Lemonex S.A.

Lublin

Opinie o Lemonex S.A.

laluuuuuuu:) 2011-01-14 02:22:07
mozna więcej informacji na temat tej firmy? jak się u nich pracuje?
Orange 2012-01-03 10:59:15
Pracuje się dobrze ale pan [usunięte przez moderatora] czasem przegina, po za tym spoko. trzeba się przyzwyczaić bo zbiór ludzi jest różny. Kasa jak wszędzie.
orange 2012-02-16 13:16:44
jest ogólnie bardzo przeciętnie można rzec beznadziejnie premie zabierają bez powodu ludzie się wyzywają drą się na halach magazynowych, jestem osobą która czasem zagląda bo nie ma innego tak dobrze zaopatrzonego magazynu. uwagę przykuwa szczególnie jeden z pracowników który wydziera się jak by był z jakiegoś krańca świata gdzie dopiero o się nauczyli mówić.
orange 2012-05-22 10:27:31
Witam ostatnio to ludzie jakby sie szaleju najedli o której bym nie podjechał to wydzierają się, wiem od kierowców którzy tam podjeżdżają że chłopaki bardzo mało zarabiają, mają zabierane premie za nic, maja tak zwaną PRZYMUSOWA SOBOTĘ DLA OCHOTNIKÓW (ZA KTÓRA NIE PŁACĄ) A JAK NIE PRZYJDA TO OBCINAJA IM PRAEMIĘ KTÓREJ I TAK NIE MA. i z tytułu że premii i tak nie ma to jeszcze zabierają z wypłaty. Tam by sie przydal sanepid i PIP. a [usunięte przez moderatora] z ryj i na beton.
orange 2012-07-11 17:25:48
WITAM WITAM I WSZYSTKIM ODRADZAM!!!!!!!!!!!! w firmie nie ma żadnych podwyżek! Jest funkcjonalna zasada kogo lubię temu dam zarobić jak nie lubię to sobie pracuj dopóki dopóty nie podpadniesz jaest młody berygadzista który chce sie wykazać i czepia się wszystkich których nie trawi, sa dwie zmiany jedna geniuszy a druga niedołęg i ta druga zawsze ma w plecy, jak by sie pracownicy nie starali. jestem zaglądającym kierowca czasem jak słysze co sie dzieje to włos sie jeży na głowie ODRADZAM.
orange 2012-07-31 23:16:45
witam ponownie a oto nowości z Lemonex koncetrationslager jak juz wiadomo premii nie ma, nie przewiduje się, [usunięte przez moderatora] który morde drze dalej sie drze a tak ciekawa jestem czy go w koncu [usunięte przez moderatora] Brak organizacji dwóch trzech robi reszta sie obija.
kosa 2012-09-01 15:19:55
Jak się komuś pracować nie chce to nie ma premii i się na niego drą! Jak się nie podoba to poszukaj innego miejsca chociaż wątpię, żeby gdziekolwiek Cię przyjęli. Za soboty jest płacone jak za nadgodziny, a jakby chłopaki premii nie mieli to na rękę by były marne pieniądze a 1700 na rękę spokojnie można zarobić, co jak na magazyn nie jest źle. Na hali wszyscy się drą, hałas jest, ale da się wytrzymać. Ludzie różni, nigdy nie ma tak, że wszyscy wszystkim odpowiadają.
kosa 2012-09-01 15:28:57
I grunt to pisać z jednego nica w dwóch rodzajach męskim i żeńskim. Jakby to powiedzieć... porządne kobiety się tak nie wyrażają, a to tylko świadczy o Tobie.
pracownik 2012-09-09 11:23:53
pan [usunięte przez moderatora] ktory jak mniemam jest malo lubianym pracownikiem owego magazynu musi poprostu swe poty wylac i na forum i w w kiblu w szatni do ktorego to chodzi co chwila. tak tak panowie i panie kierowcy zagladajacy. [usunięte przez moderatora]
pracownica 2012-09-10 08:52:10
Ciekawe któż to. Z tego co widać wszyscy są dziwni.
Jeden gruby drugi chudy, jeszcze inny wysoki jeszcze inny, jakiś inny.
Ludzie są różni. widać że nie macie co robić wypisując na siebie bzdury zamiast się zając czymś produktywnym, a nie wypisywac bzdury na portalu w necie. Pamiętajcie to ludzie tworzą atmosferę w firmach a nie firma i to od was zależy jak się będziecie dogadywać, a z tego co wypisujecie ciężko się dogadujecie. Każdy jest inny.
A najgorsze co można zrobić to oczerniać jednego spośród wszystkich a z tego co zazwyczaj wynika pracownik jest Bogu ducha winny, a wy frajerzy się wyrzywacie.
e-rekruter/ka 2012-09-10 10:24:59
Witam śledzę od początku poczynania lemonex-u na owych stronach, chcę zwrócić uwagę na zachowanie, podczas zatrudniania pracowników wprowadził bym testy na których uwzględnił bym zachowanie w sytuacjach stresujących, oraz osobowość pracownika w stosunku do innych, te wszystkie dane są zawarte w świadectwach pracy w odpowiednich paragrafach,jak również sposoby zachowań podczas umów o pracę w okresach próbnych(domniemam że takie funkcjonują). Wtedy osoby które wykazują tendencję do [usunięte przez moderatora], odrzucał bym,lub nie przedłużał z takim pracownikami umowy na dłuższy czas. a pracownikowi który znosi takie traktowane i jeszcze się nie zgłosił tam gdzie powinien przydzieliłbym wysoką premie za opanowanie, natomiast pracownikom stosującym [usunięte przez moderatora] lub pastwiącym się w taki czy inny sposób wymierzył bym karę przewidziana w kodeksie pracy. Ps. powodzenia pracowniku, [usunięte przez moderatora] STRZEŻCIE SIĘ. E-rekruter czuwa.
terelemorele 2012-09-28 12:42:12
Takie słownictwo w ustach- pracownicy- Frajerzy. czy znasz znaczenie tego słowa. czasami lepiej sie zastanowic zanim sie coś napisze. To jest internet. Duża skarbnica informacji a nazywanie frajerem kogoś kogo się nie zna nie jest na miejscu. Tak samo reszta - Strzezcie sie- brzmi to jak grozba a to tez ma swoje swoje miejsce jesli wiesz co Piszesz. Dlatego slownictwo powinno byc dobierane do sytuacji jak i ludzi.
wasiak 2014-03-12 21:43:21
Lemonex jest twórca tej sieci handlowej kropka, sa coraz bardziej znani, widać po wyróżnieniu od Forbes'a, że pną się w górę.
kidawa 2014-03-14 23:49:00
w sumie to chyba Lemonex jest sklepem jak każdy inny. Nie wiem co go wyróżnia spośród innych Żabek itp.
młoda 2014-05-19 18:19:49
wasiak, no ale to mi nic nie mówi, a chce się tam dostać do pracy. jakie zarobki, umowy, nie robią problemów ciężarnym?
bartuś 2014-09-10 16:40:59
kiedyś była mowa w jakimś poście o jakichś testach sytuacyjnych, jakichkolwiek testach przed zatrudnieniem u nich w lemonex, czy takie testy i egzaminy w końcu ewentualnie wprowadzono? no i skoro ktoś tam wspomniał o testach w sytuacjacach stresowych, to w takim razie ta praca jest taka super mega stresująca?
artek 2015-02-04 23:41:57
witam tez chciałbym się dowiedzieć co to za testy wprowadzili na jakiej metodzie to polega czy naprawdę ta praca jest bardzo stresująca...Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników oraz jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje ta firma czy ktoś doświadczony wie coś wiecej na ten temat pozdrawiam serdecznie...
Ryszard 2015-02-28 12:20:23
Mnie również zaintrygowały te testy, może jednak jest tutaj ktoś zorientowany w temacie i mógłby napisac o co takiego chodzi? Czy aby nie jest tak, że robią rekrutację grupową i trzeba się wykazać, by wyszło, kto ma cechy lidera? Co to w ogóle za przykłady scenek, bo fajnie byłoby się wcześniej przygotowac by dobrze wypaść.
pr 2015-03-19 13:03:54
nie ma żadnych testow
lonza 2015-06-15 18:30:57
Fajniutko tam naprawde fajniutko
GrubyLolo 2015-09-01 13:35:41
Bylem na rozmowie 2 tyg temu na stanowisko magazyniera i nie mialem zadnych testow ,luzna rozmowa co i jak to wyglada.Najnizsza placa 3 zmian ,taka sytuacja.Niestety lub stety nie zadzwonili chciaz gosc mowil ze oddzwoni
kierowca 2016-02-05 20:18:29
no i się rypło,trzy zmiany dalej i pensja jak najniższa się da. Magazynierzy nie poruszają się wózkami widłowymi bo oprócz ledwo jeżdżącego elektryka tam nic nie ma a na wysokim składzie jeżdżą dwie osoby z góry ustalone. więc jazda wózkami odpada. pracownicy to ludzie różnego pokroju, od tępej gimbazy do ludzi niedowartościowanych po studiach do bani. powodzenia wśród desperatów.
Lolek 2016-05-19 18:33:53
Obecnie pracuje w tej firmie, ogólnie nie polecam, brak organizacji ze strony kierownictwa, patola jedna wielka... Ludzie są wręcz wybitni, jeden mądrzejszy od drugiego. Ostatnio miałem spine z jednym z pracowników, mało tam znaczy, a się kretyn wymądrza. Były podwyżki, teraz to wszystko zależy od tego ile tam przepracujesz. Pracuje tam osoba, która ma już 10 letni staż i nawet nie ma 3 tysięcy na czysto i sam narzeka, ale pracować gdzieś musi. Kierownicy robią cyrk o byle co, nawet o to, że ktoś tam sobie żarty robi. Największą polewę mam z tego, że pracował tam gościu, który zbierał przypały ze strony kierownika, których nawet nie zrobił. Frajerstwo tam to norma, ale za tą są bonusy, wolne, dodatkowa kasa, ale co za tym idzie nie ma się wtedy szacunku do takiej osoby i jest po prostu niszczona wśród pracowników
edmund 2016-06-20 14:32:51
Lolek' a długo już tam pracujesz? wiesz moze jak ktos pracuje dluzej od kogos i jest na stale tam zatrudniony to ja nie kwestionuje jego wiedzy i umiejetnosci ,ktos moze sie okazac lepszy oczywiscie a na magazyn teraz poszukują kogoś?
Buuuuuuu 2016-12-07 18:55:55
Witam wszystkich, przykro to pisać ale w tej firmie jest po prostu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam wystarczająco dlugo i wystarczy, atmosfera nieprzyjemna i napięta jak baranie jaja, kasa jak na lublin przeciętna. Chamstwo donoszenie na innych na porządku dziennym, jak pisał kolega wyżej kierownicy robią cyrk o byle co, nie potrafią podejść do żadnej sprawy normalnie od razu ostra jazda.. nie szanują pracowników jak mogą to pomiatają magazynierami.... ogólnie chamówa. Praca trzy zmianowa niby nie obowiązkowe sobota ale jak nie przyjdziesz to nie dostaniesz premii.. Nie mówię, że wszystko jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] są plusy. Na święta paczki żywnościowe nawet duże, umowa o prace pełne ubezpieczenie, można ubezpieczyć członków rodziny. Zapomniał bym o najlepszym.... możesz zgodzić się na urlop kiedy sam kierownik zmianowy ci wybierze :) tyle z mojej strony.
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Lemonex S.A. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lemonex S.A.