dla dzieci. Hasła na spotkaniach z dyrektorem typu "jest kryzys, firma ma ciężko, inflacja,(usunięte przez administratora)na Ukrainie" doprowadzają mnie do furii bo pieniądze są ale nie dla nas. Ciągle otwiera się nowe sklepy, jeden po drugim, marnuje się kasę i potencjał na bezsensowne przebudowy i projekty. Bo najwyraźniej niektórzy ludzie w centrali muszą udawać, że są potrzebni więc wymyślają jakieś bzdury i koncepty, żeby tylko zirytować ludzi na dziale. To MY szeregowa kadra tworzymy tą firmę i zarabiamy dla niej pieniądze, a nie oni. Nie ma żadnych premii ani nic co mogłoby mnie zmotywować do pracy, Kingfisher doprowadzi ten sklep do ruiny. Jeśli taki jest plan, to realizują go wzorowo.

casto_dno
@Gianni

Jest jedna Castorama w której dyrektor gratuluje i mowi: gratuluję to będzie 3600 rocznie! Mówimy oczywiście o kwocie brutto i to dla wybranych bo rozrzut jest od 150 do 350

marika
@casto_dno

No nie gadaj, że po tym jak ogłosili "podwyżki" ( to słowo było pogrubioną czcionką, czyli w domyśle gruba kasa ) dadzą ludziom jakieś poniżające 5 czy 6%. To jakby napluć w twarz!

Jurek
@marika

Słowo "podwyżki" zostało pogrubione, bo masz sie cieszyć, że w ogóle coś dostaniesz. Nie licz na więcej niż 5%, oni mają teraz kryzys i poważne wydatki bo rolexy i bentleye drożeją.

Ruda
@Jurek

Castorama to światowa marka i lider rynku DIY w Polsce. Dlatego jak ogłosili podwyżki ( pogrubione! ) i powiedzieli, że dbają o dobrostan materialny pracowników to na pewno nie rzucają słów na wiatr i nie chcą swoich ludzi upokorzyć. Patrząc na ogólny wzrost wynagrodzeń, gdzie średnia to już 8000 i na to ile wartości straciły pensje pracowników Casto w ostatnich latach to jak powiedzieli, że będzie grubo to ma być grubo!

CMPunk
@Ruda

I facet zarabiający z 20 tysięcy pogratuluje Ci podwyżki 200 brutto. Tak trzymaj, jesteś niezastąpiony, aż nie wiem co bym bez Ciebie zrobił - pewnie usunął jedną pozycję w Excellu i rozsiadł wygodniej w fotelu.

BHP
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Ktoś miał problem z bhpowcem który nie zrobił protokołu powypadkowego w ciągu 14 dni od wypadku ? Olewają pracowników sprawa zgłoszona do PIP

casto_dno

Niestety dziwny to sklep w którym sprzedawcy, doradcy klienta uwijają się obciążeni obowiązkami dokładania towaru i przebudowy działu zamiast zająć się sprzedażą i doradztwem. Pracuję na stanowisku nie handlowym i tak sobie myślę, że wygląda to tak: przychodzi klient do sklepu a obsługa jakby pracowała w dzień wolny (żaden z pracowników nie widzi klientów tylko zlecenia od kierownictwa), wygląda to jak by w jednym sklepie były dwa światy które się na wzajem nie widzą, świat pracowników i świat klientów. Na szczęście część klientów wyrywa ze snu pracowników pytając ich o to i owo.

Castorobak
@casto_dno

Przecież to proste, obsługi klienta nie widać a przebudowy, zmiany ułożenia asortymentu i dokładanie już tak. Jak dostajesz polecenie, żeby ogarnąć alejkę z karniszami to lepiej jest to zrobić od A do Z i olać przy tym klientów... Ponieważ, za obsługę i tak nic nie masz, więc co cię ona obchodzi, a jeśli nie ogarniesz poleceń od kierownika to potem jeszcze słuchasz wyrzutów i zarzutów, że nie pracujesz, że Ci się nie chce i olewasz swoją robotę. Jak dyrektor przechadza się po sklepie, to chce widzieć porządek, ładnie ułożony towar etc. w 99% przypadków nie będzie widzieć jak stoisz z klientem i się produkujesz odnośnie towaru czy doradztwa, ale jak chodzi między alejkami to widzi że towar dołożony, że lokalizacje się zgadzają, że składy są ogarnięte, że posprzątane itd... To jest wszystko gra pozorów, decydenci chcą z tego zrobić galerie sztuki. Ciągle jakieś nowe ekspozycje, przebudowy, zmiany, które są absolutnie nikomu nie potrzebne. Bo dla Kowalskiego to jest obojętne czy on bierze płytki z pięknej palety czy z brzydkiej, byle płytki były całe i było TANIO. Ja mam wrażenie, że ta firma przestała być sklepem budowlanym, że sprzedaż towaru ma drugorzędne znaczenie, liczy się estetyka i zgłaszanie kolejnych poronionych pomysłów do Warszawy. Które realizujemy my szaraki a dyro czy region dostają piękne premie ZA KREATYWNOŚĆ I INNOWACYJNE MYSLENIE.

Castorobak
@casto_dno

PS. Jakbym miał jakąś premię od wyniku czy obsługi to mógłbym się (usunięte przez administratora) nad obsługą, doradzać i się angażować... A skoro tego nie ma, to po co robić sobie problemy? Rób to co każe dyro albo kierownik, dniówka leci i do domu. Niech się klienci, nie dziwią, że pracownik tego sklepu ma ich w (usunięte przez administratora) skoro ciągle słyszymy że na nic nie ma kasy i jest ciężko. A nowe sklepy wyrastają jak grzyby po deszczu, żeby Tery i jego ekipa mogli popijać szampana do cyferek i śmiać się z nas że tu robimy dalej za takie stawki :)

Tru
@Castorobak

Chyba wszyscy maja takie wrażenie oczywiście im wyżej na stanowisku tym bardziej oderwani od rzeczywistości. Zamiast zajmować się na górze strategiami, zajmują się ekranami albo na jakiej palecie ma stać towar i w którą stronę ma być obrócony. Człowiek przychodzi do roboty, myślał, że już nic go nie zaskoczy, a tu nagle dowiaduje się, że ma np wymienić chorongiewki z cenami na 15 cm wyższe. Gratulacje dla tych co dają same 10 galupie, a potem narzekają po kątach.

Pracownik Biurowy

Brałem udział w rekrutacji do biura na Krakowiaków. Pierwszy raz spotkałem się z rekruterką która stara się zniechęcić do pracy w ramach swojej organizacji. Dodatkowo tzw śmichy chichy to chyba nie przystoją podczas rozmowy i zerkanie w kółko do smartfona. Padło hasło, że mogę czuć się bardzo nieszczęśliwy na tym stanowisku. Oczywiście nikt się nawet nie pofatygował aby do mnie zadzwonić i powiedzieć o wyniku rekrutacji. Dobrze, że znalazłem sobie inną pracę. Okropne podejście do kandydatów

Standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Dostałem propozycję na dziale budowlanym na czym polega taka praca? Dzięki za opis

A jak inne działy? I jak wygląda płaca za nadgodziny ?

Tru
@Zainteresowany

W trakcie 8 h pracy, 1 h obsługi klienta, 3h ogarnianie swojej alejki plus wykładanie dostaw, 30 minut dziennie to szukanie paleciaków, drabin itp, reszta to bezsensowne przekładanie towaru z miejsca na miejsce, układanie poronionych ekranów, robisz coś parę godzin, aby za tydzień to wszystko przestawiać w inne miejsce .Potem jest wizytacja regionalnego i cos co nie przeszkadzało przez kilkanaście lat , nagle jest ble i przestawiasz. W ogłoszeniach powinno być napisane ze szukają ludzi to przebudów i przestawiania bo tym sie głównie zajmujesz ( o ile jesteś facetem). Chyba wszyscy się zastanawiają jaki to ma wpływ na sprzedaż bo ja na ten moment na to nie wpadłem i nie znam nikogo kto na to wpadł, wszak dla klienta duża będzie różnica czy będzie brał towar z europalety, czy ze zwykłej, kosza drewnianego czy metalowego, nie ogarniam zarządzania w tej firmie.

Agent
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak wyglądają sprawy podwyżek 1 umowa na pół roku, mówili że podwyżki są w styczniu raz do roku to prawda?

prezesnaswoim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Ciekawi mnie jakim kluczem wybierani są ludzie do pracy w casto na nowych oddziałach - w budowanym obecnie oddziale wychodzi na to, że umiejętności i staż nie są brane pod uwagę na konto tego co wpisuje się w oczekiwanym wynagrodzeniu - i zapewne ten klucz to im mniej wpisane tym lepiej i takie osoby się przyjmuje - oj marne szanse na dobre wyniki takiej kadry

Przed rozmową

Jakie zarobki są pracując na dziale logistyki?

Magazynier

Nie da się za to utrzymać. Około najniższej, może odrobinę więcej. Może to być dobre jako praca dodatkowa albo źródło opłaconego ZUSU, jeśli robisz coś innego bez zarejestrowanej działalności, z czego masz normalną kasę.

Castorama to żart

Kupiłem w Castoramie dwie sztuki drzwi Toreno Dab 80 lewe. Obydwie sztuki uległy rozwarstwieniu w identyczny sposób, w identycznym miejscu obok dolnego zawiasu. Podczas procesu reklamacji, Castorama odesłała mnie do producenta, producent stwierdził, że uszkodzenie powstało wskutek transportu lub składowania i odesłał mnie spowrotem do Castoramy. Następnie Castorama odrzuciła reklamację i stwierdziła, że w magiczny sposób dwie sztuki tego samego modelu drzwi zostały uszkodzone MECHANICZNIE w tym samym miejscu i w identyczny sposób. Drzwi nie były w ogóle używane. Nie kupujcie tego (usunięte przez administratora) w tej śmiesznej firmie. Macie inne sklepy do wyboru. To jest istna KPINA z klientów. Sprawa będzie kierowana do UOKiK i polecam Wam od razu wszystkie sprawy kierowaċ do tej instytucji.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jak wyglada praca w sklepie smart? Jakie są zadania? Jakie stawki? Może jest tu pracownik z funkcją projektowania?

DobreDobre
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Drogi przedmówco , o jakich ty premiach mówisz? W tej firmie nie ma żadnych premii dla pracowników. Co najwyżej kierownicy sektora wyrabiają jakieś target-y no i oczywiście dyrektorzy. Tutaj nie ma już nic dla zwykłych pracowników... A nie przepraszam jest więcej, ale roboty i obowiązków jak ktoś się zwolni bo etaty odnawia się bardzo rzadko a za najniższą nikt nie przyjdzie. 2 rok z rzędu nie było nic na święta Bożego Narodzenia, nawet paczki ze słodyczami dla dzieci. Hasła na spotkaniach z dyrektorem typu "jest kryzys, firma ma ciężko, inflacja,(usunięte przez administratora) na Ukrainie" doprowadzają mnie do furii bo pieniądze są ale nie dla nas. Ciągle otwiera się nowe sklepy, jeden po drugim, marnuje się kasę i potencjał na bezsensowne przebudowy i projekty. Bo najwyraźniej niektórzy ludzie w centrali muszą udawać, że są potrzebni więc wymyślają jakieś bzdury i koncepty, żeby tylko zirytować ludzi na dziale. To MY szeregowa kadra tworzymy tą firmę i zarabiamy dla niej pieniądze, a nie oni. Nie ma żadnych premii ani nic co mogłoby mnie zmotywować do pracy, Kingfisher doprowadzi ten sklep do ruiny. Jeśli taki jest plan, to realizują go wzorowo.

Mariusz

Proszę o opinię na temat sklepu w Stalowej Woli. Wiem, że tam nastąpiła rotacja. Dużo umów nie zostało przedłużonych. Ostrzegano mnie, że można tam się "ładnie wpakować". Jak tam przychodzę na zakupy to obsługa jest "strasznie zarobiona", rozmowa z Panem chyba kierownikiem tam na łazienkach... jakby był pijany. Startować czy nie?

@Mariusz

Szkoda twojego czasu. Pracowałem tam i nigdy nie polecę tego pracodawcy. Sam się zwolniłem. Większość 2 zmiany. Mnóstwo poleceń czy zadań abyś chyba się nie nudził. Jesteś od wykładania towaru i przerabiania ekspozycji. Zwalniali ludzi bez skrupułów. Jak jest teraz to nie wiem. Wiem, że jest smutno na tym sklepie, pracownicy nie mają uśmiechu i pogodnego nastroju. Ale to moja opinia.

Ewka
@były pracownik

To kto w takim razie pracuje na pierwsze zmiany, wybrańcy czy kierownicy? Te zadania, o których piszesz to wychodziły poza Twoje stanowisko pracy?

Bocian
@Ewka

... potwierdzam słowa Byłego. Dyrektor i zastępca otoczyli się lojalsami, zaś lojalsi dobrali sobie młodych ambitnych zastępców, którzy niestety mają braki kultury i umiejętności, wynikające z ubogiego doświadczenia [są nieliczne wyjątki]. Doskonale zaś pilnują personelu bo przecież sami pracy fizycznej wnoszą niewiele [są nieliczne wyjątki]. Kilka przypadków można by było podciągnąć pod (usunięte przez administratora) Kwestia jest jeszcze nie przedawniona więc nie wiadomo, może ktoś tam mieć ciepło, tym bardziej, że grono świadków jest szerokie. Myślę, że pilnowanie warunków pracy jest nie mniej ważne niż BHP. Szkoda, istnieje Rada Pracownicza ale ta nawet w sprawie pracowników nigdy głosu [jeśli się mylę to proszę mnie poprawić] nie zabrała albowiem pracę nową trudno znaleźć... działanie takie że jeśli sprzedaż nie jest na zakładanym poziomie to pracowników należy zredukować i obciążyć ciągłą pracą [stąd te widoki układających towar odrywanych do regału przez klientów] uważam za celowo poniżające i mające znamiona trwałego nacisku mającego wpływ na pogorszenie zdrowia i samopoczucie pracowników.... to tyle, może niezbyt pochlebnie ale tak rzeczowo jak w czasie rozmów 1 na 1 w salce konferencyjnej. Pozdrawiam.

Zyzio

Cześć, po jakim czasie od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej dostaliście odpowiedź? Czekam półtora tygodnia na jakikolwiek znak, nie wiem czego się spodziewać

Wika

Tak :) do którego sklepu było skladane cv?

Pracownik Nysa

Witam u nas zrobili wielkie tasowanie pewnie dumni są z siebie,, DYREKTORZY,, Przerzucili naście osób łącznie z kierownictwem i zastępcami twierdząc że dla dobra firmy. Prawda jest taka ratują swój tylek bo boją się że ktoś może się ich pozbyć za złe wyniki sprzedaży i opłakanym wynik tajemniczego klienta.Juz nawet nie chce mi się tam chodzić bo motywację mi zabrali. CASTO już nie jest godny polecenia jako pracodawca...

GuziecDzikaSwiniaZ-Afryki
@Pracownik Nysa

U nas to robili rok temu ;). Tajemniczy klient co miesiąc to będzie poezja ;p Podwyżki w kwietniu "Polska spółka miała duża stratę ..... Staramy się jak możemy być konkurencyjni jeżeli kwota podwyżki nie pasuje nikt cię siła nie trzyma.

Pracownik Nysa
@GuziecDzikaSwiniaZ-Afryki

Tak to już wygoda. U nas Dyro wychodzi sobie jak klient bez odbijania się wraca za 5 godzin jak gdyby nigdy nic i mówi nie siedzimy w poradach łapcie klientów.

Pracownik długoletni....Legnic

Witam .Kiedyś....paręnaście lat temu ...jak nie bylo sektorów i był inny podział pracy....zupełnie inaczej to wyglądała ( ale tak jest wszędzie na innych lokalizacjach mniej już bardziej zle) non stop zmiany nont stop przekształcenia warunków pracy sektora...przezucanie masy towaru za Kogoś bo jest zbyt mało Pracownik....brak jakiegokolwiek czynników motywacyjnych....nie ma co myśleć już o jakiś podwyżkach płać dużych bo jest regrasja niby .Cóż jak co chwilę się zwalnia Któryś z Pracowników długoletnich to o czymś świadczy....nie polecam....idyny plus to większą część ludzi pozytywnych w kontaktach międzyludzkich....ale to nie wystarczy.....jakość obslugi spadnie bo już im nie zależy na Pracownikach ....wola ciąć koszty....nie polecam na dzień dzisiejszy....z fajnego niegdyś miejsca pracy stało się to ,, Syzyfową Pracą,,

Alfonso

Ten sklep ryje beret na maxa,kierownictwo jeden wielki klan,oby im do (usunięte przez administratora) nie dobrał się nikt , zawsze wina pracownika.Jak ma przyjechać wizytacja to chcą się spuścić by byli super ,jak wyjadą dalej jesteś (usunięte przez administratora) do zamiatania.Przebudowy ma robić pracownik obsługi klienta,a kto odpowie za postawiono regały bez uprawnienien.Za zwykle dziękuję to się nawet soli nie kupi.Ta firm to już bankrut który sam się odkopuje .

DziadekZwermachtu
@Alfonso

W Niemczech jest nie do pomyślenia żeby doradca handlowy dokładał towar robił przebudowy w Polsce jest zero poszanowania dla życia i godności człowieka pracodawca wykorzystuje pracowników dając dodatkową pracę i nie płacąc za to.

Zefir
@Alfonso

Oj prawda BHP wybiórcze postawić nowy regał wymienić nogę pracownicy dadzą radę ale jak okres zimowy to szukanie przywalenia się do czego kolwiek. Do teraz słyszę jak mu dobrze zarabiamy ... Porażka dobrze że nie długo Pikon się zbliża

DżeryMagłajer
@Zefir

Pikon ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co te wszystkie slogany Castoramy. Są pogadanki z tymi, którzy nie dają 9/10. Już nawet nie można powiedzieć/napisać, że ta praca jest "średnia". Nie, jest bardzo dobra, wszystko jest bardzo dobre, bo tak powiedział kierownik/dyrektor, a kto się nie zgadza, może się szykować na przeniesienie na inny sektor do alejki, której nikt nie chciał wziąć. Później Castorama chwali się, że "według anonimowych badań" 99% pracowników jest zadowolonych i wszystko jest w najlepszym porządku. Doradcy sami muszą sobie brać towar z magazynu, chociaż nie wiedzą gdzie co jest i nie mają wyczucia wózków widłowych, a magazynierzy mają chodzić po alejkach z klientami, którzy ich zaczepili, i udawać że się znają na wszystkim. A na koniec jeden i drugi dostanie (usunięte przez administratora) od kierownika, że "gdzieś sobie chodzi" zamiast się zająć pracą na sektorze.

Pawel

Dyrektor / Dyrektorka ds. Zarządzania i Logistyki - Stażysta / Stażystka - program rozwojowy Czy ktoś uczestniczył w tym programie rozwojowym? Czy bez problemu po nim można otrzymać zatrudnienie? Na jakie warunki można liczyć? Wymagają mobilności między województwami- czy zapewniają jakieś auto lub zwrot kosztów?

Poinformowany
@Pawel

To stanowisko powinno mieć nazwę zastępca dyrektora. Na samochód służbowy nie licz. Dodatek na mieszkanie dostaniesz ale na określony czas. Jeśli chodzi o mobilność to musisz się dogadać na rozmowie.

Paweł…
@Poinformowany

A na jakie warunki finansowe można liczyć?

Gosia

Aneks do umowy, a na nim najniższa krajowa i zapis, że zawiera 13 i 14 premie. Ciekawe gdzie ta premia, pewnie dla "wybranych", dla pozostałych słowo "dziękuję" i ocena roczna, że się do niczego nie nadajesz i ciesz się że wogole jeszcze pracujesz.

Staruszka

Nic nie otrzymujesz za ocenę. Sztuka dla sztuki. Ja nawet nie wiem jaką dostałam ocenę przez ostatnie kilka lat bo nikt u nas nie zwraca na to uwagi a i tak nic z tego nie wynika.

Alojzy Popiołek
@Gosia

Chyba macie stary wzór umowy, gdy były jeszcze 13 i 14-stki :) Wrzucili te premie do wynagrodzenia zasadniczego 2 czy 3 lata temu dzięki czemu nie musieli dawać większych podwyżek bo już teraz byłby najniższe krajowe na konto.

Gianni
@Staruszka

Najlepsze jest to, że jak przyznają podwyżki, to naprawdę dobry pracownik dostanie zazwyczaj jakieś 50-100 złotych brutto więcej od pracownika, który nie ogarnia za bardzo i notorycznie sypie L4 przedłużając sobie weekendy i urlopy. Niesamowita zachęta do poświęceń i zaangażowania.

Poszukiwana jest doradczyni handlowa. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego. Jeżeli doświadczenie jest znikome, to na zarobek w jakiej wysokości należy liczyć? Widzę, że jest tutaj możliwość wyboru interesujących świadczeń dodatkowych. Jakich? Wymieni ktoś z Was? Z góry dzięki za informacje.

Turururu

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wynagrodzenia - czytaj najniższa krajowa +100/200zł świadczenia czyli: punkty na platformie gdzie można kupić bon do biedronki, wolontariat pracowniczy i.. (uwaga bo było to na MSI) premia dla kierowników zero perspektyw, bezsensowna praca, którą wymyślają przełożeni fajna praca jeśli masz fajnych ludzi na sektorze, ale już najlepiej zacznij szukać czegoś lepszego pozdrawiam (:

Nowy pracownik

Cześć. Napiszcie proszę mi więcej szczegółów o co chodzi z kartą paliwowa Lotos oraz z urlopem dodatkiem do urlopu za 2 tyg jak wykorzystasz.

Możesz podać przedział kwotowy chociaż jak to może wyglądać? Bo jestem załamana mam pójść do pracy w marcu a tu non stop coś wychodzi a oni tak pięknie mówili na rozmowie o pracy o tym wszystkim

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 4 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Castorama Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Castorama Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Castorama Polska Sp. z o.o.