Opinie o castorama.pl - Castorama Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Castorama Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Castorama Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Bogdan

Castorama z roku na rok to (usunięte przez administratora), polityka firmy idzie coraz gorszym kierunku, zero myślenia i rozwiązań systematycznych. Towar jest niszczony systematycznie brak szacunku do klienta. Liczą się układy i wchodzenie w (usunięte przez administratora). Na jednym markecie kierownik budowy nie ma pojęcia o produktach z swego dzialu

Dżordż
@Bogdan

Kierownicy nie są od znajomości produktu, tylko od zarządzania swoim personelem, rozdzielaniem obowiązków, czytania i wysyłania maili, chodzenia na zebrania do dyrektora itd. Produkt jest tu akurat najmniej istotny.

O.
@Dżordż

Dobrze jest wiedzieć czym się handluje.Na moim sklepie kierownicy znają się na swoich produktach.

Pracownik z swarzedza
@Bogdan

Zgadzam się z Tobą. W tej firmie jest coraz gorzej pod względem szacunku do pracownika. JAk się zatrudniałem w 2016 roku to było o niebo lepiej ,(premie, imprezy szkolenia) a w tej chwili to koszmar , żadnych porządnych szkoleń produktowych. Centrala jakby przez ostatnie dwa lata była na innej planecie i nie wie co się dzieje w kraju. Wymagania i pretensje że klientów nie ma a Ceny jak z kosmosu. marża 300% i zdziwieni ze klienci idą tam gdzie taniej. Zero podwyżek płacy a cena życia rośnie.

proste rozwiązania
@Dżordż

Debilne podejście. Ten zakres obowiązków kierownik jest od niczego, co za problem ułożyć grafik.

Aga
@Dżordż

śmiech na sali co prawda pracuję w innej branży ale na stanowisku menedżerskim i ja muszę wszystko obsługiwać biuro, rozporządzać pracownikami przyjmować dostawę obsługiwać klientów i przedewszyskim znać cały asortyment sklepu. Moje wynagrodzenie jest nie wiele większe od pracowników sklepu dlatego szukam nowej pracy. Castorama to jeden z moich ulubionych sklepów a zwłaszcza Mińsk Mazowiecki. Zawsze w śród znajomych słyszałam dobrą opinię, ale to było kilkanaście lat temu teraz co czytam to widać że wszędzie robi się to samo ful roboty za gówniane pieniądze, a do tego jeszcze młodzi pracownicy bez doświadczenia i chęci uczenia się za to do marudzenia że mało na koncie. Jednym słowem robi nam się w Polsce jedno wielkie (usunięte przez administratora)

adamus

Witajcie , w naszym mieście za chwile otwierać się będzie Castorama - powiedzcie jakie są tam szczeble jeśli chodzi o prace np kierownik główny- kierownicy działów- handlowcy - magazynierzy i jakie jeszcze - na jakie zarobki realnie bez premii można liczyć na poszczególnych szczeblach, jakie są główne plusy i główne minusy pracy w tej firmie. Może ktoś niedawno przechodził proces rekrutacji - fajnie by było zbliżyć taki proces jak wygląda z ilu etapów. Czy w firmie są szkolenia jak wygląda rozwój - o ile jest możliwy ? Proszę o opinie wskazówki i sugestie. z gory dzięki

adamus
@adamus

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć? i jeszcze dodatkowe pytanie .... jaki czas przed otwarciem zaczynają nabory ?

Pracownik :)

Hej czy ktoś wie może czy będzie jakiś bonus na święta?

W sensie, że kasy na święta nie dają, tak? A rok temu coś było ? W ogóle jak tu z takimi dodatkami na inne okazje, też nie ma czy czasem coś wpadnie?

Iszczyk

Od stycznia Najniższa zero premii.

Iszczyk
@Pracownik :)

Ja mam minimalna od stycznia bezczelni są 3mld zarobili w zeszłym sezonie i nic pracownika na święta nie dać :(

ll

100 punktów na platformę Worksmile jest z pieniędzy czyli ZFŚS, pobieranych z naszej pensji

@Iszczyk

a dlaczego od stycznia nie ma premii? jak to uargumentowali? Rozumiem, że wcześniej była, napiszesz za co i w jakiej kwocie? Jest szansa, że może od nowego roku wrócą?

az

Czy wiadomo już ile będzie wynosić pensja od 2024r?

Pracownik Biurowy

Brałem udział w rekrutacji do biura na Krakowiaków. Pierwszy raz spotkałem się z rekruterką która stara się zniechęcić do pracy w ramach swojej organizacji. Dodatkowo tzw śmichy chichy to chyba nie przystoją podczas rozmowy i zerkanie w kółko do smartfona. Padło hasło, że mogę czuć się bardzo nieszczęśliwy na tym stanowisku. Oczywiście nikt się nawet nie pofatygował aby do mnie zadzwonić i powiedzieć o wyniku rekrutacji. Dobrze, że znalazłem sobie inną pracę. Okropne podejście do kandydatów

Standardowe

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Robo

Farba dorabiana valstar jest beznadziejna trzeba malowac trzy i nawet cztery razy. Poprostu pigmenty kore są uzywane to porazka!!!!!

Castorama Rzeszów

Pracowałem kilka lat i nikomu nie polecam tej firmy,za czasów poprzedniego dyrektora było bardzo dobrze ale od czasu kiedy władze sprawuje tam obecny dyrektor praca tam to wieczne podejrzenia o wszystko,kompletny brak zaufania do ludzi, kontrola wszystkiego,nie ma wolnej ręki.Dyrektor razem z kierownikiem obiektu kryją nawzajem swoje błędy i jak ktoś im chce zaszkodzić to się go pozbywają.Kierownik obiektu tam to niezły przekręt,(usunięte przez administratora) z kierowniczką reklamy od lat,robi różne (usunięte przez administratora) a dyrektor go kryje.Wszyscy udają że nic nie widzą.Nie ma stylu zarządzania,tam jest dyktatorstwo.

Arnold

Witam, Czy mógłbyś powiedzieć na jakie stanowisko i dział aplikowałeś?

,mam 50 km do Castoramy w Stargardzie Szczecinski,wieć zanim pojade sprawdzam na stronie czy towar jest dostępny,tak też było,towar dostępny,jade,człowiek na stanowisku z panelami sprawdza w komputerze,tak jest dostępny,więc drukuje mi zamówienie do kasy,płace idę po odbiór i tam dowiaduje sie po odczekaniu ok 30 min że towaru nie ma w sprzedaży,to jakiś potworny żart,pani za ladą mówi,,To nie moja wina'' facet z magazynu,,To nie moja wina'' oczywiście,przecież wszyscy wiemy że to wina Tuska,zapewniam że ta sytuacje mi osobiście przytrafiła sie nie po raz pierwszy,ta identyczna sytuacja,innym razem kiedy zamówiłem towar z dostawą i tak musiałem tam jechać bo się okazało że naliczyli mi podwójna stawke dostawy.Co tam się dzieje ?Dlaczego publikujecie strone internetową której nikt nie pilnuje,nad niczym nie panujecie,nie stać mnie na wyrzucanie w błoto pieniedzy na wycieczki do Castoramy 100 km

LuckyLuck
@Andrzej

Chłopie oni na tej stronie nie umieją skasować produktów, które od 5 lat leżą na śmietniku a co dopiero zapanować nad stanami magazynowymi swoich towarów. Problem polega na tym, że w tej firmie dawno temu ktoś poważnie zaniedbał rozwój i inwestycje w nowy system informatyczny. Pracuje się na kilku systemach, jeden ma kilka lat, drugi 20 lat a trzeci pół roku i każdy pokazuje inną liczbę danego produktu, a że pracowników jest coraz mniej bo tonący statek się opuszcza. To nikt nie ma czasu ani ochoty sprawdzać czy na pewno jest tyle co na stanie, niekiedy sami producenci popełniają pomyłki i na dokumencie wyjścia piszą inne ilości niż fizycznie przyjmuje magazyn. A magazyn nie ma czasu tego zweryfikować, kiedyś w tej firmie były oddelegowane osoby do liczenia dostaw i sprawdzania, czy rzeczywiście przyjechało tyle co na papierku. Ale to umarło, bo jakiś mądry francuzik policzył, że w tym czasie te osoby mogą robić coś innego i nie trzeba zwiększać etatów. Mało tego wystarczy, że ktoś coś zniszczy i się nie przyzna i już masz błędny stan, myślisz że ktoś będzie nadstawiać karku za takie coś? Nie oczekuj zbyt wiele po załodze, co już niedługo będzie robić za najniższą krajową. Casto to (usunięte przez administratora) czy stoisz na poradach, czy obsługujesz, czy dokładasz, zawsze jesteś numerkiem w excelu którego najlepiej byłoby się pozbyć żeby zmniejszyć koszty ale ktoś musi zrobić zamówienie albo wskazać drogę do towaru, firma na każdym kroku daje ci do zrozumienia, że jak coś Ci się nie podoba to spi**** w podskokach. A osoby, które mają swoje zdanie i krytykują obecny stan rzeczy są na celowniku :)). Wszystko się sypie, nowa strona to porażka, system do pracy to porażka, warunki zatrudnienia coraz gorsze (usunięte przez administratora) Nie szukaj winy w zwykłych pracownikach, tutaj większość liczy tylko czas na zegarku kiedy pora do domu. Bo po co się starać i dawać coś od siebie, kiedy jedyna nagroda to uścisk dłoni kierownika lub dyrektora (usunięte przez administratora) A ci co rządzą tym grajdołem, mają na koncie miliony euro i nic ich ta firma już nie obchodzi, dopóki się kręci jest ok

@LuckyLuck

Aż tyle systemów? To rzeczywiście może być ciężko się połapać ze wszystkim. I jak wygląda wtedy wdrożenie, wszystkiego jednocześnie trzeba się uczyć czy już kolejne osoby uczą się tylko tego najnowszego? Piszesz też o braku motywacji, a widziałem, że były kiedyś premie. Przynajmniej wg jednego z komentarzy. Co się z nimi stało? Mają jeszcze wrócić kiedyś? Sory za tyle pytań, ale rozważam pracę na magazynie.

FikiMiki

No w jednym systemie robisz zamówienia, w drugim sprawdzasz kiedy przyjedzie towar lub organizujesz przerzut na inny market, a w trzecim doglądasz swoich zamówień i wysyłasz SMS do klientów. Strasznie to wszystko toporne i zagmatwane, jakby nie można było wszystkiego robić w jednym systemie lub okienku. Co to za problem dla tak dużej i majętnej firmy zlecić napisanie takiego programu? Nie umiem tego pojąć naprawdę. Jeśli chodzi o pracę na magazynie to zależy gdzie cię dadzą, bo kilku jest odpowiedzialnych za przyjmowanie dostaw i dokumenty czytaj obsługa Tirów i ładowanie zamówień klientowskich. I te osoby większość pracy siedzą w wózku i jeżdzą z paletami a jak trafisz na część co szykuje zamówienia to życzę powodzenia. Bo twoja praca będzie polegać na szykowaniu dostaw i odbiorów, w grę wchodzą ciężkie rzeczy panele podlogowe, papy, płytki ceramiczne, ogrodzenia etc. Doradca wypisuje kwitek na magazyn, dostajesz kartkę z lokalizacją i szykujesz zamówienie za zamówieniem, do tego niekiedy zamówienia internetowe, w między czasie dostawy do domu i odbiory. Innymi słowy non stop dzwigasz ciężkie rzeczy i nie ma że boli :)) . Także nie wiem czy warto biorąc pod uwagę fakt, że na innych magazynach płacą więcej plus masz wolne weekendy. W casto sobota to normalny dzien pracy i nic ci się za nią nie należy, a na magazynach czy firmach produkcyjnych weekend jest dla chętnych i płacą często nadgodziny lub dodatki za sam fakt, że przyjdziesz. Co do premii, była kiedyś tzw. turbina czyli premia uzależniona od wyników marketu na która "robili" wszyscy jako załoga. To było raz na kwartał i czasami była to druga wypłata także bylo się z czego cieszyć, no i były też premie na wakacje i na świeta dla zwykłych pracowników 85% wypłaty ale obydwie zlikwidowali. Bo ktoś mądry w centrali policzył, że jak tak dalej (usunięte przez administratora) będzie podnosić najniższą krajową to nie wydolimy z podwyżkami dla naszych roboli więc turbina na śmietnik :)) , a te dwie wliczyli ci do co miesięcznej wypłaty. Więc teraz masz gołą wypłatę nieważne co zrobisz, a te premie były też zależne od L4 bo chorobowe je redukowało. Kiedyś było po co się starać bo była ta premia od wyników, a teraz nie ma nic, nawet premii za frekwencje. Wielu ludzi zaczyna odchodzić lub o tym powaznie myśli, bo jak tak dalej pójdzie to niedługo nie będzie z czego rodziny utrzymać, ceny w casto idą tylko w górę a o pracowników nie dba nikt. Nie zapomnę jak prezes Casto kazał zrobić załodze szkolenie z "Dzień Dobry" bo raz w roku przebrał się w ciuchy Castoramy i wszedł na sklep jako zwykły pracownik i był w szoku, że jego pracownicy nie chodzą pełni sił, energii, że nie podchodzą sami z siebie do klientów, że się nie starają i w ogóle. To jest właśnie ten poziom odklejenia od rzeczywistości tych na górze, oni myślą że ludzie chodzą do pracy z pasji i są dumni z noszenia logo castorama :)). Ciągle się zastanawiają jak zmotywować załogę do pracy, a przecież wystarczy dać więcej kasy i jakieś premie hah. Jeśli masz inne opcje to daruj sobie Castoramę, praca bez przyszłości i za coraz gorsze pieniądze

@LuckyLuck

Co to znaczy, że załoga będzie niedługo robić za najniższą? Chodzi o to, że od stycznia jak wejdzie 4.242 brutto jako minimalna, to Wy macie tyle i Wam się zrówna? Bo chyba nie masz na myśli, że obniżą Wam pensje?

@Andrzej

Odpowiedź jest prosta: jest (usunięte przez administratora) powodów jest wiele, stany towaru na stronie obejmują też zamówienia internetowe ????, więc nigdy nie ma pewności, że towar jest dostępny, są błedy w przyjeciach towaru z dostaw, (usunięte przez administratora) na magazynie tzn. nie stratowanie uszkodzonego towaru, brak lokalizacji, tzn. towar jest, ale nie wiadomo gdzie ????

Namaste
@LuckyLuck

Zgadza się, 3 kompletnie różne systemy. Na każdym inny stan a faktycznie jeszcze mniej. Premię włączyli do podstawy a podstawa przeciętna i "spada".

Ludzik casto

Jest słabo w firmie, złe nastroje, przygnębienie, zniechęcenie i brak energii,dyrektorzy z grobowymi minami, pracownicy czują się winni brakiem wyników sprzedaży i przez to obciążeni psychicznie, ale nic karawan toczy się dalej... Tajemniczy klient nasyłany co miesiąc i coraz gorsze oceny. Atmosfera pracy słaba, dodawanie nowych zadań, redukcja etatów, kłanianie się do stóp klientom, podlizywanie, słodzenie a i tak źle... Chcemy dobrej atmosfery i nadziei na lepsze jutro, przecież ciężko pracujemy i to nie nasza wina że brak klientów...

ktoś
@Ludzik casto

Witam w castoramie chyba mało się zarabia bo wybierają pracownicy CASTORAMY Z DZIAŁU OGRÓD HAHAHA z odpadów elektronarzędzia OBI :) Chcą się otworzyć w Mysiadle i już (usunięte przez administratora)?? :)

Zabrakło mi kilku paneli podłogowych,chciałem dokupić,wszedłem na strone Castoramy w Stargardzie i zapytałem konsultanta Karoline czy moge dokupić kilka sztuk,co usłyszałem....że ona nie wie bo to decyzja kierownika sklepu...dacie wiare,co za bzdura,do Castoramy mam 50 km,więc musze jechać żeby zapytać kierownika ?Nie do pomyslenia,zabraknie kilka paneli więc trzeba zmieniać podłoge i kupić więcej paneli

Witam wszystkich! W moim mieście jest oferta pracy jako logistyk. Mam skończone studia inżynierskie w tym kierunku i przydałoby mi się doświadczenie zawodowe. Możecie mi polecić te pracę jako kobieta? Jestem pracowita, młoda, nie boję się nowych rzeczy.

Majorka

Castorama otwock,jedna wielka porażka,nie polecę nikomu,przeważnie drugie zmiany,prawie każda sobota jak (usunięte przez administratora),omijać z daleka

Roksana
@Majorka

To kto w takim razie pracuje na pierwsze zmiany, rano jest mniejsze zapotrzebowanie na pracowników? Na soboty trzeba się zgodzić czy może najpierw biorą je osoby chętne?

Hahaha

(usunięte przez administratora) Pracuje tu ponad 100 osób i panuje świetna atmosfera, a od tygodnia jest naprawdę wesoło. Twój wpis zrobił nam dzień a skutek odniósł odwrotny od założonego. Posypały się podania o pracę, ale w sumie to już nie powinno cie obchodzić.(usunięte przez administratora)

Niezmotywowany

Cześć pracuje już jakiś czas wcześniej było Oki byly premie Turbo były 13 14 jakąś motywacja ..teraz wciągnęli wszystko w pobory które zaraz będą się równać z najniższą krajowa (ktoś to dobrze obliczył) bo zrównamy się zaraz z krajowa a nie mamy nic żadnych premii żadnej motywacji pracodawcą zszedł na psy .....

Peter Leserr

Witam, hej koledzy jak Wasze zarobki? Bez premii bez dodatków i motywacji...już niebawem okaże się, że duża część z nas zarabia poniżej pensji minimalnej...Co na to prezes, zarząd i te wszystkie dyrektory; jak chcecie byśmy zostali w pracy, starali się, bo nowi nie przyjdą za grosze - chyba (usunięte przez administratora) z UA. Dyrektorskie uściski rąk, uśmiechy i wkładanie niebieskich koszulek to za mało by związać koniec z końcem. Godne zarobki i dawny prestiż firmy został chyba bezpowrotnie zatracony. Dajesz z siebie wszystko, starasz się, czy też odwrotnie - odwalasz dzień i udajesz że pracujesz to i tak nic nie dostaniesz.

Andżela

Cześć, widzę, że poszukują kogoś na stanowisko Pracownik / Pracowniczka Sektora Logistyki i zastanawiam się mocno nad aplikacją :) Chciałabym wiedzieć, bo w obowiązkach jest wysyłanie reklamacji, ktoś orientuje się ile miesięcznie tych reklamacji ich przesyłanych? pytam bo Castorama to spora spółka i zastanawiam się czy dałabym radę z tak obszerną ilością reklamacji, biorąc pod uwagę, że to nie jest jedyne zadanie na tym stanowisku :) czy ten szereg szkoleń, który oferują wiąże się z dalszym awansem u nich w firmie?

Były pracownik logistyki

Pracowałem w sektorze logistyki w jednym z Warszawskich marketów ponad 8 lat, praca ogólnie spoko, ale nie ma podziału obowiązków jesteś na magazynie od wszystkiego bo za mało ludzi a dyrekcja nie zatrudni nikogo bo za dużo pensji do płacenia, z kolejną osobą która odchodziła nikogo więcej nie zatrudniali. Kierownictwo bardzo w porządku ale trzeba dobrze żyć, niestety panuje tu kolesiostwo - czyli utworzyła się mała klika gdzie pracownicy są faworyzowani i oni tu mają przywileje głównie chodzi tu o grafik, są osoby którym do tej pory co miesiąc daje się więcej wolnego, dłuższe weekendy oraz urlopy w najdogodniejszych okresach. Poprostu ma tu podlizywanie się kierownikowi, a reszta na tym cierpi. Była kiedyś taką sytuacją że przeniesiono pracownika na dział hydrauliczny z logistyki bo pracownik nie dogadywał się z kilkoma osobami z tej grupy uprzywilejowanej, kierownictwo zamiast samemu rozwiązać problem to spotykał się na osobności aby podpytać jak dany pracownik pracuje jakie są relacje z naciskiem na zwolnienie albo przeniesienie. Pracownika którego przenieśli był bardzo pracowity i miał duże doświadczenie a że coś robił wolniej a dokładniej i kilka osób go nie lubili bo wiadomo nie każdego się w pracy lubi to raczej to nie jest powód do przeniesienia/zwolnienia. Trzeba uważać co się mówi w Castoramie bo regały mają uszy. Ostatnio się nawet dowiedziałem że ludzie mają coraz więcej obowiązków i nie mają siły a ludzi mało zatrudniają, kilku pracowników mi powiedziało że nawet pracodawca nie finansuje wody do picia w te upalne dni - każdy musi mieć swoją wodę. A jeszcze za mojej kadencji dyrektor tak oszczędzał że nawet ręczników brakowało do wycierania rąk a momentami nawet papieru brakowało i mydła do rąk - to może potwierdzić każdy pracownik. Zmiana dyrektora dużo zmieniła na gorsze.

Wiki
@Były pracownik logistyki

Wow, 8 lat to baaardzo długo :) Od kiedy jest ten nowy dyrektor tak w ogóle? Jak dawno pracowałeś w dziale logistyki? Sa szanse, że coś się zmieniło przez ten czas, czy odejście, to świeża sprawa? Jak w ogole zarobki, przez te 8 lat pracy doceniała cię firma pod względem finansowym? Były podwyzki, premie?

Elzbieta

Pan Michał pracownik stolarni w łódzkiej castoramie ul.Wydawnicza to godna naśladowania osoba: komunikatywna, solidna,profesjonalna,z dużą chęcią niosenia pomocy klientom. Brawo Panie Michale bardzo, bardzo mocno dziękuję i życzę owocnej i satysfakujacej pracy

Borys Makarenko

Wszędzie to samo. Castorama, to lipa od dawna. Gruz odbiorą za darmo hahahahaha. Następnie go sprzedają firmom budowlanym. Mebli zawsze brak. Tego brak. Tamtego brak. Kasy i premii porządnych dla pracownika brak.

BarbieGirl
@Borys Makarenko

Firma od dawna zmierza w złym kierunku, decydenci żyją w swojej własnej bańce rzeczywistości. Gdzie Castorama to lider rynku i potentat branży. Tak było 15 lat temu kiedy konkurencja dopiero co zaczynała walkę o rynek. Złote czasy tej firmy bezpowrotnie minęły, obroty i ilość klientów spadają rok rocznie, a dyrektorzy których ciśnie zarząd o lepsze wyniki. Poganiają szeregowych pracowników, którzy nic nie mogą za to, że Centrala śpi zamiast wprowadzać pożyteczne rozwiązania i system do pracy. To nic innego jak wstyd, że taka ogromna firma która wciąż zarabia mnóstwo pieniędzy nadal korzysta z systemu do zamówień sprzed 25 lat, jeśli dobrze pamiętam był on pisany na Windows 98 pozostawię to bez komentarza... Sieć zmieniła też całkowicie podejście do zatrudnienia. Teraz doradca to tylko fizol od dokładania towaru i wypisania zamówienia, do pracy na ogół przyjmują ludzie świeżo po szkolach średnich lub studentów do 26 r życia bo takim osobom nie trzeba dużo płacić, nie mogą stawiać dużych wymagań co do zatrudnienia a w razie problemów łatwo ich zastąpić. Kiedyś Pan z Castoramy mógł Ci doradzić bo albo miał praktyczne doświadczenie w remontach albo przeszedł dużo szkoleń i wyjazdów. Dzisiaj firma ma to już w głębokim poważaniu, zrobili szkolenia w formie prezentacji z powerpoint, zrób sobie je w 1-2 dni po przyjęciu do pracy i sprzedawaj towary o których nie masz pojęcia. A jakiekolwiek formy zaangażowania czy poszerzenia wiedzy o produktach, są nagradzane poklepem po ramieniu i sformułowaniem "Brawo tak trzymaj" ... Nic tylko się starać na targety i premie Panów Dyrektorów :DDDD

tak.
@BarbieGirl

Większość ludzi w tej firmie, a zwłaszcza w Centrali to pracownicy z dużym stażem pracy i wiedzą. Ale jest tez minus tego-nie pracowali w innych firmach, nie znają innych systemów pracy itp., nie wiedzą, że można i warto ułatwić sobie życie i innym. Wiele zmian nie jest konsultowanych z pracownikami, aby ułatwić im pracę. Nowy system do wystawiania faktur, zwroty i nowa aplikacja do reklamacji to 20 lat do tyłu za zielona konkurencją. Program lojalnościowy miał być gotowy zaraz po pandemii....a nadal raczkuje.

Były kasjer

Nie polecam pracy w tej firmie, bynajmniej chodzi mi o zgorzelec castorama. Umowy śmieciowe przez agencje przedłużane co miesiąc czyli brak stabilności nie wiadomo kiedy ci umowy nie przedłuża. Brak premii, brak motywacji do pracy, wywalają z roboty jak chcą bawią się ludźmi żenada odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 176.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Castorama Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 4 to opinie pozytywne, 92 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Castorama Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Castorama Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Castorama Polska Sp. z o.o.