Opinie o Lemonex S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lemonex S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lemonex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemonex S.A. w Lublin

Jaki jest wkład kierownictwa Lemonex S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

allah
@cytryna

Masz w 100% racje kolego ;) Pracowałem tam ponad 2 lata i był to zmarnowany czas. Jedynie to chłopaki na magazynie spoko i fajna atmosfera na nockach, jeżeli chodzi o bycie ,,pracownikiem" to dla kierownictwa jesteś nikim masz (usunięte przez administratora) i nic więcej. Raczej o jakimś życiowym spełnieniu czy osiągnieciu w tej firmie można zapomnieć, moja kariera i prawdziwe zarobki zaczęły się po przekroczeniu progu tej firmy...

Toffikowelove

Pracowałem tam kilka lat temu, Kierownikiem był Dziadek który darł się jakby wyszedł z kraju gdzie dopiero nauczyli się mówić i palił 3 paczki ruskich fajek na zmianę ale był spoko. Na magazynie też spoko chłopaki. Kierowcy zazwyczaj pijani walczyli o najlepszy towar i punkty dostawy, busy stare złomy przeładowane że się koła urywają.... Bałagan na magazynie na porządku dziennym. Słaba kasa i brak motywacji. Od kąd stery przeją dyzma firma idzie na dno, starzy pracownicy z dużym stażem odchodzą z firmy, ogólnie nie polecam. Każdy tylko wpatrywał się w Panią Jowitę i co toby z nią nie zrobił :>

Kierowca
@Toffikowelove

powiedz mi ktory bus w tych czasach nie jest przeladowany jak maja ladownosci po 500kg dojdzie winda i (usunięte przez administratora)

Kajtek Nowy wpis

Czytam ten wątek o robocie, szczególnie na magazynie. I od razu nasuwa mi się pytanie, czy jak tu już wspominano, za pracującą sobotę zamiast zapłacić kodeksowo, to oddają dzień wolny w tygodniu? I czy ktoś otrzymuje tu premię, co o niej teraz czytam, że jest uznaniowa? To o premii znalazłem w ogłoszeniu na magazyniera udt, gdzie dodali też, że płaca za 3 zmiany ma wynosić 4 242 zł brutto.

Sami Nowy wpis
@Kajtek

Za sobotę nie oddają Ci dnia wolnego na tygodniu. Coś tam dorzucą Ci do wypłaty. Premie tak są liczone, że nie do końca wiadomo jak

@Toffikowelove

Co się takiego dzieje firmie po tych zmianach w zarządzie, że Firma idzie na dno? Kurczę, a ja właśnie planuje się przyjąć. Czyli to zły czas żeby składać tu cv? Ile za twoich czasów płacili? Więcej niż minimalna? Dawali czasem jakieś podwyżki, premie? Cokolwiek, nawet na święta? Czy mogę zapomnieć o benefitach?

Toffikowelove

Kolego po zmianach w kierownictwie jest jeszcze większy chaos na magazynie, ciągle jakieś tabelki, statystyki, które mają się nijak do rzeczywistości. Po co liczyć ile towaru skompletujesz na zmianę skoro miedzy czasie robisz kilka innych rzeczy, mało tego żeby towar był na właściwym adresie. Wszystko porozwalane, adresy na magazynie mają się nijak do rzeczywistości, trzeba skakać po drabinach, regałach po towar już nie wspomnę o podnoszeniu na samych widłach na górę bo trzeba ,,szybko'' kompletować zamówienie. Trzeba uważąć co się tam podpisuje bo w firmie obowiązuje ,,weksel in blanco" jak coś zniszczysz czy to wózek czy towar to Cię obciążą. Kiedyś gdy kierownikiem był tzw Dziadzia można było normalnie pracować, czasem jak tu ludzie piszą pokrzyczał jak wypił za dużo kawy i tyle. Ogólnie kasa marna, i z pozycji magazynu nie masz żadnych perspektyw na rozwój o awansie nie wspominając to jest pewne. Pracowali tam ludzie po kilkanaście lat i pensja ledwo co do góry, za soboty i nadgodziny nie szło się doliczyć. Zatrudnianie przez agencję, połowa ukraińców. Ogólnie jest tyle lepszych firm , że nawet nie wawracaj sobie głowy.

Kuc
@Toffikowelove

Co do nadgodziny warto dodać fałszowanie ewidencji pracy, po co wpisywać godziny w kajet skoro i tak potem idzie w ruch korektor i w biurze zmieniają tak żeby firmie pasowało... Sytuacje typu "podpisz kwita że 1.5 roku temu dostałeś buty robocze" których oczywiście nie dostałeś. dyzma odkąd poszedł na dyrektora ściąga sobie równych ziomków bez pojęcia o czymkolwiek... w końcu ten okręt zatonie, oby jak najszybciej

@Kuc

Dokładnie tak jest jak piszesz kolego ;) Ubrania dają po byłych pracownikach bo przemiał ludzi jest spory więc nie opłaca im się najwyraźniej zamiawiać nowych ubrań dla pracowników. Nadgodziny nigdy tam się nie zagadzały. Za pracującą sobotę ponad normy czasowe wpiswywali dzień wolny na tygodniu, w który normalnie musiałeś przyjść do pracy, nawet nikt nie informuje jaki to dzień.Także gdyby ktoś się zastanawiał nad pracą w tej firmie to polecem być bardziej ambitnym bo tam można sie jedynie garba i nerwicy dorobić nic więcej.

Kierowca Nowy wpis

Ayo Nowy wpis

Rekrutują przedstawicieli handlowych m.in. do Holandii czy Anglii. Kilka tych lokalizacji jest, wiecie czy samemu można wybrać kraj, czy to raczej firma przydziela miejsca pracy? Podstawa wynosi od 2 000€ / mies + system prowizyjny. No kwota nie powala, ale może prowizje są porządne i ratują sytuacje. Dajcie znać co myślicie, będę mega wdzięczny.

Jak dla mnie wspołpraca jest niezła. Najistotniejsze są regularne spotkania na których omawiane są bieżące problemy i analizowane sposoby na poprawę różnych działań. Nie zawsze jest kolorowo i nie ze wszystkim się można zgadzać ale praca w takim gronie i przy takiej specyfice wymusza współpracę z różnymi osobami i działami. Cel działań jest zawsze wspólny.

Joanna

jak czesto są takie spotkania? raz w tyg w poniedzialek jest taki meeting ? czy rzadziej ? czy jak sie da jakies zazalenia to kierownictwo bierze sobie to do serca i stara sie cos zmienic?

@Joanna

Zależy w jakim dziale. Niektóre są spotkami wewnętrznymi 1x w tyg lub częściej w zależności od potrzeb, a niektóre łączące kilka działów min co 2 tyg. Bardzo często bieżące problemy są omawiane 'od ręki' nie czekając na jakieś oficjalne spotkanie. Jeśli omawiane problemy są do szybkiego rozwiązania najczęściej zmiany są od razu. Zdarza się, że ten proces musi potrwać, jak np. włącznie kart sportowych do firmy czy pakietu medycznego, co trwało parę miesięcy ale wreszcie jest! Czasem 'góra' zapomina, że jakiś problem był zgłaszany i zwyczajnie trzeba się przypominać.

cytryna

daruj sobie te wypociny!Nie zakłamuj rzeczywistości!Kto tu pracuje lub pracował wie jak jest naprawdę!Jesteście bardzo mizernym zakładem pracy (bo użycie słowa firma byłoby nadużyciem) z PRL-owskim myśleniem!Nie pozdrawiam buhahaha!

@cytryna

Niestety z Twojej opinii nic nie wynika. Życzę powodzenia w dalszej karierze.

cytryna

dla ciebie to może i nic nie wynika bo tkwisz w tej miernocie i byle jakości bez żadnych perspektyw na jakikolwiek rozwój!Na jedno to i lepiej bo w normalnym środowisku pracy twoja egzystencja sprawiała by ci dużo trudności!Prawdziwa praca i kariera zaczyna się za spróchniałymi progami waszego zakładu!

Dorota

To jak już piszesz o tych kartach sportowych czy o pakiecie medycznym, to proszę powiedz mi jakie macie tutaj benefity jeszcze? :D

@Dorota

Można skorzystać z dodatkowego ubezpieczenie zdrowotnego i 2x w roku są spore paczki świąteczne.

cytryna

kupiłeś ją tymi paczkami hahaha

Inny
@cytryna

Ja się nie spotkałem, żeby w jakiś firmach były paczki więc to i tak plus

@Inny

bo w innych firmach są bony albo kasa!Tutaj paczki robione są z gratisów i słabo rotujących towarów!popytaj ludz ile słoików pieczarek z Edmala mają w domu.

Cytryna
@cytryna

Ej! Jestem od 3 lat w firmie i ani razu nie dostałem pieczarek ????

@Cytryna

Może nie wszyscy dostają takie paczki?

Justyna

A jak są te spotkania tygodniowe to jest tak że ci starsi stażem pracownicy mówią więcej a juniorzy to mają słuchać?

cytryna

ludzie jak możecie omijajcie tą firmę szerokim łukiem!nawet przez ułamek sekundy nie zastanawiajcie się nad ich ofertami zarówno pracy jak i współpracy handlowej!a już szczególnie unikajcie kontaktu z dyrektorem zarządzającym panem wojciechem !dobrze radzę zrobicie jak zechcecie!

allah
@cytryna

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemonex S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy firma Lemonex S.A. oferuje elastyczne godziny pracy?

Jakub

A co mieli niby osiągnąć? No chyba, że chodzi Ci o to, że źle stoją finansowo i wpływa to w negatywny sposób na pracowników? O co chodzi z tą karmą, ma to jakikolwiek wpływ na pracę? Podaj więcej szczegółów.

cytryna

wojtek to(usunięte przez administratora) prezes jeszcze większa pozwolił a nawet doprowadził do tego że odeszli z pracy ludzie na stanowiskach co zaczynali z nim ten interesik lub bardzo długo go razem z kudłatym czyt.prezes rozkręcali obaj warci siebie za nic mają pracowników no chyba że są ich (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem!

Łukasz
@cytryna

Jak ludzie odchodzą z pracy to chyba jest tu spora rotacja. Ostatnio dużo osób się przewinęło? Ciężko o stabilną umowę? Ty na jakiej pracujesz?

@Łukasz

Pracuję już dłuższy czas i jakoś nie zauważyłem, żeby była duża rotacja. Są pracownicy, którzy pracują ponad 20 lat. Jak by było tak źle to by tyle nie pracowali. Zawsze znajdzie się ktoś kto chce zmiany.

Jordan

Zależy o jakim dziale wspominasz jeśli chodzi o rotacje. Jest magazyn i jest biuro.

Łukasz
@Jordan

To gdzie pracują pracownicy z tak długim 20-letnim stażem? W biurze czy na magazynie? Znaczy nie jest wcale źle skoro robota ich trzyma na miejscu. Jeśli chodzi o godziny to biura i magazyn mają podobny czas pracy? Czy fizyczni pracują na zmiany?

Kuzz
@Łukasz

Magazyn 3 zmiany, biuro do 15. Ci co pracują długo zostali tu tylko przez typowe zasiedzenie... Prawda jest taka, że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, a "pan" najbardziej niekompetentny dyrektorek w tym mieście ściąga do firmy swoich jeszcze bardziej niekompetentnych ziomków

@Kuzz

mała korekta biuro do 16 wzorcownia do 20.Magazyn 3 zmiany 7dni w tygodniu w dodatku z ukraińcami z agencji.Typowy (usunięte przez administratora)

kwiatek
@cytryna

To nie są takie czasy, kiedy pracuje się w kołchozie. Każdy pracuje gdzie chce i nikt nikogo nie zmusza do pracy. Wolny wybór, jak by było tak źle, to nikt by tam nie pracował. @cytryna proponuję zastanowić się nad zmianą pracy, bo mam wrażenie, że tam pracujesz

@cytryna

Tylko Ukraińcy są z agencji czy Polacy też są zatrudniani przez pośrednictwo a nie bezpośrednio pod firmą? Wiesz może?

Kuzz

Tylko szoszońce z agencji. Jak chcesz robić w tym cyrku to zmień obywatelstwo, będziesz więcej zarabiał

Przez agencję są zatrudnieni wszyscy, bez względu na obywatelstwo. Pracują zarówno Polacy, jak i Ukraińcy

@Kuzz

Dla Twojej wiadomości, jeśli jesteś zatrudniony przez pośrednictwo, to oni płacą pracownikowi, wg ich stawek. Firma wynajmująca pracowników przez pośrednictwo płaci FV pośrednikowi. Fajnie poczytać przepisy zanim się odpowie :)

Też prawda. A ty gdzie pracujesz? Mnie interesuje magazyn. Praca z tego co piszecie na trzy zmiany. Jest jakiś dodatek zmianowy lub za nocki? Na ile wcześniej ustalany jest grafik?

Jak jest z pakietem medycznym w Lemonex S.A.? Można dołączyć rodzinę?

cytryna

Bardzo dobre pytanie.Pracując w tym zakładzie opieka medyczna a raczej psychiatryczna będzie ci na pewno potrzebna!

Lidia
@cytryna

Można dopytać czemu? Chyba o presję nie chodzi skoro ktoś pisał, że plany dają raczej wykonalne i pod względem wymagań jest ok? Problemy z dogadywaniem się w zespole czy co?

Rodzinę na pewno można i jest dofinansowanie więc to grosze wychodzi. Ja mam żonę podpiętą, nie wiem jak z dzieckiem ale chyba jest jakiś pakiet rodzinny. Korzystamy z różnych placówek ale w razie nie korzystania w każdej chwili można zrezygnować i chyba po roku wrócić.

@Lidia

Pracownicy w dużej mierze się dzielą na pracowników biurowych i magazynowych więc praca jest różnie odbierana. Często zespół (zmiana) tworzy własną atomsferę więc nie można tego generalizować. Z szefostwem da się dogadać ale to nie zawsze jest wszystko. I w biurze i w magazynie plany są podawane czysto na białym więc ich osiągniecie zależy od wkładu pracy.

Natalia
@cytryna

Chodzi Ci o atmosferę między pracownikami? Przełożonymi? Możesz powiedzieć jakiego działu to dotyczy? Może nie wszędzie to tak wygląda...

@Natalia

nie ufaj "dyźmie" pracownicy powiedzą ci o kogo chodzi jest to największe nieporozumienie w tym zakładzie!szelmowski uśmiech i szluga w gębie to jego znak rozpoznawczy!

Pracownica

Z tego co wiem, to można

Koordynator sieci sklepów. Jak wyglada praca? Na jakie zarobki można liczyć?

@Paweł

Około 3,5 plus dodatki jak zadania i premie. Na rozmowie możesz porozmawiać o stawce.

3.5 netto? A jakie auto? Na starych zdjęciach widziałem toyote z kratką. Czy coś się zmieniło?

Tak netto. Na tym stanowisku w tym momencie jest Suzuki Swift

@Paweł

zarobisz 4 tysiące ale w dwa miesiące!!!!najniższa +pseudo premie ucinane jak się da i na czym się da!!!ale jak chcesz marnować czas to twoja sprawa

@lk

Droga Ik jeśli się pracownik nic nie chce robić i udaje że pracuje to tak już jest w każdej firmie, że nie dostaje się nic ponad normę. @Paweł masz czysto na białym co ile za co. Sam wyliczasz co możesz osiągnąć i jak to zrobić.

A czy na początku firma gwarantuje jakieś szkolenia dotyczące tego stanowiska?

@Ewa

To stanowisko już jest obsadzone. Ale tak, jest czas na zapoznanie się ze wszystkimi działaniami oraz klientami. Wprowadzenie zarówno biurowe jak i w terenie.

Szkoda, że już kogoś znaleźli. Ale dzięki za odpowiedź :) Wiesz może czy będa u was niedługo jakieś nowe oferty pracy?

@Ewa

Na ten moment chyba nie, ale wiem, że ogłoszenia zawsze pojawiają się na olx oraz w większości na stronie www.

Dorota
@lk

na czym na przykład ucinają te premie ?

@Dorota

W każdym miesiącu są plany do zrobienia i są raczej realne. Nikt niczego nie ucina jeśli jest wykonane.

Lidia

Jeśli realne to faktycznie dobrze, a jak one w praktyce wyglądają? I kto jest odpowiedzialny za ich ustalanie?

Jaka jest umowa w firmie Lemonex S.A.? Wiecie, czy jako przedstawiciel handlowy zatrudniają na umowę zlecenie?

lk

kolego nawet nie zastanawiaj się nad tą pracą dobrze ci radzę 10lat pracowałem u nich.Zanim się nie dorobił kudłaty było nawet ok.W momencie kiedy zatrudnił swojego "doradcę" od siedmiu boleści prze (usunięte przez administratora)wojcieha wszystko zaczęło sie sypać!bardzo dużo ludzi odeszło z firmy z długim stażem przez tzw.DYZMĘ czyli wojcieha (celowo przez samo H)bo to(usunięte przez administratora) i tyle!nie wierzysz popytaj w środowisku o nich napewno w podobnym tonie będą się wypowiadać!

Jeśli Przedstawciciel Handlowy na kraju - na umowę o pracę, jeśli za granicą - na umowę zlecenie.

Hol2019

Proszę o info, czy ktoś wie, jak wygląda płaca przedstawicieli np Holandia etc? Czy w ogóle warto?

Hanna
@Hol2019

Niestety nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jesteś zainteresowany pracą w Lemonex S.A.? Daj znać, jeśli się z nimi skontaktujesz i poznasz więcej szczegółów. A może jest tu ktoś, kto wypowie się na temat warunków pracy i wynagrodzenia?

@Hol2019

2tys euro/mies ale musisz mieć własną działalność.Jest auto służbowe Po miesiącu da się mieć pierwsze premie. Zależą od obrotu i są no limit czyli możesz mieć po kilka tys. premii. Chcesz pracować? - Wyciągniesz dużo.

Okol

Skąd to info?

@Okol

a co tak głupio pytasz ?widać że nie jesteś w temacie więc sklej wary !

malina

jeżeli słowo (usunięte przez administratora) jest obrażliwe to gratuluje operatorowi takiej cenzury

@malina

słowo które jest notorycznie kasowane przez cenzure to i tu podpowiedż : inaczej 'spód"np,jeziora.morza.prawda że bardzo obrażliwe!te trzy litery to właśnie ta firma!omijać szerokim łukiem!szkoda czasu i zdrowia na pracę u tych "biznesmenóf"!

Polski sklep HOLANDIA

Tydzien temu delegacja z lemonexu odwiedzila moj sklep w holandi. Porazka. Od janusza czuc bylo alkoholem jakby walil tydzien. ta firma sie konczy. Szkoda ze przez takich nieudacznikow jak on

@Polski sklep HOLANDIA

I tak konsekwencji nikt z tego nie wyciągnie Ojciec zamiecie wszystko pod dywan

Vel
@Polski sklep HOLANDIA

Kto nie był nigdy w delegacji niech pierwszy rzuci kamień:)

lo
@Polski sklep HOLANDIA

jaka firma taka delegacja!nie dziw się są tak pazerni że pewnie tirem z dostawą przyjechali!po drodze wyjadając twój towar!wszystko się zgadzało czy były braki?na pewno były jak składają ci towar analfabeci zza wschodniej granicy buhahaha!

Dmytro
@lo

@lo na jakiej zmianie kolega pracować ?

@Dmytro

nie interesuj się bo kociej m..dy dostaniesz

badyl

Dodaj treść twojego wpisukoleżanko HANIU mało tego przed rozpoczęciem pracy przechodzisz przez czerwony dywan na którego końcu stoi prezes i osobiście serdecznie ściska ci dłoń na powitanie oraz częstuje słodkościami aby miło minął ci dzień tak tutaj jest pięknie

Mariusz Pastuszak
@badyl

Chuja,pięknie,chuja cudownie.....firma ma 25 lat prezes jeździ 10 letnią BMW .....sami sobie odpowiedzcie jaki jest prestiż firmy .....

Prawdziwy
@Mariusz Pastuszak

Może się z prawdą nie mijasz, ale prośba odjeb się od mojego imienia i nazwiska, bo zgłoszę to tam gdzie potrzeba

Kolezka
@Mariusz Pastuszak

Jeśli patrzysz przez pryzmat samochodu i kto ile lat nim jeździ to twój prestiż to dramat..

Pracownicy
@Kolezka

Mariusz, zapraszamy do pomocy na inwentaryzacji!

Dmytro

Sami polaczki zaje

@Dmytro

Widać ktoś ma kompleksy. Niech ten cał top staf i tym podobne zawijaja sie razem z Mariuszem P.

No właśnie dobrze gadasz. Nikt go tutaj nie chce w tej firmie. No może oprócz „góry”. (usunięte przez administratora) jeden.

Obserwator
@pracownik

Drogi użytkowniku, w dzisiejszych czasach każdy ma prawo do wypowiedźi i wolnego wyboru, opinie na temat Lemonex, są żenujące, ponieważ dotyczą osób tam pracujących ( Ciebie też) a nie funkcjonowania firmy, portal na którym się udzielasz służy do oceny firmy, a nie osób tam pracujących, ale pewne Twoje aQ, nie jest w stanie tego ogarnąć, pamiętaj że oprócz kadry zarządzającej pracują tam osoby takie jak Ty, roszczeniowe, bez ambicji i bez ukierunkowania na cel życiowy czy kariery, jeśli masz jakieś konkretne i udokumetowane argumenty świadczące że nie warto z tą firmą współpracować to napisz, jeśli nie to zajmij się swoimi obowiązkami, bo za to firmą Ci płaci.

HR

Powiedz jak się nazywasz, a jutro nie ma Top Staff, odwaga na poziomie chomika , bohater hahahaha

@Obserwator

gościu ,jaka firma takie komentarze ,ktoś tych ludzi jak ich nazywasz roszczeniowych i bez ambicjii zatrudnił a to już świadczy o jego kompetencjach(kierownik lub dyrektor),jego zatrudnił jeszcze ktoś wyżej np.prezes czyli jeszcze większa niekompetencja!Widać masz wąskie pole obserwacjii że piszesz takie głupoty. Brakuje ci ambicjii i siedzisz tak sobie wygodnie w tych szklanych klatkach bojąc sie żeby cie nie zwolnili bo już obleciałeś kilka firm w lublinie pozostawiając po sobie brzydki zapach a tutaj i tak śmierdzi to ci pasuje życiowy przegrywie!

@cytryna

E , myślisz że drążek to pisał?

Starszy magazynier
@cytryna

Brawo cytryna. Nic dodać, nic ująć. Napisałeś prawdę. Zgasiłeś go jak peta.

@Starszy magazynier

tak samo jak jego kumpel pytasiński dwa frajery

@Starszy magazynier

Szkoda że przez tak debilistyczne opinie spada profil firmy, to nie jest wina firmy że takie osoby z nią współpracują lub współpracowały. Żenada, no comment.

Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat zarobków? Czy pieniądze obiecane przez kierownika na rozmowie są realnie do zarobienia? Na umowie niby minimalna, a jak w praktyce wyglądają te premie?

cytryna

chyba masz wystarczającą ilość opinii żeby domysłeć się jak wygląda kwestia pieniędzy w tym domie publicznym,jeżeli chcesz pracować ciężej od szoszonów i do tego mniej zarabiać niż oni to znalazłeś idealne miejsce.Moja rada szukaj pracy gdzie indziej bo czas tutaj spędzony jest czasem bezpowrotnie straconym uwierz mi wiem co mówię za dużo lat spędziłem w tym (usunięte przez administratora) wi dole oczywiście wybór należy do ciebie pozdrawiam

Basia
@cytryna

Luiza , daj spokój, może reklamacje są wkurzające, ale zawsze można na telefonie posiedzieć.

@Basia

i obrzerać się szrotem z magazynu

Lolek

Obecnie pracuje w tej firmie, ogólnie nie polecam, brak organizacji ze strony kierownictwa, patola jedna wielka... Ludzie są wręcz wybitni, jeden mądrzejszy od drugiego. Ostatnio miałem spine z jednym z pracowników, mało tam znaczy, a się kretyn wymądrza. Były podwyżki, teraz to wszystko zależy od tego ile tam przepracujesz. Pracuje tam osoba, która ma już 10 letni staż i nawet nie ma 3 tysięcy na czysto i sam narzeka, ale pracować gdzieś musi. Kierownicy robią cyrk o byle co, nawet o to, że ktoś tam sobie żarty robi. Największą polewę mam z tego, że pracował tam gościu, który zbierał przypały ze strony kierownika, których nawet nie zrobił. Frajerstwo tam to norma, ale za tą są bonusy, wolne, dodatkowa kasa, ale co za tym idzie nie ma się wtedy szacunku do takiej osoby i jest po prostu niszczona wśród pracowników

Naskoczmi
@Lolek

Widzę że dobry zawodnik z Ciebie Loleczku:)), do której grupy Ty należysz skoro się jeszcze utrzymałeś. A do tego wielki żal do innych, czyżby strefa biegacza:))) Ambitny do tego a to się ceni, czyżby ktoś Ci KIEDYŚ dokuczał??? jeśli tak to chociaż Masz wspomnienia a nie życie tylko pracą, pamietaj ICE ICE baby.... ślumoku:))) a przypały zbierane, no cóż bywa.... pewne rzeczy przyjmuje się na siebie i tyle a nie płacze na internetach . Pozdrawiam stara Ekipę Marcina K

@Naskoczmi

Widziałes że wpis był z 2016 roku ?

mi
@Naskoczmi

Od tego jest to miejsce żeby pisać o różnych rzeczach dot. pracy kolego.

pracownik 2

firma się stacza w dół roboty nie ma export się kończy ludzie się zwalniają dwa lata rządów DYZMY przekreśla pracę kilkudziesięciu ludzi przez 25 lat dziękuje tyle w temacie

prac
@pracownik 2

Może DYZMA, jak go określasz, poprostu wymaga czegoś? Są ludzie, którzy pracują tutaj bardzo długo i jakoś na niego nienarzekają, wystarczy chcieć pracować...

Były
@prac

Dyzma chyba dąży do rozwalenia tej firmy

NICK
@Były

też tak sądzę. powoli małymi kroczkami

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupu w Lemonex S.A.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

cytrus

Jeżeli interesuje cię praca za najniższą krajową do tego zero perspektyw rozwoju i atmosfera napięta jak nie powiem co to znalazłeś idealne miejsce!zapomnij że tam byłeś i szukaj dalej a nie pożałujesz!

Magda

Bałagan na magazynie, w sensie ludzie czy ogólnie panuje chaos i nie wiadomo gdzie co jest?

Miś
@Magda

Chaos

@Miś

Jak wyglądają wyjazdy zagraniczne organizowane przez Lemonex

@Alvaro

Chodzi o takie wycieczki co organizowane są raz , dwa razy w roku dla kierowników sklepów lss , za granicę , ktoś coś wie ?

@Alvaro

takich wyjazdów już nie ma od kilku lat co najwyżej możesz wyjechać na giełdę w elizówce i to na swój koszt oczywiście, prezes tak rządzi i jego pupil pytasiński że w biurze też odchodzą ludzie z 15-sto ,20-sto letnim stażem którzy organizowali takie wyjazdy i byli twarzami firmy mam nadzieję że razem z nimi odejdą również ich klienci a włodarze skończą pod budką z piwem

Alvaro

Jak wyglądają wyjazdy zorganizowane przez Lemonex

@Alvaro

kolego jakie wyjazdy przecież w tej firmie nikt po angielsku nie potrafi rozmawiać zresztą i po polsku ciężko jest ich zrozumieć wiodącym językiem jest tu łacina podwórkowa i brak elementarnych popdstaw kultury osobistej

@malina

Chodzi mi o wyjazdy dla kadry kierowniczej organizowane przez Lemonex ,słyszałem że tam nie zły (usunięte przez administratora)

Cytryn
@Alvaro

Chłopie, jakie wyjazdy... Ta firma to (usunięte przez administratora) i 3 mety mułu, odpuść sobie

Adajciespokuj

Firma tyle lat istnieje, a zamiast być lepiej jest gorzej. Nie powiem, atmosfera jest spoko, zwłaszcza na magazynie. Chociaż co do nowej dyrekcji i kierownika to.... No tragedia.(usunięte przez administratora) Żyją pręż pryzmat monitora, bez pojęcia co tak naprawdę dzieje się na magazynie. Zero jakiejkolwiek organizacji pracy. Pastuszak rządzi, człowiek tabelka. Niedługo wprowadzi tabelki od tabelek.

Abrakadabra
@Adajciespokuj

Kierownik Pastuszak zrobił już w tyle tabelek w różnych firmach że pozostał tylko żal.Ciekawie czy wróci do Eurocashu

Nie polecam firmy. Pieniądze obiecane przez kierownika na rozmowie nieosiągalne , bałagan na magazynie. Ludzie pracujący tam spoko. Brak zorganizowania robienie trzech rzeczy naraz a później cię rozliczają z pracy na skanerze.

Grzegorz

Może kierownik wliczył do pensji premie które są uzależnione od kilku czynników? Mówisz, że byłeś rozliczany z pracy na skanerze, w grę wchodziły kary pieniężne za pewne nieprawidłowości? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym miejscu pracy? Pracujesz tam dalej czy już zrezygnowałeś?

@Grzegorz

@grzegorz Nie chodzi o wliczanie w premie. Tylko skoro są robione jakieś tabelki gdzie rozliczania cię np z uzupełnień czy rozwozeniu palet a w między czasie zmianowy ściąga cię na 20 min do załadowania pseudo przewoźników i pozniej pretensje co robiłeś przez 20 minut bo nie było ruchu na skanerze

HR

Kto jest kierownikiem, jak Pastuszak na zwolnieniu, prezes???? Czy Wojciech????

Zostaw merytoryczną opinię o Lemonex S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Lemonex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemonex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemonex S.A.?

Lemonex S.A.
  • Do Dysa 1