Opinie o Energetyczne Centrum S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Energetyczne Centrum S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Energetyczne Centrum S.A. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energetyczne Centrum S.A. w Warszawa

Witam, ja natomiast dostałam rozliczenie końcowe za lipiec i sierpień, wyszło mi że mam dopłacić ok. 116 zł, ale w między czasie nie wiedząc że zwinęli interes wpłaciłam kolejna ratę i wyszła mi nadpłata. Czyli generalnie oni domagają się tych 116 zł, ale o mojej nadpłacie w jaki sposób i kiedy mi oddadzą ani słowa. Generalnie po odliczeniu tej mojej nadpłaty ja jestem im winna raptem nie całe 40 zł. Nie chcę dziadom podarować ale jak nie wpłacę tych 116 zł to obawiam się komornika, a oni będa bezkarni bo skontaktować się z nimi nie mogę.

T

Wykupiłem pakiet medyczny nie mam jka się z nimi skontaktować ani infolinia ani mejle nic nie działa masakra jakaś

tami

mama opłaciła za gaz juz nawet do luty 2019 ,ja odzyskac pieniądze....

Ga-ga

Nie mam z nimi żadnej umowy,a oni co m-c przysyłaja mi sms-em jakieś ponaglenia o płatnościach, niech pokaza mi za co te platnosci,bo energie pobieram z inogy ,telefonów oczywiście nie odbierają,

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Gusia

Nie odbieraja telefonow pisma z wypowiedzia sa wysylane a oni nadal przysylaja sms o ponagleniu zaplaty.Kpina i jeszcze raz kpina do sadu ich tylko podac.

Max

Jawnie nie wywiązują się ze swoich zadań, nie można się do nich dodzwonić. Wysłane wypowiedzenia umów pozostają bez odpowiedzi! Ciągle przysyłają nowe faktury za usługi których nie realizują w ogóle! Ta firma to KPINA! UWAŻAĆ NA NICH NIC OD NICH NIE BRAĆ NAWET JAK ZEJDĄ NA DNO I POZOSTANIE IM TYLKO SPRZEDAŻ PIASKU! - OSZUKANI PRZEZ ENERGETYCZNE CENTRUM - LUXMED WYPOWIEDZIAŁ IM UMOWĘ A ONI DALEJ SWOJE!

Patrycja Rondo-Sztaj

Babcia ma ponad 600 zł nadpłaty. A oni się dopominaja o jakieś 78 zł. Probuje się dodzwonić ale mają wyłączone wszystkie numery. Oszukancza firma krzak. Moje sugestie dla Energetyczne Centrum S.A.: Żebyście złodzieje oddali nie swoje pieniądze

przemo

Dostałem informację o nadpłacie za energię elektryczną. Nie mogę się skontaktować w żaden sposób z firmą w celu ustaleniu warunków zwrotu. Poradźcie co robić przemek.kukla@onet.pl

marko314
@przemo

Witam mam podobna sytuacje dodzwonic nie w zaden sposob nie mozna do nich na wysłana wiadomosc meilowa nie odpisuja . Wg rozliczenia mam nadpłaty a jeszcze na sam koniec swojej dzialalnosci pozbawili mnie dostawy energii elektrycznej zlecajac Tauronowi odciecie dostawy z powodu nie zaplaconej faktury gdzie wszystko było zaplacone . Tydzien po fakcie wiadomosc ze firma Centrum Energetyczne rozwiazuje umowe

Janina

Kiedy zostana zwrócone nadplaty za gaz. Na maile nikt nie odpowiada.

hannelore 14.11,2018r
@Janina

Ja także wpłacałam z wyprzedzeniem (aby uniknąć odsetek)Dokonałam wp laty za pażdziernk i listopad,bo nikt nie poiformował mnie ,że nie należy już na ich konto dokonywać wpłat. Mam nadzieję ,że PNGiN wraz z przejęciem nas dokonała również rozliczenia wpłat w naszym imieniu.My osobiście nie mamy żadnych szans na odzyska nie naszych pieniędzy.Chyba ,że będzie to jakiś zbiorowy pozew. Czyżby pozostawiono nas samym sobie a firma Energrtyczne Centrum zagarnie nasze pieniądze i to nie mały,bo wpłaty już były za okres zimowe (ogrzewanie gazem)? Potrzebujemy pomocy:

Syla

Dziś bylam w siedzibie Energetyczne Centrum S.A. na ul. Wołoskiej 24 w Wawie ale jak mi przekazała pani na recepcji, firma EC 19 października już się z stamtąd wyniosła i przekazała mi nowy adres w 26-604 Radom ul. Graniczna 17 e-mail: dok@ec.net.pl

Edi

Mam podpisaną umowę na pakiet medyczny. Dostałem informację iż nie dokonałem wpłaty na ich konto. Płace zawsze miesiąc do przodu. Prubowałem zkontaktować sie telefonicznie bez skutku. Telefony wyłączone, tylko jeden nr. odpowiadał że mają awarię systemu i zostały zmienione nr. kont. Przesłałem maila z informacją o zapłaconych fakturach. Dostałem smsem info że faktury zostały zapłacone. Podirytowany napisałem aby przesłali mi informację za które miesiące mają zaksięgowane wpłaty. Dostałem odpowiedz z automatu, że dostanę odpowiedź za 14 dni. Uwaga na tą firmę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kontakt i wyjaśnienie moich wątpliwości.

AGA74

Słów mi brak.. mam nadpłate teraz dostałam f-re do zapłaty próbuje sie skontaktowac z firmą EC BO NAPRAWDE NIE WIEM CO ZROBIC zaden numer nie odpowiada poprostu ręce opadają Moje sugestie dla Energetyczne Centrum S.A.: Dla dobra wszystkich wystarczy uruchomic nr telefonow pod którymi mozna by było się skontaktowac z EC i wszyscy byli by zadowoleni a to że tel wyłączone do niczego nie prowadzi klienci zostawieni sami sobie z bezradnością i problemami które są albo w niedługim czasie nastapią

Hardcoria
@AGA74

Mam dokładnie ten sam problem. Opłacone rachunki do końca roku z energetycznego centrum, a awaryjny dostawca wystawi nowy rachunek z ich dostaw prądu. Brak jakiegokolwiek odzewu

Magda

Nie mogę się z tym firmom skontaktować nie wiem co mam robić Moje sugestie dla Energetyczne Centrum S.A.: Nic nie mogę powiedzieć Lubię atmosferę w Energetyczne Centrum S.A. za: Może tak tlko nikt nie odbiera wogule telefonu a mam problem

robert

Naciągacze, pomimo reklamacji nie mozna rozwiązać umowy bez kary umownej.

ML z JG

Płaciłem przez 6 m-cy potrójnie rachunki tym złodziejom. Orżnęli mnie na kilkaset zł Moje sugestie dla Energetyczne Centrum S.A.: Oddać mi nadpłacone pieniądze!!!

Nie dostałem żadnej informacje że firma kończy działalność ,nie rozwiązano zemną umowy nie dano mi czasu do przejscia do innej firmy ale jakieś dziwne wystawiają faktury.Złożyłem reklamacje.

Lidia

Jestem w takiej samej sytuacji i nie wiem co robić. Żadnego odzewu z ec tylko SMS. Co dalej, przejść do poprzedniego dostawcy tylko najlepiej wypada.. Czy ktoś doradzi nam...

Ona
@Lidia

Podpisz umowę z nowym sprzedawcą. Bo inaczej na sprzedaży rezerwowej będą wyższe opłaty. Żadnej kary za zerwanie umowy nie będzie . Umowy rezerwowe sa dla osób które nie mają podpisanej umowy ze sprzedawcą więc kary 25 zl/ niesiac nie ma się co obawiać.

wesoly_mis

i cos... we wrzesniu chcielismy zlozyc pozew o bezprawne odciecie pradu na okres ponad 2 tygodni w zimie a takze o psychiczne nekanie windykacji. faktury przedstawione przez EC byly zawyzone poniewaz nie uwzglednialy taryfy nocnej ... mimo prob kontaktu, cisza ... to sie dzialo w 2016 roku. decyzja URE Centrum Energetyczne zwrocilo ponad 3 tys. zlotych za zwloke w samych odpowiedziach ... ale za dlugo zwlekalismy z pozwem. na dniach chcielismy go sklada o odszkodowanie za wyrzadzone szkody materialne i psychiczne, nietsety ... uzyskalem dzisiaj informacje ze jest wpis w Sądzie o upadłosc. takze chyba nie ma sensu ... glowa boli, ze cos takiego mialo miejsce. Ci co byli w podobnej sytuacji, na pewno wiedza co mam na mysli. MASAKRA. Nigdy wiecej.

Dominik

Witam serdecznie, Chciałbym zaprosić do współpracy z naszą firmą handlowców/koordynatorów/managerów sprzedaży. W związku z trudną sytuacją w jakiej znaleźli się Klienci Energii dla firm S.A. oraz Energetyczne Centrum S.A przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Państwa klientów oraz bardzo dobre i przejrzyste warunki współpracy z Orange Energia. W przypadku zainteresowania szczegółami oferty zapraszam do kontaktu ze mną pod numerem telefonu: 500-58-58-59

jczs
@Dominik

spadaj już tacy chodzili

EMario
@jczs

Dziadostwo i zlodziejstwo. Od maja czekam na zwrot 2000 zl nadplaty z tytulu zakonczonej umowy. Reprezentant zlodzieja powiedzial mi, ze maja 2 tyg. czasu by zareagowac na moje zgloszenie. Potem kolejne 4 tygodnie na wyplate. A dalej to sie k.... Nic nie dzialo. Sprawa utknela w wydziale finansowym. A teraz k... Sie dowiaduje, ze zwineli interes. Dziadostwo. Ale jak czlowiek zwleka z platnoscia, to zlodzieje licza odsetki, albo prad odcinaja. Najgorsze ze EC jako sprzedawca zrobil mnie w h...., a u dystrybutora tzn Lodzkiego Zakl. Energ. mam podobna historie. Kase sa dluzni tyle miesiecy, bo umowa rozwiazana, a cie, ko im oddac. Dzis mi powiedzieli ze 10k osob ma podobna sprawe. A co to k.... Za problem oddac kase. Brac bylo komu, a teraz oddac ciezko....

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Energetyczne Centrum S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energetyczne Centrum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energetyczne Centrum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energetyczne Centrum S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Energetyczne Centrum S.A.?

Kandydaci do pracy w Energetyczne Centrum S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Energetyczne Centrum S.A.