Opinie o Lemonex S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lemonex S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lemonex S.A. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemonex S.A. w Lublin

Leszek

Firma LEMONEX została uhonorowana nagrodą Gepardy Biznesu 2016. Zastanawiam się jak do tego mają się wasze opinie??

Czytajcie dla waszego dobra

Nic dodać nic ująć pracują tam ludzie kradnący ciężko zarobione pieniążki pracujesz nadgodziny za które ci nie płacą... to jest niesamowicie irytujące gdy poświęcasz swój cenny czas na godziny nadliczbowe a TA oszukująca ludzi firma.. ci nie płaci i najgorsze ze nikt, nic z tym nie chce zrobić masakra, dobrze ze wiecej tam ludzi się zwalnia niż zatrudnia

edmund

Lolek' a długo już tam pracujesz? wiesz moze jak ktos pracuje dluzej od kogos i jest na stale tam zatrudniony to ja nie kwestionuje jego wiedzy i umiejetnosci ,ktos moze sie okazac lepszy oczywiscie a na magazyn teraz poszukują kogoś?

kierowca

no i się rypło,trzy zmiany dalej i pensja jak najniższa się da. Magazynierzy nie poruszają się wózkami widłowymi bo oprócz ledwo jeżdżącego elektryka tam nic nie ma a na wysokim składzie jeżdżą dwie osoby z góry ustalone. więc jazda wózkami odpada. pracownicy to ludzie różnego pokroju, od tępej gimbazy do ludzi niedowartościowanych po studiach do bani. powodzenia wśród desperatów.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lemonex S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
GrubyLolo

Bylem na rozmowie 2 tyg temu na stanowisko magazyniera i nie mialem zadnych testow ,luzna rozmowa co i jak to wyglada.Najnizsza placa 3 zmian ,taka sytuacja.Niestety lub stety nie zadzwonili chciaz gosc mowil ze oddzwoni

lonza

Fajniutko tam naprawde fajniutko

pr

nie ma żadnych testow

Ryszard

Mnie również zaintrygowały te testy, może jednak jest tutaj ktoś zorientowany w temacie i mógłby napisac o co takiego chodzi? Czy aby nie jest tak, że robią rekrutację grupową i trzeba się wykazać, by wyszło, kto ma cechy lidera? Co to w ogóle za przykłady scenek, bo fajnie byłoby się wcześniej przygotowac by dobrze wypaść.

artek

witam tez chciałbym się dowiedzieć co to za testy wprowadzili na jakiej metodzie to polega czy naprawdę ta praca jest bardzo stresująca...Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników oraz jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje ta firma czy ktoś doświadczony wie coś wiecej na ten temat pozdrawiam serdecznie...

bartuś

kiedyś była mowa w jakimś poście o jakichś testach sytuacyjnych, jakichkolwiek testach przed zatrudnieniem u nich w lemonex, czy takie testy i egzaminy w końcu ewentualnie wprowadzono? no i skoro ktoś tam wspomniał o testach w sytuacjacach stresowych, to w takim razie ta praca jest taka super mega stresująca?

młoda

wasiak, no ale to mi nic nie mówi, a chce się tam dostać do pracy. jakie zarobki, umowy, nie robią problemów ciężarnym?

kidawa

w sumie to chyba Lemonex jest sklepem jak każdy inny. Nie wiem co go wyróżnia spośród innych Żabek itp.

wasiak

Lemonex jest twórca tej sieci handlowej kropka, sa coraz bardziej znani, widać po wyróżnieniu od Forbes'a, że pną się w górę.

terelemorele

Takie słownictwo w ustach- pracownicy- Frajerzy. czy znasz znaczenie tego słowa. czasami lepiej sie zastanowic zanim sie coś napisze. To jest internet. Duża skarbnica informacji a nazywanie frajerem kogoś kogo się nie zna nie jest na miejscu. Tak samo reszta - Strzezcie sie- brzmi to jak grozba a to tez ma swoje swoje miejsce jesli wiesz co Piszesz. Dlatego slownictwo powinno byc dobierane do sytuacji jak i ludzi.

e-rekruter/ka

Witam śledzę od początku poczynania lemonex-u na owych stronach, chcę zwrócić uwagę na zachowanie, podczas zatrudniania pracowników wprowadził bym testy na których uwzględnił bym zachowanie w sytuacjach stresujących, oraz osobowość pracownika w stosunku do innych, te wszystkie dane są zawarte w świadectwach pracy w odpowiednich paragrafach,jak również sposoby zachowań podczas umów o pracę w okresach próbnych(domniemam że takie funkcjonują). Wtedy osoby które wykazują tendencję do [usunięte przez moderatora], odrzucał bym,lub nie przedłużał z takim pracownikami umowy na dłuższy czas. a pracownikowi który znosi takie traktowane i jeszcze się nie zgłosił tam gdzie powinien przydzieliłbym wysoką premie za opanowanie, natomiast pracownikom stosującym [usunięte przez moderatora] lub pastwiącym się w taki czy inny sposób wymierzył bym karę przewidziana w kodeksie pracy. Ps. powodzenia pracowniku, [usunięte przez moderatora] STRZEŻCIE SIĘ. E-rekruter czuwa.

pracownica

Ciekawe któż to. Z tego co widać wszyscy są dziwni. Jeden gruby drugi chudy, jeszcze inny wysoki jeszcze inny, jakiś inny. Ludzie są różni. widać że nie macie co robić wypisując na siebie bzdury zamiast się zając czymś produktywnym, a nie wypisywac bzdury na portalu w necie. Pamiętajcie to ludzie tworzą atmosferę w firmach a nie firma i to od was zależy jak się będziecie dogadywać, a z tego co wypisujecie ciężko się dogadujecie. Każdy jest inny. A najgorsze co można zrobić to oczerniać jednego spośród wszystkich a z tego co zazwyczaj wynika pracownik jest Bogu ducha winny, a wy frajerzy się wyrzywacie.

pan [usunięte przez moderatora] ktory jak mniemam jest malo lubianym pracownikiem owego magazynu musi poprostu swe poty wylac i na forum i w w kiblu w szatni do ktorego to chodzi co chwila. tak tak panowie i panie kierowcy zagladajacy. [usunięte przez moderatora]

kosa

I grunt to pisać z jednego nica w dwóch rodzajach męskim i żeńskim. Jakby to powiedzieć... porządne kobiety się tak nie wyrażają, a to tylko świadczy o Tobie.

kosa

Jak się komuś pracować nie chce to nie ma premii i się na niego drą! Jak się nie podoba to poszukaj innego miejsca chociaż wątpię, żeby gdziekolwiek Cię przyjęli. Za soboty jest płacone jak za nadgodziny, a jakby chłopaki premii nie mieli to na rękę by były marne pieniądze a 1700 na rękę spokojnie można zarobić, co jak na magazyn nie jest źle. Na hali wszyscy się drą, hałas jest, ale da się wytrzymać. Ludzie różni, nigdy nie ma tak, że wszyscy wszystkim odpowiadają.

orange

witam ponownie a oto nowości z Lemonex koncetrationslager jak juz wiadomo premii nie ma, nie przewiduje się, [usunięte przez moderatora] który morde drze dalej sie drze a tak ciekawa jestem czy go w koncu [usunięte przez moderatora] Brak organizacji dwóch trzech robi reszta sie obija.

Zostaw merytoryczną opinię o Lemonex S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Lemonex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemonex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemonex S.A.?

Lemonex S.A.
  • Do Dysa 1