Opinie o Lemonex S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lemonex S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lemonex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemonex S.A. w Lublin

Czy firma Lemonex S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

cytryna

firma lemonex jak by mogła to z ostatniej koszuli obdarłaby swojego pracownika niż udzieliła mu pożyczki ,poziom firmy (usunięte przez administratora) totalne intelektualne i logistyczne

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Lemonex S.A.?

Są wypłacane zaliczki za niedzielę.

sopel

nielegalnie tak

Mamjuzdosc

Nie polecam "(usunięte przez administratora)"(ukraincy) traktowani lepiej niz pracownicy co z tego ze we trzech robia tyle to jeden biegacz ze zmiany tego id.... zwanego suchym pieniadze mialy byc wieksze a jest gorzej niewiem jak pan tabelka to liczy jak zwykle skonczylo sie na obietnicach. Sprzetu do pracy brak towaru na lokalizacjach brak czesto trzeba szukac ogolnie to brak słow...

lo
@Mamjuzdosc

to dalej siedzcie cicho i nic sie nie i odzywajcie i (usunięte przez administratora) jak kombajny to na pewno wam sie [polepszy na każdego jest sdposób wystarczy sie zjednoczyć i nie bać motto firmy czesto powtarzane wsrod pracownikow CIEMNOTA I ABSURD je,,ac pastucha dyzme i(usunięte przez administratora) kuca

Biegacz
@lo

Super opinia, nadającą się bardziej na Wiejską lub Mickewicza. W pracy szybciej coś osiągniesz jak podzielisz się swoją opinią z tą jak nazywasz Ciemnotą i Absurdem.

@Mamjuzdosc

Możesz rozwinąć wypowiedź, " ukraincy są lepiej traktowani jak stali pracownicy"Jakie mają dodatkowe profity z wykonywanej pracy ? Niestety nie mogę się zgodzić z zamieszczoną opinią co do pracodawcy, jest niezgodna z rzeczywistością.

Dyrektor

To jaka jest według ciebie rzeczywistosc moze wszyscy chodza usmiechnieci zarabiaja kokosy porzadek na magazynie nadmiar sprzętu? Jakos tego nie widac na magazynie i tylko nie pisz ze jak ktos zapier dziela to zarobi bo nie widac tego w wypłatach

Prezes
@Dyrektor

Rzeczywistości jest prawdziwa , niezakłamana jak w poniższych postach, każdy z pracowników ma swoje oczekiwania , co powoduje że nie wszyscy są uśmiechnięci ....praca. A w pracy, każdy ma swoje oczekiwania, tu nie ma równych i równiejszych. Dyrektorze, zachęcam do rozwiązywania problemów na poziomie firmy, a nie na portalach firm ,które na Tobie zarabiają.....

lk

możesz się nie zgadzać ale wszystkie opinie są prawdziwe odkąd zaczął działać pan "wielki dyrektor zarządzający"ludziom pracuje się coraz gorzej i za mniejsze pieniądze .jak włazisz w cztery litery komu trzeba może i masz lepiej albo i nie (usunięte przez administratora)

Dyrektor
@Prezes

Tylko z kim tam porozmawiac ? W sumie porozmawiac sie da ale żeby coś wynikło z tej rozmowy to nie ma opcji już próbowałem

@Dyrektor

Na jaki temat rozmawiałeś,zgasiłeś swoje problemy, komu . Kolegom, przełożonym?

Mniej niż zero
@lk

Bardziej ogólnej opini nie widziałam, czy oprócz oceny innych masz jakieś argumenty?

Dawid

Zdarzają się u was opoznienia w wypłacie ?

lo
@Dawid

dwa miesiace z rzedu byly opoznienia pewnie sie przestraszyliu i trzeci miesiac dali normalnie ukrainców i innych tubylców coraz wiecej

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemonex S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno

Czy często w firmie Lemonex S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

llb

Jakiś czas temu był awans kierownika magazynu na dyrektora handlowego.

LTW
@llb

Jakbyś tyle czasu co dyzma kłamał i lizał (usunięte przez administratora) prezesowi to też byś awans dostał.

konkret
@llb

złe masz informacje."AWANS" był ale na dyrektora zarządzającego.Nie wiem co pan W.P.robi prezesowi (to ich sprawa) ale okręcił go sobie wokół palca jak dziecko.Sciąga do firmy swoich pastuchów co już oblecieli wszystkie możliwe hurtownie w Lublinie wszędzie zostawiając po sobie brzydki zapach kosztem konkretnych i nie wygodnych ludzi .Ostatnio kierownik magazynu 3 dni przed końcem umowy dowiedział się że zastąpi go "swój"człowiek i w białych rękawiczkach został w ten sposób "wypompowany"mimo wcześniejszych zapewnien ze umowa będzie przedłużona.Te wszystkie skoczki łącznie z Dyzmą zasługują wyłącznie na liścia(obojętnie z której ręki). 9

@konkret

3 dni przed końcem umowy zaproponowano nowe stanowisko Pełniącemu Obowiązki kierownika magazynu, ale jego duma nie pozwoliła mu pracować "pod" nowo wybranym kierownikiem magazynu - to chyba dużo zmienia. Poza ten sam Pan podobno sam chciał złożyć wypowiedzenie jeszcze przed końcem umowy, bo nie ogarniał roboty...

Lll

Zdarzają się awanse, np kierownicy zmian magazynu najczesciej sa bylymi magazynierami.

@Lll

A czy nowy kierownik ogarnia? Człowiek który nie ma żadnego pojechać. Nie wiem jakim cudem on zajmuje miejsce na którym jest. Zatrudnia dodatkowych 20 Ukraińców i towar tak na czas nie wyjeżdża. Człowiek który w poprzednich hurtowniach co po wprowadzał to tylko tabelki. Ale czego wymagać od wozkowego z tradisu.

Lll

Ciekawa opinia, że towar na czas nie wyjeżdża... klienci mają inne zdanie.

@Lll

Kraj może i wyjeżdża. Gorzej z eksportem. Ale nie ma to jak (usunięte przez administratora) z Tradisu gdzie jeden drugiego kryje i zamiata się pod dywan wszystko.

@Lll

Szkoda ze tylko odpowiedź na cześć wiadomości została udzielona.

@Lll

pastuchu nie tłumacz się wszyscy wiemy jak było i ciebie wszyscy znają wbrew pozorom lublin jest mały i informacje a zwłaszcza te negatywne szybko się rozchodzą bo pozytywy o tobie to tylko twoje pieski ze spiżarni mówią których zaczynasz sprowadzać jedyne co potrafisz to odbijać piłeczke od siebie i wycierać sobie gębe kimś innym panie tabelka w tabeli wszech czasów i tak jesteś na ostatnim miejscu

Morawiecki
@cytryna

I nie próbuj się tłumaczyć, w spizarni kazałeś (usunięte przez administratora)robić i lemonexie też będziesz kazał, Lublin Cie zna

Lewy

I panowie za wschodniej granicy za ta sare co maja to powinni latac , najlepsi w lemonex (a kazdy kto tam pracuje wie o kim pisze) na umowie maja najnizsza krajowa a skladaj duuuzo wiecej niz oni dziwie sie ze jeszcze tam pracuja bo za te pieniadze to znajda lepsza prace

vv
@Lewy

bo prezes to kretyn niech padnie mu ten burdel nie szanuje wogóle pracowników którzy dorobili chama mam nadzieje że kiedyś mu to się odbije czkawka

sopel
@Lll

(usunięte przez administratora)nie ogarniasz roboty jestes nie robem i (usunięte przez administratora) od exportu jedyne co ci dobrze wychodzi to jaranie co 15 min szlug na schodach i te twoje(usunięte przez administratora)tabelki

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Umowa o prace a na niej najnizsza krajowa plus premia i nadgodziny praca na 3 zmiany

Warunki pracy bez nadziejne. Magazyn to jeden wielki (usunięte przez administratora) sciezka do składania beznadziejna. Wózków elektrycznych mniej niż ludzi, a jak są to po rezerwowane dla starych pracowników. System do (usunięte przez administratora) jak składasz dorzutki to latasz z jednej części magazyny na środek z jedną pozycja po etykietę. Po zgrzewki energetykow trzeba skakać po regalach lub drabinach. Hurtownia średniowiecza nie spotkałem takiej innej w kraju żeby latać po drabinach po zgrzewki. Dawniej to na 3 prześlo trzeba było wchodzic. Kierownictwo mało inteligentne, kierownik jedynie co umie to tylko tabelki robić. Jedyny plus tej firmy miła atmosfera na magazynie.

I do tego w ostatnim czasie wypłaty nie na czas

cytryna

tak rządzi pastuch i cw el dyzma ale na szczęscie sa instytucje w tym kraju które takimi sytuacjami potrafia sie zajmować mam nadzieję że oby skutecznie i kurwi szony dostaną za swoje je ać ten kurwi doł

malina
@cytryna

szkoda tylko że ludzie nie potrafią się zjednoczyć nie zdają sobie sprawy jaką mają siłę wystarczy że jedna zmiana stanęła by i już leżą i kwiczą i nawet ukrainskie dzi wki im nie pomogą ale niestety zostały prawie same lamusy lub dupo włazy którym jak zagra pastuch tak oni tańczą dobre chłopaki mają wyje bane i tylko patrzeć jak znajdą sobie inna pracę JEB AC BIEGACZY

H.s.e

Firma nie szanuje pracowników, awansują ci którzy byli do zwolnienia ale jakims "cudem" wychodzili - to dobre okreslenie- sobie awans. Kierownik od tabelek i dyrektor zarzadzajacy co to zadnej decyzji podjac nie potrafi. Na magazynie balagan, brak sprzetu, ogolny balagan. Juz biegaja z nami ludzie ze wschodu, jak sie poznają na firmie i odejdą to kogo zatrudnia. Koniec roku na magazynie pokazal jaki (usunięte przez administratora) nowy dyrektor wprowadzil :)))o magazyn chodzi :) Jak ktos chce sie umowic na spotkanie z kierownictwem firmy to najlepiej na schodach wejsciowych bo tam ich najczesciej mozna spotkac na papierosku :)) trzymajcie sie tam :)

Qcyk
@H.s.e

"koledzy" ze wschodu sami stąd nie odejdą, gdzie indziej będą mogli jawnie nic nie robić przez 8h i brać za to większe pieniądze niż magazynier który pracuje 5 czy 10 lat? Sami mówili że w poprzedniej firmie mieli ukraińskiego koordynatora który ich gonił do roboty

banan

firma szuka magazynierów a bez problemu pozbywa się ludzi z 15-20 letnim stażem!Kompletny brak szacunku do pracownika!Czy pracujesz dzień czy 20 lat "góry" to w ogóle nie interesuje!To samo dotyczy biura i przedstawicieli!(usunięte przez administratora)!

Czy w obrębie jednego działu w Lemonex S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

to nie ten poziom firmy tu nie ma nie było i nie będzie żadnych liderów firma zatrzymała się w całkowitym rozwoju nie prowadzi szkolęń ani nie inwestuje w sprzęt

Hanna

Mam pytanie czy pracodawca organizuje dla swoich pracowników dojazd do pracy? I czy gwarantuje opiekę medyczną?

Lem
@Hanna

Pracodawca nie gwarantuje opieki medycznej jak i również dojazdów do pracy.

owoc

motto "cztery tysiące w dwa miesiące" i ciesz się że masz prace ci co pracują szukają innego zajęcia chętnych do pracy brak

Prończak

Tak

Czy firma Lemonex S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Miś

Firma nie organizuje żadnych szkoleń.

Patrycja

@HeszkeWMeszke wnioskując po Twoim wpisie, polecasz rozpoczęcie pracy w tej firmie? Atmosfera jest bardzo ważnym elementem. Czy po dłuższym stażu pracy można spodziewać się jakiś podwyżek?

Konrad

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

HeszkeWMeszke

Witam,ogolnie kasa jak na Lublin może być ,jak się zrobi dwie soboty w miesiącu i pare nadgodzin to na ok 2 tys netto można zarobić,tylko ciężko się doliczyć.Na magazynie fajna atmosfera,jest po prostu śmiesznie i wesoło,ciągle jakieś żarciki itp,trzeba po prostu się wgryźć w to wszystko i nie być sztywniakiem bo Cie zjedzą,ogólnie na począku jest,,unitarka" każdy na magazynie robi sobie jaja z nowego pracownika,np wysyłają go z czymś do kierownika chociaż wcale Cie nie wołał itp,chodzisz na chłodnie foliować palety,ogólnie ostre chłopy,nie ma żartów jak jesteś miekki to nie wytrzymasz tygodnia,do tego ciagle drący się kierownik do którego jak wypije 3 kawy lepiej nie podchodzić bo zakrzyczy Cie że uciekniesz do kibla i będziesz czekał do końca zmiany o ile Cie nie wywoła ów kierownik przez swój megafon,wyścigi wózkami widłowymi,skakanie po regałach,zjadanie towaru (polecam zieloną cebulke Lay's i cole) na porządku dziennym.Polecam ;)

Patrycja

Cześć! Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Lemonex S.A., czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? @mandaryna, możesz rozwinąć swoją opinie na temat braku kompetencji kadry? Dlaczego tak uważasz? To tylko Twoja opinia?

Daniel

Podpowiedzcie jak się pracuje? Warto aplikowdać?

mandaryna
@Daniel

chłopie szukaj roboty gdzie indziej jeden wielki chaos i brak kompetencji kadry kierowniczej nie polecam

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Cytrus
@Zainteresowany

Teraz szukają na magazyniera.

Ogr
@Zainteresowany

Nie polecam. (usunięte przez administratora) na kółkach.

Buuuuuuu

Witam wszystkich, przykro to pisać ale w tej firmie jest po prostu (usunięte przez administratora) pracowałem tam wystarczająco dlugo i wystarczy, atmosfera nieprzyjemna i napięta jak baranie jaja, kasa jak na lublin przeciętna. Chamstwo donoszenie na innych na porządku dziennym, jak pisał kolega wyżej kierownicy robią cyrk o byle co, nie potrafią podejść do żadnej sprawy normalnie od razu ostra jazda.. nie szanują pracowników jak mogą to pomiatają magazynierami.... ogólnie chamówa. Praca trzy zmianowa niby nie obowiązkowe sobota ale jak nie przyjdziesz to nie dostaniesz premii.. Nie mówię, że wszystko jest (usunięte przez administratora) są plusy. Na święta paczki żywnościowe nawet duże, umowa o prace pełne ubezpieczenie, można ubezpieczyć członków rodziny. Zapomniał bym o najlepszym.... możesz zgodzić się na urlop kiedy sam kierownik zmianowy ci wybierze :) tyle z mojej strony. Pozdrawiam

pi
@Buuuuuuu

Czy znasz takie coś jak planowanie urlopów? Kierownik zmianowy nie może sobie pozwolić na to, aby w jednym czasie połowa jego załogi była na urlopie...

Zostaw merytoryczną opinię o Lemonex S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Lemonex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemonex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemonex S.A.?

Lemonex S.A.
  • Do Dysa 1